خدمات قیرگونی و عایق‌کاری پشت بام، سرویس بهداشتی، حمام، استخر و…

یکی از مهم‌ترین اقدامات در فرایند ساخت‌وساز، عایق‌کاری دیوار، پشت بام و سرویس‌های بهداشتی است. این کار از هدررفت انرژی و نشست رطوبت جلوگیری می‌کند. استادکاران و پیمانکاران ساختمان، سال‌ها از روش قیرگونی برای عایق‌کاری استفاده کرده‌ و شاهد تأثیرات خوب آن بر بهینه‌سازی سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان بوده‌اند. بنابراین، همچنان به‌عنوان یک روش عایق‌کاری مقرون‌به‌صرفه می‌توان آن را توصیه کرد. توجه داشته باشید که قیر ماده‌ای بسیار چسبنده و در زمان داغی خطرناک است، بنابراین برای قیرگونی ساختمان خود، حتماً از استادکاران و متخصصان زبده کمک بگیرید تا فرایند نهایی کار کاملاً بهینه و بدون ایراد باشد.

خدمات قیرگونی و عایق کاری با نگین سرویس

قیرگونی یکی از روش‌های رایج عایق‌کاری ساختمان‌ها می‌باشد. از این رو، اگر برای منزل، دفتر کار، مدرسه، استخر، سالن ورزشی، رستوران، مجتمع تجاری و تفریحی، به‌دنبال خدمات قیرگونی هستید، از طریق شماره تماس‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

کاربردی‌ترین مکان برای قیرگونی، پشت بام و سقف است؛ زیرا بیشتر از باقی قسمت‌های منزل با آب، باران، گرما و عوامل زیست‌محیطی در ارتباط است. قیرگونی بسیار مقرون‌به‌صرفه است و از این رو، گاهی به جای ایزوگام و یا زیر ایزوگام پشت بام نیز استفاده می‌شود.

برای بخش‌هایی مثل پشت بام، یک لایۀ قیرگونی کافی نیست و بیست‌وچهار ساعت بعد از خشک‌شدن لایۀ اولیه، نیاز به یک یا دولایۀ اضافی دیگر است تا بهترین نتیجه حاصل شود. یکی دیگر از نکات مهم قیرگونی پشت بام این است که شیب باید به‌درستی رعایت شده تا آب باران تخلیه شود. نیروهای ما با داشتن مهارت و ابزارهای لازم، پس از محاسبۀ شیب مناسب، باتوجه‌به شرایط پشت بام، قیرگونی را انجام می‌دهند.

قیرگونی سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه

سرویس‌های بهداشتی، حمام‌ و آشپزخانه نیز ارتباط زیادی با آب، رطوبت و مواد شویندۀ خورنده دارند. بنابراین، نفوذ نکردن آب و رطوبت به دیوارهای خارجی بسیار مهم است. شما می‌توانید قیرگونی این بخش‌ها را با خیالی آسوده به نیروهای نگین سرویس بسپارید.

بدیهی است که استخر نیز به قیرگونی نیاز دارد. چه در منزل خود استخر دارید و چه صاحب یک مجموعۀ ورزشی هستید، برای عایق‌کردن استخر خود می‌توانید از نیروهای نگین سرویس کمک بخواهید.

گلخانه نیز فضایی به‌شدت مرطوب دارد؛ بنابراین، در صورت نیاز به خدمات قیرگونی، نیروهای ما در محل حاضر شده و خدمات مورد نظر را ارائه می‌دهند.

این دو بخش نیز در معرض باران و عوامل زیست‌محیطی مختلف قرار می‌گیرند. بنابراین، نیاز است تا به‌طور دقیق و اصولی قیرگونی شوند. برای تراس و بالکن ممکن است بیشتر از یک لایه قیرگونی اجرا شود.

عایق پی و فونداسیون ساختمان نیز به‌اندازۀ بخش‌های دیگر حائز اهمیت است، زیرا در صورت عدم رعایت این مورد، به‌مرور زمان آهن و پی ساختمان پوسیده می‌شود. در صورت نیاز می‌توانید برای رفع ان مشکل، از نیروهای ما کمک بخواهید تا قیرگونی یک لایه یا دولایه برایتان انجام دهند.

هزینۀ قیرگونی ساختمان چگونه محاسبه می‌شود؟

به‌طور کلی، هزینۀ قیرگونی براساس واحد متر مربع محاسبه می‌شود و به‌طور متوسط متری 55000 تومان است. این قیمت می‌تواند براساس متراژ ساختمان و سختی‌کار متغیر باشد. همچنین در نظر داشته باشید برای محاسبۀ قیمت نهایی قیرگونی، یک‌لایه، دولایه یا سه‌لایه بودن آن حائز اهمیت است. برای اطلاع از هزینۀ قیرگونی می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

هزینۀ قیرگونی در منطقۀ 22 و چیتگر

باتوجه‌به افزایش ساخت‌وساز در منطقۀ 22 و مناطق حوالی دریاچۀ چیتگر، نیاز به دریافت انواع خدمات ساختمانی نیز افزایش می‌یابد. از این رو، درصورتی‌که به خدمات عایق‌کاری و قیرگونی نیاز دارید، می‌توانید بدون پرداخت هزینۀ ایاب‌وذهاب و در اسرع وقت، خدمات موردنظرتان را دریافت نمایید.

سؤالات متداول

قیرگونی بهتر است یا ایزوگام؟

ایزوگام نصب آسانی‌تری دارد، اما هزینۀ آن نسبت‌به قیرگونی بیشتر است. هردو در برابر رطوبت، باران و عوامل محیطی مقاوم هستند، اما احتمال آسیب‌دیدگی، شل‌شدن و پوسیدگی قیرگونی نسبت‌به ایزوگام بیشتر است.

آیا نیروهای نگین سرویس خدمات لکه‌گیری قیرگونی را انجام می‌دهند؟

بله، درصورتی‌که بخشی از قیرگونی آسیب دیده و نیاز به تعمیرات داشته باشد، نیروهای ما خدمات تعمیرات و آب‌بندی را نیز انجام می‌‌دهند.

آیا نرخ قیرگونی برای متراژهای بالا کمتر است؟

برای قیرگونی در متراژهای بالا، به‌دلیل مدیریت مصالح و مواد مصرفی، هزینه کمتر از حالت عادی خواهد بود. همچنین برای مشتریان گرامی، تخفیف لازم لحاظ می‌شود.

آیا خرید مواد اولیه و مصالح بر عهدۀ کارفرما است؟

بله، خرید این موارد بر عهده کارفرما می‌باشد. اما اگر شما با خرید مصالح ناآشنا هستید، استادکاران نگین سرویس مصالح را خریداری نموده وهزینه را در فاکتور نهایی منظور می‌کنند.

بهترین زمان برای انجام قیرگونی چه زمانی است؟

بهترین زمان برای انجام قیرگونی زمانی است که آب‌و‌هوا مساعد باشد، بارندگی نباشد و هوا خیلی سرد یا خیلی گرم هم نباشد.

برای اجرای قیرگونی به چند نفر نیاز دارم؟

برای اجرای قیرگونی حداقل به دو نفر نیرو نیاز دارید. البته برای اجرای قیرگونی در پروژه‌های وسیع، نیاز به یک تیم از متخصصان و استادکاران خواهید داشت.

آیا پیش از قیرگونی، آماده‌سازی خاصی لازم است؟

بله، پیش از قیرگونی سطح مورد نظر بایستی سیمان‌کاری شده و برای قیرگونی آماده باشد.

آیا دیوارها نیاز به قیرگونی دارند؟

به‌طورکلی دیوارها نیازی به قیرگونی ندارند، اما درصورتی‌که دیوار خارجی منزل در معرض باران و رطوبت زیادی قرار گرفته است، می‌توانید قیرگونی کنید.

مقالات مرتبط

تماس با ما