خدمات آسفالت و آسفالتکاری در تهران و قیمت آن

آسفالت یکی از پوشش‌های اصلی مورد استفاده در پروژه‌های عمرانی و ساختمانی است. اغلب پیمانکاران به دنبال نیروهای ماهر و باتجربه برای اجرای آسفالت هستند. مجموعه‌ نگین سرویس با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات (به صورت دستی و مکانیزه) و استفاده از مواد اولیه‌ مرغوب، انواع خدمات آسفالت گرم، سرد، آسفالت‌سازی حافظتی، محوطه‌سازی، تعمیرات آسفالت، ساخت پارکینگ، شیب و غیره را ارائه می‌دهد. در صورتی که به دنبال نیروهای ماهر و باتجربه برای آسفالتکاری پروژه خود هستید، با خیال آسوده می‌توانید از خدمات ما با مناسب‌ترین قیمت‌ و بالاترین کیفیت بهره‌مند شوید.

خدمات آسفالتکاری با نگین سرویس

نیروهای ما با شناخت مواد اولیه‌ باکیفیت و دارا بودن دانش و آگاهی درباره انواع روش‌های آسفالتکاری می‌توانند در مورد نوع خدمت مورد نیاز به شما مشاوره دهند. آسفالتکاری همچنین به ابزار و دستگاه‌های مخصوص نیاز دارد که در مجموعه ما به دو صورت دستی و مکانیزه انجام می‌شود. جهت کسب اطلاعات درباره خدمات آسفالتکاری مجموعه نگین سرویس و ثبت سفارش با ما در تماس باشید تا کارشناسان نگین سرویس هماهنگی‌‌های لازم را انجام دهند. در این بخش، انواع خدمات نگین سرویس را به شما معرفی می‌کنیم.

آسفالت‌سازی گرم در واقع همان آسفالت‌کاری معمولی ‌است که به کمک شن، ماسه و قیر داغ انجام می‌شود. در این روش، مواد آسفالت روی سطح مورد نظر ریخته شده و سپس با غلطتک دستی یا مکانیزه، سطح آن صاف خواهد شد. این نوع از خدمات آسفالت برای اجرا روی اکثر سطوح مناسب بوده و معمولا اولین گزینه کارفرمایان است.

برای ساخت هرگونه سطح، نیروهای ما ابتدا زیرسازی‌های لازم را به کمک شن و ماسه انجام می‌دهند تا هیچ‌گونه پستی و بلندی روی سطح موردنظر وجود نداشته باشد. البته برای سطوحی همچون پارکینگ که به شیب‌سازی نیاز دارند، متخصصین ما با همراهی مهندسان پروژه، ابتدا شیب استاندار را طراحی خواهند کرد. پس از اتمام زیرسازی و آماده‌سازی سطوح، مواد اولیه آسفالت به همراه قیرداغ بر سطح موردنظر ریخته می‌شوند. سپس نیروهای ما بر اساس مساحت و شرایط زمین، آسفالت‌سازی را با غلتک‌های دستی یا دستگاه‌های مکانیزه انجام خواهند داد.

یکی دیگر از انواع خدمات آسفالت، آسفالتکاری سرد است که با استفاده از تراشه‌های آسفالت و غالبا بدون استفاده از قیر و یا با مقدار کمی قیر انجام می‌شود. این نوع آسفالت برای جاده‌هایی که دارای ترافیک کمتری هستند و یا محوطه‌هایی که رفت و آمد کمی دارند، گزینه مناسبی است. در این روش، از تراشه آسفالت یا آسفالت بازیافتی استفاده می‌شود. این نوع آسفالت به ضخامت بالاتری نیاز دارد تا مقاومت قابل قبولی را ارائه دهد.

آسفالت‌سازی سرد کمی ساده‌تر است و در مدت زمان کوتاه‌تری اجرا می‌شود. درگام اول نیروهای ما پس از پخش آسفالت با غلتک مکانیزه مخصوص، سطح آن را کاملا صاف می‌کنند. پس از صاف شدن سطح، مقداری قیر روی سطح پخش می‌شود تا استحکام و چسبندگی لازم ایجاد شود. این نوع آسفالت، زودتر خشک می‌شود و در مقایسه با روش گرم نیز سریع‌تر اجرا خواهد شد.

آسفالت حفاظتی نوعی آسفالت است که به منظور بهبود راه‌سازی، آب‌بندی، عایق‌بندی و افزایش مقاومت لغزشی و سایشی انواع جاده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لایه آسفالت 25 میلی‌متری با روشی نوین اجرا می‌شود که موجب افزایش مقاومت و عایق‌شدن سطح جاده خواهد شد.

در صورتی که به آسفالت حفاظتی نیاز دارید، نیروهای ما پس از بررسی سطح موردنظر، منطقه و میزان تردد و ترافیک، مواد اولیه موردنیاز و ماشین آلات مناسب را حاضر کرده و فرآیند آسفالت‌سازی را آغاز خواهند کرد. در گام اول، مواد و مصالح با اندازه‌های ریز و نسبتا کوچک بر سطح جاده ریخته‌ می‌شوند و پس از صاف شدن سطح، قیر امولوسیونی روی آن پاشیده می‌شود. این نوع قیر دارای مقاومت و چسبندگی بالاتری در مقایسه با قیر معمولی است. پس از خشک شدن لایه اول، اگر نیازی به لایه‌های بعدی وجود داشته باشد، از مصالح ریزتر برای سطح بعدی استفاده خواهد شد.

در برخی موارد ممکن است به علت انجام فعالیت‌های عمرانی یا موارد مشابه، بخشی از آسفالت تخریب شود. از آنجایی که آسفالتکاری مجدد بسیار هزینه بر است، جهت بهبود وضعیت آسفالت معمولا از روش ترمیم آسفالت استفاده می‌شود. فراموش نکنید که برای انجام این کار باید از نیروهای ماهر و با تجربه کمک بگیرید، زیرا ترمیم غیراصولی آسفالت منجر به ایجاد دست‌اندازهای آزار دهنده بر روی آن خواهد شد.

برای تعمیر و لکه‌گیری آسفالت، با توجه به شرایط و میزان تخریب سطح می‌توانید از تکنیک آسفالت‌کشی گرم و سرد استفاده کنید. نیروها پس از اتمام کار، سطح آسفالت را به خوبی می‌کوبند تا هیچ‌گونه ناهمواری روی آن وجود نداشته باشد. مراحل ترمیم آسفالت نیز مشابه آسفالتکاری عادی است، اما با این تفاوت که نیروها برای پرکردن دقیق سطوح و تراز کردن زمین، دقت بسیاری به خرج می‌دهند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

هزینه آسفالت کاری و تعمیر آسفالت

هزینه آسفالت با توجه به متراژ و فضا، کاملا متغیر است و نمی‌توان هزینه دقیقی برای آن تعیین کرد. اما به طور کلی، هزینه آسفالت‌کاری به موارد زیر بستگی دارد:

  • متراژ محل مورد نظر
  • میزان زیرسازی و ساخت
  • تعداد لایه‌های آسفالت
  • نوع تکنیک آسفالتکاری ( سرد، گرم یا حفاظتی)
  • میزان ترمیم، تعمیر و درزگیری
  • اجرت کارگران
  • ایاب و ذهاب
  • و…

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که متغیرهای ذکر شده در هر پروژه، متفاوت خواهند بود. جهت کسب اطلاعات دقیق درباره هزینه‌ آسفالت‌کاری و تعمیر آسفالت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه آسفالت‌کاری در چیتگر و منطقه 22

فرآیند ثبت، پردازش و اجرای درخواست خدمات آسفالت‌کاری به دلیل استفاده از ماشین آلات و ابزارهای سنگین معمولا کمی زمان‌بر است. از این رو، مهم‌ترین دغدغه افرادی که به خدمات آسفالت نیاز دارند، این است که نیروها به موقع در محل حاضر شوند. مژده ما به همراهانمان در منطقه 22 و مناطق حوالی دریاچه چیتگر این است که از این پس می‌توانید انواع خدمات آسفالت‌سازی و تعمیرات آسفالت را در اسرع وقت و بدون نیاز به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب دریافت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا می‌توان برای عایق بندی پشت بام از آسفالت استفاده کرد؟

بله، این روش در مقایسه با ایزوگام و قیرگونی کمی ارزان‌تر است. با این حال، توصیه می‌کنیم که برای عایق‌بندی پشت‌بام از ایزوگام استفاده کنید.

بهترین زمان برای آسفالت سازی چه زمانی است؟

فصول گرم سال بهترین زمان برای ساخت آسفالت است تا بارش باران و برف مزاحم کار نیروهای متخصص نشود و سطح آسفالت نیز سریع‌تر خشک شود.

آیا نیروهای نگین سرویس امکان آسفالت کوچه‌های باریک را دارند؟

بله نیروهای ما با روش‌های خاص و استفاده از غلتک‌های دستی می‌توانند معابر باریک و مساحت‌های کوچک را آسفالت کنند.

آیا نیروهای نگین سرویس هماهنگی‌های لازم را با کامیون آسفالت انجام خواهند داد؟

بله، در صورتی که شما پیش از ما سفارش مواد اولیه را نداده باشید، نیروهای ما پس از بررسی و هماهنگی با شما و تخمین متراژ مورد نظر، مواد و لوازم مورد نیاز را خریداری کرده و مبلغ نهایی را در فاکتور به شما ارائه خواهند داد.

 آسفالت بعد از اجرا تا چه مدت قابل استفاده نخواهد بود؟

توصیه می‌شود که پس از اجرای آسفالت، حداقل تا 24 تردد انجام نشود تا آسفالت کامل خشک شود و ترک نخورد.

آیا نیروهای نگین سرویس خدمات ترمیم آسفالت جاده را نیز انجام می‌دهند؟

بله هر گونه خدمات آسفالت‌کاری و ترمیم و آسفالت جاده توسط نیروهای ما انجام می‌شود.

آیا نگین سرویس برای اجرای خدمات آسفالت به مجوز شهرداری نیاز دارد؟

بله برای اجرای آسفالت در معابر و کوچه‌ها، اخذ مجوز از شهرداری ضروری است که این کار توسط پیمانکار اصلی پروژه یا مهندسان انجام خواهد شد. اما برای اجرای محوطه‌سازی در ویلاهای شخصی نیازی به اخذ مجوز نیست.

آیا نیروهای نگین سرویس پیش از محوطه سازی شخصی  با آسفالت، بازدید انجام می‌دهند؟

بله در صورتی که برای انتخاب نوع آسفالت، تخمین هزینه و مدت زمان پروژه به مشاوره نیاز دارید، نیروهای ما در محل حاضر شده و برآوردهای لازم را انجام می‌دهند.

 

مقالات مرتبط

تماس با ما