خدمات کاشی‌کاری و نصب انواع سرامیک کف و دیوار و هزینه‌های آن

به منظور نصب کاشی ابتدا باید سطح مناسب، نظیر تمیزی، تراز، و اطمینان از بستر صحیح ایجاد شود. نصاب‌ حرفه‌ای در خصوص ابزار مورد نیاز به منظور ارزیابی و آماده‌سازی سطوح، دارای علم و دانش کافی است. در نتیجه او می‌تواند در خصوص درست چسبیدن و دوام کاشی‌ها اطمینان حاصل ‌کند. موارد ذکر شده به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلاتی نظیر ناهموار بودن کاشی، ترک خوردن یا آسیب زودرس، دارای اهمیت بسیار است.

نصب‌کنندگان حرفه‌ای کاشی در اغلب اوقات به دلیل تجارب مناسبی که در طراحی دارند، می‌توانند نظرات ارزشمندی در انتخاب الگو، رنگ‌ و چیدمان کاشی به شما ارائه دهند. این افراد می‌توانند شما را در خصوص موارد زیبایی‌شناسی راهنمایی کرده و پیشنهاداتی را ارائه دهند. در نتیجه مواردی را که ممکن است در انتخاب خود نگنجانده باشید به چشم آمده و در نظر گرفته می‌شود. به همین دلیل، اگر تصمیم دارید حمام، آشپزخانه، استخر یا کل خانه را تغییر دهید، از خدمات حرفه‌ای ما یاری جویید.

سرویس خدمات کاشی و سرامیک نگین

خدمات کاشی کاری و سرامیک نگین سرویس

استخدام شرکت حرفه‌ای در دراز مدت می‌تواند در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی کند. این شرکت‌ها می‌توانند به صورت موثری فعالیت خود را انجام داده و پروژه‌ها را به موقع و بدون کاهش کیفیت تحویل دهند.

در صورتی که نیاز به خدمات نصب‌کاشی و سرامیک برای خانه، محل‌کار، بیمارستان، باشگاه، مدرسه، استخر، کافه و رستوران و… دارید و می‌توانید از سرویس‌های ما بهره‌مند شوید.

خدمات نگین سرویس به شرح زیر است :

 • نصب کاشی و سرامیک کف و دیوارها
 • کاشی‌کاری سرویس بهداشتی
 • کاشی‌کاری استخر
 • نصب موزاییک

در صورتی که قصد استفاده از خدمات موسسه نگین سرویس را دارید می‌توانید با شماره تلفن‌های ما در تماس باشید. همکاران ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه خواهند داد.

نصب کاشی و سرامیک کف و دیوارها

نصب کاشی و سرامیک کف و دیوارها

متخصصین نگین سرویس خدمات نصب انواع کاشی و سرامیک برای کف و دیوارها را به شما عزیزان ارائه می‌دهند. کاشی‌های سرامیکی، پرسلین، تراورتن، مرمری و… توسط همیاران ما نصب خواهند شد. در این بخش به مراحل نصب کاشی‌، خدمات زیرسازی، ساخت ملات، بندکشی و دوغاب توسط نیروهای نگین سرویس خواهیم پرداخت.

نصب کاشی معمولاً طی چندین مرحله انجام می‌شود که شامل موارد زیر خواهد بود:

 • آماده سازی سطح: اولین مرحله در نصب کاشی آماده سازی سطح آن است. در این مرحله سطح به طور کامل از هر گونه زباله یا کاشی قدیمی تمیز شده و همچنین در خصوص صاف و هموار بودن آن نیز اطمینان حاصل می‌شود.
 • برای جمع‌آوری لوازم و اثاثیه و یا نظافت منزل توصیه می‌کنیم که از خدمات نگین سرویس استفاده نمایید.
 • اندازه گیری و علامت گذاری: پس از آماده شدن سطح، ابتدا کارشناس، محل مورد نظر را اندازه‌گیری و علامت‌گذاری می‌کند تا کاشی‌ها به گونه‌ای یکنواخت و دقیق نصب شوند.
 • برش کاشی: طی مرحله دوم، نصاب توسط ابزار و اره مخصوص، کاشی‌ها را به اندازه و شکل مورد نیاز برش می‌دهد. سپس در صورت نیاز برش‌های لازم برای گوشه، لبه یا اشکال نامنظم ایجاد می‌شود.
 • چسب‌زدن: در این مرحله نصاب ماله چسب یا ملات را بر روی سطح اعمال می‌کند. چسب باید به گونه‌ای یکنواخت پخش شده و تمام سطح را بپوشاند.
 • نصب کاشی: پس از اعمال چسب، نصب کاشی آغاز می‌شود. هر کاشی باید با دقت در موقعیت صحیح قرار گرفته و محکم به چسب فشار داده شود تا به صورتی ایمن محکم شود.
 • تزریق: پس از نصب کاشی، ابتدا نصاب منتظر می‌ماند تا چسب کاملا خشک شود. سپس از گروت که مخلوطی از سیمان، ماسه و آب است به منظور پر کردن شکاف بین کاشی‌ها استفاده می‌شود. متخصص دوغاب را روی کاشی‌ها پخش کرده و اطمینان می‌یابد که تمام شکاف‌ها پر شود.
 • تمیز کردن: در نهایت، کاشی‌ها توسط نصاب تمیز شده و هر گونه دوغاب اضافی یا زباله توسط اسفنج یا پارچه مرطوب پاک می‌شود. علاوه بر آن از درزگیر دوغاب به منظور محافظت از دوغاب و کاشی در برابر رطوبت و لکه استفاده می‌شود.

در کل نصب کاشی نیازمند دقت، توجه و استفاده از ابزار و مواد تخصصی است. نصاب حرفه‌ای اطمینان می‌یابد که کاشی به درستی نصب شود و سطحی زیبا و بادوام ایجاد کند تا برای سال‌ها دوام بیاورد.

کاشی‌کاری سرویس بهداشتی

کاشی‌کاری سرویس بهداشتی

با استفاده از کاشی‌کاری می‌توان حمام را به گونه‌ای صحیح بازسازی و نو کرد. این کار موجب دلپذیر شدن فضای حمام شده و همچنین آن را در برابر آب و رطوبت محافظت می‌کند.

کاشی‌کاری حمام با سبک‌های مختلفی انجام می‌گیرد. شما می‌توانید با استفاده از کارشناسان حرفه‌ای ما سبک‌های مدرن کاشی‌کاری را تجربه کنید.

ما می‌توانیم مدل‌های مختلف کاشی حمام را به شما ارائه دهیم. متخصصین ما در کاشی‌کاری سرامیکی، مرمری، چینی و موزاییک تخصص دارند. به همین خاطر دیوار و کف خانه شما با بهترین کیفیت و نتیجه کاشی‌کاری خواهد شد.

کارشناسان ما از جدیدترین محصولات و تکنیک‌ها استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که کاشی‌های حمام شما برای مدت طولانی دوام می‌آورند و شما را برای سال‌های طولانی لذت می‌برند.

کاشی‌کاری استخر

کاشی‌کاری استخر

به منظور کاشی‌کاری استخر از کاشی‌هایی استفاده می‌شود که مخصوص استفاده در استخر طراحی شده‌اند، این کاشی‌ها بادوام و مقاوم در برابر آب هستند و در برابر مواد شیمیایی و شرایط بیرونی مقاومت خواهند بود.

همچنین در کاشی‌کاری استخر عایق کردن کاشی‌ها نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین متخصصین ما از بهترین مواد اولیه و چسب‌های ضدآب برای نصب کاشی‌ها استفاده می‌نمایند. عایق کردن اصولی استخرها، خصوصا استخرهای روباز در فصل زمستان مانع از ترک خوردن و شکسته شدن کاشی‌ها خواهد شد. بنابراین لایه‌های عایق پیش ازنصب کاشی‌ها در هنگام زیرسازی نصب خواهند شد.

در ادامه فرآیند کاشی‌کاری استخر مثل مراحلی نصب کاشی و سرامیک کف که پیش‌تر ذکر شد توسط متخصصین ما انجام خواهد شد.

نصب موزاییک

نصب موزاییک

موزاییک یک پوشش محکم و مقاوم است که اغلب در مکان‌های رو باز مثل حیاط، پارک‌ها و باغچه‌ها استفاده می‌شود. برای افزایش دوام و طول عمر مناسب اولین فاکتور موثر انتخاب یک نوع موزاییک خوب است و دومین عامل نصب صحیح آن است.

با نصب صحیح، درزگیری درست و اندازه‌گیری‌های اصولی توسط متخصصان نگین سرویس هیچ‌گونه ناهمواری و شکستگی در موزاییک به وجود نخواهد آمد. برای نصب موزاییک نیز همچون نصب کاشی و سرامیک، زیرسازی اصولی صورت خواهد گرفت، تا سطح مورد نظر شما کاملا هموار و آماده برای نصب شود. این مورد بدین منظور است تا سطح در آینده دچار نشست و شکستگی نشود.

پس از این مرحله ملات مورد نظر آماده خواهد شد. نوع ملات بسته به نوع موزاییک متفاوت است لذا نیروهای متخصص ما با تکیه بر مهارت و دانسته‌های خود ملات را آماده نموده و بر روی سطح پخش خواهند کرد. پس از این مرحله موزاییک‌هایی که با نهایت دقت اندازه‌گیری و برش شده‌اند، جای‌گذاری خواهند شد.

بعد از خشک شدن ملات، مرحله نهایی بندکشی است که با ظرافت و دقت انجام خواهد شد تا علاوه بر حفظ جلوه کار، موزاییک‌ها از آسیب عوامل محیطی مثل آب و باران حفظ باشند.

هزینه خدمات کاشی کاری و سرامیک

همانطور که می‌دانید عوامل زیادی بر تخمین هزینه نهایی کاشی‌کاری و نصب سرامیک موثر است لذا ما نمی‌توانیم عدد دقیق به شما ارائه دهیم.

ابعاد و مساحت کاشی کاری و نصب سرامیک، مانند سطح زمین یا دیوارها، تعداد اتاق‌ها یا فضاها، و نوع کاشی مورد استفاده، تأثیر زیادی بر هزینه خدمات دارند. پروژه‌های بزرگتر و پیچیده‌تر معمولاً هزینه بیشتری دارند.

اگر پروژه شامل الگوها، طرح‌های خاص یا نقش‌های پیچیده است، هزینه کاشی کاری ممکن است افزایش یابد. نصب الگوهای خاص نیازمند مهارت و زمان بیشتری است. همچنین نوع کاشی مد نظر شما ممکن است باعث تغییر در هزینه پروژه شود زیرا هر نوع کاشی ملات خاص و روش نصب مخصوص دارد لذا هنگام ثبت سفارش حتما نوع کاشی، سرامیک، موزاییک و نیاز به عایق را ذکر نمایید.

همچنین هزینه ایاب و ذهاب و تعداد متخصصان درخواستی از جانب شما نیز می‌توانید بر هزینه نهایی موثر باشد.

هزینه خدمات کاشی‌کاری و سرامیک در منطقه 22 و چیتگر

با پیشرفت شهرک‌سازی، ساخت مراکز خرید، رستوران‌ها و … در منطقه 22، نیاز همراهان ما به خدمات نصب سرامیک و کاشی نیز افزایش یافته است. نگین سرویس به همراهان خود در مناطق نزدیک به دریاچه چیتگر، ایران مال، بام لند و طوبی مال این مژده را می‌دهد که از این پس خدمات ما در این منطقه در اسرع وقت و بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب انجام خواهد شد. بنابراین در صورت نیاز به خدمات ما می‌توانید با شماره تلفن‌های ما در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا نگین سرویس خدمات کاشی‌کاری و نصب سرامیک تمامی برندها و مدل‌ها را انجام می‌دهد؟

بله هر برند یا مدل از سرامیک یا کاشی که مد نظرتان باشد، نیروهای ما خدمات نصب آن را انجام خواهند داد.

نصابان کاشی شرکت در نصب و تعمیر موارد دیگر نیز دارای تخصص هستند نظیر:

 • کاشی لمینت
 • کاشی سرامیک
 • کاشی تخته سنگ
 • کاشی چوب پنبه
 • کاشی چینی
 • کاشی مرمر

آیا کاشی و سرامیک توسط نیروهای نگین سرویس خریداری می‌شود؟

خیر، کاشی‌ها بایستی بر طبق نظر و سلیقه خودتان انتخاب شوند.

آیا کاشی‌کاران نگین سرویس سیلر زدن کاشی و سرامیک را انجام می‌دهند؟

بله، سیلر زدن به افزایش زیبایی، درخشندگی، دوام کاشی و سرامیک کمک می‌نماید. لذا در صورت درخواست کارفرما سیلر زدن نیز انجام خواهد شد.

آیا نیروهای نگین سرویس خدمات نصب سرامیک‌های چسبی را انجام می‌دهند؟

بله در نصب کاشی‌ و سرامیک‌های چسبی از نوعی چسب ویژه (از جنس آپوکسی) استفاده می‌شود و فرآیند نصب آن‌ها نسبتا ساده‌تر است.

آیا می‌توانیم از استادکاران نگین سرویس برای خرید برند و یا نوع مناسب کاشی و سرامیک کمک بگیریم؟

بله برای هماهنگی این موارد می‌توایند با شماره تلفن‌های ما در تماس باشید

آیا می‌توان کاشی‌ها را به‌جای تعویض، کرد؟

تعمیر بخش‌های کوچک و نصب کاشی به صورت جداگانه معمولاً هزینه کمتری را نسبت به نصب کامل به خود اختصاص می‌دهد. شرکت نگین سرویس می‌تواند عمل تعمیر و تعویض کاشی را برای شما انجام دهد. در تعمیر کاشی لازم نیست که شما متحمل هزینه خرید تجهیزات گران قیمت شوید.

آیا تهیه مواد اولیه و لوازم بر عهده کارفرماست؟

نیروهای نگین سرویس موظف هستند تا ابزارهایی مثل ماله، چکش مخصوص، کاتر کاشی… را به همراه داشته باشند اما تهیه مواد اولیه همچون سیمان برعهده کارفرما می‌باشد.

مقالات مرتبط

تماس با ما