خدمات دیوارشویی: اعزام کارگر تمیزکردن دیوار منزل در تهران

یکی از انواع خدمات نظافت منزل، دیوارشویی و نظافت دیوارهاست که نیاز به مهارت و تجربه دارد. نظافتچیان نگین سرویس از قبل آموزش‌های لازم را در خصوص نظافت دیوار، نحوه شستشوی دیوار، نحوه تمیز کردن کاغذ دیواری و مواد شوینده مناسب دریافت کرده‌اند. در نگین سرویس خدمات مربوط به نظافت دیوار بر عهده نظافتچی آقا است. چرا که نظافتچی آقا در مقایسه با نظافتچی خانم توانایی فیزیکی بیشتری داشته و می‌تواند تمام دیوارها را به سرعت تمیز کند و برق بیاندازد. در نظر داشته باشید، اکثر مشتریان به هنگام دریافت خدمات دیوارشویی، از پکیج نظافت منزل استفاده می‌کنند. بدین‌ترتیب نظافتچی علاوه بر دیوارها، کف خانه، سرویس بهداشتی و آشپزخانه را نیز تمیز می‌کند.

نظافت دیوار منزل توسط نظافتچی آقا


نظافت دیوار منزل توسط نظافتچی آقا

نگین سرویس امور مربوط به نظافت دیوار را به نظافتچیان آقا می‌سپارد. برعکس نظافتچی خانم که برای انجام کارهای حساس همچون نظافت کابینت و… مناسب است، نظافتچی آقا برای انجام کارهایی که نیاز به توان فیزیکی بیشتری دارند (همچون دیوارشویی و نظافت سقف) مناسب می‌باشد. نظافتچی آقا با بکارگیری آموزش‌ها و همچنین با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارد، می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه کند.

به منظور ثبت سفارش برای دریافت خدمات تمیز کردن دیوار منزل در تهران می‌توانید با موسسه تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با کارشناسان نگین سرویس در ارتباط باشید. کارشناسان نگین پس از دریافت اطلاعات شما، نظافتچی را به شما معرفی کرده و در صورت تایید شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن نظافتچی به محل اعزام خواهد گردید. اطلاعات مورد نیاز به هنگام ثبت سفارش عبارتند از:
 • نام و نام خانوادگی
 • تلفن تماس
 • نوع دیوار(کاغذ دیواری، رنگ روغن، رنگ پلاستیک و …)
 • متراژ فضا

مراحل نظافت دیوار(دیوارشویی)


مراحل نظافت دیوار(دیوارشویی)

نظافتچیان نگین سرویس از قبل آموزش‌های لازم را در خصوص نحوه دیوارشویی، استفاده از مواد شوینده مناسب و نحوه صحیح پاک کردن لکه‌ها دریافت کرده‌اند. نظافت دیوارها به ترتیب زیر انجام می‌شود:

 1. در مرحله اول نظافتچی تابلوهای نصب شده را از روی دیوار جمع‌ می‌کند و در محل مناسبی قرار می‌دهد.
 2. در مرحله بعدی با استفاده از دستمال تمیز و خشک، دیوار را گردگیری کرده و آلودگی‌های سطحی را از بین می‌برد.
 3. سپس نظافتچی با استفاده از مواد مناسب لکه‌های قدیمی همچون لکه چربی، جای خودکار و … را پاک می‌کند. در نظر داشته باشید محلول آب، سرکه و کمی جوش شیرین پاک کننده مناسبی برای لکه‌های قدیمی است. کارگر با استفاده از یک مسواک قدیمی آغشته به این محلول لکه‌های قدیمی را پاک می‌کند.
 4. حالا نوبت تمیز کردن دوده و سیاهی روی دیوارهاست. نظافتچی با اضافه کردن چند قطره شوینده به آب ولرم در یک سطل یک محلول پاک کننده مناسب تهیه می‌کند. سپس با استفاده از یک دستمال نرم و تمیز دیوارها را می‌شوید. در نظر داشته باشید کارگر بعد از شستن هر قسمت، با استفاده از یک دستمال تمیز و نرم، قسمت شسته شده را بلافاصله خشک می‌کند تا دیوار آسیب نبیند. همچنین در نظر داشته باشید به منظور جلوگیری از پخش شدن آلودگی، کارگر از چندین دستمال تمیز برای شستشوی دیوار استفاده می‌کند.
 5. درصورتی که دیوارها خیلی کثیف باشند، نظافتچی می‌تواند چند قطره وایتکس به محلول اضافه کند تا سیاهی‌ها از بین بروند.
 6. بعد از شستشوی دیوار و از بین رفتن لکه‌ها، نظافتچی دیوار را با استفاده از یک دستمال نرم و تمیز، خشک می‌کند تا بدین‌ترتیب ردی از مواد شوینده باقی نماند.
 7. بعد از اینکه دیوارها کاملا تمیز و خشک شدند، نظافتچی تابلوها را گردگیری کرده و روی دیوار نصب می‌کند.

نحوه نظافت دیوار رنگ روغنی، رنگ پلاستیک و کاغذ دیواری


نحوه نظافت دیوار رنگ روغنی، رنگ پلاستیک و کاغذ دیواری

بسته به جنس دیوار می‌توانید یکی از روش‌های زیر را برای نظافت دیوار (دیوارشویی) انتخاب کنید.

تمیز کردن دیوار رنگ روغن

به منظور پاک کردن دیوار رنگ روغن کمی مایع ظرفشویی به آب ولرم اضافه کنید. سپس با استفاده از یک دستمال تمیز آغشته به این محلول دیوار را تمیز کنید. بعد از پاک شدن دیوار باید بلافاصله با استفاده از یک دستمال تمیز خشک، دیوار را خشک نمایید.

به منظور تمیز کردن دیوار رنگ روغن می‌توانید از مخلوط آب و سرکه هم استفاده کنید. در این روش هم لازم است یک دستمال تمیز نرم را به محلول مورد نظر آغشته کرده و سطح دیوار را با استفاده از آن بشویید. بعد از اینکه دیوار تمیز شد، باید با استفاده از یک دستمال خشک و تمیز دیوار را سریعا خشک کنید.

تمیز کردن دیوار رنگ پلاستیک

دیوارهای رنگ پلاستیک معمولا قابل شستشو نیستند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود هفته‌ای یکبار با دستمال تمیز و خشک دیوار را گردگیری کنید تا کثیف نشود.

نظافت و تمیز کردن کاغذ دیواری

نظافت و تمیز کردن کاغذ دیواری

بسته به جنس کاغذ دیواری، نحوه تمیز کردن آن متفاوت می‌باشد. در نظر داشته باشید بهتر است هفته‌ای یکبار برای نظافت کاغذ دیواری اقدام کنید تا آلودگی‌ها ولکه‌های سیاهی کهنه نشوند. در ادامه مطلب نحوه تمیز کردن کاغذ دیواری قابل شستشو و کاغذ دیواری غیرقابل شستشو آورده شده است:

تمیز کردن کاغذ دیواری غیر قابل شستشو

به منظور تمیز کردن کاغذ دیواری غیرقابل شستشو نمی‌توانید از صابون استفاده کنید، چرا که ممکن است به سطح کاغذ دیواری آسیب بزند و کاغذ دیواری پوسته پوسته شود. به منظور نظافت کاغذ دیواری‌های نازک و غیر قابل شستشو می‌توانید از دستمال و آب استفاده کنید. بدین‌ترتیب که دستمال را با استفاده از آب، کمی مرطوب کرده و سطح دیوار را به خوبی دستمال بکشید تا کاملا تمیز شود.

تمیز کردن کاغذ دیواری قابل شستشو

کاغذ دیواری‌های قابل شستشو را می‌توان با استفاده از محلول آب و صابون ملایم تمیز کرد. بدین‌ترتیب که دستمال تمیز و نرم را در محلول آب و صابون آغشته کرده و با استفاده از آن دیوار را می‌شویید. بعد از تمیز کردن دیوار، باید بلافاصله از یک دستمال حوله‌ای تمیز برای خشک کردن دیوار استفاده کنید و دیوار را خشک کنید؛ چرا که رطوبت ممکن است باعث شود کاغذ دیواری باد کند و خراب شود.

پاک کردن لکه‌ از روی کاغذ دیواری

پاک کردن لکه‌ از روی کاغذ دیواری

به منظور پاک کردن انواع لکه‌ها از روی کاغذ دیواری می‌توانید به ترتیب زیر عمل کنید:

 • به منظور پاک کردن لکه‌های سیاهی می‌توانید از مخلوط آب و صابون استفاده کنید. دستمال تمیز را به محلول آب و صابون آغشته کنید و با استفاده از آن کاغذ دیواری را پاک کنید.
 • مناسب‌ترین پاک‌کننده برای لکه چربی، محلول آب و سرکه می‌باشد. شما می‌توانید کمی سرکه را با آب مخلوط کرده و با استفاده از دستمال لکه‌های چربی را پاک کنید. بعد از پاک کردن لکه‌ها باید از دستمال خشک و تمیز برای خشک کردن دیوار استفاده کنید.
 • به منظور پاک کردن لکه خودکار از کاغذ دیواری می‌توانید از الکل استفاده کنید. پنبه را به الکل آغشته کرده و لکه خودکار را از روی کاغذ دیواری پاک کنید.
 • به منظور پاک کردن لکه مداد رنگی از روی کاغذ دیواری می‌توانید از خمیر دندان استفاده کنید. با استفاده از یک مسواک قدیمی و خمیردندان لکه را پاک کنید و روی آن را دستمال مرطوب بکشید.

چرا نگین سرویس را برای نظافت دیوارهای منزل انتخاب کنیم؟


 • نگین سرویس برای نظافت بخش‌های مختلف، پروتکل‌های ویژه‌ای تهیه کرده و در اختیار کارگران قرار داده است. به طور مثال، نظافتچی به منظور تمیز کردن دیوار می‌داند به چه ترتیبی باید عمل کند، از چه مواد شوینده‌ای استفاده کند و لکه چربی، جای خودکار و… را چطور پاک کند.
 • نیروهای نگین سرویس در کلیه مناطق 22 گانه تهران آماده خدمت‌رسانی می‌باشند. بنابراین فارغ از اینکه در کدام منطقه سکونت دارید، می‌توانید برای دریافت خدمات نظافت دیوار نگین سرویس اقدام نمایید.
 • هزینه دیوارشویی در کلیه مناطق تهران یکسان بوده و تفاوتی ندارد. بنابراین حتی اگر در منطقه تهرانپارس زندگی می‌کنید، می‌توانید برای دریافت خدمات دیوارشویی نگین سرویس اقدام کنید.
 • هزینه دیوارشویی در موسسه نگین در مقایسه با بسیاری از شرکت‌های دیگر کاملا مناسب و به صرفه می‌باشد. قیمت کارگر باتجربه برای نظافت و تمیزکاری دیوارها به ازای 4 ساعت، 250 هزار تومان و به ازای هر ساعت اضافی 30 هزار تومان می‌باشد.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس راس ساعت در محل حاضر شده، طبق چک لیستی که به همراه دارند برای نظافت دیوارها اقدام کرده و راس ساعت مقرر محل را ترک می‌کنند.
 • نیروهای خدماتی نگین از میان افراد شایسته و قابل اعتماد انتخاب شده‌اند. مدیریت مجموعه به هنگام استخدام نیروهای خدماتی، صلاحیت اخلاقی و صداقت را به عنوان مهم‌ترین اصل در نظر گرفته و بر این اساس بهترین نظافتچی را انتخاب می‌کند. علاوه‌بر این، کارگران با نگین سرویس قرارداد کاری داشته و نزد مدیریت ضمانت حسن انجام کار دارند. بنابراین می‌توانید با خیال راحت به نظافتچی اعتماد کنید.
 • نگین سرویس به طور جدی خدمات ارائه شده را تضمین می‌کند.
 • نظافتچیان نگین سرویس به هنگام دیوارشویی نهایت دقت و سرعت عمل را به کار می‌گیرند.
 • کلیه نیروهای خدماتی نگین سرویس تحت پوشش بیمه حوادث قرار دارند.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس بسیار خوش برخورد بوده و نظرات مشتری را به هنگام کار در نظر می‌گیرند.

سایر خدمات ارائه شده توسط نگین سرویس کدامند؟


سایر خدمات ارائه شده توسط نگین سرویس کدامند؟

قیمت کارگر باتجربه برای نظافت دیوار منزل


در موسسه خدماتی نگین، قیمت کارگر بر اساس تعرفه مصوب در سال 1401 تعیین می‌گردد. دستمزد کارگر برای نظافت دیوار به ازای هر 4 ساعت 250 هزار تومان می‌باشد. همچنین به ازای هر ساعت اضافه‌کاری مبلغ 30 هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.

هزینه دیوارشویی و تمیز کردن دیوار بسته به متراژ خانه، انتظارات مشتری و زمان نظافت متفاوت می‌‌باشد. پس از ثبت سفارش و اعلام درخواست‌ها، کارشناس ما در نگین سرویس کلیه هزینه‌ها را به شما اعلام خواهد کرد.

پرسش‌های متداول


هزینه کارگر باتجربه برای تمیز کردن دیوار در تهران چقدر است؟

هزینه کارگر مجرب برای نظافت دیوار در سال 1401 طبق تعرفه مصوب، مبلغ 250 هزار تومان به ازای 4 ساعت می‌باشد. همچنین به ازای هر ساعت اضافه‌کاری باید 30 هزار تومان در نظر بگیرید.

آیا میتوانم برای خدمات نظافت دیوار منزل(دیوارشویی) کارگر خانم استخدام کنیم؟

خیر. در نگین سرویس امور مربوط به نظافت دیوار و سقف منزل به نظافتچی آقا سپرده می‌شود.

برای نظافت کاغذدیواری از چه موادی میتوانم استفاده کنم؟

به منظور نظافت کاغذ دیواری قابل شستشو می‌توانید از محلول آب ولرم و صابون ملایم استفاده کنید و لکه‌ها و آلودگی‌ها را پاک نمایید. در نظر داشته باشید به منظور نظافت کاغذ دیواری غیرقابل شستشو نباید از صابون استفاده کنید و تنها می‌توانید با استفاده از دستمال و آب ولرم سطح کاغذ دیواری را دستمال بکشید و سریع خشک کنید.

شرکت‌های نظافتی چه خدماتی در زمینه نظافت دیوار(دیوارشویی) به مشتریان ارائه می‌کنند؟

نگین سرویس پروتکل‌های مخصوصی برای نظافت انواع دیوار (دیوار رنگ روغن، کاغذ دیواری و …) تهیه کرده است و کارگر طبق آن برای نظافت دیوار اقدام می‌کند. بدین‌ترتیب خیالتان راحت خواهد بود که آسیبی به دیوارها وارد نخواهد شد. این درحالیست که کارگران شخصی در مورد نحوه صحیح نظافت دیوار آگاهی کامل را نداشته و بعضا ممکن است به دیوار آسیب بزنند.

به منظور پاک کردن لکه دوده از دیوار چه محلولی مناسب است؟

برای پاک کردن لکه دوده و سیاهی از دیوار می‌توانید از مخلوط آب ولرم و صابون استفاده کنید. دستمال تمیز را به این محلول آغشته کنید و لکه‌ها را پاک نمایید. سپس با استفاده از دستمال نرم و خشک سریعا سطح دیوار را خشک کنید تا آثار مواد شوینده باقی نماند.

به منظور پاک کردن لکه‌های چربی از روی دیوار چگونه اقدام کنیم؟

مناسب‌ترین محلول برای پاک کردن لکه چربی محلول آب ولرم و سرکه است. شما می‌توانید دستمال تمیز را به این محلول آغشته کرده و لکه‌ها را پاک کنید. سپس با استفاده از دستمال خشک و تمیز سطح دیوار را خشک کنید.

مقالات مرتبط

تماس با ما