خدمات آشپزی در منزل و شرکت

آشپزی برای همه به یک اندازه مفرح و لذت بخش نیست، از سوی دیگر اکثر مردم زمان کافی برای آشپزی کردن را ندارند. بنابراین اگر میهمانی مهمی پیش رو دارید و زمان آشپزی کردن ندارید و یا تنها زندگی می‌کنید و نیاز دارید تا کسی برایتان اشپزی کند، یا عزیزانتان با بالا رفتن سن قادر به آشپزی و پختن غذاهای سالم و مقوی نیستند، آشپزهای حرفه‌ای نگین سرویس در کنارتان هستند تا خدمات مورد نیازتان را به شما عرضه کنند. در این مقاله ما خدمات مختلف آشپزی در منزل نگین سرویس را بررسی خواهیم کرد و به سؤالات شما در این باره پاسخ خواهیم داد.

خدمات آشپزی در منزل نگین سرویس

خدمات آشپزی در منزل نگین سرویس

در حوزه‌ی خدمات مربوط به خانه‌داری، داشتن آشپز خانگی برخلاف خدمتکار یا پرستار داشتن، به عنوان امکاناتی عجیب یا گران قیمت تلقی می‌شود. این مورد ظاهراً مخصوص افراد میلیاردر با رژیم غذایی خاص یا ورزشکارانی است که باید بدنشان روی فرم باشد. با این حال ممکن است به دلایل مختلفی، مانند مهمانی، مراسم، رژیم غذایی خاص یا آماده کردن وعده‌های غذایی نیازمند آشپز خانگی باشید. گاهی اوقات داشتن کودک در خانه باعث می‌شود که وقت اضافی نداشته باشید و نتوانید آشپزی کنید.

خدمات آشپزی نگین سرویس به شرح زیر است:

  • آشپزی مجالس و میهمانی‌ها
  • خدمات آشپزی روزانه و هفتگی
  • آشپزی برای افراد سالمند و کم توان
  • آشپزی برای افراد با رژیم خاص ( دیابتی‌ها، مبتلایان به کبد چرب و ورزشکاران)

آشپزی مجالس و مهمانی‌ها

آشپزی مجالس و مهمانی‌ها

به نظر همه‌ی ما هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از جمع شدن با دوستان و خانواده برای غذا خوردن نیست. و این لذت زمانی که آشپز خانگی تمام کارهای آشپزی را انجام دهد بیشتر خواهد شد.

ما آشپزهای خانگی داریم که می‌توانند پخت غذای هرگونه مجلس و مهمانی را به عهده بگیرند. آشپزهای خانگی ما می‌توانند هم مجالس شما را به صورت میز به میز و هم به صورت سرو جداگانه برای هر فرد آماده کنند. فقط کافی است به ما بگویید که چه چیزی مدنظرتان است و مهمانی را به آشپز خانگی ما بسپارید تا برایتان تجربه‌ای به یاد ماندنی شود. از غذاهای سنتی مانند غذاهای ایرانی گرفته تا غذاهای ایتالیایی و فرانسوی را آشپزهای ما می‌توانند آماده کنند.

خدمات آشپزی روزانه و هفتگی

اگر شاغل هستید و زمان زیادی بیرون از خانه هستید، اگر نوزاد دارید و زمان زیادی را به مراقبت از آن اختصاص داده اید ، اگر آشپزی بلد نیستید اما دوست دارید غذاهای سالم و خانگی مصرف کنید، آشپزهای ما در کنار شما هستند تا به صورت روزانه یا هفتگی برایتان غذا حاضر کنند. شما می‌توانید غذاهای حاضر شده را در فریزر نگه دارید و در طول هفته مصرف نمایید.

آشپزی برای افراد سالمند و کم‌توان

آشپزی برای افراد سالمند و کم‌توان

آشپزی خانگی و آماده کردن غذا برای افراد سالمند خیلی مناسب هستند و برای برخی افراد سالمند می‌تواند عاملی تعیین کننده برای توانایی ادامه زندگی در خانه باشد.

به همین خاطر اهمیت برنامه‌ریزی غذایی، آماده سازی و پختن غذا مشخص می‌شود. با داشتن رژیم غذایی سالم، افراد سالمند می‌توانند فشار خون و کلسترول خود را کاهش داده، حافظه‌ی بهتری داشته باشند و قند خون خود را بهتر کنترل کنند. همچنین می‌توانند عمر طولانی‌تر و زندگی بهتری داشته و برای شرکت در فعالیت‌ها و سرگرمی‌های دلخواهشان انرژی کافی داشته باشند.

ارزش غذایی و سلامت شما به همان اندازه که دوست داریم از غذا رضایت داشته باشید برای ما اهمیت دارد. به همین دلیل آشپزهای ما غذاهای سالم برای سالمندان تهیه می‌کنند، به شما امکان انتخاب می‌دهند تا طبق رژیم غذایی خاص خود، علاقه و نیازهای غذایی خود غذا را انتخاب کنید و در عین حال توجه دارند که غذا خوشمزه هم باشد.

آشپزی برای افراد با رژیم خاص (دیابتی‌ها، مبتلایان به کبد چرب و ورزشکاران)

آشپزی برای افراد با رژیم خاص (دیابتی‌ها، مبتلایان به کبد چرب و ورزشکاران)

آشپزهای ماهر ما برای پخت غذاهای خوشمزه و خانگی در آشپزخانه شما آماده‌ی خدمت هستند. ما منوهایی داریم که نه تنها 100% طبق رژیم غذایی شما هستند بلکه جذاب و جدید هم هستند.

در صورتی که رژیم غذایی بدون گلوتن دارید، گیاهخوار هستید و یا ورزشکار حرفه‌ای هستید آشپزهای ما مطابق رژیم غذایی شما غذاها را حاضر خواهند کرد. همچنین افراد دیابتی و یا افرادی که کد چرب دارند و یا افراد مبتلا به فشارخون، همگی بایستی دستورهای غذایی خاصی را دنبال نمایند. بنابراین حتماً این موارد را با آشپزهای ما در میان بگذارید تا آن‌ها غذاها را مطابق میل شما حاضر کنند.

آماده سازی مواد غذایی

آماده سازی مواد غذایی

با آماده سازی مواد اولیه غذایی دیگر با خرید کردن هر روزه و دردسرهای آن خداخافظی خواهید کرد. آشپزهای نگین سرویس به کمک شما آمده‌اند تا سبزی ها را خرد کرده و تفت دهند، لوبیا سبز و هویج را خرد کنند، مرغ و گوشت را برایتان بپزند و  تمام مواد غذایی لازم برای حداقل یک هفته و گاهاً یک ماه را برایتان حاضر کنند. این مورد در وقت شما صرفه جویی زیادی خواهد نمود و دیگر نیازی نیست تا هر بار برای خرید یک ماده غذایی از خانه خارج شوید. این یک گزینه مناسب برای خانواده پرجمعیت و افراد پرمشغله است که آشپزی را دوست دارند اما زمان کافی برای انجام تمام کارهای مربوط به آن را ندارند.

خدمات آشپزی برای شرکت‌ها

خدمات آشپزی برای شرکت‌ها

خدمات آشپزی برای شرکت‌ها ضروری است، مخصوصاً خدمات غذایی منعطف برای شرکت‌هایی که از برنامه‌های سلامت کارکنان خود پیروی می‌کنند. آشپزهای حرفه‌ای و متخصص ما منوهایی تهیه می‌کنند که همه جور سلیقه، ذائقه و دسترسی به مواد را در نظر می‌گیرد. همانند آشپزهای شرکت شما، ما از مواد تازه و خوش طعمی که توسط برندهای معتبر مواد غذایی تولید شده‌اند استفاده می‌کنیم که نشانه‌ی توجه ما به کیفیت غذا است.

هزینه دریافت خدمات آشپزی در منزل

لازم به ذکر است که دریافت خدمات آشپزی در منزل یا شرکت بسیار مقرون به صرفه‌تر از سفارش دادن غذا از رستوران‌هاست بنابراین خیالتان راحت باشد که شما مبلغی کاملاً منصفانه پرداخت خواهید کرد. دستمزد نهایی آشپزها به صورت ساعتی حساب می‌شود و نوع و تعداد غذای پخته بر آن مؤثر است.

فراموش نکنید که تجربه و مهارت آشپز بر هزینه نهایی تأثیر می‌گذارد و در صورتی که غذاهای فرنگی درخواست کرده باشید، هزینه نهایی بالاتر خواهد بود. در نهایت برای اطلاع دقیق از هزینه‌ها حتماً با کارشناسان نگین سرویس در تماس باشید.

هزینه خدمات آشپزی در منزل در منطقه 22 و چیتگر

غذای سالم و با کیفیت موضوع مهمی در سبک زندگی ایرانیست و غذای خانگی همواره به غذای رستوران‌ها ارجحیت داشته است. یکی از راه‌های جبران کمبود زمان برای آشپزی استفاده از خدمات آشپزی در منزل است و این تقاضا با افزایش جمعیت در غرب تهران و منطقه 22 نیز سیر صعودی چشمگیری داشته است . همچنین ظهور شرکت‌ها و دفاتر متعدد در این منطقه میزان تقاضا برای آشپز ماهر را نیز افزایش داده است.

نگین سرویس با تیم ماهر و با تجربه آشپزهای خود در کنار شماست تا خدمات آشپزی درمنزل را در اسرع وقت و بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب به عزیزان ساکن منطقه 22 و محدوده دریاچه چیتگر ارائه دهد.

 سخن آخر

خدمات آشپزی درمنزل امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا شما هزینه کمتری نسبت به غذای رستورانی پرداخت می‌کنید اما کیفیت بالاتری را تجربه می‌کنید. بر فرآیند تهیه غذا نظارت خواهید داشت و تمامی مواد ارگانیک و طبیعی هستند. اگر وقت کافی برای آشپزی ندارید، علاقه ای به آشپزی ندارید، رژیم خاصی دارید یا شرایط پخت و پز ندارید می‌توانید از سرویس‌های آشپزی در منزل ما استفاده نمایید. برای رزرو وقت با شماره تلفن‌های ما در تماس باشید.

سؤالات متداول 

آیا آشپزهای نگین سرویس خرید مواد غذایی را نیز انجام می‌دهند؟

این مورد بستگی به میزان خرید شما دارد و حتماً بایستی پیش از رزرو با کارشناسان ما هماهنگی‌های لازم صورت گیرد.

آیا آشپزها بعد از پایان کار ظرف‌ها را می‌شویند؟

خیر خدمات شستشو ظروف جز خدمات آشپزی نمی‌باشد و برای این منظور بایستی درخواست نظافتچی خانم بدهید. آشپزهای ما تنها گاز و پیشخوان را بعد از پخت و پز نظافت می‌نمایند.

اگر به ماده غذایی خاص یا ادویه‌ای حساسیت داریم چکار کنیم؟

در صورتی که به موادی چون بادام زمینی، باقالی، ادویه کاری و فلفل قرمز و یا هر نوع ماده غذایی دیگر آلرژی دارید حتما قبل از شروع کار آشپزهای ما این مورد را با آنان در میان بگذارید.

آیا آشپزهای نگین سرویس خدمات پخت شیرینی و کیک هم انجام می‌دهند؟

بله تمامی خدمات آشپزی و شیرینی پزی توسط آشپزهای ما ارائه می‌شود تنها لازم است پیش از این موارد هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

آیا خدمات طبخ صبحانه نیز ارائه می‌شود؟

بله اما ارائه این خدمات نیاز به هماهنگی از یک یا دو روز قبل دارد ، لذا برای هماهنگ کردن ساعت دقیق طبخ صبحانه و موارد دیگر حتما با کارشناسان ما هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

برای رزرو خدمات آشپزی از چند روز قبل بایستی هماهنگی انجام دهم؟

توصیه می‌کنیم که هر چه زودتر هماهنگی‌های لازم را انجام دهید و حداقل 48 ساعت قبل لیست غذاهای خود را نهایی نمایید.

آیا نگین سرویس خدمات آشپزی برای دفاتر و مجالس را نیز انجام می‌دهد؟

بله نگین سرویس خدمات کامل پذیرایی مجالس و میهمانی‌ها از جمله خدمات آشپزی را ارائه می‌کند. برای رزرو این خدمات حتماً با همکاران ما در تماس باشید.

مقالات مرتبط

تماس با ما