خشکشویی آنلاین: خشک شویی انواع لباس و پرده در تهران

خشک‌شویی نگین یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات خشکشویی انواع لباس، پرده، روتختی و پتو در تهران می‌باشد. خدمات خشک شویی نگین برای اهالی منطقه 22 تهران با پیک رایگان انجام می‌شود. پیک نگین در روزهای زوج، ساعت 17 الی 19 عصر، برای دریافت سفارشات از درب منزل مشتری اقدام کرده و ظرف مدت 48 تا حداکثر 72 ساعت، لباس‌های آماده به مشتری تحویل داده می‌شود. در خشکشویی نگین، به منظور جلوگیری از بروز هرگونه آسیب به الیاف پارچه، از بهترین مواد برای خشکشویی انواع لباس، پرده، پتو و … استفاده می‌شود.

خشکشویی نگین سرویس: ارائه خدمات در منطقه 22 تهران

خشکشویی نگین سرویس: ارائه خدمات در منطقه 22 تهران

خدمات خشکشویی نگین برای اهالی منطقه 22 تهران، مناطق وردآورد، شهر قدس، بلوار اردستانی و همچنین محله‌‌های چیتگر، آزاد شهر، دهکده المپیک، شهرک چشمه، شهرک راه‌آهن، شهرک گلستان و زیبا دشت با پیک رایگان انجام می‌شود. بنابراین اهالی این مناطق تنها با یک تماس تلفنی و یا ارتباط از طریق واتساپ، می‌توانند سفارش مورد نظر را ثبت کنند و نیازی نیست برای تحویل لباس‌ها به موسسه مراجعه کنند. پیک نگین از درب منزل سفارشات شما را دریافت کرده و پس از آماده‌سازی، ظرف مدت 48 تا 72 ساعت آنها را به شما تحویل خواهد داد. درصورتی‌که به هر دلیلی بخواهید سفارشتان را زودتر از زمان مقرر تحویل بگیرید، می‌توانید با پرداخت هزینه پیک برای دریافت آن اقدام کنید.

فرایند ثبت سفارش در خشکشویی نگین

به منظور ثبت سفارش می‌توانید با موسسه نگین تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی می‌باشند. پس از ثبت سفارش، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیک نگین نسبت به دریافت سفارشات اقدام کرده و ظرف مدت 48 تا حداکثر 72 ساعت سفارشات آماده به مشتری تحویل داده خواهد شد. برخی از خدماتی که در حوزه خشکشویی به مشتریان عزیز ارائه می‌شود،  عبارتند از:

خشکشویی لباس مردانه، کت و شلوار آقایان و پالتو

برای شستشوی کت و شلوار آقایان و همچنین لباس‌هایی که ممکن است آب به الیاف آنها آسیب بزند، خشکشویی پیشنهاد می‌شود. در خشکشویی نگین بسته به جنس لباس، از بهترین مواد برای شستشو استفاده می‌شود.

خشکشویی لباس زنانه، پیراهن و پالتو

شستشوی با آب به لباس‌های ظریف و از جنس کتان آسیب وارد می‌کند. بهترین روش شستشوی این لباس‌ها خشکشویی می‌باشد. در خشکشویی با به‌کارگیری مواد باکیفیت سعی می‌شود در حین شستشو هیچ آسیبی به الیاف پارچه وارد نشود. لازم به ذکر است، در مجموعه نگین قبل از انجام عملیات خشکشویی فرایند لکه‌گیری و برطرف کردن لکه‌های چرب و رنگی از روی لباس توسط کارشناسان ماهر انجام می‌شود.

خشکشویی لباس کودکان

خشکشویی لباس کودکان در مجموعه نگین طبق استانداردهای جهانی انجام می‌شود. در این مجموعه به منظور شستشو از مواد مخصوصی استفاده می‌گردد که برای سلامتی کودکان مضر نباشد.

خشکشویی اکسپرس (خشکشویی فوری)

درصورتی‌که سفارش فوری داشته باشید، این امکان وجود دارد که سفارشات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت آماده شوند. البته در نظر داشته باشید برای سفارشات فوری، تحویل رایگان نداریم و مشتری باید هزینه پیک را بپردازد.

خشکشویی لباس مجلسی

به منظور شستشوی لباس‌های مجلسی و پارچه‌های کار شده خشکشویی بهترین گزینه می‌باشد، چرا که در عملیات خشکشویی از مواد مخصوص شستشو استفاده می‌شود و می‌توان گفت هیچ آسیبی به لباس وارد نمی‌شود. همچنین، درصورتیکه لباس نیاز به تعمیر داشته باشد، خدمات تعمیرات هم به مشتریان عزیز ارائه می‌گردد.

خشکشویی لباس عروس

لباس عروس با توجه به اینکه از پارچه‌های گران قیمت همچون دانتل، ابریشم و پارچه‌های کارشده تهیه می‌شود، فرایند شستشوی آن بسیار مهم است. مجموعه نگین برای شستشوی لباس عروس فرایند خشکشویی را پیشنهاد می‌کند. در این مجموعه قبل از شستشو فرایند لکه‌گیری توسط کارشناس انجام شده و سپس با استفاده از مواد مخصوص و با بکارگیری مراقبت‌های لازم لباس خشکشویی می‌شود.

خشکشویی انواع پرده

نحوه شستشوی انواع پرده بسته به جنس آنها متفاوت می‌باشد. برای شستشوی پرده‌های کارشده و ظریف از خشکشویی استفاده می‌شود تا بدین‌ترتیب آسیبی به پارچه وارد نشود.

خشکشویی انواع روتختی و روفرشی

نحوه شستشوی انواع روتختی و روفرشی بسته به جنس و توضیحات درج شده روی آن‌ها متفاوت می‌باشد. بسیار مهم است که برای شستشوی روتختی‌های ظریف از خشکشویی استفاده کنید، بدین‌ترتیب روتختی آسیب نخواهد دید و رنگ و رویش را از دست نخواهد داد.

خشکشویی انواع پتو

نحوه شستشوی پتو نیز با توجه به جنس آن متفاوت می‌باشد. در نظر داشته باشید برای شستشوی پتو، حتی درصورتی‌که درصد کمی پشم داشته باشد شستشوی با آب مناسب نیست و خشکشویی پیشنهاد می‌شود.

خشکشویی انواع کفش اسپرت، کفش ورزشی، کفش کوهنوردی و کتانی

نحوه شستشوی انواع کفش و کتانی بسته به جنس و توضیحات کارخانه تولید کننده متفاوت می‌باشد. در مجموعه نگین برای شستشوی انواع کتانی مارک خشکشویی پیشنهاد می‌شود تا بدین‌ترتیب آسیبی به کفش وارد نشود.

در موسسه خدماتی نگین ارائه کلیه خدمات مربوط به مبل‌شویی، خشک‌شویی البسه و منسوجات، نصب و دوخت پرده برای اهالی محدوده غرب تهران(دریاچه چیتگر، وردآورد، شهر قدس و شهرک‌های واقع در بزرگراه لشکری، فتح و بلوار اردستانی) با پیک رایگان امکانپذیر است. کارشناسان نگین کل ایام هفته(شنبه تا جمعه)، از ساعت 7 صبح تا 22 آماده ارائه خدمات می‌باشند.

تفاوت خشکشویی با شستشوی معمولی

تفاوت خشکشویی با شستشوی معمولی

اغلب مردم فکر می‌کنند در خشکشویی لباس همان‌طور که در خانه شسته می‌شود(و با همان مواد که در خانه استفاده می‌شود)، شسته می‌شوند اما اینطور نیست. خشکشویی برای بسیاری از البسه و منسوجات یک ضرورت محسوب می‌گردد. شستشوی لباس با آب و مواد شوینده موجود در بازار ممکن است به الیاف لباس آسیب بزند، به‌طوری‌که بعد از دو بار شستشو لباس کهنه و بی‌رنگ و رو به نظر بیاید. به منظور جلوگیری از آسیب‌دیدگی الیاف لباس و حفظ طول عمر آن، بعضی از لباس‌ها باید حتما با مواد شوینده خاص و تحت فرایند خشکشویی شسته شوند.

در خشکشویی نگین از موادی مخصوص برای پاک کردن لکه‌های رنگی، لکه‌های روغنی و لکه جوهر استفاده می‌شود. یکی از مزایای خشکشویی، پاک کردن لکه‌های روغن و چربی به گونه‌ای است که آب توانایی پاک کردن آنها را ندارد. پارچه‌های ابریشمی و پشمی در صورت شستشوی با آب ممکن است جمع شوند و حتی رنگشان را از دست بدهند. بنابراین برای شستشوی این پارچه‌ها کارشناسان خشکشویی را پیشنهاد می‌کنند. همچنین الیاف مصنوعی همچون پلی استر هم در اغلب مواقع، در صورت شستشوی با آب لکه‌هایشان پاک نمی‌شود، این درحالی است که این لکه‌‌ها با خشکشویی کاملا پاک شده و از بین می‌روند.

فرایند خشکشویی البسه، پرده و پتو در خشکشویی نگین

فرایند خشکشویی البسه، پرده و پتو در خشکشویی نگین

دریافت لباس

بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان نگین در روزهای زوج بین ساعات 17 تا 19 در محل منزل مشتری حضور پیدا کرده و لباس‌ها را تحویل می‌گیرد. با دریافت لباس‌ها، یک رسید به مشتری ارائه می‌گردد که در آن تاریخ تحویل سفارش ثبت شده است. در نظر داشته باشید، در صورتی‌که به هر دلیلی مشتری خارج از روز و ساعات اعلام‌شده بخواهد برای دریافت سفارش خود اقدام کند، باید هزینه‌ای بابت پیک بپردازد.

برچسب زدن لباس

در خشکشویی سفارشات شما با یک شماره مخصوص شما برای شناسایی هر کالا برچسب گذاری شده اند. این کار به خشکشویی های پر مشغله کمک می‌کند تا لباس های مشتری خود را پیگیری کنند و از مشکلات ارائه اقلام اشتباه به مشتری پس از اتمام کار جلوگیری کنند.

بازرسی پیش درمان لکه

تمام لباس ها به صورت چشمی بازرسی می‌شوند و در صورت لزوم هر گونه لکه مشخص شده و از قبل درمان می‌شود. پیش تصفیه با مواد شیمیایی ساخته شده برای انواع خاصی از لکه ها و پارچه ها انجام می‌شود. در این محله تزئینات یا دکمه‌ها هم با یک پارچه نرم پوشانده می‌شود تا از آسیب در طول فرایند خشکشویی محافظت شود.

داخل لباسشویی

لباس های کثیف در دستگاه خشک شویی قرار می‌گیرد. حلال آلی مورد نظر به داخل دستگاه پمپ می‌شود در حالی که لباس با سرعت ملایم چرخیده می‌شود. این ماشین ها بسیار بزرگتر از ماشین های لباسشویی هستند که در خانه دارید اما با همان عملکرد اصلی چرخش کار می‌کنند. ماشین های خشکشویی را می‌توان طوری تنظیم کرد که بسیار کندتر بچرخند و همچنین کنترل دمای بیشتری داشته باشند.

بازبینی دوم

هنگامی که چرخه خشکشویی به پایان رسید لباس‌ها دوباره بازبینی می‌شوند تا مطمئن شوید که تمام لکه ها از روی لباس پاک شده اند. علاوه بر این تمام لکه ها و درزها بازبینی می‌شوند تا مطمئن شوید که هنوز سالم هستند.

اقدامات پایانی

هر لباسی بسته به نوع پارچه آن پرس، اتو یا بخار داده می‌شود تا چین و چروک هایش برطرف شود. در این مرحله از فینیشر هم استفاده می‌شود. فینیشرها دستگاه‌هایی هستند که لباس‌ها را با استفاده از هوا یا بخار در حالتی پوشیده شده اتو می‌کنند. این کار اجازه می‌دهد تا لباس صاف تر و بهتر خشک و تمیز شود. در نهایت لباس‌ها داخل پلاستکی پوشانده می‌شوند و به صاحبانشان بازگردانده می‌شوند.

تحویل لباس به مشتری

پس از انجام تمامی مراحل خشکشویی و کاور کردن لباس، پیک خشکشویی نگین در زمان اعلام شده سفارشات مشتری را به ایشان درب منزل تحویل می‌دهد.

این مراحل در خشکشویی نگین چقدر طول می‌کشند؟

این مراحل در خشکشویی نگین چقدر طول می‌کشد؟

زمان لازم از لحظه دریافت سفارشات تا تحویل لباس به مشتری حداقل 48 ساعت و حداکثر 72 ساعت می‌باشد. در صورتی‌که مشتری به هر دلیلی سفارش خود را زودتر از زمان مقرر مطالبه کند، باید هزینه پیک را پرداخت کند.

کدام ماده شیمیایی برای خشکشویی لباس استفاده می‌شود؟

کدام ماده شیمیایی برای خشکشویی لباس استفاده می‌شود؟

لباس‌ها در حلال مایع بدون آب خیس می‌شوند که به آن تتراکلرواتیلن (پروکلرواتیلن) و در صنعت به آن پرک گفته می‌شود  و پر مصرف‌ترین حلال است. حلال‌های جایگزین 1-برومووپان و روغن های نفتی هستند.

مزایای خشکشویی

مزایای خشکشویی

خشکشویی دو مزیت متمایز نسبت به تمیز کردن با آب دارد:

  1. آب الیاف را متورم می‌کند. تورم باعث جمع شدن و محو شدن رنگ در بسیاری از لباس ها میشود.
  2. حلال های خشک کن در حذف باقی مانده های روغنی یا چربی که جزء پایه بسیاری از لکه ها هستند بسیار بهتر از آب است.

در ادامه مطلب برخی از مزایای خشکشویی لباس آورده شده است:

1-خشکشویی کمتر باعث فرسودگی می شود.

نوآوری‌های خشکشویی امروزی از بهترین محصولات استفاده می‌کنند و نسبت به شستشو و خشک کردن‌های قدیمی لباس های شما کمتر فرسوده می‌شوند. برای  لباس های ظریف شما که نیاز به  مراقبت ویژه دارند همیشه بهترین روش‌های تمیز کردن خشک استفاده می‌شود.

2-خشکشویی‌های حرفه‌ای به جزیئیات توجه زیادی دارند.

هنگامی که لباس‌های خود را در خانه می‌شویید وظیفه تا کردن، اتو کردن و نگهداری وسایل در جای خود به عهده شماست. با این حال هنگامی که اقلام شما توسط یک خشکشویی حرفه‌ای مراقبت می‌شود آنها می‌توانند تمام این جزئیات را برای شما انجام دهند.

3-خشکشویی برای از بین بردن لکه و بو عالی است.

خشکشوی‌ها می‌توانند اقلام بزرگتر از جمله پرده‌ها، فرش‌ها، روکش‌های مبل و روکش های راحتی بزرگ را تمیز کنند که ممکن است انجام آنها در منزل برای شما غیر ممکن باشد.

4-خشکشویی به لباس‌های شما کمک می‌کند دوام بیشتری داشته باشند.

هنگامی که لباس‌های خود را به صورت حرفه‌ای خشکشویی و پرس می‌کنید، در معرض الیاف ماشین لباسشویی قرار نمی‌گیرند و بنابراین برای مدت طولانی تری به بهترین شکل دوام می‌آورند. رنگ‌های لباس روشن تر می‌شوند و چون شما نیازی به خرید زیاد لباس ندارید در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.

لیست هزینه خدمات خشکشویی نگین سرویس

نوع کالااتو(تومان)شستشو و اتو (تومان)
پیراهن25,00035,000
شلوار25,00035,000
پتو یک نفره60,000
پتو دو نفره80,000
روتختی یک نفره70,000
روتختی دو نفره90,000
پرده آستر ساده/تور/ حریر معمولی(متری)7,0009,000
روفرشی 6 متری60,000
روفرشی 9 متری80,000
روفرشی 12 متری100,000

پیک رایگان در کل منطقه 22 روزهای زوج ساعت 17 الی 19 فعال می‌باشد.

سوالات پرتکرار

آیا هزینه خشکشویی اکسپرس از خشکشویی معمولی بیشتر است؟

خیر. فقط در نظر داشته باشید برای خشکشویی‌های اکسپرس، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

آیا هزینه تحویل و دریافت خشکشویی لباس‌ها برعهده مشتری است؟

خیر. در منطقه 22 تهران کلیه سفارشات خشکشویی توسط پیک خشکشویی نگین به صورت رایگان از مشتری تحویل گرفته شده و بعد از شستشو به ایشان تحویل داده می‌شود.

برای شستشوی لباس عروس اتوشویی بهتر است یا خشکشویی؟

خشکشویی. برای شستشوی لباس‌های کارشده و ظریف خشکشویی بهترین روش شستشو می‌باشد.

برای شستشوی لباس‌های مجلسی و کارشده اتوشویی بهتر است یا خشکشویی؟

خشکشویی. برای شستشوی لباس‌های کارشده همچون لباس‌های مجلسی خشکشویی بهترین روش شستشو می‌باشد، چرا که در این فرایند از مواد خاص استفاده می‌شود تا الیاف پارچه آسیب نبینند.

در فرایند خشکشویی لباس از کدام مواد شیمیایی استفاده می‌شود؟

لباس ها در حلال مایعی که حاوی آب کم یا بدون آب همراه با پرک یا تتراکلراتیلن (پرکلرواتیلن) غوطه ور میشوند.

کدام روش شستشو برای پارچه‌های پشمی و ترمه مناسب‌تر است؟

خشکشویی. بهترین روش برای شستشوی پارچه‌های پشمی و ترمه خشکشویی می‌باشد. فرایند خشکشویی از الیاف پارچه مراقبت می‌کند و از جمع شدن و کشیده‌شدن پارچه جلوگیری می‌کند.

خشکشویی لباس کودکان با لباس بزرگسالان چه تفاوتی دارد؟

برای خشکشویی لباس کودکان از مواد مخصوصی استفاده میشود که برای سلامتی ایشان ضرری نداشته باشد.

آیا خشکشویی لکه‌های قدیمی را از بین می‌برد؟

از آنجایی که خشکشویی توانایی حل کردن بقایای چربی را دارد به طور موثری لکه های قدیمی نفت و روغن را از بین میبرد. به خاطر داشته باشید که درمان با آب روی لکه های روغنی میتواند پارچه را کدر کند.

آیا خشکشویی از آب استفاده می‌کند؟

خشکشویی یک فرایند ساده است که لباس ها را بدون استفاده از آب تمیز میکند. با این حال علی رغم نام آن این فرایند کاملا خشک نیست. در فرایند خشکشویی از مایعات استفاده میشود.

کدام پارچه‌ها به خشکشویی نیاز ندارند؟

پارچه‌های مصنوعی. اینها شامل پلی استر، نایلون، اکریلیک و استات است. اینها پارچه ها جمع نمیشوند بنابراین شستن در آب گرم بی خطر است. با این حال از دمای ملایم یا پایین استفاده کنید  چون میتوانند برای همیشه در یک آب داغ چروک شوند.

مقالات مرتبط

تماس با ما