بهترین کارگر جابجایی و بسته بندی چه ویژگی‌هایی دارد؟

از کارگر جابجایی و بسته‌بندی امروزه برای حمل و نقل وسایل متفاوت و متنوع استفاده می‌شود. در شهرهای بزرگی مانند تهران که همه روزه رفت و آمدهای بسیاری در آن اتفاق می‌افتد، نیازمند افرادی با این گروه شغلی خواهیم بود. یک کارگر جابجایی و بسته بندی می‌تواند بسته‌ها، اسباب، اثاثیه و انواع لوازم سنگین و غیر قابل حمل را جابجا نماید. شرکت خدماتی نگین سرویس توانسته است خدمات مختلفی را به آن دسته عزیزانی که به دلیل مشغله‌های کاری، بیماری جسمی، داشتن فرزندان کوچک و زمان کم قادر به بسته بندی و جابجا کردن لوازم و اثاثیه خود نیستند، ارائه کند. کارگران ماهر برای بسته بندی و جابجایی بی‌نقص لوازم شما آموزش دیده‌اند و دیگر هیچ جای نگرانی برای شما باقی نخواهد ماند. در این مقاله قصد داریم تا گوشه‌ای از خدمات گسترده شرکت خدماتی نگین سرویس را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم و از مزایای استفاده از کارگر جابجایی و بسته بندی در اسباب کشی‌ها و جابحایی هرگونه لوازم دیگر صحبت کنیم.

خدمات جابجایی و بسته بندی شرکت نگین سرویس

خدمات جابجایی و بسته بندی شرکت نگین سرویس

شرکت نگین سرویس با تجربه بالا و داشتن کارگران بسته بندی با حداکثر بهره وری و کارایی، اقدام به جا‌بجایی و بسته بندی لوازم به هنگام اسباب کشی می‌نماید.

در ادامه به برخی از این اقدامات اشاره می کنیم:

 • محیط و فضای کار سالم و تمیز تحویل داده خواهد شد.
 • کلیه اسباب و وسایل در لایه‌های محافظ پیچیده و حمل می‌شوند.
 • تهیه لیست از لوازم خانه و وضعیت آنها
 • انتقال وسایل از جایی به جای دیگر
 • تنظیم وسایل در مکان جدید خود
 • پاسخ‌دهی به مشتریان و استفاده از نظرات و پیشنهادات و درخواست‌های آنان هنگام جا‌بجایی و بسته بندی
 • هماهنگ کردن ریز به ریز جزئیات با مشتریان از جمله تاریخ و ساعت جا‌بجایی و بسته بندی
 • تضمین عدم آسیب دیدگی وسایل حین جابجایی و بسته بندی
 • مدیریت و کنترل کلیه اقدامات با احتیاط و دقت فراوان
 • رعایت نکات ایمنی هنگام فعالیت
 • پیروی از دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های ایمنی وسایل و ترغیب دیگران به انجام آن
 • اطمینان از بسته بندی و جابجایی وسایل با دقت کافی
 • فعالیت در موقعیت‌های مختلف و انجام کل مراحل بسته‌بندی و جابجایی
 • بررسی، وزن کشی و بسته بندی وسایل

کارگر جابجایی و بسته بندی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

کارگر جابجایی و بسته بندی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

کارگر جابجایی و بسته بندی باید دارای ویژگی‌های زیر باشد تا بتوان با اطمینان کامل تمامی مسئولیت‌های یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را به آنها محول کرد:

 • از توانمندی فیزیکی بالایی برخوردار باشد تا بتواند در تمام پروسه اثاث کشی همراه شما باشد.
 • با دقت و مهارت باشد تا اثاثیه شما آسیب ندیده و به طور درست بسته بندی و جابه‌جا شوند.
 • فرز و ماهر باشند تا در وقت شما صرفه جویی شود تا بتوانید به باقی امورات منزل جدید رسیدگی کنید.
 • قابل اعتماد باشند تا هیچ گونه مشکلی (اعم از شکستگی، گم شدن و..) برای لوازم شما اتفاق نیفتد.
 • مسئولیت‌پذیر باشند و به موقع در محل حاضر شوند؛ زیرا هنگام اسباب‌کشی شما زمان محدودی برای انجام کارها دارید، بنابراین هر اتفاق بایستی درست و به موقع برنامه‌ریزی شود تا شما دچار مشکل نشوید.

دستمزد کارگر جابجایی و بسته بندی چقدر است؟

دستمزد کارگر جابجایی و بسته بندی چقدر است؟

به طور کلی این مسئله به عوامل متعددی بستگی دارند و کارگران ما پس از حضور در محل و کارشناسی تعداد جعبه‌ها و وزن هر یک از لوازم مبلغ را به شما ابلاغ خواهند کرد.

 • تعداد کارگرهای درخواستی شما
 • تعداد جعبه
 • تعداد اجسام سنگین مثل گاو صندوق، یخچال، پیانو و کمدهای بزرگ
 • وجود آسانسور مخصوص باربری در مجتمع
 • تعداد طبقات جابجایی
 • میزان پیاده روی از کامیون حمل اثاثیه تا محل سکونت
 • زمان کار انجام شده

از جمله عواملی هستند که دستمزد یک کارگر جابجایی را تعیین می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید سفارش خود را در سایت نگین سرویس ثبت نمایید. همکاران ما با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را به شما ارائه خواهند داد و یا از طریق واتساپ و تلفن‌های ما با ما در تماس باشید.

نگین سرویس بهترین شرکت خدماتی در غرب تهران

همانطور که گفته شد، استفاده از شرکت خدماتی برای بسته بندی و جابجایی وسایل مزایای فراوانی دارد. در صورتی که بخواهید خودتان به تنهایی همه کارها را انجام دهید، پروسه جابجایی سخت و طاقت فرسا خواهدشد و استرس زیادی به همراه خواهد داشت. در چنین مواقعی، بهترین کار تماس با یک تیم حرفه‌ای و مجرب است که صفر تا صد بسته بندی و جابجایی وسایل را به عهده بگیرد.

نگین سرویس در این مسیر در کنار همراهان عزیز خود ایستاده است تا هرگونه سرویس مورد نیاز را به آنان ارائه دهد. واتساپ و تلفن ما در اختیار شماست تا به هرگونه سوال و درخواست شما در اسرع وقت پاسخ دهیم. شما می‌توانید در همه‌ مناطق شهر تهران از سرویس‌های خدماتی و جابجایی ما استفاده کنید و همچنین می‌توانید درخواست‌های خدماتی خود را برای مناطق غرب تهران خصوصا منطقه 22 (چیتگر) ثبت نمایید تا در اولین فرصت همکاران ما هماهنگی های لازم را انجام دهند. در این منطقه، سرویس‌های ما با سرعت بیشتر و هزینه کمتر به شما عزیزان ارائه خواهد شد

مزایای استفاده از کارگر جابجایی و بسته بندی چیست؟

مزایای استفاده از کارگر جابجایی و بسته بندی چیست؟

بسیاری از افراد به دلایل فراوانی ترجیح می‌دهند یک تیم حرفه‌ای، بسته بندی و جابجایی وسایل آنها را انجام دهد. اگر هنوز نسبت به استفاده از کارگر جابجایی و بسته بندی تردید دارید، بهتر است به ادامه مطلب که در مورد مزایای استخدام کارگر بسته بندی می‌باشد توجه نمایید.

در وقت خود صرفه جویی می‌کنید.

در وقت خود صرفه جویی می‌کنید.

بسته بندی وسایل و مرتب کردن به هم ریختگی‌ها، به وقت و انرژی زیادی نیاز دارد. اگر فکر می‌کنید با بسته بندی وسایل وقتتان هدر می‌رود و از این بابت نگران هستید، بهتر است این کار را به کارگران حرفه‌ای بسته بندی و جابجایی وسایل بسپارید. آنها در تمام مراحل در کنار شما هستند و کارها را در زمان مقرر انجام می‌دهند. می‌‍توانید باخیال راحت بسته بندی وسایل را به آنها بسپارید و خود به انجام سایر کارها بپردازید.

در پول خود صرفه جویی می‌کنید.

فرآیند جابجایی معمولاً پرهزینه است. اما هنگامی که از یک تیم حرفه‌ای برای بسته بندی و جابجایی وسایل استفاده کنید، می‌توانید در هزینه‌ها صرفه جویی نمایید. در صورتی که به بیش از یکبار جابجایی نیاز باشد، ممکن است شامل تخفیف نیز شوید.

با لیوان‌های شکسته و صندلی‌های خراش برداشته خداحافظی خواهید کرد.

با لیوان‌های شکسته و صندلی‌های خراش برداشته خداحافظی خواهید کرد.

استفاده از یک تیم حرفه‌ای برای اثاث کشی می‌تواند از شکستن وسایل جلوگیری کند. کارگران بسته بندی و جابجایی برای بسته بندی وسایل از نایلون‌های حباب دار و تجهیزاتی استفاده می‌کنند که مانع آسیب دیدن وسایل گردد. به دلیل اینکه این شرکت‌ها تحت پوشش بیمه قرار دارند، حتی در صورت آسیب دیدن وسایل می‌توانید از خدمات بیمه استفاده نمایید.

در صورتی که خودتان اقدام به بسته بندی و جابجایی وسایل نمایید، باید تجهیزات لازم را نیز خودتان تهیه کنید. اما چنانچه اثاث کشی را به افراد حرفه‌ای واگذار کنید، نیاز به خرید تجهیزات اضافی ندارید و می‌توانید به این شکل هزینه‌ها را کاهش دهید.

یک تیم حرفه‌ای با نحوه بسته بندی لوازم و وسایل به خوبی آشناست. بعضی از آنها را درون جعبه قرار می‌دهد در حالی که برخی دیگر را به ظرافت می‌پیچد و بسته بندی می‌کند. به طوری که می‌توانید با خیال راحت اثاث کشی خود را به آنها بسپارید بدون اینکه نگران شکستن، خراشیده شدن یا آسیب دیدن وسایل خود باشید.

حمل و نقل آسان خواهید داشت.

حمل و نقل آسان خواهید داشت.

جابجایی وسایل و انتقال آنها نیازمند داشتن مهارت کافی می‌باشد. کارگران جابجایی از کامیون برای حمل وسایل استفاده می‌کنند که باعث می‌شود پروسه انتقال به راحتی انجام گیرد. کارگر جابجایی وسایل را با دقت و حوصله در کامیون می‌چیند و هر گونه نگرانی را در مورد وسایل برطرف می‌کند. بنابراین استفاده از کارگر برای جابجایی وسایل باعث می‌شود کل فرآیند به راحتی صورت گیرد و کلیه کارها طبق برنامه‌ریزی و به موقع انجام شود.

خسته نخواهید شد و آرامش ذهنی خواهید داشت.

در صورت استفاده از کارگر جابجایی خسته نمی‌شوید و می‌توانید به انجام سایر کارها مانند پیدا کردن شغل در مکان جدید یا ثبت نام بچه‌ها در مدرسه بپردازید. کارگران تمام کارها را از بسته بندی تا جابجایی انجام می‌دهند و به شما اطمینان می‌دهند که همه کارها طبق برنامه و به درستی پیش می‌روند.

در روز جابجایی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

 • حمل وسایل سنگین را به کارگر جابجایی بسپارید و خود لوازم کوچکتر الکترونیکی و جواهرات را جابجا کنید.
 • توجه داشته باشید حمل مواد قابل اشتعال و فاسد شونده توسط برخی کامیون‌ها ممنوع می‌باشد.
 • با کارگر جابجایی در مورد محدودیت‌ها گفتگو کنید و از دستورالعمل‌ها پیروی نمایید تا پروسه جابجایی راحت‌تر انجام شود.
 • سعی کنید کودکان و حیوانات خانگی را از محیط دور نگه دارید تا مانع انجام کارها نشوند یا سرعت آن را کم نکنند.
 • اتاق‌ها را با دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید تمامی وسایل را جمع کرده‌اید و چیزی جا نگذاشته‌اید.
 • تمامی کشوها و نقاط مخفی خانه و همچنین داخل ماشین ظرف‌شویی را دوباره چک کنید تا مطمئن شوید وسیله‌ای باقی نمانده است
 • یخچال را قبل از آمدن کامیون تخلیه کنید.

سوالات متداول

آیا کارگر بسته بندی لباس‌ها را نیز بسته بندی می‌کند؟

در اکثر موارد بله. بسته بندی لباس‌ها جزو خدمات اضافی می‌باشد و ممکن است بعضی شرکت‌ها آن را ارائه ندهند. اما بیشتر شرکت‌ها خدمات بسته بندی لباس نیز دارند که می‌توانند در این مورد به شما کمک نمایند.

هنگامی که کارگران مشغول بسته بندی هستند، چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

 • می‌توانید کار بسته بندی و لیبل زدن وسایل را انجام دهید تا در وقت و هزینه صرفه جویی نمایید و کمک کنید کارها با سرعت بیشتری انجام شوند.
 • وسایل کوچک، شکننده و قیمتی را خودتان بسته‌بندی و حمل نمایید.
 • برای رفع خستگی نوشیدنی تعارف کنید.
 • به کارگران فرصت دهید تا به بهترین شکل کار خود را انجام دهند.

بسته بندی یک خانه سه خوابه چقدر طول می‌کشد؟

در صورتی که خودتان بخواهید این کار را انجام دهید، سه تا پنج روز طول می کشد. اما در صورتی که از کارگران بسته بندی حرفه‌ای استفاده نمایید، کمتر طول خواهد کشید.

برای جابجایی ابتدا چه وسایلی را باید بسته بندی کنیم؟

وسایل دکوراتیو و آثار هنری که بیشتر جنبه تزیینی دارند و همچنین کتاب‌ها و مجلات جزو مواردی هستند که ابتدا باید بسته بندی شوند.

چه ماشینی برای اسباب کشی مناسب‌تر است؟ وانت یا کامیونت؟

انتخاب ماشین مناسب به میزان لوازم شما بستگی دارد. اگر لوازم کمی در حد یک سوئیت کوچک دارید، می‌توانید از وانت برای اسباب کشی استفاده کنید. در غیر این صورت کامیونت‌های اتاقک دار ما بهترین گزینه برای اسباب کشی شما هستند.

آیا تیم‌های جابجایی نگین سرویس پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند؟

بله، تمام کارگرهای جابجایی و بسته بندی نگین سرویس ملزم هستند تمامی پروتکل‌های بهداشتی را هنگام بسته بندی و جابجایی لوازم رعایت کنند.

آیا نگین سرویس خدمات جابجایی لوازم شرکت‌ها را نیز پشتیبانی می‌کند؟

بله کارگران ما با دقت و ظرافت کامل، انواع لوازم اداری به دقت بسته بندی کرده و به مکان جدید منتقل می‌کنند.

مقالات مرتبط

تماس با ما