نظافت و شستشوی استخر + قیمت کارگر مجرب و آموزش دیده در تهران

نظافت و شستشوی استخر امری تخصصی است. به منظور نظافت و تمیزکاری استخر باید از افراد متخصص و کاربلد در این زمینه کمک بگیرید. علاوه‌بر‌این، برای نظافت استخر به تجهیزات خاصی نیاز هست که ممکن است فراهم کردن آنها برای شما مشکل و هزینه‌بر باشد. به منظور نظافت و شستشوی استخر در تهران می‌توانید از خدمات شرکت‌های نظافتی معتبر استفاده کنید. نگین سرویس با کادری مجرب از کارگران حرفه‌ای و قابل اعتماد، نظافت و تمیزکاری استخر، سونا، جکوزی و حوضچه آب سرد را بر عهده می‌گیرد. به منظور ثبت سفارش می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید. پس از ثبت سفارش، کارگر مجرب به شما معرفی شده و بعد از تایید شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل اعزام می‌گردد.

خدمات نظافت استخر، سونا و جکوزی در تهران


خدمات نظافت استخر، سونا و جکوزی در تهران

استخر محل مناسبی برای رشد جلبک‌ها و انواع باکتری‌های بیماری‌زا می‌باشد. نظافت و تمیزکاری استخر امری کاملا تخصصی بوده و علاوه بر یک کارگر مجرب و کاربلد به تجهیزات خاصی هم نیاز دارد. شرکت‌های نظافتی در خصوص نظافت استخر، سونا و جکوزی خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌کنند. با دریافت خدمات نظافت و شستشوی استخر از شرکت‌های معتبر نظافتی در تهران می‌توانید از مزایای خدمات متنوع آنها استفاده کنید.

 • کارگران شرکت‌های نظافتی از قبل آموزش‌های لازم در خصوص نظافت و شستشوی حرفه‌ای استخر (اسید شویی، بخارشویی و…) را دریافت کرده‌اند.
 • کارگران شرکت‌های نظافتی از میان افراد شایسته و قابل اعتماد انتخاب شده‌اند و می‌توانید بدون نگرانی امور مربوط به نظافت استخر، سونا، جکوزی و حوضچه آب سرد را به آنها بسپارید.
 • شرکت‌های نظافتی به منظور نظافت و تمیزکاری استخر، پروتکل‌هایی تهیه کرده‌اند که کارگر موظف به اجرای آنها می‌باشد. کارگر ماهر به هنگام ورود به محل، یک چک لیست به همراه دارد که طبق آن استخر را به بهترین شکل نظافت می‌کند.
 • کارگران شرکت‌های خدماتی تحت پوشش بیمه حوادث قرار دارند.
 • کارگران شرکت‌های خدماتی بسیار خوش برخورد بوده و کلیه درخواست‌های مشتری را در نظر می‌گیرند.

به منظور نظافت استخر کارگر اعزام‌شده در ابتدا با بررسی استخر، بهترین روش نظافت و تمیزکاری را به مشتری پیشنهاد کرده و در صورت رضایت مشتری، دست به کار می‌شود.

انواع روش‌های نظافت و شستشوی حرفه‌ای استخر


انواع روش‌های نظافت و شستشوی حرفه‌ای استخر

روش‌های مختلفی برای نظافت و شستشوی استخر وجود دارد. کارگر مجرب و کاربلد بسته به میزان کثیفی استخر، جنس آن و انتظارات مشتری بهترین روش را پیشنهاد می‌کند.

نظافت و شستشوی معمولی استخر

مراحل نظافت و شستشوی معمولی استخر به ترتیب زیر می‌باشد:

 • کارگر مجرب با استفاده از اسکیمر، شاخ و برگ‌ها و زباله‌های سطح آب را جمع می‌کند.
 • در مرحله بعد کارگر با استفاده از میله تلسکوپی و برس کلیه سطوح و دیوارهای استخر را برس کرده و تمیز می‌کند.
 • کارگر فیلتر استخر را تمیز می‌کند.
 • در مرحله بعد کارگر ph آب را انداره‌گیری می‎‌کند. این اقدام از این جهت اهمیت دارد که در آب اسیدی یا قلیایی شنا نکنید.
 • در آخر کارگر با استفاده از کلر آب استخر را ضدعفونی کرده تا استخر کاملا تمیز شود.

نظافت و شستشوی استخر خیلی کثیف

نظافت و شستشوی استخر خیلی کثیف

استخرهایی که مدت‌ها پیش نظافت شده‌اند، نیاز به نظافت کامل دارند. اغلب در این استخرها رشد جلبک‌ها و رسوبات موجود باعث می‌شود آب استخر به رنگ سبز به نظر بیاید. مراحل نظافت استخر خیلی کثیف به ترتیب زیر می‌باشد:

 1. جمع‌آوری زباله‌ها، شاخ و برگ درختان و حشرات روی سطح آب: در مرحله اول، کارگر تمامی زباله‌های شناور در سطح آب را جمع می‌کند.
 1. تخلیه آب استخر: در این مرحله کارگر آب استخر را تخلیه می‌کند تا بدین‌ترتیب بتواند کف و دیوارها را به خوبی نظافت کند.
 1. شستشوی دیوارها و کف استخر: در این مرحله کارگر با استفاده از جارو، کف استخر را جارو می‌کند. همچنین برای تمیزکردن کاشی‌های استخر و نظافت درز بین کاشی‌ها کارگر از برس و مواد شوینده مخصوص استفاده می‌کند. با استفاده از برس رسوبات و جلبک‌های موجود در کف و دیوارهای استخر به طور کامل از بین می‌روند. به منظور نظافت کف استخر ممکن است کارگر از اسکرابر و پولیشر هم استفاده کند.
 1. تمیز کردن کف استخر با استفاده از دستگاه واترجت: در مرحله بعد کارگر با استفاده از واترجت کلیه آلودگی‌های موجود در کف را از بین می‌برد.
 2. پس از اینکه نظافت استخر تمام شد، استخر با آب تمیز پر می‌شود.

اسیدشویی استخر

اسیدشویی نیز یکی از روش‌های شستشو و نظافت عمیق استخر می‌باشد. با استفاده از اسیدشویی یک لایه نازک از سطح استخر برداشته می‌شود که باعث می‌شود استخر بسیار تمیز و نو به نظر بیاید. در نظر داشته باشید با توجه به اینکه عدم رعایت نکات ایمنی ممکن است منجر به آسیب‌رسانی به ریه افراد شود، بسیار لازم است که این کار توسط کارگر ماهر و آموزش‌دیده انجام شود. مراحل اسیدشویی استخر به ترتیب زیر می‌باشد:

 • کارگر در ابتدا باید لباس مناسب و چکمه لاستیکی بپوشد و از عینک و ماسک مخصوص استفاده می‌کند.
 • سپس کارگر آب استخر را تخلیه و زباله‌ها و شاخ و برگ‌های کف استخر را جمع‌آوری می‎‌کند.
 • بسته به ابعاد استخر و میزان کثیفی کارگر باید مقدار مشخصی اسید را به آب اضافه کرده و روی دیوارها و سطوح استخر بریزد.
 • در این مرحله کارگر از فرچه‌های مخصوص برای پاک کردن دیوارها و کف استخر استفاده می‌کند.
 • بعد از شستشوی با اسید، مواد خنثی کننده اسید به استخر اضافه می‌گردد.
 • در این مرحله کارگر با استفاده از پمپ مخصوص آب آلوده را خارج می‌کند.
 • در مرحله آخر بعد از نظافت کامل، استخر با آب تمیز پر می‌شود.

نظافت و شستشوی استخر با بخار

شستشو با بخار هم یکی از روش‌های شستشوی استخر می‌باشد. در این روش کارگر با استفاده از دستگاهی مخصوص کلیه رسوبات و آلودگی‌ها را از بین می‌برد.

هر چند وقت یکبار برای نظافت و شستشوی استخر اقدام کنیم؟


هر چند وقت یکبار برای نظافت و شستشوی استخر اقدام کنیم؟

لازم است استخر را به صورت منظم نظافت کنید تا خیلی کثیف نشود. در صورت تغییر رنگ و کدر شدن آب باید برای نظافت اساسی و حرفه‌ای اقدام نمایید.

تمیز کردن معمولی

به منظور نظافت معمولی، هفته‌ای یکبار کارگر ماهر با استفاده از وسایل و مواد ضد عفونی‌کننده مناسب دیوارها، نردبان و سطح اطراف استخر را نظافت و تمیز می‌کند.

تمیز کردن حرفه‌ای

حداقل هر 6 ماه یکبار باید برای نظافت و تمیزکاری حرفه‌ای استخر اقدام کنید. به همین منظور کارگر ماهر آب استخر را تخلیه کرده، سطوح استخر را به طور کامل نظافت کرده و در آخر هم با استفاده از مواد ضدعفونی‌کننده مناسب استخر را آماده استفاده می‌کند.

کارگر شخصی یا استفاده از خدمات شرکت‌های نظافتی معتبر


 • با توجه به اینکه نظافت و شستشوی استخر امری تخصصی است و علاوه‌بر مهارت به تجهیزات خاصی هم نیاز دارد، بهتر است از خدمات شرکت‌های نظافتی استفاده کنید. کارگر استخدام‌شده مهارت و تجربه کافی در حوزه نظافت استخر را دارا بوده و به بهترین نحو استخر را نظافت می‌کند.
 • با توجه به اینکه کارگر در محیط خانه شما در رفت و آمد است، بهتر است شخصی قابل اعتماد را برای این کار در نظر بگیرید. شرکت‌های نظافتی به هنگام استخدام نیروهای خدماتی، صلاحیت اخلاقی کارگر را به عنوان مهم‌ترین فاکتور در نظر گرفته و افرادی شایسته و قابل اعتماد را انتخاب می‌کنند. همچنین کارگرها با شرکت قرارداد کاری داشته و نزد مدیریت ضمانت حسن انجام کار دارند، بنابراین می‌توانید با خیال راحت به آنها اعتماد کنید.
 • کارکنان شرکت‌های خدماتی تحت پوشش بیمه حوادث قرار دارند.

قیمت نظافت و شستشوی استخر


قیمت نظافت و شستشوی استخر

هزینه نظافت و شستشوی استخر بسته به ابعاد استخر، میزان کثیفی و خدمات مورد نیاز مشتری متفاوت می‌باشد. به منظور دریافت خدمات نظافت استخر کارگر در محل حضور پیدا کرده، توضیحات لازم را به مشتری ارائه کرده و هزینه‌ها را اعلام می‌کند.

پروژه نظافت استخر ولنجک (نمونه کار)

قبل از نظافت استخر

بعد از نظافت استخر

پرسش‌های متداول


هزینه نظافت و شستشوی استخر در تهران چقدر است؟

قیمت شستشو و نظافت استخر بسته به میزان کثیفی، جنس دیوارها و ابعاد استخر متفاوت می‌باشد.

بهترین روش نظافت و شستشوی استخر چیست؟

روش‌های مختلفی همچون بخارشویی، اسیدشویی و… وجود دارند. کارگر ماهر بسته به استخر و انتظارات مشتری بهترین روش نظافت استخر را پیشنهاد می‌کند.

به منظور نظافت و شستشوی استخر بهتر است کارگر شخصی استخدام کنیم یا از خدمات شرکت‌های نظافتی استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات شرکت‌های نظافتی مناسب‌تر است. نیروهای خدماتی شرکت‌های نظافتی قابل اعتماد هستند و می‌توانید با خیال راحت نظافت استخر و … را به آنها بسپارید.

هرچند وقت یکبار باید برای نظافت و تمیزکاری استخر اقدام کنیم؟

برای نظافت معمولی می‌توانید هفته‌ای یکبار و برای نظافت اساسی 3 ماه یکبار یا 6 ماه یکبار اقدام کنید.

مقالات مرتبط

تماس با ما