خدمات نصب و اجرای ایزوگام، تعمیرات و لکه‌گیری + قیمت

ایزوگام یکی از بخش‌های اساسی عایق‌کاری ساختمان است که سقف و بدنه را در مقابل رطوبت، باران و برف محافظت می‌کند. نیروهای نگین سرویس با مهارت کامل، انواع خدمات نصب و تعمیر ایزوگام را به همراهان خود ارائه می‌نمایند. همچنین نیروهای نگین سرویس، آمادۀ خدمت‌رسانی به انواع پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شما نیز می‌باشند. نیروهای ما تمامی تجهیزات لازم برای ایزوگام‌کردن را به‌همراه خواهند داشت و باتوجه‌به پروژه، متراژ و درخواست شما، خدمات ایزوگام هرگونه برج، منزل شخصی، ویلا، مرکز خرید، باشگاه ورزشی، مدرسه و … را ارائه خواهند داد. عایق‌کاری ساختمان توسط مؤسسۀ خدمات معتبر نگین سرویس، به شما اطمینان می‌دهد که نتیجۀ نهایی تضمین‌شده و بدون نقص و خطا خواهد بود.

خدمات نصب و اجرای ایزوگام با نگین سرویس

ما در مؤسسۀ نگین سرویس، خدمات گسترده‌ای در تمامی زمینه‌های عایق‌کاری با ایزوگام و قیرگونی با بهترین مواد و مناسب‌ترین قیمت‌ها را ارائه می‌دهیم. برای مشاوره و دریافت هرگونه خدمات ایزوگام پشت بام منزل، محل‌کار، مرکز خرید، باشگاه ورزشی، برج‌های تجاری و… می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

در این بخش، به بررسی جامع خدمات نگین سرویس، تجهیزات تخصصی، نیروها و مراحل نصب ایزوگام می‌پردازیم تا با نحوۀ کار نیروهای ما به‌خوبی آشنا شوید.

نیروهای ما چه تجهیزاتی به‌همراه می‌آورند؟

مهم‌ترین نکته در ارائۀ خدمات باکیفیت، به‌همراه‌داشتن تجهیزات کامل است. نیروهای حرفه‌ای همواره لوازم کار خود را به‌همراه دارند تا خللی در کار ایجاد نشود. تجهیزاتی که نیروهای ما به‌همراه دارند، به شرح زیر است:

 • کفش ساق‌بلند و لوازم ایمنی
 • دستکش نسوز مخصوص
 • کاترهای مخصوص برای برش ایزوگام
 • دستگاه شعله پخش‌کن برای چسباندن ایزوگام
 • جارو
 • کمچه
 • مالۀ بندکشی
 • تیغۀ لاستیکی دسته‌دار
 • کپسول گاز

این موارد، لیست اصلی لوازم موردنیاز برای ایزوگام است و به‌همراه‌داشتن آن‌ها نشان می‌دهد که کار را به گروهی حرفه‌ای سپرده‌اید.

نصب ایزوگام و مراحل آن

نصب ایزوگام چندین مرحله دارد؛ برای نصب دقیق و بدون نقص، لازم است تمامی مراحل را با دقت انجام دهیم.

گام اول: تمیزکاری سطح مورد نظر

برای نصب ایزوگام، نیروهای ما ابتدا تمامی قسمت‌های پشت بام، استخر، دیوار و یا سطح مورد نظر را تمیز می‌کنند تا هیچ‌گونه آلودگی بر روی سطوح باقی‌ نماند. هدف نظافت سطح این است که هیچ‌گونه ناهمواری پیش از نصب ایزوگام باقی نماند. در صورت وجود هرگونه درز، شکستگی یا مشکل بر روی سقف یا سطح مورد نظر، آن را برطرف می‌کنند تا ایزوگام به بهترین شکل نصب شود.

گام دوم: درزگیری و عایق نمودن سطح

پس از نظافت، بخش‌هایی که دارای شکستگی هستند، با سیمان و خمیر مخصوص توسط استادکاران ما پر می‌شوند تا سطحی صاف برای آغاز کار به‌دست آید. صاف‌شدن سطح نهایی باعث می‌شود ایزوگام راحت‌تر به سطح بچسبد و در طولانی‌مدت دچار برآمدگی، شکستگی و آسیب نشود.

گام سوم: زیرسازی

در این مرحله، ابتدا نیروهای نگین سرویس مقداری قیر بر روی سطح کار پخش نموده و اجازه می‌دهند تا خشک شود. باتوجه‌به جنس سطح موردنظر، نوع مادۀ مصرفی ممکن است متفاوت باشد. این مورد را متخصصان ما متناسب با نوع سطح، آماده می‌کنند. بعد از خشک‌شدن سطح، نیروها مجدد از تمیزبودن سطح اطمینان حاصل کرده تا کار نصب ایزوگام را آغاز کنند.

گام چهارم : اندازه‌گیری و تنظیم شیب

در این مرحله، نیروها شیب اصولی و درست سطح را تنظیم می‌کنند تا آب به‌درستی جاری شود. مثلاً برای سقف، شیب 5% کافی است تا آب جمع نشود. برای سطوحی مثل دیوار، از تکنیک فیله‌کشی استفاده می‌نمایند تا آب جاری‌ شده و به سطح نفوذ نکند.

سپس نیروهای ما اندازه‌گیری سطوح را آغاز کرده و ورقه‌های ایزوگام را متناسب با سطح برش می‌زنند. اندازه‌گیری ابتدا از ناودان شروع شده و با عرض 90 سانتی‌متر علامت‌گذاری می‌شود. برای برخی قسمت‌ها مثل زیر منبع آب کولر و چیلر، ایزوگام مسطح تک‌لایه کار می‌شود تا از نفوذ آب جلوگیری شود. در قسمت‌های دیگر، ایزوگام تک‌لایه یا دولایه نصب می‌شود. متخصصین فاصله‌ای 10 سانتی‌متری را برای همپوشانی لایه در نظر می‌گیرند تا آب از بین لایه‌ها نفوذ نکند.

گام پنجم: نصب ایزوگام

در این مرحله نیروهای ما ایزوگام را به‌صورت تکه‌تکه بر روی سطح مورد نظر می‌چسبانند. ورقه‌های ایزوگام با استفاده از دستگاه حرارتی مخصوص، به سطح موردنظر می‌چسبد. نیروهای نگین سرویس با دقت کامل این خدمات را ارائه می‌نمایند تا هم همپوشانی لازم بین دو لایه انجام شود و هم زیر ایزوگام حباب هوا ایجاد نشود. برای اجرای لایه‌های بعدی، نیاز است لایۀ گذاشته‌شده خشک شود. درنهایت نیز بعد از آب‌بندی نهایی، یک تست بر روی سطح ایزوگام اجرا می‌شود تا از نصب صحیح ایزوگام، اطمینان حاصل شود.

تعمیر و لکه‌گیری ایزوگام

در مواقعی که تنها بخش کوچکی از ایزوگام آسیب دیده باشد، می‌توانید از خدمات تعمیر و لکه‌گیری ایزوگام استفاده کنید. این کار باعث می‌شود تا عمر ایزوگام افزایش یابد و از فرسودگی آن جلوگیری شود.

انتخاب بهترین ایزوگام

به شما توصیه می‌کنیم خرید ایزوگام خود را به ما بسپارید! نیروهای ما با تخصص و مهارت خود و همچنین تجربه و آشنایی خود با فروشندگان و تولیدکنندگان، می‌توانند بهترین ایزوگام را با مناسب‌ترین قیمت برای شما تهیه نمایند. اما اگر قصد دارید ایزوگام را خودتان تهیه نمایید، به این نکات توجه کنید:

 • دست شما زمان لمس ایزوگام نباید سیاه شود.
 • نباید بوی بدی حس کنید.
 • ایزوگام باید وزن و ابعاد و ضخامت متناسبی داشته باشد، وزن بالا یا ابعاد دست‌وپاگیر مناسب شما نیست.
 • ایزوگام یکدست باشد و ترک و شکستگی در آن وجود نداشته باشد.
 • برچسب مرغوبی داشته باشد.
 • علامت استاندارد بر روی آن حک شده باشد.

علاوه‌بر موارد فوق، توجه داشته باشید تا باتوجه‌به نیاز خود و آب‌وهوای منطقه، ایزوگام مناسب انتخاب نمایید. ایزوگام‌های دولایه و چندلایه، علاوه‌بر دوام و مقاومت بالاتر، برای مناطق سردسیر یا مناطق گرمی که تابش زیاد آفتاب دارند، مناسب‌تر است.

ایزوگام مرغوب چقدر دوام دارد؟

دوام ایزوگام به تعداد لایه‌ها، آب‌وهوای منطقه، دقت و رعایت نکات ایمنی هنگام نصب بستگی دارد. درصورتی‌که ایزوگام با دقت نصب شده باشد و آب و گردوغبار به لایه‌های زیرین نفوذ نکند، عمر آن بیشتر خواهد شد. به‌طور کلی، عمر ایزوگام ده سال است؛ البته درصورتی‌که از ایزوگام مرغوب استفاده نمایید، ممکن است تا سی سال نیز دوام داشته باشد.

هزینۀ نصب و تعمیر ایزوگام

هزینۀ نصب و تعمیر ایزوگام به چندین عامل بستگی دارد:

 • نوع ایزوگام، برند و فویل‌دار بودن آن
 • تعداد رول ایزوگام و متراژ سطح
 • زیرسازی
 • تعداد کارگران درخواستی
 • اجرت و دستمزد که سختی‌کار و عوامل جوی نیز بر آن مؤثرند.

برآورد تمامی عوامل ذکرشده، هزینۀ نهایی ایزوگام شما را تعیین می‌کند. برای اطلاع از هزینه‌های خدمات ایزوگام، می‌توانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان نگین سرویس راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند.

هزینۀ نصب ایزوگام در منطقۀ 22 و چیتگر

نگین سرویس به همراهان گرامی خود در منطقۀ 22 و مناطق اطراف دریاچۀ چیتگر مژده می‌دهد که از این پس، می‌توانند تمامی خدمات نصب و تعمیرات انواع ایزوگام را در اسرع وقت و بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینۀ ایاب‌وذهاب دریافت نمایند. چنانچه از پیمانکاران و مهندسانی هستید که در این منطقه مشغول ساخت‌وساز واحدهای تجاری و مسکونی می‌باشید، خدمات ایزوگام موردنیازتان خواهد بود. بنابراین، در اولین فرصت با شماره تماس‌های ما در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

آیا نیروهای نگین سرویس ابزارهای موردنیاز نصب ایزوگام را به‌همراه خواهند داشت؟

بله، نیروهای نگین سرویس ابزارهای موردنیاز برای نصب و تعمیر ایزوگام را به همراه خواهند داشت.

بهترین فصل و زمان برای نصب ایزوگام چه زمانی است؟

ایزوگام برای چسبندگی به هوای خنک نیاز دارد تا زودتر به دمای محیط برسد و به لایۀ زیرین خود بچسبد. بنابراین، فصول خنک و روزهای بدون برف و باران مثل انتهای شهریور و اوایل مهرماه، بهترین زمان ایزوگام کردن است.

پیش از حضور نیروهای نگین سرویس برای نصب ایزوگام، چه باید کرد؟

قبل از حضور نیروها اطمینان حاصل نمایید که پشت بام خالی از لوازم و وسایل است.

نصب ایزوگام چقدر زمان می‌برد؟

زمان نصب ایزوگام با توجه به تعداد لایه‌های آن، مساحت موردنظر و زیرسازی سطح ممکن است متفاوت باشد؛ لذا برای این مورد نمی‌توان زمان دقیقی تعیین کرد.

آیا می‌توان یک سطح از پیش ایزوگام‌شده را دوباره ایزوگام کرد؟

به‌طور کلی، این مورد توصیه نمی‌شود. بهتر است ایزوگام برداشته شده و مجدد ایزوگام شود.

آیا نیروهای نگین سرویس، خدمات آسفالت نیز انجام می‌دهند؟

بله، درصورتی‌که نیاز به خدمات آسفالت دارید، می‌توانید از خدمات نگین سرویس استفاده نمایید.

آیا خدمات آب‌بندی و عایق استخر با ایزوگام نیز توسط نیروهای نگین سرویس ارائه می‌شود؟

بله، انواع خدمات عایق و ایزوگام استخر، حوض و انواع سطوح توسط نیروهای ما ارائه می‌شود.

مقالات مرتبط

تماس با ما