خدمات شیشه‌بری وآینه‌کاری سیار و نصب انواع شیشه

امروزه چه در منزل و محل‌کار، مدل‌های مختلف دکوراسیون شیشه‌ای را می‌بینیم و با آن سروکار داریم. مهارت شیشه بری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، در صنعت ساختمان، شیشه‌بری، برای برش و تراش شیشه‌های ساختمانی استفاده می‌شود. همچنین، شیشه بری در طراحی داخلی و دکوراسیون، استفاده می‌شود تا شیشه‌های تزئینی، آینه‌ها و اشکال و طرح‌های دیگر را شکل دهد. کار با شیشه بسیار خاص و حساس است و نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد که تنها از عهده متخصصان این حوزه بر می‌آید زیرا در کار بایستی بسیار احتیاط نمود. در صورتی که به خدمات شیشه‌بری نیاز داشتید حتما از متخصصان ماهر، مورد تایید و باتجربه‌ کمک بخواهید تا از هرگونه خطر و آسیب دور بمانید.

خدمات شیشه‌بری نگین سرویس شامل چه مواردی است؟

 • برش CNC انواع شیشه‌های تک جداره، دوجداره، سکوریت، فلوت، سودا لایم، رنگی، رفلکس، مشجر، مات، ساختمانی و…
 • نصب و یا تعویض انواع شیشه‌های تک و دوجداره، رنگی، معمولی، ضدگلوله، فلوت و…
 • برش، نصب و تعویض شیشه‌های رومیزی، دکوراتیو، درب تراس و بالکن، آکواریوم و…
 • برش و نصب انواع شیشه تابلو و شیشه‌های دکوراتیو و پارتیشن‌ها
 • برش و نصب انواع آینه قدی، سرویس بهداشتی و دکوراتیو…
 • آینه کاری‌های نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی
 • برش، نصب و تعویض شیشه‌های کابینت، هود آشپزخانه، گاز و شیشه‌های دکوراتیو آشپزخانه
 • برش و نصب شیشه در محیط‌های اداری و نصب پارتیشن‌های شیشه‌ای
 • نصب شیشه سکوریت درب مغازه، اتاق، محل‌کار، فروشگاه و…
 • برش و نصب شیشه درب‌های اتوماتیک
 • نصب، تعمیر و تعویض انواع درب‌های سکوریتی
 • نصب و برش و تعمیر انواع پنجره‌های تک جداره و دوجداره و ضدگلوله
 • برش و نصب نمای شیشه‌ای ساختمان
 • انواع شیشه‌بری و آینه‌کاری تزئینی
 • و…

برای دریافت هر یک از خدمات فوق و یا پرسیدن سوالات خود می‌توانید با شماره تلفن‌های ما در تماس باشید.

مراحل شیشه‌بری توسط متخصصین نگین سرویس

شیشه‌بری یک فرآیند حرفه‌ای است که توسط تکنسین‌های ماهر و با استفاده از ابزارها و تجهیزات خاص انجام می‌شود. در زیر مراحل عمومی شیشه بری را برایتان شرح می‌دهیم:

 • در ابتدا، نیاز است تا شیشه مورد نظر انتخاب شود. شیشه‌ها می‌توانند در انواع مختلفی شامل شیشه عادی، شیشه ایمن، شیشه دو جداره و… باشند. بسته به نیاز و محل نصب، شیشه مناسب انتخاب می‌شود.
 • در این مرحله اگر محل مورد نظر مثل درب یا پنجره از قبل شیشه داشته باشید، بایستی شیشه قدیمی با ابزارهای مناسب، بدون آسیب رسیدن به فریم و قاب قبلی آن جدا شود.
 • اگر محل مورد نظر شیشه نداشته باشد، اندازه‌گیری های لازم انجام می‌شود تا شیشه دقیق برش شود. در روش شیشه‌بری سیار، این مرحله در محل یا منزل انجام می‌شود اما در غیر این صورت این مرحله در کارگاه انجام می‌شود.
 • در این مرحله، شیشه جدید به صورت دقیق و با استفاده از چسب‌ها و یا سیستم‌های نصب خاصی (مثل یراق‌ها) روی فریم در یا پنجره قرار می‌گیرد. متخصص باید اطمینان حاصل کند که شیشه درست قرار گرفته و به صورت صحیح و محکم به فریم متصل شده است.
 • در آخر نیز یراق‌های مورد مثل لولا و دستگیره نیز نصب خواهند شد و متخصص از ایمنی و صحبت نصب شیشه اطمینان حاصل می‌کند.

مراقبت و دقت در هر یک از مراحل از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین، توصیه می‌شود این کار را به متخصصان ماهر محول کنید تا از نتیجه نهایی عالی و بهینه برخوردار شوید.

هزینه و قیمت خدمات شیشه‌بری

جدول زیر یک دیدگاه کلی و جامع از هزینه‌های شیشه بری به شما خواهد داد اما به خاطر داشته باشید که هزینه‌ها بر اساس ابعاد، ضخامت و جنس شیشه متغیر هستند و پیش از ثبت سفارش حتما با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت تعویض و نصب شیشه درب یا پنجره (متر مربع)100,000 الی 500,000 تومان
قیمت برش شیشه برای نصب هواکش یا کانال کولر و…100,000 الی 300,000 تومان
قیمت اجرای ابزار شیشه میز ناهار خوری یا کنسول و… (متر طول)25,000 الی 50,000 تومان
قیمت ساخت و نصب آینه قاب دار و قدی (متر مربع)200,000 الی 1,000,000 تومان
قیمت برش آینه به شکل منحنی یا لوزی و… (متر مربع)300,000 الی 500,000 تومان
قیمت اجرای ابزار آینه (متر طول)25,000 الی 50,000 تومان
قیمت نصب شیشه سکوریت (متر مربع)200,000 الی 800,000 تومان
قیمت نصب شیشه دوجداره (متر مربع)200,000 الی 500,000 تومان

در صورتی که ابعاد شیشه موردنظر خیلی بزرگ باشد، هزینه باربری آن به محل را باتوجه به ابعاد شیشه و موقعیت مکانی شما بایستی در نظر گرفت.

هزینه شیشه‌بری در منطقه 22 و چیتگر

موسسه خدماتی نگین سرویس به منظور کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب و افزایش سرعت خدمت‌رسانی‌های خود، از این پس خدمات خود را در این منطقه بدون دریافت هزینه پیک و ایاب و ذهاب ارائه می‌دهد. علاوه بر این خدمات نگین سرویس در اسرع وقت توسط نیروهای حاضر در محل ارائه خواهد شد. در صورتی که برای منزل، محل‌کار، دکوراسیون مغازه و یا مراکز تجاری مدرن، معماری کافه و رستوران و… می‌توانید از خدمات نگین سرویس بهره‌مند شوید.

مزایا استفاده از خدمات شیشه‌بری نگین سرویس

شیشه‌بری یک فرایند بسیار دقیق است که ظرافت بسیار بالایی نیز دارد بنابراین به شما توصیه می‌کنیم تا همیشه از خدمات نیروهای متخصص و با تجربه بهره ببرید.

موسسه خدماتی معتبری همچون دارای تیم فنی با تجربه و متخصص هستند. آن‌ها با تمام جزئیات و فنون تعمیر و جایگزینی شیشه آشنا هستند و قادرند به صورت دقیق و حرفه‌ای مشکلات را تشخیص داده و رفع کنند.

یکی دیگر نکات مهم در نصب و تعمیر شیشه، ایمنی است زیرا امکان شکستن شیشه و آسیب‌رسیدن به افراد حاضر در محل بالاست. نیروهای ماهر نگین سرویس آموزش‌دیده و معتمد هستند و تمامی پروتکل‌های ایمنی را حین کار رعایت می‌نمایند لذا هیچ‌گونه مشکل و خطری شما را تهدید نخواهد کرد.

در نهایت نیز، استفاده از خدمات موسسه معتبری همچون نگین سرویس، خیالتان را از بابت تضمین کیفیت نیز راحت خواهد کرد. چنانچه در حین انجام کار نیز از نحوه سرویس‌دهی نیروها ناراضی بودید، می‌توانید سفارش خود را کنسل نموده و وجه شما نیز با احترام عودت داده خواهد شد.

سوالات متداول

آیا نیروهای نگین سرویس می‌توانند در انتخاب نوع شیشه مناسب شما را راهنمایی نمایند؟

بله در صورت نیاز می‌توانید از مشورت و هم‌فکری نیروهای ما استفاده نمایید.

آیا متخصصان نگین سرویس خدمات نصب درب‌های اتوماتیک را انجام می‌دهند؟

خیر انجام این خدمات در حوزه کاری شیشه‌برها نمی‌باشد و بدین منظور بایستی نیروهای متخصص برای نصب و برقکاری درب‌های اتوماتیک در محل حضوریابند.

در صورت شکستن شیشه در یا پنجره باید آن را از قاب خارج کنیم؟

خیر دست زدن در صورت شکستن شیشه به آن دست نزنید، خرده‌های شیشه را جمع آوری کنید و مراقب باشید تا آسیب نبینید. اگر شیشه شکسته شده برای درب مغازه یا محل کار است که تردد بالاست اطمینان حاصل کنید که شیشه سقوط نخواهد کرد.

آیا نگین سرویس خدمات شیشه‌بری سیار و کارگاهی انجام می‌دهد؟

بله نگین سرویس انواع خدمات شیشه‌بری را انجام می‌دهد. چه نیاز به ترمیم و برش شیشه‌ای در منزل و چه سفارش دکوراسیون برای محل‌کار خود داشته باشید، نیروهای ما در تمام این موارد به شما خدمات رسانی خواهند نمود.

آیا نیروهای نگین سرویس ابزارهای شیشه‌بری خود را در اختیار دارند؟

بله نیروهای متخصص ما تمامی ابزارهای شیشه‌بری را در اختیار دارند زیرا ابزار و کاترهای شیشه‌بری کاملا تخصصی هستند بنابراین هر شیشه‌بر متعهد همواره ابزارهای خود را به همراه خواهد داشت.

خدمات شیشه‌بری چقدر زمان می‌برد؟

این مورد کاملا بسته به میزان شیشه‌ها و پیچیدگی جنس و ظرافت طراحی آن بستگی دارد، در نتیجه نمی‌توان مبلغ دقیقی برای آن تخمین زد.

خرید یراق برای نصب شیشه به عهده کارفرماست؟

بله کارفرما بایستی یراق مناسب برای نصب شیشه را تهیه نموده و در اختیار متخصصین قراردهد تا نصب شیشه را انجام دهند.

در صورت شکسته شدن شیشه در حین انجام کار خسارت آن بر عهده کیست؟

در صورت آسیب رسیدن به شیشه و شکستن آن، خسارت آن بر عهده نگین سرویس خواهد بود.

چه نوع شیشه‌ای برای بالکن مناسب تر است؟

شیشه سکوریت برای درب بالکن و تراس مناسب است زیرا علاوه‌بر مقاومت در برابر سرما، گرما و عوامل محیطی زیبایی خود را نیز دارد.

مقالات مرتبط

تماس با ما