قیمت نظافت شرکت و محل کار و عوامل مؤثر بر آن

فضای شرکت‌ها بسته به فعالیتی که در آن انجام می‌شود و کارمندان آن با یکدیگر متمایز می‌باشد. تعیین میزان هزینه‌های تمیزکردن شرکت با ارزیابی و بررسی آن شرکت شروع می‌شود. برای تعیین میزان هزینه‌ها باید تعداد اتاق‌های شرکت، اندازه آن‌ها، امکانات آن و نیاز مشتری را مشخص نمود. به طور معمول فضای شرکت‌ها جزئیات زیادی دارند که باید به آن‌ها رسیدگی شود. به همین دلیل هر شرکت به یک روتین نظافت خاص احتیاج دارد. در صورتی‌ که به دنبال سرویس‌های نظافت شرکت هستید به خواندن این مقاله ادامه دهید تا با قیمت نظافت شرکت و محل کار و عوامل مؤثر در تعیین هزینه‌ها را بشناسید.

عوامل مؤثر بر هزینه خدمات نظافت شرکت و محل کار نگین سرویس

عوامل مؤثر بر هزینه خدمات نظافت شرکت و محل کار

تمیزکردن مداوم و منظم شرکت بنا به دلایل زیادی از اهمیت بالایی برخوردار است. کارفرمایان باید محیط کاری تمیز و بهداشتی برای کارمندان خود فراهم کنند. علاوه بر این کارکردن در یک محیط تمیز و مرتب باعث بالا رفتن روحیه و کارآمدی کارکنان می‌شود.

فاکتورهای مختلفی بر هزینه نهایی نظافت شرکت تأثیر می‌گذارند که عبارت‌اند از:

خدمات درخواستی برای نظافت شرکت

خدمات مختلف نظافت شرکت نگین سرویس عبارت‌اند از:

  • جارو کشیدن، گردگیری کردن، جاروبرقی کشیدن
  • تمیز کردن فرش و موکت
  • پاک‌کردن پنجره و آینه‌ها
  • تمیز کردن، گردگیری و مرتب‌کردن میزها
  • تمیز کردن دستگاه‌های دیجیتالی و کامپیوترها
  • تمیز کردن مطب‌های پزشکی
  • بخارشوی کردن مبلمان
  • تمیز کردن آشپزخانه و یخچال
  • خالی‌کردن سطل زباله
  • ضدعفونی‌کردن دستشویی و حمام

برخی از خدمات نظافتی به مهارت‌های خاصی نیاز دارند و هر یک از این سرویس‌ها بر روی هزینهٔ نهایی تأثیر می‌گذارد. در صورتی‌ که به خدمات نظافت شرکت نیاز دارید لطفاً از طریق واتساپ یا تلفن‌های شرکت با ما در ارتباط باشید تا نوبت خود را رزرو نمایید.

در ادامه هریک از خدمات نظافتی نگین سرویس و عوامل موثر بر قیمت نظافت شرکت و محل کار را بررسی میکنیم:

پاک‌کردن، طی کشیدن و جاروکردن زمین

اولین مرحله در تمیز کردن هر شرکتی، پاک‌کردن و زدودن ذرات گرد و خاک از سطح زمین می‌باشد. در صورتی‌ که کف دفتر شما با فرش پوشیده شده باشد، ما می‌توانیم آن را به کمک جاروهای صنعتی تمیز کنیم.

نظافتچیان ما در ابتدا ذرات گرد و خاک را از روی سطح سرامیک می‌روبند و سپس با طی کشیدن آن را تمیز می‌کنند. انجام این سرویس بر میزان هزینه‌های شما تأثیر می‌گذارد. علاوه بر این متراژ دفتر از دیگر مواردی است که میزان نهایی هزینه‌ها را مشخص می‌کند.

تمیزکردن فرش و موکت

کف زمین در برخی از شرکت‌ها به‌وسیله فرش یا موکت پوشیده شده است؛ به همین دلیل ممکن است به خدمات تمیز کردن فرش نیاز داشته باشند. اندازه فرش‌ها بر روی میزان هزینه‌های نظافت دفتر تأثیر می‌گذارد. علاوه بر این تمیزکردن تخصصی و عمیق فرش‌ها نیز می‌تواند باعث بالارفتن هزینه‌ها شود.

تمیزکردن شیشه و آینه‌ها

برخی از شرکت‌ها دارای پنجره‌های بزرگ و یا پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌باشند. پاک‌کردن پنجره‌ها، آینه و پارتیشن‌های شیشه‌ای و همچنین تعداد آن‌ها در تعیین میزان هزینه‌های نظافت شرکت مؤثر هستند.

گردگیری، تمیزکردن و مرتب‌کردن میزها

به طور معمول در هر شرکت چندین میز قرار دارد که نیاز به گردگیری و تمیز شدن دارند. از دیگر عوامل مؤثر در میزان هزینه‌های نظافت شرکت تعداد این میزها می‌باشد.

مرتب‌کردن و چیدن میزها نیز بر روی میزان هزینه‌ها تأثیر می‌گذارد.

تمیزکردن دستگاه‌های دیجیتالی و کامپیوترها

دستگاه‌های دیجیتالی و کامپیوترها باید بادقت و ظرافت بالایی تمیز شوند. به همین دلیل به مهارت خاصی برای تمیزکردن آن‌ها نیاز است.

تعداد دستگاه‌های دیجیتالی از دیگر عوامل تعیین‌ کننده میزان هزینه‌های نظافت شرکت می‌باشد.

تمیزکردن مطب پزشکان

هیچ یک از دفترهای کاری و شرکت‌ها شبیه به یکدیگر نمی‌باشند. تمیزکردن مطب‌های پزشکی در مقایسه با شرکت‌های معمولی هزینهٔ بیشتری در پی دارد، چرا که برای تمیز کردن این مطب‌ها باید پروتکل‌های خاصی را رعایت نمود و به نظافت‌های پیچیده‌تر از جمله از بین‌ بردن زباله‌های آلوده و خطرناک و ضدعفونی بیشتر محل نیاز دارند. در حقیقت مطب‌های پزشکی را باید به‌صورت پیاپی و با فاصله زمانی بسیار کم نظافت نمود تا عاری از هرگونه میکروب باشند. نوع شرکت و دفتر کاری نیز از دیگر عواملی هستند که بر روی میزان هزینه‌ها تأثیر می‌گذارند.

تمیزکردن مبلمان به کمک بخار

به طور معمول چندین صندلی و سرویس مبلمان در هر شرکت وجود دارد. می‌توان این مبلمان را با یک اسفنج مرطوب یا بخارشوی تمیز نمود، هزینه تمیز کردن آن‌ها با توجه‌ به نحوه شست‌ و شو و تعداد صندلی‌ها متفاوت می‌باشد.

تمیزکردن آشپزخانه و یخچال

تمامی دفاتر کار و شرکت‌ها دارای یک آشپزخانه می‌باشند که کارمندان زمان استراحت خود را در آنجا سپری می‌کنند. درصورتی‌که بخواهید آشپزخانه و یخچال نیز نظافت شوند هزینه‌ها تا حدودی افزایش می‌یابند.

خالی‌کردن سطل زباله

خالی‌ کردن سطل زباله یکی از خدمات سرویس نظافت دفتر کار می‌باشد و تعداد سطل‌های زباله بر هزینه آن تأثیر می‌گذارد.

تمیزکردن دستشویی

در صورتی‌ که بخواهید دستشویی‌های شرکت تمیز و ضدعفونی شوند هزینه‌های نظافت افزایش پیدا می‌کنند.

اتاق‌ها، طبقات، راه‌پله، حیاط و لابی

برخی شرکت‌ها چندین اتاق دارند که تمیز کردن جداگانه هر اتاق بر میزان هزینه مؤثر است. به‌علاوه برخی از شرکت‌ها دارای اتاق‌های مختلف همچون اتاق کنفرانس و طبقات مجزا هستند که نظافت این بخش‌ها هزینه‌ای متفاوت در بر دارد. شما می‌توانید برای نظافت لابی، راه‌پله، حیاط و روف‌گاردن نیز ثبت درخواست نمایید که این بخش‌ها نیز برای نظافت هزینه‌ای جداگانه دارند.

سرویس‌های بهداشتی

همانند تأثیر تعداد اتاق‌ها بر هزینه نهایی، تعداد سرویس‌های بهداشتی نیز بر هزینه نهایی مؤثر است.

نظافتچیان

کاملاً مشخص است که تعداد نظافتچیان از دیگر عوامل تأثیرگذار در میزان هزینه‌های نظافت دفتر می‌باشد. هرچه تعداد نظافتچیان بیشتر شود هزینه پرداختی بالاتر می‌رود.

لوکیشن دفتر

لوکیشن دفتر نیز در تعیین میزان هزینه‌ها مؤثر می‌باشد. در صورتی‌ که دفتر شما در نزدیکی دفتر نظافت باشد و یا نظافتچیان بتوانند از حمل‌ و نقل عمومی استفاده کنند هزینه‌های پرداختی شما کاهش می‌یابد.

اگر محل کار شما از ایستگاه‌های مترو و اتوبوس دور باشد و کارگران امکان استفاده از وسایل نقلیه عمومی را نداشته باشند، هزینه آژانس و حمل نقل آنها نیز در فاکتور نهایی لحاظ می‌شود.

مواد شوینده

تهیه مواد شوینده بر عهده شماست. در صورتی‌ که مواد شوینده توسط همیاران ما تهیه گردند هزینه آن در فاکتور نهایی لحاظ می‌گردد.

هزینه نظافت شرکت و محل کار در چیتگر و منطقه 22

امروزه شاهد رشد روز افزون واحدهای تجاری در منطقه 22 و اطراف دریاچه چیتگر هستیم. در نتیجه تقاضا برای نظافت شرکت و محل کار نیز در این منطقه افزایش‌ یافته است. حضور یک مؤسسه خدماتی و نظافتی معتبر همچون نگین سرویس که همواره نیروهای آماده‌ به‌ خدمت دارد، مزیت بزرگی برای شرکت‌های این منطقه است. نیروهای ما به‌سرعت و با هزینه‌ای مقرون صرفه بدون دریافت حق ایاب‌ و ذهاب برای ارائه خدمات مدنظر شما در محل مورد نظر حاضر خواهند شد.

نیروهزینه خدمات تا 4 ساعتهر ساعت اضافه (تا 8 ساعت)هر ساعت اضافه خارج از برنامه رزرو (تا 8 ساعت)هر ساعت اضافه بعد از 8 ساعت
معمولی500000100000150000150000
ویژه600000100000150000200000

هزینه شامپو فرش، باز و بست پرده و لوستر به شرح ذیل جداگانه محاسبه می‌شود:

پرده گیره‌ای هر عدد 30، پرده پانچی 15 هزار تومان

لوستر کلاسیک 20، لوستر پذیرایی 40 هزار تومان

شامپو مبل به ازای هر نفر 10 هراز تومان

شامپو فرش به ازای هر متر 5 هزار تومان

نظافت دیوار و شیشه تنها توسط آقایان می‌بایست انجام شود. در صورت اصرار مشتری جهت انجام توسط نیروی خانم به هزینه فوق الذکر 20 درصد اضافه می‌شود.
بسته به فاصله و مسیر مشتری نسبه به وسایل حمل و نقل عمومی (مترو و اتوبوس) از 20 تا 50 هزار تومان حق ایاب و ذهاب به نرخ فوق اضافه می‌شود.
از ساعت 8 شب به بعد 30 تومان و از ساعت 9 تا 10 شب به بعد مبلغ 50 تومان هزینه ایاب و ذهاب به همکار تعلق می‌گیرد. این موضوع راجع به کار بانوان متفاوت بوده و از ساعت 8 به بعد مشمول اسنپ می‌باشد.
راجع به اعزام نیروی نظافتی جهت مناطق ویلایی از قبیل لواسانات، دماوند، رودهن، کردان کرج، چهارباغ کرج و … اماکن‌های اعزام نیرو به صورت توافقی وجود دارد.

 

نتیجه‌گیری

عوامل مؤثر بر هزینه نظافت شرکت را در این مقاله بررسی کردیم. گاهی ممکن است دفتر شما به یک نظافت اساسی و کامل نیاز داشته باشد. هرچه میزان نظافت تخصصی‌تر باشد، زمانی بیشتر طول می‌کشد و تجهیزات ویژه‌تری نیاز خواهد داشت. در نتیجه هزینه آن افزایش می‌یابد. در صورت نیاز به هر یک از سرویس‌های تخصصی نظافت شرکت می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سؤالات متداول

آیا نظافت هفتگی شرکت شامل تخفیف می‌شود؟

بله، برای اطلاعات بیشتر لطفاً با دفتر ما تماس بگیرید. می‌توانیم برای نظافت‌های هفتگی با شما قرارداد بسته و به شما در این زمینه تخفیف دهیم.

هزینه نهایی نظافت شرکت بر چه اساس محاسبه می‌شود؟

به‌ طور کلی هزینه نهایی بر اساس ساعات کاری و تعداد کارگران و خدمات درخواستی شما محاسبه می‌شود.

دستمزد درخواست بیشتر از سه کارگر نظافتی چقدر خواهد بود؟

برای بررسی دقیق‌تر این موارد و ثبت سفارش لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا برای نظافت دستگاه‌های فکس و کپی هزینه جداگانه دریافت می‌شود؟

در صورتی‌ که این دستگاه‌ها روی میز باشند و جزئی از لوازم میز باشند خیر؛ اما اگر اتاقی جداگانه مثل اتاق کپی داشته باشید، هزینه نظافت آن اتاق جداگانه دریافت می‌شود.

آیا برای نظافت شرکت خدمات کف‌سابی نیز قابل دریافت است؟

بله، در صورت نیاز به خدمات تخصصی  کف‌سابی حتماً این مورد را با همکاران ما در میان بگذارید.

 آیا هزینهٔ بخارشویی پرده‌های کرکره‌ای ارزان‌تر است؟

روش شستشوی پرده‌های اداری بسته به نوع پرده‌های شما متفاوت است در نتیجه هزینه نهایی آنها نیز متفاوت خواهد بود. برخی پرده‌های کرکره‌ای تنها با دستمال نمدار تمیز می‌شوند.

مقالات مرتبط

تماس با ما