کارگر حمل بار، اثاثیه و اسباب کشی در تهران + ویژگی ها و مزایا

کارگران حمل بار ماهر ما در شرکت نگین سرویس، برای اسباب کشی تجاری و خانگی حاضر به ارائه خدمت هستند. ما خدمات حمل اثاثیه‌ مقرون به صرفه‌ای ارائه می‌دهیم که باعث می‌شوند اسباب کشی و جابجایی بدون دغدغه صورت گیرد. مهم نیست که برای جابجایی از چه راهی استفاده کنید، تیم ما لوازم شما را ماهرانه بسته‌بندی و از بسته‌ها خارج خواهد کرد. ما توجه داریم که وسایلتان در حین جابجایی ایمن باشند و آن‌ها را همانطور که به ما تحویل داده‌اید به مقصد مورد نظر شما منتقل خواهیم کرد.

خدمات کارگران حمل بار و اثاثیه نگین سرویس

کارگران حمل بار و اثاثیه

کمک گرفتن از کارگران حمل بار و اثاثیه‌ی ماهر باعث می‌شود که جابجایی راحت‌تر بوده و یک اسباب کشی بی‌دردسر و بدون استرس را تجربه کنید. در زیر به خدماتی که ما برای شما ارائه می‌دهیم اشاره شده است:

 • حمل و جابجایی جعبه‌های اثاثیه
 • تخلیه کامیون و انتقال لوازم به منزل جدید
 • حمل و جابجایی لوازم حساس و شکستنی
 • حمل و جابجایی آثار هنری و تابلوها
 • حمل و جابجایی لوازم آشپزخانه مثل یخچال، ماشین لباسشویی و …
 • حمل و جابجایی گاو صندوق و پیانو
 • حمل و جابجایی مبلمان و میز ناهارخوری

در نهایت هرگونه خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل توسط ما به همراهان عزیزمان ارائه می‌شود. کارگران قوی و جوان مؤسسه‌ی ما علاوه بر حمل و جابجایی، می‌توانند شما را در فرآیند بسته بندی لوازم منزلتان همراهی کنند. در نتیجه، اکر در فرآیند اسباب کشی خود نیاز به هرگونه خدمات نظافتی منزل، پارکینگ، حیاط، راه پله و چیدمان لوازم دارید، می‌توانید هماهنگی های لازم را با همکاران ما انجام دهید. تنها کافیست با شماره تلفن ها و واتساپ ما در تماس باشید، یا از طریق صفحه اصلی وب سایت ما سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را به شما بدهند.

ویژگی‌های کارگران حمل بار و اثاثیه

کارگران حمل بار و اثاثیه

یافتن یک شرکت حمل بار معتبر به دلیل وجود گزینه‌های زیاد کار سختی است. چون باید برای جابجایی اثاثیه‌ی خود هزینه‌ای پرداخت کنید، می‌خواهید کارگرانی را برای اسباب کشی بیابید که سر وقت حاضر شوند و خدمات حمل باری ارائه دهند که استرس و دردسری برای شما نداشته باشد. ویژگی‌های مهمی وجود دارند که باعث تمایز کارگران ماهر و معتبر از سایر کارگران خواهند شد.

سابقه درخشان و تجربه کافی

یک کارگر حمل بار و اثاثیه ماهر و معتبر چندین سال سابقه‌ی کار در این زمینه را دارد. این نکته می‌تواند مزیت بزرگی برای یک کارگر حمل بار باشد، اما با توجه به جوانی کارگران این حوزه (زیرا با کهولت سن و از دست رفتن نیروی جوانی، فعالان این حوزه بازنشسته خواهند شد) نمی‌توان انتظار تجربه‌های چندین ساله از آنان داشت. بدین منظور می‌توانید به سراغ شرکت‌ها و موسساتی بروید که تجربه‌ی درخشانی در این حوزه دارند و کیفیت فعالیت‌های خود را به مشتریان اثبات کرده‌اند.

تجربه، مهارت و قدرت بدنی

شرکت‌هایی که در این کار مشهور هستند فقط بهترین‌ها را برای ارائه‌ی خدمات به مشتریانشان انتخاب می‌کنند. کارگران تمام وقت کار می‌کنند. آن‌ها برای بسته‌بندی، چیدمان جعبه‌ها، جابجایی، باز کردن بسته‌بندی‌ها و چیدن مجدد اثاثیه‌ی شما علاوه بر مراقبت از آن‌ها، آموزش دیده‌اند. کارگران همیشه لباس فرم دارند و مشتریان می‌توانند آن‌ها را به این طریق بشناسند. قدرت بدنی خوبی دارند تا بتوانند وسایل را جابجا کنند. آن‌ها در تمام کارها به شما کمک خواهند کرد و برای آماده سازی کارهای اسباب کشی در خدمت شما هستند. آن‌ها برای حمل  با دقت وسایل آموزش دیده‌اند. آن‌ها تضمین می‌کنند که وسایل شما حین بسته‌بندی، بارگیری و حمل آسیبی نخواهند دید. این کارگران ماهر در استفاده از بهترین تجهیزات اسباب کشی مهارت دارند تا وسایلتان صحیح و سالم بمانند.

داشتن بیمه حق مسئولیت بدنی از جانب کارفرما

کارگران حمل بار و اثایه‌ی معتبر بیمه هستند و مدرک جبران خسارت کارگر نیز دارند. آن‌ها از دستورات قانون جبران خسارت کارگر پیروی می‌کنند. این ویژگی برای استخدام کارگر حمل بار بسیار ضروری است.

سرعت عمل داشتن

خدمات اسباب کشی به صورت ساعتی کرایه می‌شوند. اسباب کشی کار زمان‌بری است، چون شامل بستن، بسته‌بندی کردن، چیدن و حمل اثاثیه می‌باشد. تمام این کارها نیازمند قدرت بدنی بالا و دقت عمل هستند. کارگر حمل بار و اثاثیه‌ای که صادق باشد زمان حدودی را به شما خواهد گفت و در کل این مدتی که گفته شده کار خواهد کرد. کارگران باید کار کنند و کل روند جابجایی را سر وقت و منظم انجام دهند و حواسشان به کیفیت کار نیز باشد.

توجه به جزئیات و اهمیت به دغدغه‌های مشتری

کارگران حمل بار و اثاثیه‌ی معتبر، به همه‌ی نکاتی که شما می‌گویید توجه خواهند کرد و مطمئن هستند که اسباب کشی ماهرانه و دقیق انجام خواهد شد. کارگران شرکت مؤدب و ماهر هستند. آن‌ها به همه‌ی جزئیات، از بسته‌بندی گرفته تا حمل و تخلیه‌ی بار توجه دارند و هیچ نکته‌ای را فراموش نمی‌کنند.

مهارت در جابجایی اجسام سنگین و خاص

کارگر حمل بار و اثاثیه‌ی ماهر و معتبر، تخمین‌های دقیقی می‌زند و توصیه‌هایی برای تمامی وسایل شما از جمله وسایلی که نیازمند مراقبت خاص هستند دارد. آن‌ها حواسشان به همه نوع وسیله‌ای مانند: نقاشی‌های گرانبها، پیانو و مبلمان هست. آن‌ها در بسته‌بندی میز بیلیارد، لوازم باشگاهی یا سیستم سینمای خانگی متخصص بوده و همه‌ی وسایل را صحیح و سالم و بدون آسیب‌دیدگی به مقصد جدید منتقل خواهند کرد.

منصف در قیمت

نیازی نیست که نگران قیمت بالا یا هزینه‌های اضافی باشید، چون کارگران حمل بار قیمت‌هایی که می‌گویند منصفانه بوده و هزینه‌ی کلی را دقیق به شما خواهند گفت. نرخی که خواهند گفت حین اسباب کشی یا بعد از آن تغییر نخواهد کرد؛ مگر اینکه خدمات اضافی درخواست کرده باشید.

همیاران ما در نگین سرویس آماده‌اند تا بهترین کیفیت خدمات را برای شما به ارمغان آروند. رضایتمندی شما برای ما مهم ترین شرط است، از این رو در تلاشیم تا مجموعه‌ای از همراهان ماهر، قابل اعتماد و امین بسازیم. لازم به ذکر است که تمامی کارگران ما دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد به مواد مخدر نیز می‌باشند.

چرا باید برای جابجایی اسباب خود کارگر استخدام کنیم؟

کارگر برای جا به جایی وسایل

در ادامه توضیح داده‌ایم که استخدام کارگران حمل بار و اثاثیه چگونه باعث خواهد شد که اسباب کشی بی دغدغه و خوب انجام شود. بلند کردن اجسام سنگین ممکن است به بدنتان آسیب بزند. کارگران حمل بار ماهر، مورد اعتماد، قوی و سریع‌تر از شما هستند؛ در نتیجه ما نشان خواهیم داد که چندین سال تجربه، وسایل کمکی مناسب و روش‌های آزموده شده می‌توانند جابجایی را برای شما متمایز سازند.

کارگران ماهر به شما از همه نظر متعهد هستند

کارگران کارتان را نیمه‌کاره نمی‌گذارند یا برنامه‌های دقیقه نودی ندارند. به‌علاوه آن‌ها برای انجام کار در خدمت شما هستند. وقت گرانبهای شما صرف صحبت کردن و از دست دادن تمرکز به خاطر انجام کارها به تنهایی نخواهد شد.

مورد اطمینان بودن یکی دیگر از ویژگی‌های کارگران شرکت‌های اسباب کشی است. اگر اسباب کشی را به تنهایی انجام دهید و یک وسیله‌ی شیشه‌ای بشکند، خیلی بد خواهد بود. نمی‌توانید آن را جبران کنید و باید با پول خودتان وسیله‌ای دیگر به جای آن بخرید. شرکت اسباب کشی و حمل بار در صورت شکسته شدن وسایل شما متعهد و مسئول خواهد بود. این بیمه باعث می‌شود که خیالتان راحت باشد که لوازم شکستنی شما سالم به خانه‌ی جدیدتان خواهند رسید و یا در غیر اینصورت هم خسارت جبران خواهد شد.

کارگران حرفه‌ای حمل اسباب لوازم مخصوص به همراه دارند

کارگران حمل بار حرفه‌ای لوازم مخصوص و تجهیزاتی برای این کار دارند که باعث می‌شود جابجایی ساده‌تر شده و بهتر انجام شود.

شرکت اسباب کشی با تجهیزات لازم برای حمل جعبه‌های سنگین، طناب برای بلند کردن مبلمان و پلاستیک‌های حبابدار ضربه‌گیر برای محافظت از لوازم شما حاضر خواهد شد. همچنین کارگران حمل بار کامیونی نیز برای جابجایی اثاثیه‌ی گرانبهای شما به مقصد به همراه خواهند داشت.

سرعت عمل بالاتر

کارایی یکی دیگر از ویژگی‌های کارگران ماهر حمل بار و اثاثیه است. کارگران کارشان را سریع، منظم و با استفاده از تجهیزات و تکنیک‌های مناسب انجام خواهند داد. اگر بخواهید خودتان به تنهایی اسباب کشی را انجام دهید، ممکن است تعداد زیاد لوازمی که باید بسته‌بندی شوند شما را خسته کند.

مواردی که ذکر کردیم در کنار هم قرار می‌گیرند تا بهترین مزیت استخدام کارگر حمل بار که آسودگی خاطر شما است را فراهم کنند. با سپردن کارها به دست کارگران ماهر و حرفه‌ای، استرس روز اسباب کشی برای شما به حداقل خواهد رسید.

تجربه آن‌ها به شما کمک می‌کند

اسباب کشی سریع، مناسب و ایمن نیازمند تجربه است. خواه اولین اسباب کشی شما باشد یا پنجمین اسباب کشی، ممکن است هنوز هم تمامی تکنیک‌ها را ندانید. کارگران حمل بار این کار را هر روز انجام می‌دهند و این امر باعث می‌شود که مهارت و تجربه کسب کنند و رموز تجارت را بیاموزند.

نیازی نیست که ساعت‌ها به دنبال راه‌ها و روش‌های مناسب برای بسته‌بندی و بلند کردن اجسام بگردید، چون کارگر حمل بار و اثاثیه‌ی ماهر این کار را برای شما انجام خواهد داد. این متخصصین می‌دانند که از چه وسایلی برای بسته‌بندی استفاده کنند و چگونه حتی بزرگترین اجسام را نیز از در رد کنند.

کارگران ماهر با رعایت پروتکل‌های ایمنی کار می‌کنند

کارگران ماهر ابزار و تخصص لازم برای جابجایی را دارند تا به وسایل و خانه آسیبی وارد نشود. کارگران حمل بار ماهر قبل از ورود به یک خانه، رفتارهای درست را می‌آموزند.

کارگرانی که کار بسته‌بندی نیز انجام می‌دهند، می‌دانند که چگونه باید وسایلتان را بارگیری کنند. این متخصصین می‌دانند که کدام وسایل باید در جعبه گذاشته شوند و کدام وسایل نیازی به جعبه ندارند. همچنین پروتکل‌هایی برای قرار دادن صحیح و ایمن وسایل بزرگ مانند مبلمان و لوازم دیگر در داخل کامیون دارند.

پیش از حضور کارگران حمل بار چه نکاتی را بایستی رعایت کنیم؟

آماده‌سازی باعث می‌شود که خیالتان راحت باشد که جابجایی بیش از حد لازم طول نخواهد کشید و پر استرس و گران‌تر نخواهد بود (به هر حال اکثر این کارگران مزدشان را ساعتی محاسبه می‌کنند). در اینجا به مواردی اشاره می‌شود تا تجربه‌ی خوبی از استخدام کارگر ماهر داشته باشید:

 • بدانید که چه چیزی را می‌توان جابجا کرد و چه چیزی را نمی‌توان: بسیاری از شرکت‌های حمل بار و اسباب کشی لیستی از لوازمی دارند که به خاطر موارد ایمنی جابجا نخواهند کرد و برای مثال شامل مواد شیمیایی خانگی، رنگ‌ها و مایعات می‌باشد. اگر می‌خواهید چنین مواردی را جابجا کنید، باید آن‌ها را خودتان بسته‌بندی و جابجا کنید.
 • برای بسته‌بندی برنامه داشته باشید: پس از اینکه همه چیز را بسته‌بندی کردید، بسته‌ها را بر اساس وزنشان دسته‌بندی کنید تا کارگران حمل بار کارشان راحت‌تر شود. جعبه‌ها را سر راه و جلوی در نگذارید تا رفت‌ و آمد راحت باشد. لوازم و جعبه‌ها را روی مبلمان که اول بارگیری خواهند شد نگذارید.
 • نوشیدنی و خوراکی آماده کنید: کارگران ماهر حمل بار اغلب سرشان شلوغ است و وقتی برای غذا خوردن ندارند. برای رفع تشنگی کارگران نوشیدنی آماده کنید. اگر هوا گرم است حتماً برای هر کارگری بطری آب تهیه کنید، چون قاعدتاً نیاز به آب بیشتری خواهند داشت.
 • پول نقد برای انعام دادن به همراه داشته باشید: کمی پول نقد به همراه داشته باشید تا بدانند که قدردان زحماتشان هستید؛ مخصوصاً اگر کار مراقبت از وسایلتان را سریع و به خوبی انجام داده باشند.

هزینه‌ی خدمات کارگر حمل اسباب و اثاثیه

دستمزد خدمات کارگر حمل بار و اسباب به صورت ساعتی محاسبه می‌شود و میزان جعبه، تعداد آیتم‌های سنگین نظیر یخچال، گاو صندوق، کمد و غیره، برهزینه نهایی آن مؤثر است. به علاوه تعداد طبقات جابجا کردن وسایل نیز بر دستمزد نهایی آنان مؤثر است.

هزینه خدمات کارگر حمل اسباب و اثاثیه در چیتگر و منطقه 22

منطقه‌ی دریاچه چیتگر، بعد از احداث مجتمع‌های تفریحی و تجاری بزرگی همچون ایران مال، توانسته به قطب تفریحی بزرگ غرب تهران تبدیل شود. از این رو نیاز به خدمات اسباب کشی بیش از قبل در این منطقه احساس می‌شود. لازم به ذکر است که برای همراهان عزیز ما در منطقه 22 چیتگر تمامی خدمات با سرعت بیشتر و هزینه‌ی کمتری قابل ارائه است. نیروهای مستقر در سریع‌ترین زمان ممکن در منزل یا محل کار شما حضور خواهند یافت و شروع به کار خواهند کرد.

سخن پایانی

امیدواریم که توانسته باشیم در این مقاله دلیل استخدام کارگر حمل بار و اثاثیه‌ی ماهر را توضیح داده باشیم. انتقال به یک خانه‌ی جدید اساساً کار پر دغدغه‌ای است. کارهای زیادی باید برنامه‌ریزی کنید و انجام دهید. نباید نگران کامیون اسباب کشی و جعبه‌های زیاد باشید. اگر می‌خواهید اسباب کشی شما دلپذیر باشد و تجربه‌ی شیرینی شود (و کمی در وقتتان صرفه‌جویی شود) استخدام کارگران ماهر می‌تواند به شما کمک کند.

سؤالات متداول

آیا کارگران حمل بار نیسان یا وانت نیز دارند؟

خدمات باربری و جابجایی بار در دسته بندی‌های متفاوتی قرار دارند، برای دریافت سرویس‌های حمل بار با وانت، نیسان یا کامیون حتماً با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

آیا بایستی برای کارگران ناهار و یا شام نیز تهیه کنیم؟

با توجه به زمانبندی شما و میزان حضور کارگران در منزل و یا محل کار شما، هزینه‌ی ناهار  یا شام با شما خواهد بود.

آیا کارگران بیمه حوادث نیز خواهند شد؟

به دلیل احتمال بروز حوادث در حین جابجایی اجسام سنگین و یا احتمال آسیب به کمر، گردن و یا زانوهای کارگران، بیمه حوادث نیز برای کارگران لحاظ خواهد شد.

چند روز قبل از حمل بار و اسباب کشی باید هماهنگی انجام شود؟

اگر تنها سرویس مورد نیاز شما حمل اثاثیه می‌باشد می‌توانید از 24 ساعت قبل نیز هماهنگی های لازم را انجام دهید. در صورت نیاز به سرویس های بیشتر، لطفاً چند روز زودتر هماهنگی‌ها را انجام دهید.

تفاوت کارگر حمل بار با کارگر ساده چیست؟

کارگران حمل بار آموزش دیده، ماهر و با تجربه هستند و به خوبی می‌دادند که چه وظایفی بر عهده دارند، اما کارگران ساده تجربه خاص در حوزه حمل اسباب و اثاثیه ندارند. به علاوه کارگران ویژه حمل بار قدرت بدنی بیشتر نسبت به کارگران ساده دارند.

مقالات مرتبط

تماس با ما