نظافت شرکت در تهران + قیمت نظافت شرکت توسط نظافتچی آقا و خانم

تمیزی دفتر کار اولین تأثیر خوبی است که روی مشتری و ملاقات کننده شما می گذارد و سلامت روحی و جسمی کارمندان را نیز بهبود می بخشد. کاهش ویروس‌ها، مواد حساسیت زا، گرد و غبار و کپک ها تیم شما را سالم تر و کارآمدتر می کند.

بسته به اندازه شرکت و نوع شغل شما، نیاز به تیم نظافتی برای تمیز و ضدعفونی کردن محل کار خود دارید. دفتر حرفه ای ما با نظافتچی خانم و آقا، آموزش دیده، بررسی و پشتیبانی شده با مدیریت باتجربه، خوشحال می شود به شما کمک کند و مشکلات را از شما دور کرده تا کارمندان بتوانند در محیطی سالم تر بوده و تمرکز کنند.

خدمات نظافت شرکت


خدمات نظافت شرکت

چه به سرویس پایه برای تمیز نگ داشتن شرکت نیاز داشته باشید، چه خدمات تمیزکاری عمیق برای مراقبت از هر گوشه و کناری، شرکت نظافتی نگین خدمات مختلفی را با توجه به خواست و نیاز شما رائه می‌دهد.

نظافت فرش و کف

نظافت فرش و کف

زمین تمیز نه تنها به ایجاد درک پیام تمیزی کمک می کند، بلکه زمین هایی که به طور مداوم تمیز می شوند، می توانند به کاهش انتشار ذرات گرد و خاک و آلاینده هایی که دوباره در هوا معلق می شوند کمک کنند.

اکثر شرکت ها هنوز زمین های مفروش دارند که می تواند به طرز غیر قابل باوری کثیف شوند و نظافت عادی نمی تواند آن را از بین ببرد. متخصص نظافت فرش نه تنها می تواند فرش ها را عمیقاً نظافت کند، بلکه به منظور خلاصی از باکتری ها، گرد و خاک و حتی حشرات فرش ها که به آنها می چسبند  نیز کمک می کند.

نظافت سطوح

نظافت سطوح

اکثر شرکت ها نظافت را به منظور اطمینان از ایمنی و سلامت کارمندان انجام می دهند.

نظافت سطح یک نوع نظافت سبک است و تیم نظافت فقط سطحی را تمیز می کنند که بیشترین استفاده را دارند. این نوع نظافت شامل صفحه کلیدها، موس ها، صندلی ها و دسک تاپ ها می باشد.

نظافت پنجره

نظافت پنجره

با نظافت پنجره‌ها و نمای بیرونی شرکت، می‌توانید از مناظر عالی لذت برده، نور طبیعی بیشتری وارد دفتر کار کرده و تأثیر بسیار خوبی در بین مشتریان و مراجعان بگذارید.

اگر شرکت شما در ساختمان مشارکتی است، نظافت پنجره های بیرونی می تواند چالش برانگیز باشد. اما تیم خدماتی حرفه ای، با ارائه خدمات نظافت نمای بیرونی شرکت، به شما برای داشتن محیطی کاری تمیز و حرفه ای کمک می‌کند.

نظافت پرده ها

برخی سطوح در شرکت می توانند به مرور زمان بسیار کثیف شوند؛ اما تا زمانی که یک نظافت چی استخدام نکنید تا آنها را تمیز کنند متوجه نمی شوید. یکی از این مثال ها پرده ها و آفتابگیرها در شرکت می باشند.

تمامی این رفت و آمدها و تحرکات به چسبیدن ذرات گرد و غبار به پرده ها و آفتاب گیرها کمک می کنند، بنابراین می توانند به بمب آلرژی تبدیل شوند.

نظافت چی حرفه ای شرکت نظافت پرده ها و آفتابگیرها را پیشنهاد می دهد. با این روش، هر زمان که کسی پرده ها را کنار می کشد نیازی به عطسه کردن نمی باشد.

نظافت آشپزخانه شرکت

نظافت آشپزخانه شرکت

آشپرخانه شرکت ناحیه‌ای پر رفت و آمد برای ساعت نهار، وقت چای و وقفه کاری کارمندان می باشد. بنابراین یکی از قسمت‌هایی است که در معرض بیشترین میزان آلودگی بوده و نیاز به تمیز کردن مداوم و حرفه ای دارد.

نظافت سرویس بهداشتی

نظافت سرویس بهداشتی

از آنجایی که سرویس بهداشتی کثیف سطح کارآیی را کاهش می دهد، احتمال ابتلا به بیماری و آفات ناخوشایند را افزایش می دهد و کارمندان و مراجعین را از شرکت دور می کند.

سرویس بهداشتی تمیز و بهداشتی به معنی سلامت و بهداشت مشتریان، کارمندان و مراجعین می باشد.

نظافت مبلمان و اثاثیه و لوازم داخلی

نظافت مبلمان و اثاثیه

میزها، صندلی ها، میز قهوه خوری و کاناپه های راحتی نواحی پر ترددی هستند که نیاز به نظافت مرتب دارند. این مورد مخصوصاً در مورد فضاها و اتاق هایی که برای استراحت، جلسات و مصاحبه در نظر گرفته می شوند می باشد. نظافت و ضدعفونی سطوح ممکن است برای پارچه ها کافی نباشد زیرا بسیار جذب کننده کثیفی می باشند و احتمالاً حاوی تجمع  آلودگی ها در طی سال ها هستند.

می توانید از نظافت چی ها بخواهید که تمیزکننده ها و جاروبرقی های صنعتی خود را بیاورند و اثاث و لوازم داخلی شرکت را برای شروعی تازه نظافت کنند.

نظافت سطحی یا عمیق شرکت


نظافت سطحی یا عمیق

بسته به بزرگ بودن شرکت، تعداد کارمندان، میزان تمیزی شرکت و تعداد دفعات استفاده از خدمات نظافتی در ماه، شرکت ممکن است به نظافت سطحی یا نظافت عمیق و حرفه ای نیاز داشته باشد.

نظافت پایه

اگر شرکت کوچکی دارید که زیاد کثیف نمی شود، می توانید از خدمات نظافت پایه استفاده کنید. این نوع نظافت شامل جارو و طی کشیدن زمین، پاک کردن سطوح و نظافت مرسوم نواحی مانند آشپزخانه و سرویس بهداشتی می شود.

این بهترین راه برای نظافت و مرتب کردن شرکت بدون آسیب به سلامت دیگران است و شما به سادگی می توانید تا نظافت بعدی اینگونه پیش بروید.

نظافت عمیق

نظافت عمیق واحد تجاری خدماتی دقیق تر می باشد که کلیه موارد نظافت پایه به همراه نظافت عمیق می باشد. این مورد شامل نظافت ماکروویو، جاروبرقی اثاث و لوازم داخلی، نظافت پشت کمدها، نظافت وسایل، تمیزکردن کف و مبلمان و غیره می شود.

می توانید این کار را دو بار در سال انجام دهید(یک بار در بهار و بار دیگر در پاییز) تا مطمئن شوید که سطوح شرکت تمیز و ضدعفونی هستند.

اهمیت نظافت شرکت


اهمیت نظافت شرکت

زمانی که می‌خواهید یک محصول را برای خرید انتخاب کنید یا از خدمات یک شرکت استفاده کنید، تمیزی یکی از فاکتورهای اصلی می باشد. به عنوان مشتری، مراقب منافع خود می باشیم و احتمال کمتری وجود دارد که فردی محصول یا سرویسی را از محیط کار کثیف خرید کند. نظافت در تمام صنایع مهم می باشد و شرکت های نظافتی مسئولیت نظافت محیط کار را کاهش می دهند.

نگهداری حرفه ای محیط کار

نظافت باعث می شود کاری که می کنید تخصصی تر به نظر برسد. حضور یک شرکت نظافتی در محل کار نشانه خوبی می باشد و نشان می دهد که به کسب و کار تمیز، صادقانه و حرفه ای اهمیت می دهید. نه تنها مراجعین در محیطی تمیز احساس امنیت می کنند، بلکه کارمندان بیشتر روی کار تمرکز دارند و محیط کار مناسب و حرفه ای ایجاد می شود.

دفترکار تمیز کارایی را افزایش می دهد

افزایش تمرکز: در محیط کار تمیز، احتمال کمی وجود دارد که به خاطر اشیاء اطراف حواس شما پرت شود و سطح تمرکز بالاتر منجر به انجام کار بیشتر و بهتر می گردد.

هدر رفت کمتر زمان: هنگام جستجوی اسناد در یک فضای کاری نامرتب زمان زیادی می تواند هدر رود. در شرکت تمیزتر و مرتب تر، کارهای دفتری می توانند آسانتر و سریعتر انجام شوند.

استرس کمتر: میز بهم ریخته می تواند منجر به تلاش بیشتر برای تمرکز روی چیزهای زیادی در آن واحد شود که آستانه تحمل استرس را کاهش می دهد.

کاهش آلرژن ها

مواد حساسیت زا همیشه در هوا هستند و یک شرکت خدمات نظافتی خوب بهتر می داند که با این آلرژن ها چگونه مقابله کند. هنگامی که فصل گرده یا کپک می شود با نظافت مناسب شرکت، محل کار خود را از این خطرات در امان نگه دارید.

کاهش انتشار بیماری ها

هرچند مواد حساسیت زا برای سلامتی خطرناک هستند، اما بیشتر آزاردهنده می باشند تا مضر. با این حال، وقتی نوبت جرمها، باکتری ها و ویروس ها می شود، بیمار شدن موضوعی متفاوت است. جرم ها می توانند از هر جایی بیایند، اما باکتری ها و ویروس ها بیشترین حضور را در محیط کار داشته و کارمندان را مستعد بیماری می کنند.

بیماری می تواند از طریق هوا، سطوح و غذا منتقل شود. برای کاهش انتقال بیماری نیاز به نظافت منظم سطوح کاری می باشد. با نظافت محیط کار خود از بیمار شدن نیروی کاری خود جلوگیری کنید.

قیمت و هزینه نظافت شرکت


قیمت ها بر اساس چند فاکتور می باشند: دستمزد نظافت چی، هزینه نمایندگی و اینکه آیا موارد اضافه ای (مانند مواد شوینده، تجهیزات، موارد مصرفی و غیره) را نیز انتخاب کرده اید یا خیر. هزینه محسوب شده برای هر ساعت می باشد.

محاسبه هزینه ها  بر اساس مقدار ساعت در هفته و هزینه های جابجایی و همچنین روش های نظافتی و سایر موارد می باشد.  می توانید در زمانی که درخواست می دهید جزئیات بیشتری را بپرسید.

سؤالات پر تکرار


آیا شما به شرکت‌ های کوچک هم خدمات نظافتی ارائه می‌دهید؟

ما بدون در نظر گرفتن اندازه شرکت به شما خوش آمد می گوییم. خوشحال می شویم که خدمات نظافتی هفتگی یا ماهانه را حتی برای دفاتر کوچک ارائه دهیم. خدمات ما همیشه منوط یه در دسترس بودن است و تیم خدمات مشتریان ما می تواند درخواست شما را بررسی و پردازش کرده و به شما اطلاع دهد.

هر چند وقت باید دفتر کار تمیز شود؟

این امر به اندازه شرکت، تعداد کارمندان و محیط دفتر شما بستگی دارد. هرچند اکثر مراجعین خدمات هفتگی را انتخاب می کنند، اما خدمات یک یا دو بار در هفته یا حتی یک بار در ماه را به مشتریان ارائه می شود.

چک لیست نظافت شرکت چیست؟

چک لیست نظافت شامل تمامی بخش هایی از شرکت می باشد که باید تمیز شوند:

  • نظافت صفحه رایانه و گردگیری صفحه کلیدها
  • تخلیه سطل زباله
  • جارو برقی کشیدن کف زمین و زیر میزها
  • نظافت پنجره شرکت
  • ضدعفونی کردن سطوحی که لمس می شوند: تلفن ها، لامپ ها، صفحه کلیدها، ماشینهای فاکس، کپی، منگنه ها و غیره
  • گردگیری میزها، قفسه ها و دیگر سطوح

سایر قسمت‌های شرکت مانند آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی نیز به همین ترتیب باید تماماً تمیز شوند.

آیا می توانید تمام ساختمان اداری یا چندین ساختمان را تمیز کنید؟

بله، قطعاً می توانیم، خدمات نظافت ما برای نیاز های ویژه شما قابل برنامه ریزی هستند.

آیا می توانید دفترکار را بعد از رویدادهای خاص تمیز کنید؟

بله می توانیم، لطفاً برای برنامه ریزی نظافت ویژه از قبل با ما تماس بگیرید، بنابراین ما آماده پذیرش کامل شما هستیم.

چگونه بدانم که چطور نظافت را در زمان بودنتان انجام داده اید؟

قبل از اینکه نظافت چی های ما شرکت را ترک کنند، چک لیست را کامل می کنند. این چک لیست به شما در مورد مواردی که نظافت شده اند می گوید. اگر نتوانند همه موارد را در یک جلسه نظافت کنند، مواردی که نظافت چی نتوانسته تمیز کند در چک لیست یادداشت می شود و در جلسه بعدی توجه بیشتری به این موارد می شود.

آیا کارمندان باید قبل از رسیدن کارمندان مؤسسه، نظافت شرکت را انجام دهند؟

از آنجایی که هزینه ساعتی محاسبه می شود، بهتر است قبل از آمدن کارمندان ما هر گونه بهم ریختگی را مرتب کنید. این کار تضمینی برای تمیزی کف زمین تا حد ممکن است. با این حال، نیازی به هیچ کاری نیست و ما خوشحال می شویم که هر کاری برای شما انجام دهیم.

سوال 8: آیا سابقه کارمندان شما بررسی می شود؟

بله! پیشینه همه کارمندان ما قبل از ورود به محل کار بررسی می شود، ضامن شخصی با کارت شناسایی دارند و تحت پوشش بیمه قرار دارند.

مقالات مرتبط

تماس با ما