پذیرایی مراسم جشن: اعزام پیش خدمت، مهماندار و کارگر حرفه ای در تهران

یکی از ماندگارترین و به یاد ماندنی‌ترین لحظات زندگی افراد، مراسم جشن عروسی، عقد، تولد و … است. در این مجالس معمولاً تعداد مهمانان زیاد است. نظافت محل برگزاری مراسم قبل و بعد از مهمانی، تهیه‌ی چند نوع غذا، گل آرایی محل برگزاری و پذیرایی شایسته از مهمان‌ها اهمیت زیادی دارد و کنترل انجام به موقع و صحیح هر یک از این موارد و برگزاری مجلس به بهترین صورت استرس زیادی به میزبان وارد می‌کند. بنابراین برای جلوگیری از بروز هرگونه بی‌نظمی، توصیه می‌شود میزبان از شرکت‌های خدماتی و نیرو‌های متخصص برای برگزاری مجلس و پذیرایی مراسم جشن خود کمک بگیرد. مهماندار‌های آموزش دیده با ظاهری آراسته و مرتب رأس ساعت مورد نظر در محل برگزاری مهمانی حاضر شده و کلیه‌ی امورد مربوط به پذیرایی مراسم جشن و نظافت را برعهده می‌گیرند.

خدمات شرکت نگین سرویس برای پذیرایی از مجالس و میهمانی‌ها

پذیرایی از مجالس و میهمانی‌ها

در مجالس جشن، نحوه پذیرایی بسیار مهم است. پذیرایی عالی و بی‌‌نقص توسط افراد آراسته، با حوصله و مؤدب نشانه احترام و اهمیت دادن به میهمانان است. برای این که پذیرایی به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد بهتر است آن را بر عهده متخصصین قرار دهید. نگین سرویس با کادری متشکل از نیروهای آموزش‌دیده و باتجربه کل فرایند برگزاری مجالس شما را برعهده می‌گیرد و با ارائه بهترین خدمات، خاطره‌ای خوشی را برای شما و میهمانانتان فراهم می‌کند.

مهمانداران شرکت خدماتی نگین با ظاهر و لباس تمیز، مناسب و آراسته در زمان تعیین شده در محل برگزاری مجلس حاضر می‌شوند و کلیه‌ی امور مربوط به برگزاری مهمانی و پذیرایی را برعهده می‌گیرند.

به منظور ثبت سفارش و کسب مشاوره برای دریافت خدمات پذیرایی مجالس جشن می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید. پس از ثبت سفارش، پرسنل نظافتی و مهمانداران خانم و آقا در زمان مورد نظر به محل مراسم اعزام می‌شوند.

برخی از ویژگی‌ها و خدمات نگین سرویس در برگزاری مجالس جشن عبارتند از:

مهمانداران آراسته

پوشش آراسته، مناسب و یکدست مهمانداران، خوش آمدگویی مؤدبانه به مهمان‌ها، برخورد مناسب و با حوصله و پذیرایی شایسته ایشان از تمامی مهمان‌ها، اهمیت ویژه‌ای برای میزبان دارد. مهمانداران مجموعه نگین سرویس در این خصوص آموزش دیده‌اند و آراستگی ظاهر و لباس آن‌ها (مرتب بودن موها، بو و عطر خوشایند مهماندارن، صورت اصلاح شده و مرتب، لباس شسته شده و تمیز و…) توسط مجموعه کنترل می‌شود.

مهمانداران رأس ساعت مورد نظر در محل برگزاری حاضر می‌شوند تا بدون فوت وقت کار خود را آغاز کنند.

نظافت محل میهمانی

قبل از هرچیز فضا باید نظافت شود. نیروهای خدماتی نگین سرویس کل فرایند نظافت و تمیزکاری محل را برعهده گرفته و با کیفیت عالی به انجام می‌رسانند.

چیدمان فضا و سفره‌آرایی

مجالس جشن معمولاً نیاز به چیدمان و سفره‌آرایی دارند. نگین سرویس کادری ویژه برای چیدمان مجالس در نظر گرفته است. نیروهای نگین سرویس بعد از نظافت، آماده‌سازی و چیدمان محل را به بهترین شکل انجام می‌دهند. به طور مثال برای آماده کردن سفره عقد، گل آرایی فضا و یا میز بله‌برون، با توجه به استانداردهای تعریف‌شده و مطابق با سلیقه‌ی مشتری، خدمات به بهترین نحو ارائه می‌گردد.

خدمات آشپزی برای مجالس جشن

خدمات آشپزی برای مجالس جشن

نگین سرویس خدمات آشپزی هم برای برگزاری مراسم جشن در نظر گرفته است. بسته به نظر و سلیقه‌ی مشتری، آشپز و کمک آشپزها برای تهیه و آماده‌سازی انواع پیش غذاها، چند مدل غذای اصلی، دسر‌های متنوع، نوشیدنی‌های سرد و گرم، لقمه‎‌های کوچک و لذیذ (فینگرفود) و سالاد‌های مختلف اقدام می‌کنند. نیروهای نگین سرویس میوه و شیرینی را در ظرف‌های مخصوص چیده و برای آماده‌سازی میزهای مراسم اقدام می‌کنند. لازم به ذکر است که تمامی غذاها با توجه به خواست و سلیقه‌ی مشتری تهیه می‌شوند.

استقبال از میهمانان

مهمانداران نگین سرویس به هنگام ورود میهمانان از ایشان استقبال کرده و میهمانان را راهنمایی می‌کنند. مهمانداران همچنین در صورت نیاز، برای پارک ماشین و … راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

پذیرایی از میهمانان

بسته به نظرات مشتری، مهماندار خانم یا آقا به محل اعزام می‌گردد. مهمانداران غذا‌ها و نوشیدنی‌ها را سرو می‌کنند، هماهنگی‌های لازم در خصوص آوردن کیک و … را انجام می‌دهند و از تمامی میهمانان به نحوی شایسته پذیرایی می‌کنند.

مشتری‌ها می‌توانند برای مجالس خود هم از مهمانداران آقا و هم از مهمانداران خانم مجموعه‌ی نگین سرویس کمک بگیرند. معمولاً افراد ترجیح می‌دهند برای مجالس زنانه از مهماندار خانم کمک بگیرند تا میهمانان راحت باشند.

شستشوی ظروف بعد از میهمانی

بعد از پایان میهمانی باید تمام ظروف، جمع آوری، شسته و خشک شوند. نیروهای نظافتی نگین سرویس کل ظروف را شسته و همه اقلام و وسایل را جمع می‌کنند و در جای مناسب خود قرار می‌دهند.

نظافت و ضدعفونی کردن بخش‌های مختلف بعد از میهمانی

بعد از مهمانی، نیروهای نظافتی نگین سرویس برای نظافت و تمیزکاری محیط نیز اقدامات لازم را به انجام می‌رسانند و زباله‌ها را از محل مهمانی خارج می‌کنند. در صورت درخواست مشتری، نظافتچیان آقا محیط را ضدعفونی هم می‌کنند تا بدین‌ترتیب خیال میزبان از هر بابت راحت باشد.

چرا برای پذیرایی از مجالس جشن و میهمانی‌ها نگین سرویس را انتخاب کنیم؟

پذیرایی از مجالس جشن و میهمانی‌ها

  • کادر پذیرایی از مجالس جشن نگین سرویس کاملاً حرفه‌ای بوده، از قبل آموزش‌های لازم را دریافت کرده و طبق استانداردهای تعریف‌شده از طرف مجموعه عمل می‌کنند.
  • مدیریت نگین سرویس به صورت مستمر بر کار نیروهای خدماتی نظارت داشته و کیفیت در ارائه خدمات را، به عنوان اولین اولویت در نظر می‌گیرد.
  • مهمانداران نگین سرویس از میان افرادی شایسته انتخاب شده‌اند. نیروهای نگین سرویس افرادی خوش اخلاق، منظم، آراسته و متعهد می‌باشند.
  • نیروهای خدماتی نگین سرویس کاملاً وقت‌شناس می‌باشند. آنها رأس ساعت در محل حاضر شده و با توجه به اولویت‌های میزبان در زمان مقرر اقدامات لازم را به انجام می‌رسانند.
  • شما به‌عنوان میزبان مجلس می‌توانید کل امور جشن را به نگین سرویس بسپارید و خودتان بدون دغدغه از مجلس لذت ببرید.
  • قبل از برگزاری مراسم می‌توانید با کارشناسان نگین سرویس تماس بگیرید. کارشناسان نگین سرویس پس از دریافت اطلاعات در خصوص تعداد میهمانان و خدمات مورد نیاز، کلیه هزینه‌ها را با جزئیات خدمت شما اعلام می‌کنند تا به‌راحتی بتوانید تصمیم‌گیری کنید.
  • نگین سرویس خدمات ارائه شده را ضمانت می‌کند. بدین‌ترتیب بدون داشتن هیچگونه دغدغه‌ای می‌توانید لحظات خوشی را در کنار میهمانانتان داشته باشید.
  • نیروهای اعزام‌شده از طرف نگین سرویس، به هنگام ورود به منزل شما یک معرفی‌نامه به همراه خواهند داشت. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که این افراد از طرف مؤسسه اعزام شده و هیچگونه نگرانی نخواهید داشت.
  • با توجه به شیوع ویروس کرونا، نگین سرویس مراقبت‌های لازم را در نظر می‌گیرد. مهمانداران نگین کلیه پروتکل‎‌های بهداشتی لازم در خصوص بیماری کرونا را رعایت می‌کنند (مرتباً دست‌هایشان را ضدعفونی می‌کنند، از ماسک استفاده می‌کنند و مراقبت‌های لازم را به هنگام پذیرایی از میهمانان در نظر می‌گیرند). علاوه‌بر این، کلیه نیروهای خدماتی نگین دارای کارت واکسن بوده و می‌توانند به هنگام ورود به محل کارت واکسنشان را به شما ارائه کنند.

مناطق تحت پوشش خدمات پذیرایی از مجالس نگین سرویس

مناطق تحت پوشش خدمات پذیرایی از مجالس نگین سرویس

نگین سرویس در کلیه مناطق تهران برای برگزاری مجالس جشن، ترحیم و تولد آماده خدمت‌رسانی است. مهمانداران نگین سرویس برای پذیرایی مراسم جشن عقد، جشن تولد و میهمانی‌های خصوصی در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران آماده ارائه خدمات می‌باشند. به منظور دریافت خدمات، می‌توانید با مؤسسه تماس بگیرید و سفارشتان را ثبت کنید.

در نظر داشته باشید نگین سرویس خدمات متنوعی به شهروندان تهرانی ارائه می‌کند. برخی از خدمات این شرکت عبارتند از:

هزینه پذیرایی از مجالس جشن عقد، بله‌برون، تولد در تهران

هزینه پذیرایی از مجالس

هزینه پذیرایی مراسم جشن بسته به زمان پذیرایی، خدمات مورد نیاز (سرو غذا، شستشوی ظروف بعد از مراسم و …) و تعداد میهمانان متفاوت می‌باشد. به منظور دریافت اطلاعات در خصوص هزینه‌ها، می‌توانید با کارشناسان ما در نگین سرویس تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید. کارشناس نگین سرویس با توجه به موارد مورد نظر شما، کلیه هزینه‌ها را به شما اعلام خواهند کرد.

با سپردن پذیرایی جشن خود به کادر مجرب ما از خاص بودن مراسم خود اطمینان داشته باشید. برای اینکه تمام وقت جشن را صرف پذیرایی نکنید، بهتر است از یک تیم حرفه‌ای کمک بگیرید. به منظور ثبت سفارش برای دریافت خدمات پذیرایی مجالس جشن می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید. پس از ثبت سفارش، پرسنل نظافتی و مهمانداران خانم و آقا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل مراسم اعزام می‌گردند. شما همچنین می‌توانید امور مربوط به آشپزی، آماده‌سازی انواع دسر و … را نیز به نگین سرویس بسپارید.

پرسش‌های متداول

هزینه پذیرایی از مجالس جشن در تهران چقدر است؟

هزینه خدمات برگزاری از مجالس جشن و پذیرایی از میهمانان بسته به تعداد میهمانان، متراژ فضا و خدمات درخواستی مشتری متفاوت می‌باشد. به منظور دریافت اطلاعات در خصوص هزینه‌ها با کارشناسان نگین سرویس تماس بگیرید.

آیا شرکتهای خدماتی امور مربوط به آشپزی جشن را هم تقبل می‌کنند؟

بله. تیم حرفه‌ای آشپزی نگین سرویس، آماده ارائه خدمات آشپزی برای مجالس جشن شما عزیزان است. مشتری می‎‌تواند برای سفارش انواع غذاهای ایرانی، دسر، فینگر فود، سالاد و … اقدام کند.

برای پذیرایی مجالس جشن، مهماندار خانم بهتر است یا مهماندار آقا؟

انتخاب مهماندار خانم یا آقا به نظر مشتری بستگی دارد. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند برای استخدام مهماندار خانم اقدام کنند، چرا که حساسیت و دقت برایشان اهمیت زیادی دارد. همچنین بعضی از مشتریان ترجیح می‎‌دهند برای میهمانان آقا از مهماندار آقا و برای میهمانان خانم از مهمانداران خانم کمک بگیرند.

به منظور برگزاری مراسم جشن و پذیرایی باید جدای از سفارش پذیرایی مجالس، برای امور نظافتی هم ثبت سفارش کنیم؟

شما می‌توانید برای سفارش پک خدمات مراسم جشن اقدام کنید. بدین‌ترتیب خدمات ارائه شده شامل امور نظافتی، پذیرایی و آشپزی می‌باشد. در غیر اینصورت باید به صورت جداگانه برای استخدام کارگر نظافتی، مهماندار و آشپز اقدام کنید.

آیا شرکت خدماتی نگین، گل آرایی و چیدن سفره عقد را هم برعهده می‌گیرند؟

بله، شرکت‌ خدماتی نگین نیروهایی را برای چیدمان و گل آرایی در نظر گرفته‌ و آموزش‌های لازم را از قبل به ایشان ارائه شده است. نیروهای این بخش در زمان مناسب در محل حاضر شده و امور مربوطه را با دقت با بهترین کیفیت به انجام می‌رسانند.

تیم برگزاری و پذیرایی در مجالس جشن شامل کدام نیروهای خدماتی است؟

نیروهای نظافتی، تیم آشپزی، تیم پذیرایی، تیم گل آرایی و چیدمان. تمامی این افراد تحت نظر مدیریت مشغول به کار هستند و ارزیابی می‌شوند.

برای برگزاری و پذیرایی مجالس جشن، کارگر شخصی بهتر است یا استفاده از خدمات شرکت‌های معتبر؟

برگزاری و پذیرایی مجالس جشن امری تخصصی است و جزئیات زیادی دارد. به همین دلیل بهتر است از شرکت‌های خدماتی معتبر کمک بگیرید. نیروهای خدماتی شرکت‌های معتبر آموزش‌های لازم را از قبل دریافت کرده‌اند و مهارت و تجربه کافی را در برگزاری مراسم با بهترین کیفیت دارا می‌باشند.

برای برگزاری مجلس عقد، بله‌برون یا تولد به چند نیروی نفر مهماندار نیاز است؟

تعداد نیروهای خدماتی و مهمانداران به خدمات مورد نظر مشتری، تعداد مهمان‌ها و وسعت محل برگزاری مجلس بستگی دارد. در این خصوص میتوانید به صورت تلفنی با کارشناسان مجموعه مشورت کنید.

مقالات مرتبط

تماس با ما