خدمات قفل و کلیدسازی انواع قفل کامپیوتری، ضدسرقت و سوییچ

گم کردن کلید، خرابی قفل در، شکستن کلید درون قفل و جا ماندن کلید پشت در، از جمله اتفاقاتی است که برای همه ما رخ داده است و تنها راه‌حل این موارد، تماس با یک کلیدساز ماهر است. شما می‌توانید هنگام رخ‌ دادن چنین اتفاقات ناخوشایندی، با شماره‌ تلفن‌های نگین سرویس تماس حاصل نمایید تا کلیدسازان ماهر به‌سرعت در محل حاضر شوند. می‌دانیم که امنیت محل‌ زندگی یا کار شما اولویت اولتان است. نیروهای نگین سرویس نیز همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه و پروانه کسب رسمی می‌باشند. همچنین از نظر اخلاقی و مهارتی کاملاً مورد تأیید ما هستند. بنابراین می‌توانید با خاطری آسوده، خدمات خود را به ما بسپارید.

هنگام گیر کردن پشت در، چه باید کنم؟

زمانی‌که به هر علتی، کلید در قفل شکست و یا شما نتوانستید در را باز کنید، ابتدا با ما تماس بگیرید تا نیروهای ما در محل حاضر شوند. سپس زمانی‌که پشت در معطل هستید:

 • از کلید دیگری برای باز کردن در استفاده نکنید و به قفل فشار نیاورید.
 • از لوازم نوک تیز و برنده برای باز کردن در استفاه نکنید.
 • از کارت‌های خود برای بازکردن در استفاده نکنید.
 • قفل را با پیچ‌گوشتی یا ابزار باز نکنید.
 • بالا رفتن از دیوار یا روش‌های خطرناک دیگری را برای باز کردن در امتحان نکنید.

در این زمان شما بایستی خونسردی خود را حفظ کرده و هرچه سریع‌تر با شماره‌تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید تا نیروهای ما در کمترین زمان ممکن به در محل حاضر شوند.

خدمات قفل و کلیدسازی و تعمیرات انواع قفل با نگین سرویس

کلیدسازی از جمله خدماتی‌ است که به‌طور مستقیم با امنیت منزل، ویلا، خودرو، مغازه و دفتر شما سروکار دارد؛ لذا انتخاب نیروهای ماهر و قابل اعتماد از اهمیت بالایی برخوردار است. در مؤسسه خدماتی نگین سرویس، تمامی نیروها دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و آموزش‌های لازم را برای رفع مشکل شما دیده‌اند. از این رو، برای دریافت هرگونه خدمات تعمیر قفل، کلید و ساخت انواع کلید، می‌توانید با شماره‌تلفن‌های ما در تماس باشید.

کلیدها انواع مختلفی دارند و هرکدام برای منظور خاصی مورد استفاه قرار می‌گیرند. برای مثال، کلیدهای لوله‌ای برای قفل پدال و دوچرخه استفاده می‌شوند. درصورتی‌که نیاز به ساخت یا کپی زدن از کلید خود داشته باشید، می‌توانید با به همراه داشتن کلید اصلی، یک کلید یدک بسازید. نیروهای ما با توجه به جنس و نوع کلید شما، کلید جدیدی برایتان خواهند ساخت.

این مورد کمی دشوارتر از موارد قبلی است، اما امکان‌پذیر است. توجه داشته باشید که در برخی مواقع خاص، ساخت کلید یدک برای درهای ضدسرقت ممکن نیست! کلیدسازان برای کپی کلید در ضدسرقت، به زمان بیشتری نیاز دارند تا بتوانند کلید مناسبی ب شما تحویل بدهند. به خاطر داشته باشید اغلب درهای ضدسرقت، 7 یا 8 کلید یدک دارند. توصیه اصلی ما این است که در مراقبت از این کلیدها کوشا باشید و سعی کنید گم نشوند.

هر خودرویی نیاز به حداقل یک کلید یدک دارد تا در مواقع اضطراری بتوانید از آن استفاده کنید. درصورتی‌که کلید خودروی خود را گم کرده‌اید یا کلید را درون ماشین جا گذاشته‌اید، متخصصان ما به کمک شما خواهند آمد. ساخت سوییچ خودرو فرآیند نسبتاً دشوارتری دارد و هرچه مدل خوردو بالاتر باشد، این روند سخت‌تر می‌شود.

برای کپی سوییچ خودرو بایستی کد سوییچ را نیز داشته باشیم تا یک سوییچ نزدیک به مدل کارخانه تحویل شما دهیم. تراش سوییچ خودرو بایستی با دستگاه تراش اتوماتیک انجام شود تا دقیق باشد.

در برخی مواقع ممکن است پشت در مانده یا کلید شما پشت قفل مانده باشد و قفل باید کامل باز شود. برای این منظور، ابتدا آرامش خود را حفظ نموده و سپس با کلیدساز مطمئن تماس بگیرید. کلیدسازان نگین سرویس با استفاده از لوازم و تکنیک‌های مخصوص، قفل در را برایتان باز خواهند کرد.

اغلب افراد بعد از ورود به منزل جدید و یا برای حفظ امنیت دفتر کار و مغازه خود، مغزی و قفل در را عوض می‌کنند. متخصصان ما به‌آسانی با ابزارهای پیشرفته در کمترین زمان ممکن، مغزی و قفل درها را برایتان عوض کرده تا خیالتان از هر نظر آسوده باشد.

امروزه درهای ریموت‌دار برای پارکینگ و حیاط مورد استفاده قرار می‌گیرند. این درها علاوه‌بر امنیت، آسودگی‌خاطر نیز برای شما به ارمغان می‌آورند. درصورتی‌که ریموت، درهای کرکره‌ای مغازه و یا در پارکینگ شما دچار مشکل شده است، در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا نیروهای ما برای تعمیر در محل حاضر شوند.

قفل شدن در گاو صندوق اتفاق بسیار ناخوشایندی است؛ زیرا اغلب مدارک و اسناد مهمی درون گاو صندوق است که شما به آن نیاز دارید. درصورتی‌که در گاو صندوق شما قفل شد، آرامش خود را حفظ کرده و در اولین فرصت به نیروهای متخصص زنگ بزنید. کارشناسان نگین سرویس بدون آسیب رساندن به قفل گاو صندوق شما و با ابزار پیشرفته قفل را برایتان باز خواهند کرد.

این نوع قفل‌ها، ایمنترین نوع قفل‌ها هستند که برای در هتل‌، سازمان‌ها و ادارات خاص نصب می‌شوند. درصورتیکه نیاز به نصب و تنظیم این قفل‌ها دارید، می‌توانید با نیروهای نگین سرویس در تماس باشید.

کلیدسازان نگین سرویس چه ویژگی‌هایی دارند؟

گم‌ کردن یا شکستن کلید، افراد را به‌شدت مضطرب خواهد کرد بنابراین یک کلیدساز ماهر باید:

 • بعد از تماس، به‌سرعت در محل حاضر شود و خدمات را ارائه دهد.
 • به‌صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه دهد.
 • لوازم و وسایل لازم را به همراه داشته‌ باشد و شما را به‌دنبال خرید لوازم نفرستد.
 • معتمد باشد و جواز کسب و گواهی عدم سوءپیشینه خود را نشان دهد.
 • در سریع‌ترین زمان ممکن کار را انجام دهد و برای زمان شما ارزش قائل باشد.
 • با صبر و حوصله به شما پاسخ دهد که کارش چقدر زمان و هزینه لازم دارد.
 • منصف بوده و هزینه اضافی دریافت نکند (هزینه‌ها مطابق نرخ اتحادیه باشند).
 • قابلیت و مهارت کار با انواع قفل و کلید را داشته باشد.
 • به‌روز باشد و توانایی کار با انواع ابزارها و قفل‌های مدرن را داشته باشد.
 • برای نتیجه نهایی و کیفیت کار خود به شما تضمین ارائه کند.

نیروهای آموزش‌دیده و قابل اعتماد نگین سرویس تمامی ویژگی‌های ذکرشده را دارند و شما می‌توانید با اطمینان کامل و با ضمانت ما، تمامی خدمات کلیدسازی و باز کردن قفل را به آنان بسپارید.

هزینه کلیدسازی، قفل‌سازی و تعمیرات

هزینه کلیدسازی و تعمیرات آن بسیار متغیر است و در برخی موارد کلیدساز تا پیش از ورود به محل نیز از سختی و وخامت کار آگاه نیست. از این رو، تعیین یک قیمت دقیق برای این مورد، کار دشواری است. در نظر داشته باشید که عوامل زیر بر هزینه کلیدسازی و تعمیرات مؤثر خواهند بود:

 • سختی کار و زمان صرف‌شده
 • نوع کلید
 • نوع قفل
 • جنس قفل و کلید
 • تعداد قفل و کلیدها
 • هزینه ایاب‌وذهاب

برای اطلاع از هزینه‌های ساخت کلید و تعمیرات می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

هزینه کلیدسازی در منطقه 22 و دریاچه چیتگر

اصلی‌ترین فاکتور در کلیدسازی، سرعت و حضور به‌موقع در محل کار است. از این رو، نگین سرویس برای آسودگی خاطر و سرعت‌ بخشیدن به کار مشتریان گرامی تدبیری اندیشیده است. در این صورت، افرادی که در محله‌های اطراف دریاچه چیتگر، ایران مال و طوبی مال ساکن هستند، می‌توانند بدون پرداخت هزینه ایاب‌وذهاب و در سریع‌ترین زمان ممکن، خدمات کلیدسازی را در محل دریافت کنند.

سؤالات متداول

اگر کلید پشت درب ضد سرقت جا بماند چه باید کرد؟

درهای ضدسرقت به‌دلیل مکانیزم پیچیده و خاصی که دارند، امکان باز کردنشان وجود ندارد. از این رو، درصورتی‌که کلیدتان پشت در منزل یا محل کارتان جا مانده است، حتماً با ما در تماس باشید.

آیا خدمات کلیدسازی نگین سرویس 24 ساعته است؟

بله، خدمات کلیدسازی ما شبانه‌روزی می‌باشد.

چقدر زمان می‌برد تا نیروهای نگین سرویس در محل حضور یابند؟

نیروهای ما در اسرع وقت در محل حاضر خواهند شد، درصورتی‌که در منطقه 22 و حوالی دریاچه چیتگر سکونت داشته باشید، متخصصان ما با سرعت بیشتری خود را به شما خواهند رساند.

درصورتی‌که کلید در قفل شکسته شد، چه باید کنم؟

بهترین کار این است که قفل را دستکاری نکنید و با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت خود را به شما برسانیم.

آیا نگین سرویس خدمات تعمیر ریموت خودرو نیز انجام می‌دهد؟

خیر، این مورد برعهده دزدگیرسازان و متخصصان لوازم یدکی خودرو می‌باشد.

آیا بدون داشتن کلید اصلی نیز می‌توان کلید یدک ساخت؟

بله. برای این منظور بایستی قفل شما باز شود. این مورد برای برخی از قفل‌های ساده‌تر قابل انجام است، اما برای قفل‌های کامپیوتری و ضدسرقت ممکن است نیاز به عوض کردن کل قفل باشد.

اگر کلید درون قفل شکسته شد، نگه داشتن تکه‌های شکسته کلید لازم است؟

بله، توصیه می‌کنیم تکه‌‌ شکسته را نزد خود نگه دارید تا کلیدسازان بتوانند با بررسی آن، کلید موردنظر را با دقت بیشتری بسازند.

درصورتی‌که کلید را گم کرده باشم، می‌توانم از کلید، سنجاق یا لوازم دیگر برای باز کردن در استفاده کنم؟

خیر، به شما توصیه می‌کنیم که هرگز از لوازم دیگر برای باز کردن در استفاده نکنید؛ زیرا به‌مرور زمان ممکن است فلز قفل و مغزی آن دچار خوردگی شده و مجبور به تعویض کامل قفل شوید.

درصورتی‌که کلید یا قفل زنگ‌زده باشد چه باید کرد؟

درصورتی‌که کلید یا قفل دچار زنگ‌زدگی شده است، بهترین توصیه ما به شما این است که قفل را تعویض نمایید؛ زیرا این مورد ممکن است در آینده شما را دچار مشکل نماید.

آیا نیروهای نگین سرویس، تعمیر و رگلاژ قفل‌های ضدسرقت را نیز انجام می‌دهد؟

بله. در برخی موارد، قفل‌های ضدسرقت ممکن است به تعمیر و رگلاژ نیاز داشته باشند که این موارد توسط نیروهای ما انجام می‌شود.

مقالات مرتبط

تماس با ما