نظافتچی خانم در تهران: کارگر جوان و باتجربه برای تمیزکاری منزل

بسیاری از خانم‌های خانه‌دار ترجیح می‌دهند برای نظافت منزل، یک نظافتچی خانم استخدام کنند. معمولا نظافتچی خانم با توجه به اینکه با فوت و فن خانه داری آشنایی بیشتری دارد و به هنگام کار دقت بیشتری دارد،‌ گزینه بهتری برای نظافت منزل و … می‌باشد. به طور مثال، نظافتچی خانم به خوبی نحوه تمیز کردن و برق انداختن سینک ظرفشویی، گاز و … را می‌داند. همچنین کارگر خانم به هنگام پاک کردن لکه چای از روی فرش، شستن ملحفه‌ها و اتوکشی لباس‌ها نهایت دقت را به کار می‌گیرد. علاوه‌بر این، با توجه به اینکه نظافتچی در طول روز ساعات زیادی در خانه حضور خواهد داشت، معمولا افراد ترجیح می‌دهند برای استخدام نظافتچی خانم اقدام کنند تا خانم خانه با ایشان راحت‌تر باشد.

چنانچه ترجیح می‌دهید نظافتچی بیشتر وقتش را در آشپزخانه بگذراند و در پروسه نظافت دقت بیشتری به خرج دهد، ما پیشنهاد می‌کنیم نظافتچی خانم استخدام کنید. اما درصورتی که شستشوی دیوارها و شیشه‌‌ها برایتان اولویت دارد، بهتر است از خدمات نظافتچی آقا استفاده کنید. موسسه خدماتی نگین، بسته به نوع خدمتی که مدنظر مشتری است، بهترین سرویس را برای ایشان در نظر می‌گیرد. در هر نقطه از تهران می‌توانید برای دریافت خدمات نظافتی نگین اقدام کنید. موسسه خدماتی نگین با تیمی حرفه‌ای و کاربلد از نیروهای خدماتی آماده خدمات‌رسانی است.

چرا اغلب افراد نظافتچی خانم استخدام می‌کنند؟


چرا اغلب افراد نظافتچی خانم استخدام می‌کنند؟

برخی از مزایای استخدام نظافتچی خانم از شرکت خدماتی نظافت منزل عبارتند از:

 • نظافتچی خانم به هنگام نظافت منزل دقت و حوصله بیشتری در کار دارد و با فوت و فن خانه‌داری آشنایی کامل دارد.
 • با توجه به اینکه در طول روز آقایان در خانه حضور ندارند، خانم‌های خانه‌دار با نظافتچی خانم راحت‌تر هستند.
 • در صورتی که مشتری بخواهد برای انجام کارهایی همچون آماده‌سازی مواد غذایی و آشپزی از نظافتچی کمک بگیرد، نظافتچی خانم برای انجام این امور مناسب‌تر است.

چرا استخدام نظافتچی خانم از موسسه خدماتی نگین؟


چرا استخدام نظافتچی خانم از موسسه خدماتی نگین؟

موسسه خدماتی نگین با به کارگیری افراد متعهد و مسئولیت‌پذیر، بهترین خدمات را با قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. در مجموعه نگین مواردی همچون برخورد حرفه‌ای با مشتری، آراسته بودن نظافتچی، رعایت سکوت و ادب در محیط کار و توجه به خواسته‌های مشتری و اجرای آنها برای ما اهمیت زیادی دارد. نیروهای خدماتی نگین با رعایت این موارد همواره سعی دارند بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهند و رضایت کامل مشتری را فراهم کنند. برخی از مزایای استخدام نظافتچی خانم از موسسه نگین عبارتند از:

 • نظافتچی خانم در موسسه خدماتی نگین از قبل آموزش‌های لازم را دریافت کرده است و موسسه یک نظافت حرفه‌ای را تضمین می‌کند.
 • نظافتچی خانم راس ساعت مقرر در محل حاضر می‌شود و طبق زمان‌بندی کلیه اقدامات خدماتی را به ترتیب اولویت انجام می‌دهد.
 • صلاحیت اخلاقی نیروهای خدماتی نگین بارها مورد ارزیابی قرار گرفته است و مشتری می‌تواند با خیال راحت و بدون هیچگونه نگرانی از خدمات نظافتچی در محیط خانه‌اش بهره ببرد.
 • پس از ثبت سفارش، نظافتچی خانم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل اعزام خواهد شد.
 • در هر نقطه از تهران می‌توانید برای دریافت خدمات نظافتچی خانم از طریق موسسه نگین اقدام کنید.
 • قیمت خدمات نگین کاملا مناسب است و نظافتچی نگین برخلاف نظافتچی‌های شخصی پول اضافه دریافت نمی‌کند.
 • نیروهای خدماتی نگین بسیار خوش‌برخورد و خوش اخلاق هستند و می‌توانید هر درخواستی که در حوزه نظافت منزل دارید، با ایشان در میان بگذارید.
 • نظافتچی خانم برای هر نوع نظافت یک چک‌لیست به همراه دارد و طبق آن محل مورد نظر را نظافت می‌کند.
 • نیروهای خدماتی نگین تحت پوشش بیمه حوادث قرار دارند.
 • شما این امکان را دارید که بر اساس امتیازاتی که نظافتچی کسب کرده است، بهترین نظافتچی خانم را انتخاب کنید.
 • موسسه نگین از خدمات ارائه شده پشتیبانی می‌کند و در صورت عدم رضایت و بروز هرگونه مشکل می‌توانید با موسسه تماس بگیرید.
 • نیروهای خدماتی نگین بسته به نظر مشتری می‌توانند خدمات متنوعی را به ایشان اراه دهند.

نظافتچی خانم در حوزه نظافت منزل چه خدماتی به مشتری ارائه می‌دهد؟


نظافتچی خانم در حوزه نظافت منزل چه خدماتی به مشتری ارائه می‌دهد؟

برخی از وظایف نظافتچی خانم به هنگام نظافت منزل عبارتند از:

 • شستن ظروف و مرتب کردن کابینت‌ها
 • تمیز کردن سینک ظرفشویی، گاز و هود
 • جمع‌آوری زباله‌ها و تخلیه سطل زباله
 • جارو کردن و تی کشیدن کف
 • گردگیری وسایل و لوازم منزل
 • تمیز کردن مبلمان و جابجایی وسایل سبک(در صورت نیاز)
 • شستشوی لباس‌ها و اتوکشی
 • شستشو و تعویض ملحفه‌ها و پرده‌ها(در صورت نیاز)
 • تمیز کردن شیشه‌ و پنجره‌ها
 • نظافت حمام و سرویس بهداشتی

پروسه ثبت سفارش برای استخدام نظافتچی خانم

به منظور ثبت سفارش می‌توانید با موسسه تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با کارشناسان نگین در ارتباط باشید. پس از ثبت سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن، نظافتچی خانم حرفه‌ای به منزل شما اعزام خواهد شد. اطلاعات مورد نیاز به هنگام ثبت سفارش عبارتند از:

 • نام و نام خانوادگی
 • تلفن تماس
 • تعیین نوع نظافت(نظافت منزل، شرکت یا …)
 • متراژ خانه؟ تعداد اتاق خواب؟
 • خدمات مورد نیاز (نظافت کلی، نظافت آشپزخانه، شستشوی پرده و …)

مناطق تحت پوشش خدمات نظافتی نگین


نیروهای خدماتی نگین در کلیه مناطق تهران آماده خدمات‌رسانی می‌باشند. بنابراین درصورتی که می‌خواهید برای استخدام نظافتچی خانم آماده به کار در شرق تهران، شمال تهران، جنوب تهران و غرب تهران اقدام کنید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در نظر داشته باشید قیمت‌ نظافت منزل و تعرفه‌ها در تمامی مناطق تهران یکسان در نظر گرفته می‌شود. البته برای مناطقی که به ایستگاه اتوبوس تندرو و مترو دسترسی آسان ندارند همچون دارآباد و درکه، مبلغی بابت هزینه کرایه ماشین(معمولا بین 20 تا 50 هزار تومان) از مشتری دریافت می‌شود.

بهترین نظافتچی خانم در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟


بهترین نظافتچی خانم در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

اغلب افراد ترجیح می‌دهند کارگری که برای نظافت منزل استخدام می‌کنند، در حین کار سکوت را رعایت کند، در انجام کارها سرعت عمل بالایی داشته باشد و از همه مهمتر شخصی قابل اعتماد باشد. به هنگام انتخاب کارگر جوان خانم و باتجربه در تهران موارد زیر را در نظر بگیرید.

تخصص کافی در حوزه نظافت منزل

یکی از مهم‌ترین فاکتورها به هنگام انتخاب کارگر خانم جوان در تهران، داشتن تخصص و مهارت در نظافت است. شاید اینطور به نظر نیاید، ولی نظافت یک امر تخصصی است. به طور مثال نظافتچی باید بداند برای نظافت و تمیز کردن سرویس بهداشتی، سینک ظرفشویی، هود و حتی گاز از چه موادی استفاده کند و چطور عمل کند. در موسسه خدماتی نگین دوره‌های آموزشی برای نیروهای خدماتی در نظر گرفته شده و قبل از اعزام کارگر به منزل مشتری، کلیه تخصص‌های لازم به ایشان آموزش داده می‌شود.

تجربه کافی در حوزه نظافت منزل

علاوه‌بر تخصص، داشتن تجربه نیز اهمیت بالایی دارد. موسسه نگین نیروهای خدماتی را از میان افراد مجرب و کاربلد انتخاب می‌کند. کارگر باتجربه می‌داند در موقعیت‌های مختلف چگونه عمل کند. به طور مثال، نظافتچی خانم که تجربه بالایی در امر نظافت دارد، می‌داند برای پاک کردن لکه چای از روی فرش چطور عمل کند و یا به هنگام شستن پرده و به منظور جلوگیری از آسیب‌دیدگی الیاف آن، می‌داند از چه موادی استفاده کند تا پارچه خراب نشود.

دقت و سرعت عمل بالا

یکی دیگر از موارد مهم دقت و سرعت عمل کارگر است. کارگر خوب باید به اصطلاح فرز باشد و به ترتیب اولویت، همه کارهای لازم را به انجام برساند. نیروهای خدماتی نگین به هنگام ورود به محل، بسته به نوع خدمات درخواستی یک چک‌لیست همراه دارند که سعی می‌کنند طبق زمان‌بندی تعیین شده کلیه اقدامات لازم را با کیفیت مطلوب و در زمان مقرر انجام دهند.

برخورد مناسب و رفتار خوب

برخورد مناسب و خوش رفتاری کارگر یکی دیگر از فاکتورهای مهم به هنگام انتخاب بهترین نظافتچی خانم است. اغلب افراد ترجیح می‌دهند کارگری را انتخاب کنند که خوش اخلاق و مودب باشد، در اموری که به ایشان مربوط نمی‌شود دخالت نکند و در حین کار آرامش خانه را بر هم نزند.

در سایت نگین این امکان وجود دارد که مشتری نظرش را بعد از نظافت اعلام کند و به نظافتچی امتیاز دهد. نظافتچی‌های خوش‌اخلاق معمولا امتیاز بالایی دارند و با توجه به همین امر، می‌توانید برای انتخاب بهترین کارگر خانم اقدام نمایید.

صداقت و اعتماد

شاید مهم‌ترین ملاک برای انتخاب نظافتچی، صداقت و اعتماد است. با توجه به اینکه نظافتچی در حریم خانه شما رفت و آمد دارد، ساعات زیادی را در خانه شما می‌گذراند و حتی ممکن است گاهی در خانه شما تنها باشد، بسیار مهم است که ایشان شخصی قابل اعتماد و امین باشد.

در موسسه خدماتی نگین، نیروهای خدماتی بارها مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند و صلاحیت اخلاقی ایشان برای مدیریت مجموعه محرز شده است. از طرفی دیگر، این افراد با موسسه قرارداد دارند و نزد مدیریت ضمانت حسن انجام کار دارند. بنابراین می‌توانید به ایشان اعتماد کنید و امور مربوط به نظافت منزلتان را به ایشان بسپارید.

نکات مهم به هنگام انتخاب نظافتچی خانم در موسسه خدماتی نگین


نکات مهم به هنگام انتخاب نظافتچی خانم در موسسه خدماتی نگین

به هنگام استخدام نظافتچی خانم موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • در صورت نیاز مشتری به نظافتچی خانم، وی انجام امور مربوط به آشپزی، آماده‌سازی مواد غذایی و … را هم برعهده می‌گیرد.
 • هزینه استخدام نظافتچی خانم در کلیه مناطق تهران یکسان است. فقط باید در نظر داشته باشید برای مسیرهایی که به ایستگاه مترو و اتوبوس دسترسی آسان ندارند، مشتری باید هزینه تاکسی را بپردازد.
 • برای مشتریانی که به صورت دوره‌ای و در روزهای مشخص برنامه نظافت دارند و برای استخدام نظافتچی خانم اقدام می‌کنند، 5 درصد تخفیف در نظر گرفته می‌شود.
 • در صورت تمایل مشتری، با انجام هماهنگی‌های قبلی امکان اعزام نظافتچی خانم در روزهای تعطیل هم وجود دارد.
 • در صورت تمایل مشتری، با انجام هماهنگی‌های قبلی امکان اعزام نظافتچی خانم قبل از ساعت کاری موسسه وجود دارد.
 • در صورتیکه در حین کار نظافتچی در منزل بخواهید ساعت ارائه خدمات را افزایش دهید، باید بلافاصله با موسسه تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.
 • درصورت استخدام نظافتچی خانم، باید یک خانم در محل حضور داشته باشد.
 • چنانچه در خانه از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید، باید به هنگام ثبت سفارش اعلام کنید.
 • شستشوی سقف و دیوار توسط نظافتچی خانم انجام نمی‌شود.

پرسش‌های متداول


چگونه می‌توانم برای استخدام نظافتچی خانم از موسسه نگین اقدام کنم؟

به منظور ثبت سفارش می‌توانید از طریق سایت اقدام کنید و سفارشتان را ثبت کنید. همچنین این امکان وجود دارد که از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید و برای استخدام نظافتچی خانم آماده به کار اقدام نمایید.

آیا در موسسه نگین، امکان رزرو نظافتچی خانم هم وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید برای یک روز خاص نظافتچی را رزرو کنید.

آیا این امکان وجود دارد که کارگر خانم ساعت 6 صبح برای نظافت در محل حاضر شود؟

بله، بسته به درخواست مشتری و با هماهنگی قبلی، در خارج از ساعات کاری هم می‌توانید از خدمات نظافتی بهره ببرید.

درصورتی که نظافت منزل یکروزه تمام نشود، آیا نظافتچی خانم بعد از ساعت کاری هم می‌تواند در منزل مشتری بماند؟

بله، بسته به درخواست مشتری و با هماهنگی قبلی، در خارج از ساعات کاری هم می‌توانید از خدمات نظافتی بهره ببرید.

آیا می‌توانم نظافتچی را خودم انتخاب کنم؟

بله، این امکان وجود دارد که خودتان براساس نظارت کاربران و امتیازدهی آنها، برای انتخاب نظافتچی خانم اقدام کنید.

آیا نهار و شام نظافتچی برعهده صاحبخانه است یا شرکت؟

برعهده صاحبخانه.

چطور میتوانم به نظافتچی خانم اعتماد کنم؟

درصورتیکه برای استخدام نظافتچی خانم از طریق شرکت نظافتی اقدام می‌کنید، باید بدانید صلاحیت اخلاقی نیروهای خدماتی مورد تایید موسسه است. همچنین این افراد با موسسه قرارداد دارند و نزد مدیریت مجموعه ضمانت حسن انجام کار دارند.

خدمات نظافت منزل چقدر زمان می‌برد؟

بسته به خدمات مورد نیاز مشتری و متراژ محل، زمان مورد نیاز برای نظافت متفاوت است. با این وجود نیروهای خدماتی نگین سعی می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، خدمات مورد نظر را به مشتری ارائه دهند.

آیا در روزهای تعطیل می‌توانیم از خدمات نظافت منزل استفاده کنیم؟

بله. بسته به درخواست مشتری و با هماهنگی قبلی، در روزهای تعطیل هم می‌توانید از خدمات نظافتی بهره ببرید.

مقالات مرتبط

تماس با ما