مبل شویی تهران – شستشوی مبل در محل با موسسه خدماتی نگین سرویس

مبل‌ها یکی از مهمترین لوازم خانه هستند که زیبایی خاصی به نشیمن می‌دهند، از این‌رو تمیز بودن آنها جلوه زیبایی به فضای خانه و محل کار می‌بخشد. مبل‌های رنگ روشن بسیار زیبا و پرطرفدار هستند اما این مبل‌ها خیلی زود کثیف می‌شوند. ریختن مواد غذایی و نوشیدنی، گرد و غباری که از پنجره یا کانال کولر وارد فضای خانه شده، روی مبل‌ها می نشیند. پس اگر می‌خواهید تمام این لکه‌ها و آلودگی‌ها برطرف شوند بایستی هر از گاهی مبل‌های خود را بشویید. شستشوی مبل نیاز به رعایت نکاتی در حین شستشو و خشک کردن آن دارد تا رویه و تشک مبل‌ها خراب نشوند. از این‌رو به سراغ مبل‌ شویی‌هایی بروید که با استفاده از دستگاه‌ها و مواد شوینده مناسب، اقدام به مبل‌ شویی می‌کنند. شستشوی مبل نیاز به زمان و وقت کافی برای لکه گیری، شستشو، آبگیری و خشک کردن دارد. کلیه خدمات مبل شویی نگین سرویس در غرب تهران و منطقه چیتگر توسط افراد متخصص و با تجربه صورت می‌گیرد تا نتیجه مطلوبی را به همراه داشته باشد.

سرویس مبل شویی شرکت نگین سرویس

سرویس مبل شویی شرکت نگین سرویس

شرکت خدماتی و نظافتی نگین، خدمات مبل شویی را در لیست کارهای خود دارد که این کار توسط افراد متخصص و با تجربه انجام می‌شود. این خدمات می‌تواند به صورت مبل‌ شویی در منزل نیز به شما ارائه شود. اما اگر قصد اسباب کشی دارید ما می‌توانیم مبل‌ها را از شما تحویل گرفته و در کارگاه خودمان شستشو نموده و سپس به شما تحویل دهیم. برای دریافت مشاوره و اطلاعات تکمیلی می‌توانید با واتساپ و یا شماره تلفن‌های ما در تماس باشید.

خدمات ما عبارتند از:

 • شستشوی مبل راحتی
 • شستشوی مبل سلطنتی
 • شستشوی مبل چرم
 • شستشوی صندلی و مبلمان اداری
 • بخارشویی مبل
 • لکه گیری مبل

فرآیند شستشوی مبل‌های راحتی و سلطنتی

شستشوی مبل‌های راحتی و پارچه‌ای بسیار از همه ساده‌تر است؛ اما برای شستشوی مبل‌های سلطنتی یا استیل بایستی مراقب قسمت‌های چوبی آنها باشیم تا آب به آنها نفوذ نکند و به سرعت مبل را با دستگاه شسته و آب اضافی آن تخلیه شود. در این میان برای شستشوی مبلمان چرمی دستورالعمل خاصی لازم است که آن را در ذیل بیان نمودیم. شستشوی مبلمان و صندلی‌های اداری نیز همانند بقیه انواع مبلمان شسته و خشک می‌گردند.

در ادامه به مراحل شستشوی مبل می‌پردازیم:

 • بررسی اولیه: مهمترین نکته‌ای که باید قبل از اقدام به مبل شویی به آن توجه کرد مشخص کردن جنس، سن و نوع رویه مبل است تا بهترین روش برای از بین رفتن آلودگی و لکه‌ها انتخاب شود. کارشناسان ما پس از بررسی، بهترین روش و مواد شوینده مناسب مبل شما را انتخاب می‌کنند.
 • استفاده از مواد شوینده: استفاده از مواد شوینده استاندارد و ایمن، یکی از مهمترین نکات در زمان مبل شویی است. از آنجایی که رویه مبل‌ها از جنس‌ها و پارچه‌های متفاوتی تولید می‌شوند که هر یک دارای خواص مختلفی هستند، لذا استفاده از مواد شوینده مناسب از رویه مبل محافظت می‌کند. استفاده از شامپوی خشک و فوم‌های شوینده در مبل‌شویی متداول است. در نگین سرویس ما از بهترین مواد شوینده موجود در بازار که متناسب با جنس و الیاف انواع مبل است، استفاده می‌کنیم. با این روش گرد و خاک رویه مبل از بین رفته و در زمان کوتاهی خشک می‌شوند. همچنین با فشار دادن فوم آغشته به مواد شوینده، به راحتی لکه‌های رویه مبل را از بین می‌بریم. در این روش می‌توان به راحتی میزان کف را کنترل کرد تا آسیبی به بافت رویه مبل وارد نشود.
 • خشک کردن: برای خشک کردن رویه مبل پس از عملیات مبل شویی با فوم، باید از دستگاه مبل شور استفاده کرد. این دستگاه تمامی رطوبت و کثیفی را جذب و وارد مخزن خود می‌کند. خشک کردن مبل یک مهارت است که باید توسط ما انجام شود در غیر اینصورت ممکن باعث آسیب و جمع شدن پارچه مبل شود.

شستشوی مبل چرمی

شستشوی مبل چرمی

برای مشتریانی که مبلمان چرمی دارند، از روش‌هایی برای تمیز کردن و شستشو استفاده می‌کنیم که هیچ آسیبی وارد نمی‌کنند. این کار با استفاده از محلول‌های دوستدار محیط زیست، مواد مخصوص مراقبت از چرم، فرچه‌ نرم و اسفنج انجام می‌شود. بعد از اتمام شستشو دو نوع نرم‌کننده روی چرم زده می‌شود و آن را به طور کامل ضدعفونی و تمیز می‌کند. در موارد نادر برخی از انواع چرم هستند که قابلیت شستشو با بخار را دارند. ما، به عنوان متخصصین مجرب و ماهر، می‌توانیم بعد از بررسی تشخیص دهیم که چه روشی برای مبلمان شما مناسب‌تر است.

بخارشویی مبل

بخارشویی مبل

این کار با یک دستگاه بخارشوی صنعتی و با استفاده از مواد دوستدار طبیعت انجام می‌شود؛ این دستگاه چندین حالت شستشو دارد و از محلول‌های تمیزکننده‌ مختلفی استفاده می‌کند که برای انسان‌ها و حیوانات خانگی بی‌خطر هستند. مواد شیمیایی و دستگاه بخارشوی بی‌خطر برای کودکان ما مبل‌ها، صندلی‌ها و چهارپایه‌هایتان را مثل روز اول خواهند کرد. این روش شستشوی عمیق باعث می‌شود که مبلمان شما عاری از لکه و باکتری شود.

لکه گیری مبل

لکه گیری مبل

قبل از شروع مبل شویی برخی از لکه‌های سرسخت را پاک می‌کنیم تا فرآیند شستشوی شما سریع تر انجام گیرد.

 • لکه جوهر یکی از لکه‌هایی است که اثر بدی بر رویه مبل می‌گذارد. برای از بین بردن لکه جوهر، ابتدا باید روی لکه را خیس کنیم و مقداری نمک روی آن بریزیم سپس با پنبه روی آن را بکشیم تا لکه کمرنگ شود. همچنین می‌توان از گلیسیرین هم برای پاک کردن لکه جوهر استفاده کرد. به این ترتیب که گلیسیرین و آمونیاک را روی لکه مالیده و سپس با کمک دستگاه‌ها آن را پاک خواهیم کرد.
 • چنانچه روی مبل نوشابه ریخته است، ریختن مقداری نمک می‌تواند برای تمیز کردن لکه آن موثر باشد.
 • چنانچه رویه مبل شما از نوع پرزدار می‌باشد، بهترین روش برای از بین بردن لکه‌ها استفاده از شیر است. ترکیبی از شیر و سپس استفاده از پنبه الکلی می‌تواند یک راه برای از بین بردن لکه‌ها باشد.

استفاده از دستگاه‌های مدرن در مبل شویی سبب می‌شوند تا کار به صورت تخصصی و صحیح انجام شود. اما اگر با لکه‌های زیر، رو به رو شدید اقدامات زیر را انجام دهید. اما همواره به خاطر داشته باشید که کمک گرفتن از متخصصین، بهترین نتیجه را برای شما به دنبال خواهد داشت:

 • چنانچه می‌خواهید تا اثر زردی و سوختگی سیگار را از روی رویه مبل خود پاک کنید. این کار با کمک یک حبه قند شدنی است. به این صورت که قند را آنقدر روی لکه بکشید تا از بین برود. این روش برای رویه‌های مبلی با الیاف طبیعی تاثیر زیادی دارد. برای از بین بردن لکه و سوختگی سیگار از رویه مبل‌هایی با الیاف مصنوعی بهتر است از آبلیمو استفاده کنید.
 • برای از بین بردن لکه چربی رویه مبل بستگی دارد که جنس رویه از چیست. اگر جنس رویه از پارچه ابریشم باشد، بهترین روش استفاده از برگه کاغذ خشک کن است. به این ترتیب که کاغذ را روی لکه گذاشته و با اتوی داغ روی آن فشار می‌دهید تا اثر لک از بین برود.

مزایای شستشوی مبل

شستشوی مبلمان مزایای زیادی دارد که از ظاهر گرفته تا سلامت و صرفه‌جویی در هزینه را شامل می‌شود. احتمالاً دلیل اینکه شما هر مبلمانی را انتخاب کرده‌اید این بوده که آن را دوست داشتید، پس باید مراقب آن باشید.

مبل‌ها تمیزتر و زیباتر خواهند شد.

مبل‌ها تمیزتر و زیباتر خواهند شد.

به مرور زمان مبلمان شما کثیف و لک‌ خواهند شد. اتاق‌های نشیمن، به خاطر وجود حیوانات خانگی گرفته تا ذرات غذا، نیازمند رسیدگی هستند تا ظاهری تمیز و نو داشته باشند. شستشوی تخصصی مبلمان می‌تواند این لک‌ها و کثیفی‌ها را پاک کرده و رنگ منسوجات شما را همانند روز اول درخشان کند.

تمیزی محیط خانه و بوی خوش

تمیزی محیط خانه و بوی خوش

هوای مطبوع یکی از مزایای مهم شسشوی مبلمان است. گرد و خاک، موی حیوانات خانگی و شوره که داخل بافت مبلمان جا خوش کرده‌اند هربار که فردی روی صندلی یا مبل می‌نشیند، به هوا برمی‌خیزند. با تجمع این موارد، علائم آلرژی، مشکلات تنفسی و بیماری‌ها بیشتر خواهند شد. شستشوی تخصصی مبلمان پارچه‌های مبلمان شما را عمیق تمیز کرده و شوره، گرد و غبار که باعث آلرژی، تحریک چشم، بینی و گلو می‌شوند را ریشه کن می‌کند. از بین بردن این آلرژن‌ها (مواد حساسیت‌زا)، باعث فراهم شدن هوای تمیزتر در خانه و زندگی سالم‌تر برای شما و خانواده‌تان خواهد شد.

مبلمان بو می‌گیرند و طبیعی است. پس هر فردی که روی مبلمان بنشیند و هر چیزی که روی آن قرار بگیرد، از افراد گرفته تا حیوانات خانگی و خوراکی‌ها، احتمالاً بویی بر جای خواهند گذاشت؛ مبلمان خانه‌ای که افراد سیگاری در آن زندگی می‌کنند نیز همینطور است. اگر مبلمان شما در این شرایط و در معرض دود بوده و بو گرفته، قطعاً شستشوی مبلمان ضروری است. اگرچه می‌توانید این بو را با خوشبو کننده‌ی هوا موقتاً از بین ببرید، اما تنها راه رهایی مبلمان شما از این بوی بد شستشوی مبلمان اساسی و کامل است.

افزایش عمر مبل و صرفه‌جویی در هزینه‌های شما

افزایش عمر مبل و صرفه‌جویی در هزینه‌های شما

هرچه کثیفی‌ها بیشتر روی مبلمان شما بمانند، تمیز کردن آن‌ها دشوارتر بوده و احتمال اینکه به پارچه‌های مبل آسیب برسد نیز بیشتر خواهد بود. شستشوی مرتب مبلمان باعث می‌شود که مدت بیشتری زیبا بمانند و از لک شدن و آسیب به آن‌ها به خاطر بد شدن ظاهرشان جلوگیری شود. با کمک گرفتن از متخصصین برای این کار، خیالتان راحت خواهد بود که از محافظ هم استفاده خواهد شد تا این تمیزی ماندگارتر شود.

اگرچه تمیز کردن مبلمان ظاهراً یک هزینه‌ی اضافی به نظر می‌رسد، اما عدم انجام این کار باعث خواهد شد که در درازمدت پول بیشتری خرج شود. به خصوص اینکه این شستشوی مرتب باعث عمر بیشتر مبلمان شده و دیگر نیازی نیست نگران هزینه‌ی تعویض مبلمان باشید. و اگر توجه کنید، هزینه‌ی شستشوی مبلمان در برابر هزینه‌ی خرید مبلمان جدید بسیار ناچیز خواهد بود.

هزینه‌ شستشوی مبلمان

مبلمان شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی دارند و هر یک از اجزای آن‌ها باید به روش مخصوصی تمیز  شوند. تمیز کردن مبلمان بزرگ مانند کاناپه‌ها و مبل‌های دو نفره معمولاً نسبت به تمیز کردن صندلی اداری یا صندلی میز ناهارخوری سخت‌تر است و مواد و توجه بیشتری نیاز دارند. در نتیجه هزینه‌ نهایی به اندازه، جنس و میزان کثیفی مبلمان شما و تعداد مبلی که باید تمیز شود، بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

بهترین مبل‌شویی در غرب تهران و چیتگر

بهترین مبل‌شویی در غرب تهران و چیتگر

مبل شویی یکی از تخصص‌هایی است که باید آن را به افراد ماهر و با تجربه سپرد زیرا مبل یکی از مهمترین عناصری است که جلوه بصری زیبایی به محیط خانه و کار شما می‌بخشد. از این‌رو مسئولیت تمیز کردن آن را به بهترین مبل شویی که می‌شناسید بسپارید.

شما می‌توانید سفارش مبل شویی خود را از طریق تماس با شماره تلفن‌های ما و همچنین به صورت آنلاین از طریق واتساپ و وبسایت ما ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود. مبل شویی سعادت آباد و شهرک غرب با متخصصان ماهر و بهره گیری از دستگاه‌های پیشرفته، آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در خدمت مشتریان می‌باشد.

مبل شویی نگین سرویس با استفاده از بهترین مواد شوینده و با تضمین کیفیت کار و دستگاه‌های اتوماتیک اقدامات مبل شویی برای از بین بردن لکه‌ها، گرد و غبار و آلودگی از رویه مبل بدون ریزش آب بر روی پارکت و فرش در منزل را انجام می‌دهد. تمامی خدمات ما برای عزیزان ساکن تهران ارائه میگردد، اما اگر در منطقه 22 و حوالی دریاچه چیتگر ساکن هستید، ما می‌توانیم در اسرع وقت با نیروهای متمرکز در محل خود را به منزل شما برسانیم و با هزینه‌‎ای کاملا مقرون به صرفه هرگونه خدمات نظافتی خصوصا شستشوی مبل را بدون هیچ گونه معطلی برای شما انجام دهیم.

خوش قولی، صرف کمترین زمان، بهترین کیفیت، سرویس‌دهی مناسب، قیمت شفاف و نیروهای مجرب و ماهر از خدماتی است که مبل شویی تهران به شما ارائه می‌دهد. در شرکت خدمات نظافتی نگین با چندین شعبه فعال، رضایت مشتری مهمترین هدف ما در ارائه خدمات مطلوب و تخصصی مبل شویی است.

سخن پایانی

بهترین راه برای تمیز کردن مبلمان که حتی تولید کنندگان هم توصیه کرده‌اند، کمک گرفتن از شرکتی تخصصی برای انجام این کار است. و دلیل آن این است که در شرکت نظافتی، افراد برای تمیز کردن انواع مبلمان و لکه‌ها آموزش می‌بینند. به منظور انتخاب بهترین روش برای شستشوی مبلمان، متخصصین این کار عوامل مختلفی را مدنظر قرار می‌دهند. شستشوی تخصصی مبلمان هر 6 ماه یکبار باعث افزایش عمر مبلمان می‌شود. صرف هزینه برای شستشوی تخصصی مبلمان نسبت به خرید محصولات ارزان برای شستشو که مؤثر نخواهند بود و حتی ممکن است به بافت پارچه‌ مبلمان هم آسیب بزنند، به صرفه‌تر خواهد بود. چنانچه نیازمند کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ خدمات شستشوی مبلمان ما هستید، با تیم ما تماس بگیرید. ما در زمینه‌ شستشوی تخصصی تجربه‌ زیادی داریم.

سؤالات متداول

چقدر طول می‌کشد تا مبل بعد از شستشو خشک شود؟

پیشنهاد ما این است که 4-6 ساعت صبر کنید و روی مبل یا صندلی‌تان ننشینید. همچنین می‌توانید پنکه‌ای جلوی آن قرار دهید تا سریع‌تر خشک شود.

آیا هزینه‌ ایاب و ذهاب نیز بر هزینه‌ شستشو اضافه می‌شود؟

بله اما برای منطقه 22 و چیتگر هزینه ایاب و ذهاب رایگان است.

چطور می‌توانم مبلمانم را طبیعی تمیز کنم؟

یک قاشق چایخوری مایع شوینده، سرکه سفید، جوش شیرین و آب گرم را مخلوط کنید تا کف کند (این محلول با واکنش دادن سرکه و جوش شیرین کف می‌کند). سپس مستقیماً روی هر لکه یا کثیفی که روی مبلتان ایجاد شده بمالید. حدود 10 دقیقه صبر کنید تا خشک شود.

مبل را بعد از شستشو چطور خشک می‌کنید؟

پنکه‌های ایستاده‌ی نوسانی و پنکه سقفی باعث رساندن هوا می‌شوند. رسیدن هوای بیشتر به مبلمان مساوی است با نیاز به زمان کمتر برای خشک شدن. همچنین با روشن کردن بخاری یا باز کردن پنجره‌ها (اگر هوا خوب باشد) نیز می‌توان روند خشک شدن مبلمان را تسریع کرد.

آیا می‌توان مبل را با شامپو شست؟

تمیز کننده‌ی مبل یا هر نوع شامپوی مبل فقط باید برای مبلمانی استفاده شود که قابلیت شستشو تمیزکننده را دارند. باید با توجه به جنس مبلتان با احتیاط از این مواد استفاده کنید.

آیا می‌توان از تمیز کننده‌ی فرش برای مبل‌های پارچه‌ای استفاده کرد؟

بله، می‌توان از تمیز کننده‌ی فرش برای شستشوی مبل استفاده کرد.

چرا مبل پارچه‌ای بعد از شستشو زبر و خشک می‌شود؟

بلافاصله بعد از شستشو ممکن است مبل زبر باشد یا بوی مواد تمیز کننده بدهد. برس‌های دارای فرچه‌ نرم می‌توانند زبری و خشکی مبل را برطرف کنند.

مقالات مرتبط

تماس با ما