پذیرایی مراسم ترحیم و ختم: اعزام کارگر و مهماندار در تهران + قیمت

یکی از غم‌انگیزترین لحظات زندگی هر شخص، لحظه از دست دادن عزیزانش می‌باشد. بعد از فوت عزیزان، افراد داغدار معمولا حالت روحی مناسبی ندارند و نمی‌توانند به درستی آداب و رسوم مراسم ختم را به جا بیاورند. مجالس ترحیم نیز سختی‌های خاص خودش را دارد و از این جهت پیشنهاد می‌شود از خدمات شرکت‌های معتبر در مجالس ترحیم استفاده کنید. در صورتی که به دنبال برگزاری یک مراسم شیک و لاکچری برای عزیزانتان هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم موسسه خدماتی نگین را حتما در نظر داشته باشید. یکی از خدمات شرکت نگین سرویس، ارائه خدمات پذیرایی در مراسم ترحیم و ختم می‌باشد. نیروهای خدماتی نگین، پذیرایی مراسم ترحیم شخص متوفا را برعهده می‌گیرند و بدین‌ترتیب در مورد رسیدگی به میهمانان و … دیگر نگرانی نخواهید داشت. به منظور ثبت سفارش برای دریافت خدمات پذیرایی در مراسم ختم می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید. پس از ثبت سفارش، مهماندار خانم و مهماندار آقا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل مراسم اعزام می‌گردند. شما همچنین می‌توانید آشپزی، آماده‌سازی حلوا، خرما و میوه را نیز به مهمانداران نگین سرویس بسپارید.

برگزاری مراسم ترحیم شامل چه خدماتی است؟


برگزاری مراسم ترحیم شامل چه خدماتی است؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند استفاده از خدمات پذیرایی موسسات خدماتی در تهران هزینه‌بر است و ترجیح می‌دهند از مهماندار شخصی کمک بگیرند. این درحالیست که استفاده از این خدمات کاملا به صرفه بوده و اصلا نیاز نیست پول زیادی بپردازید. به منظور برگزاری مجالس ترحیم عزیزانتان می‌توانید از خدمات پذیرایی موسسات خدماتی در غرب تهران با مناسب‌ترین قیمت‌ها استفاده کنید. نگین سرویس علاوه بر خدمت‌رسانی به ساکنین غرب تهران همچون مناطق آریاشهر، دهکده المپیک، سعادت آباد و شهرک غرب، آماده ارائه خدمات به شهروندان سایر مناطق تهران همچون زعفرانیه، میدان ونک، تهرانپارس و جمهوری می‌باشد.

نگین سرویس در کوتاه‌ترین زمان ممکن برنامه‌ریزی‌های لازم را برای مجالس ترحیم انجام داده و با اعزام کادر مجرب جهت پذیرایی، مجلس ختم عزیزان شما را به بهترین شکل ممکن برگزار می‌کند. نگین سرویس برای کلیه مراسم‌های یادبود عزیزان از دست رفته، خدمات متنوعی را در نظر گرفته است. مهمانداران نگین سرویس برای مراسم شام غریبان، سوم، هفتم، چهلم و سالگرد عزیز از دست رفته آماده ارائه خدمات می‌باشند. برخی از این خدمات عبارتند از:

فراهم کردن کلیه وسایل و لوازم مورد نیاز برای عزیز از دست رفته

در نظر داشته باشید نیاز به خرید هیچگونه وسایل و موادی نمی‌باشد. شرکت خدماتی نگین تمامی لوازم مورد نیاز برای کفن و دفن میت را فراهم می‌کند. به طور مثال، نیازی نیست برای خرید پارچه سفید اقدام کنید. نگین سرویس از قبل بهترین پارچه‌ها را با کیفیت عالی برای شما فراهم کرده است. کیفیت پارچه در حدی است که امکان پارگی ندارد، در صورت کالبد شکافی شخص خون از میان پارچه بیرون نمی‌آید و درصورتیکه جسد چندین روز در سردخانه باشد، بوی بد جسد از پارچه خارج نمی‌گردد.

پذیرایی از میهمانان در بهشت زهرا

یکی از مهم‌ترین مراسم‌های عزیزان درگذشته، مراسم‌ ختم در بهشت زهراست که بسیاری از آشنایان، اقوام و دوستان برای عرض تسلیت به خانواده مرحوم، در آن شرکت می‌کنند. به منظور ارائه خدمات پذیرایی، مهمانداران نگین سرویس به محل مراسم در بهشت زهرا اعزام شده و امور مربوط به پذیرایی را  برعهده می‌گیرند.

پذیرایی از میهمانان در خانه مرحوم

معمولا در چند روز اول بعد از فوت شخص، برنامه‌هایی برای یادبود عزیز از دست رفته در خانه ایشان برگزار می‌گردد. مهمانداران نگین سرویس راس ساعت مقرر در محل حاضر شده و بسته به نظرات خانواده داغدار، اقدامات لازم همچون پذیرایی از میهمانان، آشپزی، شستن ظروف، آماده‌سازی خرما و حلوا و آماده‌سازی بسته‌های پذیرایی را بر عهده می‌گیرند. در صورتی که مراسم شما بیش از ساعت کاری (7 شب) طول بکشد، این امکان وجود دارد که بعد از هماهنگی با موسسه از مهماندار بخواهید تا ساعت پایان مراسم شما را همراهی کند.

پذیرایی از میهمانان در مسجد

پذیرایی از میهمانان در مسجد

با توجه به اینکه برخی از مراسم ترحیم همچون مراسم سوم، شب هفتم و چهلم مرحوم در مسجد برگزار می‌گردد، لازم است افرادی را برای امور پذیرایی از میهمانان و … در نظر بگیرید. در این مورد هم مهمانداران نگین سرویس در مسجد حاضر شده و امور مربوطه را برعهده می‌گیرند.

مهماندار خانم برای پذیرایی بانوان در مراسم ترحیم

معمولا برای مجالس زنانه مهمانداران خانم استخدام می‌شوند، به این دلیل که خانم‌ها راحت‌تر باشند. از طرفی دیگر معمولا مهمانداران خانم با فوت و فن پختن حلوا، تزئین خرما و … آشنایی بیشتری دارند. شما می‌توانید اقدام به استخدام نیروی خانم جهت پذیرایی از بانوان کنید.

مهماندار آقا برای پذیرایی از آقایان در مراسم ترحیم

بسته به نظر مشتری مهماندار خانم یا آقا به محل مراسم اعزام می‌گردد. یکی از ویژگی‌های خوب نگین سرویس این است که دارای دو کادر آقایان و بانوان است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا برای مجالس زنانه و مردانه به درستی، از مهمانانتان پذیرایی کنید.

خدمات آشپزی برای مجالس ترحیم

خدمات آشپزی برای مجالس ترحیم

یکی دیگر از خدمات ارائه شده، آشپزی برای مجالس شماست. کادر مجرب نگین کلیه امور مربوط به آشپزی را بر عهده گرفته و مجلس ترحیم عزیزان شما را به بهترین نحو مدیریت می‌کند.

تهیه میوه تازه و باکیفیت برای مجالس ترحیم

یکی از موارد لازم برای پذیرایی در مجالس ختم، تهیه میوه باکیفیت و درجه 1 می‌باشد. با توجه به اینکه در دوران کرونا اکثر میهمانان ترجیح می‌دهند چیزی نخورند، مهمانداران نگین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم میوه‌ها را در بسته‌بندی مخصوص قرار داده و در اختیار میهمانان قرار می‌دهند.

شستن ظروف پس از پایان مراسم ترحیم

شستن ظروف پس از پایان مراسم ترحیم

یکی دیگر از خدمات نگین سرویس برای برگزاری مراسم ختم، شستشوی ظروف می‌باشد. مهمانداران نگین کلیه ظروف را در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌شویند و آشپزخانه را مرتب می‌کنند.

پذیرایی مراسم ترحیم و ختم در کلیه مناطق تهران

موسسه خدماتی نگین در کلیه مناطق تهران برای برگزاری مراسم ترحیم و … آماده خدمت‌رسانی است. فارغ از اینکه در کدام محله زندگی می‌کنید و مراسمتان کجاست، مهمانداران نگین برای پذیرایی مراسم ترحیم و ختم در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران آماده ارائه خدمات می‌باشند. به منظور دریافت خدمات، می‌توانید با موسسه تماس بگیرید و سفارشتان را ثبت کنید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش شما را بررسی و اقدامات لازم را جهت اعزام کادر مجرب برای برگزاری مراسم ختم، انجام می‌دهند.

اخیرا با توجه به شیوع بیماری کرونا، در مراسم ترحیم و ختم، میهمانان چیزی نمی‌خورند. به همین منظور، بسته‌های پذیرایی به صورت کاملا بهداشتی تهیه شده و به میهمانان تقدیم می‎‌گردد. بسته‌های پذیرایی معمولا شامل میوه، خرما، حلوا و آبمیوه می‌باشد. مهمانداران نگین سرویس بسته‌های پذیرایی را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آماده می‌کنند. همچنین مهماندار با چای، نسکافه، خرما و حلوا از میهمانان پذیرایی می‌کند. شما می‌توانید امور مربوط به پذیرایی از میهمانان در مراسم ترحیم و ختم عزیزانتان را به ما بسپارید و از این بابت نگرانی نداشته باشید.

چرا موسسه خدماتی نگین را برای پذیرایی مراسم ترحیم و ختم انتخاب کنیم؟


چرا موسسه خدماتی نگین را برای پذیرایی مراسم ترحیم و ختم انتخاب کنیم؟

با توجه به اینکه مهماندار در حریم خصوصی افراد در رفت و آمد است، بهتر است شخصی را انتخاب کنیم که قابل اعتماد بوده و از هر نظر مطمئن باشند. علاوه‌بر این، لازم است مهمانداری که انتخاب می‌کنیم خوش برخورد باشد و با میهمانان رفتار خوبی داشته باشد. به همین دلیل بهتر است افراد ناشناس و مهمانداران شخصی را برای این امور انتخاب نکنیم. در عوض، از خدمات شرکت‌های معتبر در تهران که سالها تجربه انجام امور این چنینی را دارند، بهره ببریم. نگین سرویس یکی از بهترین موسسات خدماتی در تهران می‌باشد که خدمات متنوعی را به شهروندان تهرانی ارائه می‌کند. برخی از ویژگی‌های موسسه خدماتی نگین عبارتند از:

استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد

مهمانداران نگین سرویس از میان افرادی شایسته و قابل اعتماد انتخاب شده‌اند. مدیریت مجموعه به هنگام استخدام افراد، صلاحیت اخلاقی ایشان را به عنوان یکی از مهم‌ترین فاکتورها مد نظر قرار داده و سعی در استخدام افرادی خوش برخورد، خوش اخلاق، منظم، آراسته و متعهد دارد. مهمانداران نگین از طرف مجموعه نگین سرویس ضمانت می‌شوند.

استفاده از مهمانداران مجرب و حرفه‌ای

آموزش‌های لازم به مهماندار در خصوص پذیرایی از میهمانان و انجام سایر وظایف مربوطه، از قبل صورت گرفته است. بنابراین با خیال راحت می‌توانید کلیه امور را به مهماندار بسپارید و از این بابت دغدغه‌ای نداشته باشید. مهمانداران نگین با داشتن مهارت و تجربه کافی از پس کلیه امور به خوبی برمی‌آیند.

ضمانت بعد از ارائه خدمات

وجه تمایز نگین سرویس با سایر موسسات خدماتی، نیروی کار حرفه‌ای و کاربلد آن است. نگین سرویس خدمات ارائه شده را به صورت جدی ضمانت می‌کند. در صورتی که از خدمات ارائه شده راضی نبودید، می‌توانید با موسسه تماس بگیرید و موارد لازم را مطرح نمایید. مدیریت مجموعه در اسرع وقت به مشکلات شما رسیدگی خواهد کرد.

ارسال معرفی‌نامه معتبر همراه مهماندار به هنگام ورود به منزل

مهماندار نگین به هنگام ورود به منزل شما یک معرفی‌نامه به همراه خواهد داشت. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که مهماندار از طرف موسسه اعزام شده و جای هیچگونه نگرانی نیست.

اعزام مهمانداران در دوران کرونا

اخیرا با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از افراد در مورد این بیماری ملاحظات لازم را در نظر گرفته و ترجیح می‌دهند با افراد ناشناس در ارتباط نباشند. لازم به ذکر است مهمانداران نگین کلیه پروتکل‎‌های بهداشتی لازم در خصوص بیماری کرونا را رعایت می‌کنند (مرتبا دست‌هایشان را ضدعفونی می‌کنند، از ماسک استفاده می‌کنند و مراقبت‌های لازم را به هنگام پذیرایی از میهمانان در نظر می‌گیرند). علاوه‌بر این، کلیه نیروهای خدماتی نگین دارای کارت واکسن بوده و می‌توانند به هنگام ورود به منزل کارت واکسنشان را  به شما ارائه کنند.

رزرو خدمات پذیرایی از مراسم ترحیم


رزرو خدمات پذیرایی از مراسم ترحیم

در نگین سرویس این امکان وجود دارد که از یک ماه قبل برای رزرو کارگر خانم و آقا اقدام کنید. شما می‌توانید به سایت نگین سرویس مراجعه کنید و بر اساس نظرات کاربران و امتیاز مهمانداران، بهترین مهماندار را برای مراسمتان انتخاب و رزرو کنید.

هزینه خدمات پذیرایی در مراسم ترحیم و ختم


بسیاری از شرکت‌های خدماتی هزینه زیادی بابت ارائه خدمات برگزاری مجالس ترحیم از مشتری دریافت می‌کنند، این درحالیست که موسسه خدماتی نگین در ابتدا هزینه‌ها را به شما اعلام می‌کند تا طبق نیازتان خدمات دریافت کنید و متحمل هزینه‌های اضافی نشوید. در صورتی که هزینه‌ها برای شما بالاست، می‌توانید تنها برای دریافت برخی از خدمات اقدام کنید و بدین‌ ترتیب هزینه‌ها را تا حد زیادی پایین بیاورید.

پرسش‌های متداول


آیا امکان رزرو خدمات مربوط به مراسم ختم وجود دارد؟

بله. شما میتوانید برای روز خاکسپاری و یا سایر مراسم‌های ترحیم، مهماندار رزرو کنید.

آیا تهیه میوه برای میهمانان در مراسم ختم برعهده شرکت است یا خانواده عزادار؟

شرکت خدماتی تهیه میوه برای مراسم ترحیم را برعهده می‌گیرد.

برای برگزاری مراسم ختم مهماندار خانم استخدام کنیم یا آقا؟

انتخاب مهماندار خانم یا آقا برعهده شماست. می‌توانید برای استخدام مهماندار خانم یا آقا اقدام نمایید.

آیا نیروهای خدماتی مراسم ختم آشپزی هم می‌کنند؟

بله، شرکت خدماتی امور آَشپزی مراسم و شستن ظروف را هم برعهده می‌گیرد.

برای برگزاری مراسم ختم، استفاده از خدمات شرکت‌های معتبر بهتر است یا مهماندار شخصی؟

شرکت خدماتی. شرکتهای خدماتی علاوه‌بر مهماندار، امور آشپزی، تهیه میوه و وسایل مورد نیاز میت را نیز برعهده می‌گیرند. در ضمن به مهماندار شرکت می‌توانید راحت‌تر اعتماد کنید.

مقالات مرتبط

تماس با ما