نظافتچی آقا در تهران : نیروی خدماتی مرد برای نظافت

نظافتچی های خانم و آقا توانایی یکسانی در انجام خدمات نظافتی دارند.  با این حال، باید مراقب باشید که نظافتچی و خودتان را در شرایط آزاردهنده ای قرار ندهید.

ممکن است دوست نداشته باشید از یک نظافتچی خانم بخواهید که مبلمان بزرگ را جابجا کند یا دیوارها و شیشه ‌های پنجره را تمیز کنند. همچنین ممکن است محل مورد نظر شما بسیار بزرگ باشد و نظافت آن مدت زمان بیشتری طول بکشد و انجام آن برای خانم‌ها بسیار دشوار باشد. به همین دلیل ممکن است برای انجام امور نظافتی به یک نظافتچی آقا نیاز داشته باشید.

نظافتچی آقا در تهران


برای انجام بسیاری از امور نظافتی مانند نظافت پارکینگ و راه پله، نظافت نمای بیرونی ساختمان و جابه جایی وسایل سنگین نیروی خدماتی باید قدرت بدنی بالا و سرعت عمل کافی داشته باشد؛ به همین دلیل بیشتر مشتریان تمایل بیشتری به درخواست نیروی خدماتی و نظافتچی آقا برای انجام این امور دارند.

مؤسسه خدماتی نگین با سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات نظافتی (نظافت منازل و ادارات، اتوشویی و خشکشویی، باربری و اسباب کشی، قالیشویی و …) با همکاری نیرو‌های مجرب و قابل اعتماد آقا آماده‌ی ارائه خدمات نظافتی در تهران می‌باشد.

برتری نظافتچی‌های آقا نسبت به نظافتچی‌های خانم


نظافتچی‌ آقا یا خانم

ممکن است تفاوت جنسیتی در نظافت آقایان و خانم ها وجود داشته باشد. به احتمال زیاد آقایان ممکن است کمتر از دستکش های محافظ در هنگام کار با مواد خورنده استفاده کنند. بانوان ممکن است مستعد انجام کارهای بزرگ نباشند.

آقایان نظافتچی های مناسب تری هستند؛ زیرا کار را سریعتر و مناسب تر انجام می دهند. آقایان این کار را به عنوان یک شغل انجام می دهند نه یک کار طاقت فرسا که باید انجام شود. آقایان کار را سریعتر و دقیق تر از بانوان انجام می دهد؛ زیرا خانم ها زمان بیشتری را روی انجام کار خاصی می گذارند و اتمام آن را به تعویق می اندازند.

متخصصان فرش، نظافتچی پنجره ها و نظافتچی شرکت‌ها و مکان‌های تجاری اغلب آقایان هستند.

کار‌هایی که می‌توانید برای انجام آنها از نظافتچی آقا کمک بگیرید


کمک های نظافتچی آقا

وظایف اصلی نظافتچی بسته به شرکت و ساختمانی که تمیز می کنند متفاوت است.

نظافت مرکز تجاری و مسکونی

تمام دارایی های شما، یک شریک خدماتی نیاز دارد. خدمات ما برای منازل مسکونی و تجاری به صورت مرتب در دسترس می باشند. بررسی منظم نواحی خاص به نظافتچی کمک می کند تا مواردی را که نیاز به نظافت دارند شناسایی و نظافت کنند. وظایف اصلی این شغل و مسئولیت هایی مورد نیاز برای برتری به عنوان یک نظافت چی شامل موارد زیر می شوند:

 • انجام وظایف نظافتی سنگین و پروژه های خاص
 • نظافت و ضدعفونی کردن سطوحی مانند سرویس بهداشتی، آشپزخانه های معمولی، میزها و اتاق های کنفرانس
 • تعویض دستمال دستشویی و حوله روشویی
 • گردگیری سطوح داخلی اتاق
 • جاروکشی و تمیزکاری کف زمین
 • برداشتن زباله و تخلیه سطل زباله
 • مرتب کردن تخت ها، شستشو و تعویض پارچه های کتانی
 • نظافت و ساییدن پنجره ها

خانه تکانی و نظافت عمیق

اگر نیاز به خانه تکانی بهاره دارید، اجازه دهید که برای نظافت عمیق که محل سکونت شما را برای آب و هوای گرمتر یا پذیرایی از مهمان ها آماده می کند همراه شما باشیم. پکیج نظافت بهاره ما با قیمت پایین و مقرون به صرفه خواهد بود.

علاوه بر نظافت استاندارد ما، پکیج نظافتی عمیق برای اطمینان از نظافت کامل محل سکونت شما در نظر گرفته می شود. اگر واقعاً می خواهید که تمامی کثیفی ها از مکان زندگی شما خارج گردند، ما یک یا دوبار نظافت عمیق در سال را به شما پیشنهاد می دهیم.

خدمات نظافتی پس از ساخت و ساز

ساخت و ساز و بازسازی خانه، شرکت یا اماکن مسکونی می تواند مقدار زیادی گرد و خاک و زباله ساختمانی ایجاد کند که نیاز به نظافت دارند. حتی زمانی که شرکت ساخت و ساز بیشتر زباله ها را خارج کرده باشد، باز هم کار نظافت پس از ساخت و ساز، می‌تواند کار سختی باشد. در اینجا شرکت نظافتی حرفه ای به کار شما می آید.

نظافت جابجایی خانه/نقل مکان

چه از خانه‌ای نقل مکان کنید چه به داخل آن بیایید، تمیز کردن مناسب آن کار ساده‌ای نمی باشد. اگر زمان محدود و استانداردهای دقیقی را در نظر داشته باشید این موضوع سخت تر نیز می شود.

نظافت نمای بیرونی ساختمان

نظافت نمای بیرونی ساختمان

نظافت نمای بیرونی ساختمان معمولاً نیاز به نیروی بدنی بیشتری دارد و بهتر است توسط نیروی خدماتی آقا انجام شود.

نظافت پنجره

نظافت نمای بیرون که باعث براقی پنجره ها، حذف گرد و خاک و موارد ناگوار و بیشتر شدن روشنایی نور خورشید می شود، به منظور کمک به گرم شدن خانه و محل کار انجام می گردد.

شستشوی ناودان

شستشوی کامل ناودان و راه آب باعث جریان آزادانه روان آب شده، تجمع آب را کاهش داده، از نشت و پوسیدگی خانه جلوگیری می‌کند و مکان هایی که آفات و موجودات موذی می توانند در آنها زندگی کنند را حذف می کند.

شستشوی خانه

فرآیند شستشوی ملایم، بدون آسیب به رنگ یا دیوارپوش های نمای خارجی، خانه را به طور مؤثر و بی خطر تمیز می کند. این کار گل و لای و کپک ناسالم را از بین برده و ظاهر خانه را بهبود می بخشد.

شستشوی فشار قوی

شست و شوی محوطه‌ ی خانه با آب فشار قوی روح را به فضای خارجی خانه باز می گرداند، فضاهای فرسوده خانه را بازسازی می‌کند، گل و لای و کثیفی های ناسالم را حذف کرده و ظاهر خانه را بهبود می بخشد.

مهارت‌های نظافتچی آقا


مهارت‌های نظافتچی آقا

نظافتچی مرد مهارت های خاص و شرایطی دارد تا مطمئن شود یک ناحیه تمیز و بهداشتی است. کاندید نظافتچی موفق صلاحیت ها ومهارت هایی دارد که پیش نیاز انجام کارهای خاص می باشد. در اینجا مثال هایی برای این مهارت ها و صلاحیت ها آمده است که معمولاً در لیست تعریف شغلی نظافتچی وجود دارند:

 • مهارت های سازمانی که به نظافت و مرتب کردن کمدها، انباری و اتاق ها کمک می کند.
 • مهارت های ارتباطی به منظور دریافت وظایف و کارها در کنار نظافتچی های دیگر.
 • توجه به جزئیات برای انجام کامل کارها.
 • تطابق و انعطاف پذیری به منظور تمرکز روی وظایفی که در زمان معین مهمتر می باشند.
 • توانایی انجام وظایفی که نیاز به قدرت بدنی دارند.
 • صداقت، قابل اطمینان و اعتماد بودن به منظور کارکردن به طور مستقل.

هزینه خدمات نظافتچی آقا


هزینه خدمات نظافتچی آقا

مفتخریم که به عنوان تأمین کننده خدمات نظافتی باکیفیت و مقرون به صرفه شناخته شده ایم. تیم ما برای هر مشتری برنامه نظافتی ایجاد می کند که مختص نیازهای او باشد. هزینه خدمات ما به اندازه خانه یا شرکت شما و چیزی که می خواهید تمیز کنید و زمان لازم برای نظافت بستگی دارد.

سؤالات پر تکرار


آیا نظافتچی مرد مسئولیت های متفاوتی در صنایع مختلف دارد؟

وظایف روزانه نظافت چی آقا می تواند بر اساس صنعتی که در آن کار می کند تغییر کند. این افراد در محیط های مختلف مانند شرکت ها، ساختمان ها و خانه ها کار می کنند.

در خانه، نظافتچی مسئول تعویض پارچه های کتانی تخت، نظافت سرویس بهداشتی، جاروکشیدن زمین، پرکردن لوازم بهداشتی و گردگیری اتاق ها می باشد.

در ساختمان اداری، نظافتچی مسئول تمیز کردن سطوح شیشه ای، تمیز کردن میزها، تخلیه زباله و نظافت سرویس بهداشتی است.

در اماکن مسکونی خصوصی، نظافتچی تمامی کارهای بالا به علاوه نظافت ظروف و طی کشیدن کف زمین را انجام می دهد.

چه چیز یک آقا را نظافتچی خوبی می کند؟

موفق ترین نظافتچی ها از نحوه نظافت مسئولانه و استفاده بی خطر از مواد شیمیایی پاک کننده به منظور حفظ سلامت خود و مشتری آگاهی دارند. به دست آوردن صلاحیت حرفه ای مزیت رقابت با سایر متقاضیانی که برای این نوع مشاغل درخواست می دهند را ایجاد می کند. قابل اعتماد بودن و توجه به جزئیات ویژگی هایی دیگری هستند که برای نظافتچی کارآمد ضروری می باشند.

آیا می توانم درخواست زمان ویژه ای را برای رسیدن نظافت چی آقا داشته باشم؟

بله. برای درخواست نظافتچی آقا می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

چرا باید به نظافتچی‌های آقا در مؤسسه خدماتی نگین اعتماد کنم؟

مفتخریم که خدمات نظافت حرفه ای منزل، شرکت‌ ها و مکان ‌های تجاری را به کسانی ارائه می دهیم که به خدمات با کیفیت افتخار می کنند. پس از بررسی گسترده در مورد سابقه هر شخص، هر یک از اعضای تیم در مورد برنامه های دقیق نظافتی آموزش می بینند.

قبل از رسیدن نظافتچی آقا چه کاری باید انجام داد؟

برای اطمینان از حداکثر کارایی، جابجایی لباسها یا اسباب بازیها را قبل از رسیدن ما انجام دهید. پیشنهاد می کنیم که قبل از رسیدن ما مکانی را برای حبوانات خانگی خود در نظر بگیرید تا در زمان فعالیت ما راحت باشند. انجام این کارها به خانواده شما و تیم کمک می‌کند تا مطمئن شویم که تمامی دارایی شما در مکانی امن قرار دارند.

آیا نظافتچی آقا خدمات نظافت فرش را نیز ارائه می دهد؟

برای اطمینان از اینکه می توانیم این خدمات را در خانه شما ارائه دهیم، با ما تماس بگیرید.

نظافتچی مرد هر چند وقت می تواند خدمات انجام دهد؟

بسته به نیاز شما، ما هر هفته، یک هفته در میان یا یک بار در ماه به شما خدمات ارائه می دهیم. می توانید خدمات نظافت منزل را برای رویدادهای خاص و نظافت در نقل مکان نیز درخواست دهید. از آنجایی که بدون قرار داد کار می کنیم، می توانید برنامه نظافتی خود را به روز کرده یا تغییر دهید تا با برنامه پرمشغله، بودجه و نیازهای نظافتی شما هماهنگ گردد.

چه نوع خدماتی را نظافتچی آقا ارائه می دهد؟

ما طیف گسترده ای از خدمات واحد های مسکونی و تجاری مانند خدمات سرایداری منظم، نظافت منظم منزل، نظافت بعد از بازسازی یا ساخت و ساز و نظافت در نقل مکان را ارائه می دهیم. هدف ما ارائه راه حل به تمامی مراجعین می باشد.

مقالات مرتبط

تماس با ما