تمیزکاری و نظافت ساختمان نوساز و بازسازی شده قبل از تحویل(فینیشینگ ساختمان)

تمیزکاری و نظافت ساختمان نوساز و یا بازسازی‌شده قبل فروش یا اجاره‌ واحد امری بسیار مهم است و تاثیر زیادی بر نظر خریدار و یا مستاجر دارد. فینیشینگ ساختمان نیاز به انرژی، زمان زیاد، تجهیزات و مواد شوینده‌ مناسب دارد و باید توسط افراد متخصص انجام شود. انجام این کار برای بسیاری از افراد طاقت فرسا بوده و تهیه‌ این تجهیزات نیز هزینه‌‌بر است. جابه‌جایی نخاله‌های باقی مانده بعد از فرایند عمرانی هم نیاز به نیروی بدنی زیادی دارد و ممکن است همه‌ افراد قادر به انجام آن نباشند. این ضایعات معمولا شامل شن، سیمان، خاک، سیم برق، آهن آلات، کاشی و سنگ‌های شکسته و … می‌باشند. علاوه‌براین، رنگ‌های پاشیده‌شده بر سطوح، شیشه‌ها و کف باید با استفاده از ابزار و مواد مناسب به دقت پاک شوند. نیروهای خدماتی ماهر با استفاده از تجهیزات و مواد مناسب، کل فرایند فینیشینگ ساختمان را در زمانی کوتاه به انجام می‌رسانند. خدمات فینیشینگ ساختمان محدود به یک واحد نیست و شما می‌توانید برای تمام واحدهای تجاری یا مسکونی یک ساختمان درخواست نیرو کنید.

نظافت و تمیزکاری ساختمان نوساز و بازسازی‌شده با نگین سرویس

نظافت و تمیزکاری ساختمان نوساز و بازسازی‌شده با نگین سرویس

خدمات فینیشینگ و نظافت ساختمان‌های نوساز و بازسازی‌شده قبل از تحویل، باید با استفاده از تجهیزات مخصوص و توسط نیروهای خدماتی ماهر انجام شود. به همین منظور بهتر است از خدمات موسسات نظافتی معتبر در تهران استفاده کنیم. نگین سرویس با کادری مجرب و حرفه‌ای از نیروهای متخصص و قابل اعتماد، به شما این اطمینان را می‌دهد که نظافت و تمیزکاری ساختمانتان در زمانی کوتاه و با بهترین کیفیت انجام شود. برخی از ویژگی‌های نگین سرویس که آن را در مقایسه با سایر رقبا متمایز کرده است، عبارتند از:

 • نیروهای خدماتی نگین از میان افراد شایسته و قابل اعتماد انتخاب شده‌اند. نگین سرویس کلیه نیروهای خدماتی مجموعه را از هر نظر ضمانت می‌کند.
 • نگین سرویس برای نظافت فضاهای مختلف، استانداردهای مخصوص تهیه کرده و در قالب دستورالعمل در اختیار نیروهای خدماتی قرار داده است. نیروهای خدماتی نگین سرویس از قبل آموزش‌های لازم را در خصوص نظافت و تمیزکاری ساختمان و برج‌های نوساز دریافت کرده‌اند و مطابق با دستورالعمل‌های مربوطه محل مورد نظر را نظافت می‌کنند.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس، منظم و وقت‌شناس هستند. در ساعت مقرر در محل حاضر شده و پس از انجام کارها راس ساعت مشخص، محل را ترک می‌کنند.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس، مهارت و تجربه کافی در امور نظافتی را دارا می‌باشند و با نهایت دقت و وسواس قسمت‌های مختلف ساختمان را نظافت می‌کنند.
 • ما از ابزارهای مدرن و کارآمد برای ( مثل جاروبرقی های صنعتی، راپل و واترجت برای نماشویی، پولیشر برای کف سابی و غیره) نظافت حرفه‌ای ساختمان‌ها استفاده می‌کنیم.
 • به منظور انتخاب بهترین نیروهای خدماتی نگین سرویس، می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید. در سایت نگین سرویس این امکان فراهم شده است که کاربران میزان رضایت‌مندی از خدمات ارائه شده را در قالب امتیازدهی به نیروی خدماتی اعلام کنند. شما می‌توانی با مراجعه به سایت، بر اساس امتیازها و میزان رضایت‌مندی بهترین نظافتچی را انتخاب کنید.
 • با توجه به شیوع ویروس کرونا، نیروهای خدماتی نگین سرویس بعد از نظافت، کل محیط را ضدعفونی می‌کنند تا بدین‌ترتیب خیالتان از هر بابت راحت باشد.
 • کلیه نیروهای خدماتی نگین سرویس، تحت پوشش بیمه حوادث قرار دارند.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس از استعمال دخانیات در محیط کار خودداری می‌کنند.

به منظور ثبت سفارش می‌توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و یا با همکاران ما در واتساپ در ارتباط باشید. پس از ثبت سفارش، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیروهای خدماتی نگین سرویس در محل حاضر شده و و طبق استانداردهای تعریف‌شده از طرف مجموعه، فرایند نظافت و تمیزکاری را شروع می‌کنند.

خدمات فینیشینگ ساختمان‌های نوساز و بازسازی‌شده قبل از تحویل

خدمات فینیشینگ ساختمان‌های نوساز و بازسازی‌شده قبل از تحویل

موسسه خدماتی نگین سرویس برای نظافت و تمیزکاری ساختمان‌ها و برج‌های نوساز و بازسازی‌شده، یک استاندارد مخصوص تعریف کرده است. نیروهای خدماتی طبق استانداردهای تعریف‌شده و چک‌لیست‎‌هایی که به هنگام نظافت همراه دارند، کل ساختمان را نظافت کرده و هیچ موردی را از قلم نمی‌اندازند. از مهم‌ترین تجهیزات تخصصی فینیشینگ ساختمان می‌توان به جاروبرقی‌های صنعتی، راپل، اسکرابرهای صنعتی، شیشه‌شوی برقی و واترجت اشاره کرد. خدمات فینیشینگ ساختمان و برج‌های نوساز یا بازسازی‌شده شامل اقدامات زیر می‌باشند.

جمع‌آوری نخاله، ضایعات و پسماندهای ساختمانی

جمع‌آوری نخاله، ضایعات و پسماندهای ساختمانی

نیروهای خدماتی در ابتدا باید ضایعات و پسماندها را از محل جمع‌آوری کنند. نظافتچی بعد از جمع کردن ضایعات آنها را داخل گونی‌های بزرگ ریخته و به خارج از ساختمان منتقل می‌کند.

نظافت و تمیزکاری کف و سطوح

نظافت و تمیزکاری کف و سطوح

بعد از جمع‌آوری ضایعات، نظافتچی با استفاده از تجهیزاتی همچون جاروبرقی و اسکرابرهای صنعتی کف واحدها، لابی و … را به خوبی پاک می‌کند. بدین‌ترتیب انواع آلاینده‌های چسبیده به کف و سطوح مانند لکه‌های روغنی، گچ و … از کف پاک می‌شوند. همچنین به منظور پاک کردن رنگ، چسب و گچ از روی سطوح، کارگر آموزش‌دیده با استفاده از کاتر و حلال‌های مخصوص همچون تینر با دقت تمام سطوح و شیشه‌ها را پاک می‌کند.

نظافت و تمیزکاری شیشه‌ها

نظافت و تمیزکاری شیشه‌ها

در این مرحله، نوبت به تمیزکاری و نظافت شیشه‌ها می‌رسد. نیروهای خدماتی با استفاده از دستگاه شیشه‌شوی برقی، شیشه‌ها را به خوبی می‌شویند و تمیز می‌کنند.

نظافت و تمیزکاری نمای ساختمان

نظافت و تمیزکاری نمای ساختمان

به منظور تمیزکاری نمای ساختمان، نظافتچیان از راپل و واترجت استفاده می‌کنند. با استفاده از راپل، نظافتچی آقا نمای ساختمان و شیشه‌ها را در هر ارتفاعی با استفاده از واترجت و مواد شوینده‌ مناسب نظافت می‌کند. نیروهای خدماتی لابی ساختمان، پارکینگ، پشت بام، آسانسور و سایر محوطه‌ها را هم به همین ترتیب نظافت می‌کنند.

مزایای استفاده از نیروهای خدماتی برای نظافت ساختمان‌های نوساز

مزایای استفاده از نیروهای خدماتی برای نظافت ساختمان‌های نوساز

بسیاری از افراد بر این باورند که برای نظافت ساختمان نیازی به تخصص و مهارت نیست، این درحالی است که تمیزکاری تخصصی ساختمان امری پیچیده با فوت و فن‌های ریز می‌باشد که حتما نیاز به تجربه دارد. در صورتی که برای نظافت ساختمان نوساز از نیروهای خدماتی ماهر استفاده کنید، خواهید دید که فرایند تمیزکاری مورد نظر شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی انجام خواهد شد. از مزیت‌های نظافت و تمیزکاری ساختمان و برج‌های نوساز توسط نیروهای خدماتی متخصص می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمیز کردن ساختمان‌های نوساز نیاز به انرژی و وقت زیادی دارد. نیروهای خدماتی این کار را با هزینه‌ای مناسب و در مدت زمان کوتاهی برای شما انجام می‌دهند.
 • به‌علاوه نیروهای متخصص برای اینگونه نظافت‌ها آموزش دیده‌اند پس نسبت به طور تخصصی و با تجهیزات مناسب ساختمان را نظافت می‌کنند.
 • تمیز کردن نمای ساختمان و شیشه‌ها، کاری بسیار سخت است و در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی می‌تواند باعث صدمات جبران ناپذیری شود. نیروهای خدماتی با استفاده از تجهیزات مخصوص و ایمن، نمای ساختمان را تمیز می‌کنند.
 • با نظافت و تمیزکاری حرفه‌ای کلیه گرد و غبار و ذرات آلاینده معلق در هوا به طور کامل پاک می‌شوند و محیط عاری از هرگونه آلودگی می‌گردد.
 • نظافت حرفه‌ای می‌تواند ساکنین ساختمان و خریداران واحدها را از هرگونه آسیب مصون نگاه دارد، زیرا نخاله‌های ساختمانی از قبیل تکه‌های آجر و گچ، میخ، پیچ و خرده شیشه‌ها می‌توانند خطر آفرین باشند و جابه‌جایی آن‌ها به دلیل سنگین بودن به فرد آسیب بزند.
 • لکه‌های رنگ، گچ و سیمان با استفاده از مواد مناسب پاک خواهند شد.
 • با نظافت دقیق نمای ساختمان، لابی، آسانسور و … ساختمان جلوه بهتری پیدا خواهدکرد.
 • با توجه به اینکه افراد مختلفی در حین ساخت و ساز در محل ساختمان رفت و آمد دارند، محل ساختمان ممکن است آلوده به ویروس کرونا و … باشد. با نظافت و تمیزکاری تخصصی، محیط کاملا ضدعفونی و از هرگونه آلاینده پاک می‌شود.

زمان مناسب برای تمیزکاری و نظافت ساختمان نوساز و بازسازی‌شده(فینیشینگ ساختمان)

زمان مناسب برای تمیزکاری و نظافت ساختمان نوساز و بازسازی‌شده(فینیشینگ ساختمان)

نظافت و تمیزکاری ساختمان‌های نوساز یا بازسازی شده، باید بعد از اتمام کلیه‌ فرایند‌های عمرانی و مراحل ساخت و ساز انجام شود. در نظر داشته باشید نظافت همزمان با بنایی و ساخت و ساز، منجر به تداخل عملیات شده و نه تنها فرایند فینیشینگ به درستی انجام نمی‌شود، بلکه زحمت نیروهای نظافتی هم به هدر می‌رود.

هزینه تمیزکاری و نظافت ساختمان نوساز و بازسازی‌شده(هزینه فینیشینگ ساختمان)

هزینه تمیزکاری و نظافت ساختمان نوساز و بازسازی‌شده تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی تغییر می‌کند. برخی از عوامل تاثیرگذار در هزینه نظافت ساختمان و برج‌های نوساز عبارتند از:

 • متراژ محل
 • تعداد واحدهای مسکونی، اداری و تجاری
 • تعداد آسانسورها
 • تجهیزات مورد نیاز برای نظافت
 • تعداد نیروهای خدماتی
 • زمان اختصاص داده شده
 • خدمات اضافی(ضدعفونی کردن محیط و …)

موسسه خدمات نظافتی نگین با کادری مجرب از نظافتچیان ماهر و آماده به کار کل فرایند نظافت و تمیزکاری خانه، ساختمان، دفاتر کاری و … را برعهده می‌گیرد. نیروهای خدماتی نگین با نهایت دقت و طبق استانداردهای تعریف‌شده ساختمان، شما را به بهترین نحو ممکن نظافت و ضدعفونی می‌کنند. به منظور ثبت سفارش می‌توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و یا با همکاران ما در واتساپ در ارتباط باشید. پس از ثبت سفارش، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیروهای خدماتی نگین سرویس در محل حاضر شده و شروع به کار می‌کنند.

نگین سرویس در منطقه 22 و چیتگر

پس از احداث دریاچه چیتگر و مجتمع‌های تفریحی و تجاری بزرگی مثل ایران مال، رونق اقتصادی چشمگیری در منطقه 22 تهران آغاز شد و در پی آن مجتمع‌های مسکونی لوکس و زیبا و همچنین مجتمع‌های تجاری یکی پس از دیگری به بهره برداری رسیدند. از این رو نیروهای شرکت نگین سرویس آماده هستند تا در اسرع وقت به مشتریان عزیز خود خدمت‌رسانی نمایند. شرکت خدماتی و نظافتی نگین سرویس انواع خدمات نظافتی منزل، ساختمان‌های اداری، مجتمع‌های مسکونی و تجاری را پس از فرآیند ساخت یا بازسازی را به طور کامل برعهده گرفته و هرگونه سرویس از نظافت شیشه‌ها و نما، تا کف سابی و شستشو را خدمت همراهان خود در سراسر شهر تهران ارائه می‌کند. لازم به ذکر است که برای همراهان ما در غرب تهران و منطقه 22، به واسطه نیروهای مقیم در منطقه، خدمات ما با سرعت بیشتر و هزینه‌ای مقرون به صرفه ارائه خواهد شد.

پرسش‌های متداول

قیمت نظافت و تمیزکاری ساختمان نوساز چقدر است؟

هزینه تمیزکاری ساختمان و برج‌های نوساز بسته به متراژ، تعداد نیروی خدماتی و موارد دیگر متفاوت می‌باشد. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. کارشناسان پس از دریافت اطلاعات شما کل هزینه‌ها را اعلام خواهند کرد.

آیا شستشوی شیشه‌ها هم جزء فینیشینگ ساختمان می‌شود؟

بله. فینیشینگ شامل نظافت و تمیزکاری کلیه قسمت‌های ساختمان می‌باشد.

آیا برای نظافت و پاکسازی ساختمان‌های کوچک هم نیاز به تجهیزات مخصوص می‌باشد؟

برای ساختمان‌های کوچک، بسته به نظر مشتری، نظافتچی می‌تواند از ابزارهای دستی استفاده کند و نیازی به تجهیزات مخصوص نیست. با این حال پروتکل تفاوتی ندارد و طبق دستورالعمل‌ها نظافت و پاکسازی انجام می‌شود.

در فرایند تمیزکاری ساختمان نوساز برای پاک کردن رنگ و چسب‌های چسبیده به کف و سطوح چگونه اقدام کنیم؟

نظافتچی با استفاده از کاتر و حلال‌های مناسب همچون تینر کلیه لکه‌های رنگی، چسب و … را پاک می‌کند.

برای نظافت ساختمان نوساز چند نفر نیروی خدماتی مورد نیاز است؟

تعداد نیروهای خدماتی باید براساس متراژ محل، میزان زباله و نخاله‌های باقی مانده در ساختمان و زمان مورد نظر برای اتمام نظافت تعیین می‌شود.

برای نظافت ساختمان‌های بازسازی شده یا نوساز نیرو‌ی خدماتی خانم بهتر است یا آقا؟

باتوجه به این که برای تمیزکاری ساختمان‌های نوساز نیاز به جابه‌جایی و خارج کردن نخاله‌های ساختمانی و تمیز کردن نمای ساختمان است؛ بهتر است از نیروهای خدماتی آقا برای این منظور کمک گرفته شود.

آیا گرد و خاک‌های ساختمانی می‌توانند به سلامتی ما آسیب بزنند؟

گرد و خاک های ساختمانی اغلب شامل کریستال های سیلیس هستند که میتوانند باعث بروز بیماری تنفسی مهلکی به نام سیلیکوزیس شوند بنابراین پاکیزه کردن محیط و گردگیری پس از ساخت و ساز از اهمیت بالایی برخوردار است.

آیا هزینه نهایی شامل هزینه ایاب و ذهاب نیز می‌باشد؟

بله. اما لازم به ذکر است از مشتریان عزیز ساکن منطقه 22 هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب دریافت نمی‌شود.

مقالات مرتبط

تماس با ما