قیمت باربری در تهران | هزینه جابجایی و باربری لوازم

اسباب کشی و نقل و انتقال لوازم، بخش مهمی از فرآیندهای جابجایی و اسباب کشی است که مدیریت هزینه‌ها در آن نقش بسزایی دارد. هر بخش اسباب کشی و انتقال بار هزینه‌های خاص خود را دارد. به همین علت، اطلاع از عوامل موثر بر این هزینه می‌تواند به شما کمک زیادی نماید. در این مقاله بعد از بررسی هزینه انواع خدمات باربری شرکت نگین سرویس به عوامل موثر بر نرخ باربری در شهر تهران می‌پردازیم. چه در حال اسباب کشی از منزل هستید، یا دفتر کار خود را تغییر داده‌اید و یا حتی نیاز به ماشین برای حمل بار از کارگاه به مغازه خود دارید، نگین سرویس در کنار شماست تا تمامی خدمات مورد نظرتان را به شما ارائه دهد. در ادامه، تمامی عوامل تاثیرگذار بر قیمت باربری در شهر تهران را بررسی خواهیم کرد.

هزینه انواع خدمات باربری نگین سرویس

هزینه انواع خدمات باربری نگین سرویس

موسسه نگین سرویس، خدمات تخصصی باربری را برای همراهان خود ارائه می‌دهد که هر کدام از این خدمات هزینه‌های متفاوتی دارند:

این خدمات تنها گوشه‌ای از سرویس‌های ویژه‌ شرکت نگین است که همواره در کنار همراهان خود بوده است. لازم به ذکر است که تمامی خدمات باربری تخصصی نگین سرویس بسته به عوامل مختلف، هزینه‌ متفاوتی دارند. برای کسب اطلاعات تکمیلی و هماهنگی‎های لازم می‌توانید با شماره تلفن‌ها و واتساپ ما در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید سفارش خود را در سایت ما ثبت نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

قیمت و دستمزد کارگر جابجایی اثاثیه

هنگام جابجایی و اسباب کشی‌هایتان‌، حضور کارگران ماهر و دوره دیده برای انتقال لوازم امری ضروری است. بدون حضور کارگران ماهر، ممکن است دچار آسیب‌های مالی و یا حتی جانبی شوید، پس بهتر است ایمنی را رعایت نموده و از افراد ماهر برای جابجایی لوازم بهره ببرید.

برخی لوازم همانند گاوصندوق و یخچال‌های ساید بای ساید نیاز به تخصص و دقت خاص برای جابجایی دارند؛ لذا بهتر است از کارگران قوی و جوان بهره ببرید. لازم به ذکر است که تمامی کارگران و همیاران نگین سرویس کاملا قابل اعتماد و ماهر بوده و دارای گواهی عدم سوپیشینه می‌باشند.

تاثیر حجم لوازم بر میزان قیمت و دستمزد کارگران جابجایی

تاثیر حجم لوازم بر میزان قیمت و دستمزد کارگران جابجایی

بدون شک، مهم‌ترین عامل موثر بر قیمت جابجایی لوازم، حجم و مقدار آنهاست. هرچه میزان لوازم شما بیشتر باشد و جعبه ها سنگین‌تر باشند، دستمزد دریافت شده بیشتر خواهد بود.

وسایل سنگین و تاثیر آنها بر قیمت کارگران

وسایل سنگین و تاثیر آنها بر قیمت کارگران

وسایل سنگین علاوه‌بر توان و قدرت بدنی زیاد، نیاز به تکنیک و مهارت خاص برای جابجایی دارند. از این‌رو برای جابجایی گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید و یا کمد و بوفه‌های بزرگ هزینه‌ بیشتری دریافت خواهد شد. بسته به نحوه انتقال این لوازم، به طور مثال استفاده از چرخ دستی، هزینه‌ متفاوتی دریافت خواهد شد. لازم به ذکر است، برای حمل گاوصندوق‌هایی که نیاز به جرثقیل دارند، هزینه کرایه جرثقیل نیز بایستی در نظر گرفته شود.

تاثیر تعداد طبقات و مسافت جابجایی بر دستمزد

تاثیر تعداد طبقات و مسافت جابجایی بر دستمزد

یکی دیگر از عوامل موثر بر میزان قیمت کارگر جابجایی لوازم، تعداد طبقات، پله‌ها و مسافت جابجایی از ماشین تا دم منزل است. در صورتی که ساختمان دفترکار یا محل سکونت شما دارای آسانسور باربری می‌باشد، هزینه این مورد برای شما در نظر گرفته نخواهد شد.

تاثیر تعداد کارگران باربری بر قیمت نهایی

تاثیر تعداد کارگران باربری بر قیمت نهایی

در نهایت آخرین عامل موثر بر هزینه باربری توسط کارگران، تعداد آنهاست. هرچه تعداد کارگر بیشتری درخواست نمایید، بایستی دستمزد بیشتری پرداخت کنید. در صورتی که مطمئن نیستید چه تعداد کارگر نیاز دارید، می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. به طور کلی، یک خانه دو خوابه با وسایل متداول به دو کارگر برای جابجایی لوازم نیاز دارد که در مدت زمان حدودی سه ساعت منزل را تخلیه کرده و به کامیون انتقال دهند.

هزینه باربری با کامیون، وانت یا نیسان

قدم بعدی در باربری و یا اسباب کشی، انتقال اثاثیه با ماشین باربری است. در این گام نیز عواملی وجود دارند که بر قیمت نهایی باربری تاثیر خواهند داشت. در این بخش تمامی عوامل موثر بر هزینه کرایه کامیون و وانت را بررسی خواهیم نمود.

حجم بار و اثاثیه و تاثیر آن بر قیمت کامیون

حجم بار و اثاثیه و تاثیر آن بر قیمت کامیون

همانطور که میزان بار و اثاثیه شما بر هزینه کارگرها موثر است، تعداد جعبه‌ها و لوازم شما بر هزینه نهایی اجاره کامیون نیز موثر خواهد بود؛ زیرا ممکن است بیش از یک وسیله نقلیه (کامیون، نیسان یا وانت) برای جابجایی نیاز باشد. لوازم منزل عموما به بیش از یک کامیون نیاز ندارد، اما لوازم دفترکار یا کارگاه‌ها و تولیدی‌ها اغلب بزرگ و حجیم هستند. بنابراین، ممکن است بیش از یک وسیله نقلیه نیاز باشد که این مورد هزینه‌ها را افزایش می‌دهد.

لازم به ذکر است، کارگاه‌ها و تولیدی‌هایی که به طور مرتب به کامیون یا وانت نیاز دارند، با هماهنگی با موسسه نگین سرویس می‌توانند از تخفیف بهره مند شود.

نوع وسیله نقلیه درخواستی و تاثیر آن بر هزینه نهایی باربری

نوع وسیله نقلیه درخواستی و تاثیر آن بر هزینه نهایی باربری

نوع وسیله نقلیه شما به طور مستقیم از حجم و میزان لوازم شما تاثیر می‌پذیرد، از این رو اسباب کشی یک خانه دانشجویی ممکن است با یک نیسان به راحتی قابل انجام باشد. اما یک خانه دو خوابه حتما به کامیون اسباب کشی نیاز داشته باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت کرایه کامیون، خاور، نیسان، وانت (یا پراید وانت) می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا با توجه به میزان وسایل شما وسیله نقلیه مناسب به محل اعزام شود.

توجه داشته باشید که ممکن است شما تصور کنید که تمامی وسایل به راحتی در یک کامیون قابل چیدمان هستند اما همیاران ما با درنظر گرفتن تجربه و مهارت چندین ساله‌شان می‌دانند که چیدمان برخی لوازم در یک وسیله نقلیه ممکن است باعث ایجاد خطر و آسیب مالی شود، لذا خواهشمندیم تا راهنمایی‌های آنان برای کرایه وسیله نقلیه مناسب را حتما جدی بگیرید.

تاثیر مسافت بر هزینه نهایی باربری در تهران

تاثیر مسافت بر هزینه نهایی باربری در تهران

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت کرایه کامیون باربری، میزان مسافت طی شده است. بالطبع هر چه مسافت طی شده بیشترباشد، هزینه نهایی بیشتر خواهد بود.

نرخ باربری تهران برای منطقه 22 و چیتگر

نرخ باربری تهران برای منطقه 22 و چیتگر

با احداث مجتمع‌های تفریحی و تجاری متعددی همچون ایران مال، بام لند، طوبی و همچنین شهرک‌سازی گسترده در غرب تهران، نیاز به موسسه‌های باربری مستقر با قیمت‌های مناسب بیش از پیش احساس می‌شود.

از این‌رو، شرکت نگین سرویس این نوید را به همراهان خود می‌دهد که خدمات باربری به لطف نیروهای مستقر در منطقه 22 با سرعت بیشتر و هزینه‌ای مقرون به صرفه ارائه خواهد شد و از این پس عزیزان همراه می‌توانند به راحتی از خدمات باربری با سرعت و قیمت مناسب بهره‌مند شوند.

تاثیر ترافیک و شرایط جاده بر هزینه باربری

تاثیر ترافیک و شرایط جاده بر هزینه باربری

ترافیک یکی از عناصر جدایی ناپذیر خیابان‌های تهران است و این عنصر ناخوشایند می‌تواند بر نرخ نهایی باربری شما موثر باشد؛ زیرا مدت زمان بیشتری کامیون در اختیار شما خواهد بود. از این‌رو، توصیه می‌کنیم که برای راحتی و تسریع امورات خود روزهای تعطیل و ساعات خلوت تر را برای جابجایی‌هایتان انتخاب نمایید.

شرایط جاده نیز می‌تواند بر هزینه نهایی تاثیرگذار باشد، زیرا جاده‌هایی که شرایط نامساعدی دارند، مثل جاده خاکی، کوهستانی و پر دست‌انداز باعث استهلاک ماشین شده و بر هزینه موثر است.

تاثیر شرایط جوی بر هزینه باربری

تاثیر شرایط جوی بر هزینه باربری

روزهای بارانی و برفی علاوه‌بر ایجاد ترافیک، امنیت جاده‌ها را نیز تحت‌الشاع قرار می‌دهند. بنابراین نیاز است تا رانندگان با رعایت نکات ایمنی و احتیاط رانندگی نمایند که این موضوع زمان حمل و نقل را افزایش داده و سختی کار نیز بر قیمت نهایی باربری تاثیر می‌گذارد.

نتیجه گیری

با توجه به تمامی عوامل ذکر شده می‌بینیم که موارد زیادی هستند که بر هزینه نهایی باربری شما موثر خواهند بود. از دستمزد همیاران برای جابجایی لوازم گرفته تا شرایط جاده و حجم لوازم، تمامی این عوامل بر قیمت باربری در تاثیرگذار هستند. در صورت نیاز به هرگونه خدمات باربری و جابجایی تنها یک تماس کافی است تا نیروهای ما در اسرع وقت به محل زندگی و کار شما اعزام شده و شما را در انتقال لوازم یاری دهند.

سوالات متداول

هماهنگی‌های لازم برای کرایه کامیون را از چند روز قبل بایستی انجام دهم؟

همواره زودترین زمان ممکن برای ما بهتراست و توصیه می‌کنیم که حداقل 48 ساعت قبل از باربری با تماس حاصل فرمایید.

آیا هزینه حمل و نقل اسباب به شهرستان متفاوت است؟

اسباب کشی به شهرستان نیز جزو یکی از خدمات نگین سرویس می‌باشد که هزینه‌ آن با باربری در تهران متفاوت است. خواهشمندیم که در صورت تمایل به حمل بار به شهرستان حتما با کارشناسان ما صحبت کرده و از چند روز قبل هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

آیا در صورت کرایه چند وانت و کامیون تخفیفی در قیمت نهایی لحاظ خواهد شد؟

بله، برای اطلاع از تخفیف‌ها و شرایط ویژه نگین سرویس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چه زمانی از سال هزینه‌های باربری بیشتر است؟

در ماه‌های آخر سال و نزدیک به عید نوروز و اواخر شهریور به دلیل شلوغی خیابان‌ها و افزایش اسباب کشی‌ها، هزینه‌ها افزایش می‌یابد.

چه زمانی برای باربری مناسب‌تر و مقرون به صرفه‌تر است؟

به طور کلی جمعه صبح مناسب‌‌ترین زمان جابجایی می‌باشد اما اگر شرایط این جابجایی در این روز را ندارید بهتر است روزهای وسط هفته را انتخاب نمایید و ترجیحا زمان اسباب کشی را به بعد از تایم باز شدن ادارات موکول کنید. ساعات 9 صبح تا 1 بعد از ظهر ساعات مناسب و خلوت تری هستند. لذا هزینه نهایی باربری شما نیز کمتر خواهد بود

هزینه باربری از غرب تهران به شرق تهران چقدر است؟

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ لذا خواهشمندیم برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه کرایه دربست یک کامیون چقدر خواهد بود؟

قیمت نهایی کرایه دربست به حجم بار شما، مسافت و شرایط راه وابسته است، لذا توصیه می‌کنیم تا با کارشناسان ما در این مورد مشورت نمایید.

 آیا بار من توسط نگین سرویس بیمه خواهد شد؟

بله موسسه نگین سرویس بار شما را بیمه خواهد نمود تا با خیالی آسوده نقل و انتقال لوازم انجام گیرد. نگین سرویس از کارگران مجرب و آموزش دیده برای چیدمان لوازم در کامیون استفاده می‌کند، همچنین تمامی رانندگان ما قابل اعتماد و دوره دیده هستند. بنابراین، چنین مشکلاتی رخ نخواهد داد اما در صورت بروز آسیب مالی، پرداخت هزینه خسارت بر عهده نگین سرویس خواهد بود.

مقالات مرتبط

تماس با ما