نقاشی ساختمان با انواع رنگ‌ها و روش‌ها و هزینه‌ی آن

خدمات نقاشی خانه به خدمات حرفه‌ای گفته می‌شود که توسط نقاش ماهر که در مورد نقاشی خانه‌های مسکونی تخصص دارد، ارائه می‌گردد. هر زمان که می‌خواهید ظاهر داخلی خانه خود را با طراوت کنید یا ظاهر بیرونی خانه خود را تازه کنید، خدمات نقاشی خانه می‌تواند به مکان زندگی شما بیاید و زیبایی خانه شما را بهبود بخشد.

نقاشان حرفه‌ای دارای علم و مهارت برای مدیریت جنبه‌های مختلف فرایند نقاشی هستند و از آماده سازی سطح و انتخاب رنگ تا نقاشی، با توجه و به دقت جزئیات را بررسی می‌کنند. آن‌ها از مواد، ابزار و روش‌های با کیفیتی استفاده می‌کنند تا سطح رنگی صاف و بادوام ایجاد کنند که زیبایی و ارزش خانه شما را افزایش دهد.

با استخدام خدمات رنگ کاری منزل، می‌توانید در کنار داشتن نتیجه حرفه‌ای زمان و انرژی خود را حفظ کنید. نقاشان حرفه‌ای برای کنترل تمامی جنبه‌های این پروژه، از جمله آماده سازی سطح، پوشاندن منافذ و ترک‌ها و اطمینان از انتخاب روش‌های مناسب نقاشی، مجهز شده‌اند. در این مقاله، در مورد خدمات نقاشی حرفه‌ای خانه به شما اطلاعات بیشتری خواهیم داد.

خدمات نقاشی ساختمان با نگین سرویس

خدمات نقاشی ساختمان با نگین سرویس

خدمات نقاشی خانه معمولا شامل موارد متفاوتی مانند نقاشی فضای داخلی و خارجی، رنگ آمیزی تزئینات و گچ بری‌ها، نقاشی کابینت‌ها می‌شوند.

شرکت ما خدمات سفارشی نقاشی فضای داخلی و خارجی بسیاری را ارائه می‌دهد و نتایج صاف و بدون ترک را در هر خانه خواهید داشت. چه خانه شما دو طبقه باشد یا بخواهید اتاق خواب‌های خانه خود را بهتر کنید، یا صاحب رستوران، باشگاه ورزشی، دفتر کار و غیره باشید، تیم ما هر نوع پروژه نقاشی را قبول می‌کند.

خدمات نگین سرویس به شرح زیر است

 • نقاشی فضای داخلی ساختمان
 • نقاشی نمای بیرونی ساختمان
 • نقاشی کابینت

تمامی خدمات نقاشی ساختمان با انواع رنگ‌های پلاستیک، روغنی، آکریلیک، نانو، طرح پتینه، طرحدار، مدرن، کنیتکس و… با توجه به درخواست و نیازشما انجام خواهد شد. جهت بهره‌مندی از خدمات نقاشی ساختمان می‌توانید با شماره تلفن‌های ما درتماس باشید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما عرضه نمایند.

نقاشی فضای داخلی ساختمان

نقاشی فضای داخلی ساختمان

کارهای بسیاری در مورد پروژه‌های نقاشی داخلی می‌توان انجام داد. شما می‌توانید اتاق یا اتاق‌هایتان را خودتان آماده کنید یا ما این کار را برای شما انجام دهیم.

بدین منظور می‌توایند از خدمات کارگر جابجایی نگین سرویس استفاده نمایید.

در این مورد تمامی اثاثیه و حتی پرده‌ها از روی دیوار برداشته شده، به وسط اتاق منتقل می‌شوند.

تمامی درها، پنجره‌ها و وسایل ثابتی که قرار نیست رنگ شوند نیز پوشانده می‌شوند. کف اتاق و مبلمان نیز توسط پلاستیک پوشانده می‌شوند تا رنگ روی آن‌ها پاشیده نشود.

تمامی سطوحی که قرار است رنگ شوند تمیز می‌شوند تا هر گونه آلودگی و گرد و غباری که روی فرایند نقاشی اثر دارند، از بین بروند. این کار چسبندگی و طول عمر رنگ را افزایش می‌دهد.

قبل از شروع نقاشی، هر ترکی که بین پنجره‌ها، درها یا گچ بری‌ها وجود دارد، بتونه کاری می‌شود.

بعد از این مرحله یک آستر زنی اولیه توسط ما انجام خواهد شد تا سطح‌کار و آسیب‌های احتمالی آن مشخص شوند. همچنین در صورت درخواست شما می‌توانیم از پرایمر هم استفاده نماییم که جلو نهایی زیباتری به رنگ خواهد داد.

پرایمر (آستر رنگ) یک پوشش اولیه می‌باشد که قبل از نقاشی روی مواد زده می‌شود. پرایمر چسبندگی رنگ به سطح را بهبود بخشیده، دوام آن را افزایش داده و محافظت بیشتری برای موادی که رنگ می‌شوند ارائه می‌دهد.

برای ارائه ظاهری منظم‌تر، معمولا از اسپری برای نقاشی سقف و غلتک برای دیوارها استفاده می‌شود. دو لایه رنگ روی دیوار زده می‌شود تا نتیجه‌ای حرفه‌ای ایجاد گردد. با استفاده از روش‌های تست شده ما، نقاشان متخصص ما مطمئن می‌گردند که هیچ ترک یا خطی روی سطح قابل مشاهده نباشد.

فرایند نقاشی محیط‌های کوچک و لبه اتاق سخت‌ترین و مهمترین بخش نقاشی حرفه‌ای است. استفاده از برس رنگ و روش مناسب می‌تواند تفاوت بسیار زیادی در ظاهر کلی اتاق ایجاد کند. نقاشان حرفه‌ای ما می‌دانند چگونه از بهترین روش‌ها برای نقاشی محیط‌های کوچک استفاده کنند تا نتیجه عالی بدست آید.

ما تا زمانی که تمامی نوار‌ها، پلاستیک‌ها، کاغذهای رزینی پوششی و تجهیزات ما از محل زندگی و کار شما خارج نشوند، کار را متوقف نخواهیم کرد. همانند بسیاری از شرکت‌های دیگر ما محل کار و زندگی شما را به ریخته و نامرتب ترک نخواهیم کرد.

زمانی که پروژه به پایان رسید، سرکارگر تمامی خدمه را بررسی و قبل از انجام بازرسی به همراه شما، هر گونه مشکلی را برطرف خواهد کرد. زمانی که پس از بازدید کاملا از کار نقاشان راضی بودید، ما کار را خاتمه می‌دهیم.

در نهایت نیز می‌توانید در صورتی تمایل از خدمات جابجایی لوازم ما استفاده نمایید تا نیروهای ما لوازم منزلتان را مثل روز اول در جای خود قرار دهند.

نقاشی نمای بیرونی ساختمان

نقاشی نمای بیرونی ساختمان

سطح بیرونی را به وسیله پودر شستشو آماده می‌کنیم و هر نوع تعمیراتی را کامل می‌کنیم. شستشو با پودر و حذف تمامی آلودگی‌ها از نمای بیرونی، سطحی تمیز برای نقاشی ایجاد می‌کند که رنگ به آن می‌چسبد و کار با کیفیت بالا و با دوامی را ایجاد می‌کند.

در مرحله بعدی داربست، بسته خواهد شد تا نقاش‌ها بتوانند به راحتی به تمام نقاط دسترسی داشته باشند. سپس نقاشی انجام خواهد شد. برای نقاشی نمای بیرونی اغلب از اسپری و پمپ رنگ و رنگ‌های کنیتکس استفاده خواهد شد.

نقاشی کابینت

نقاشی کابینت

اگر می‌خواهید ظاهر حمام یا آشپزخانه خود را بهبود بخشید، نقاشی کابینت‌ها راهی مناسب برای ایجاد فضای به روزتر است و بسیار ارزانتر از خرید کابینت‌های جدید نیز خواهد بود. ما با شما هستیم تا ظاهر جدید و عالی برای کابینت‌ها ایجاد کنید.

روش‌های متفاوتی برای دستیابی به ظاهر مورد نظر با هزینه مناسب با بودجه شما وجود دارد.

 • روش اول نقاشی با اسپری است. برای این فرایند، ما با احتیاط در کابینت‌ها را خارج کرده و آن‌ها را در بیرون رنگ می‌کنیم. این کار باعث می‌شود درها سطحی سفت و هموار داشته باشند تا ظاهری جدید به کابینت‌ها بدهد.
 • روش دوم استفاده از برس رنگ و غلتک است. این روش می‌تواند بسیار ارزانتر باشد، اما با این حال نتیجه عالی را ایجاد کند. در هنگام نقاشی، نقاشان ما به دقت روی کابینت‌ها را رنگ آمیزی می‌کند و مطمئن می‌شوند سطح صافی ایجاد گردد.

مزایای استفاده از خدمات نقاشی ساختمان

مزایای استفاده از خدمات نقاشی ساختمان

زمانی که می‌خواهید نتیجه کار با کیفیت باشد، باید حتما خدمات نقاشی حرفه‌ای را انتخاب کنید. برخی از دلایل انتخاب خدمات نقاشی حرفه‌ای عبارت‌اند از:

 • مسئولیت کمتر: کار نقاشی می‌تواند دشوار باشد، اما اگر کار خود را به نقاش حرفه‌ای بسپارید، نگرانی در مورد نتیجه کار یا اتمام به موقع آن نخواهید داشت. ارائه دهندگان خدمات نقاشی حرفه‌ای به کار خود آگاه هستند و سختی انجام این کار را از روی دوش شما برمی‌دارند.
 • علم مواد: ارائه دهندگان خدمات نقاشی حرفه‌ای بیش از دیگران در مورد مواد نقاشی می‌دانند و همیشه از ابزار با کیفیت استفاده می‌کنند تا بهترین خدمات را ارائه دهند.
 • کیفیت نتیجه کار: بهترین ارائه دهندگان خدمات نقاشی حرفه‌ای می‌دانند چه کاری در نقاشی حرفه‌ای انجام می‌شود و می‌توانند ایجاد همواری و درخشش دیوارهایی که همیشه در ذهن داشته اید را تضمین کنند.
 • اتمام به موقع کار: ارائه دهندگان خدمات نقاشی حرفه‌ای به خوبی می‌توانند هر نوع کار نقاشی را مدیریت کنند و کار خود را در مدت زمان مقرر به اتمام برسانند. آن‌ها برای تمام کردن کار، مدیریت زمان مناسبی دارند.
 • به هزینه‌ای که کرده‌اید احترام می‌گذارند: با بهترین ارائه دهندگان خدمات نقاشی حرفه‌ای، نتیجه مطلوب شما تضمین می‌گردد.
 • تجربه: نقاشان حرفه‌ای که سال‌ها تجربه دارند مسئولیت کامل این پروژه را به عهده خواهند گرفت و اقدامات لازم برای ارائه بهترین خدمات نقاشی را ارائه می‌دهند.
 • تجهیزات مناسب: امروزه انجام خدمات حرفه‌ای نقاشی نیاز به تجهیزات و ابزار بسیاری دارد تا نیازهای مشتریان را برآورده کند. بهترین ارائه دهندگان خدمات نقاشی ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای تمامی پروژه‌ها را خواهند داشت.
 • نظافت کردن: پروژه‌های نقاشی ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد. ارائه دهندگان خدمات نقاشی حرفه‌ای کار خود را با پوشاندن تمامی مکان‌ها و وسایل شروع می‌کند تا از پاشیدن رنگ روی آن‌ها پیشگیری کرده و مطمئن شود تا زمان نظافت نهایی همه چی تحت کنترل است.

هزینه نقاشی ساختمان

تعیین یک مبلغ دقیق برای اجرت نقاشی ساختمان کمی دشوار است زیرا هر سفارش شرایط خاص خود را دارد و ممکن است به تکنیک و یا ابزار خاصی نیاز داشته باشد. از این رو عواملی را که بر قیمت نقاشی ساختمانی تاثیر دارد را بررسی خواهیم کرد.

 • اندازه و مساحت ساختمان: ساختمان‌های بزرگتر با مساحت بیشتر نیاز به تعداد نقاشان بیشتر و مواد اولیه بیشتری دارند.
 • وضعیت و شرایط سطح دیوار‌ها: وضعیت دیوار‌ها قبل از نقاشی نیز هزینه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. اگر سطح‌ها دارای ترک و شکستگی‌ها باشند و نیاز به ترمیم و استوک کردن داشته باشند، هزینه کل افزایش می‌یابد.
 • نوع و کیفیت رنگ: نوع و کیفیت رنگی که برای نقاشی استفاده می‌شود نیز تأثیرگذار است. رنگ‌های با کیفیت بالا ممکن است گرانتر باشند، اما به طول عمر و اثربخشی نقاشی کمک می‌کنند. تهیه رنگ عموما بر عهده کارفرما خواهد بود مگر اینکه در قرارداد طور دیگری ذکر شده باشد.
 • طرح و پیچیدگی نقاشی: اگر نیاز به طرح‌های خاص، الگوها، یا جزئیات پیچیده‌ای برای نقاشی ساختمان وجود داشته باشد، هزینه ممکن است افزایش یابد. طرح‌ها و جزئیات دقیق تر نیاز به زمان و مهارت بیشتری دارند که ممکن است هزینه را افزایش دهند.

همچنین نقاشی بیرون ساختمان هزینه‌ای متفاوت خواهد داشت زیرا شرایط کاری سخت‌تری دارد.

به طور کلی هزینه نقاشی بر اساس متر مربع حساب خواهد شد. البته برای سقف‌های کاذب و یا بخش‌هایی که به راحتی قابل تخمین و اندازه‌گیری نیست، با توافق کارفرما ممکن است هزینه‌ای به صورت کنتراتی در نظر گرفته شود

هزینه نقاشی ساختمان در منطقه 22 و چیتگر

با احداث شهرک‌ها، ساختمان‌های نوساز جدید، مغازه‌ها و مراکزخرید در منطقه 22 و محلات نزدیک به دریاچه چیتگر، نیاز به سرویس‌های نقاشی ساختمان نیز بیش از قبل احساس خواهد شد. اهمیت به طراحی، زیبایی و نظافت محیط یکی از مهم‌ترین نکاتی‌ست که بر حاضران تاثیر بسیاری خواهد داشت. لذا اگر به دنبال خدمات نقاشی ساختمان هستید، نگین سرویس پیشنهادی عالی برایتان دارد، از این پس می‌توانید تمامی خدمات نظافتی و تعمیرات را بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

سوالات پرتکرار

آیا برای نقاشی ساختمان بایستی لوازم مورد نیاز نقاش‌ها را از قبل خریداری نمود؟

نقاشان حرفه‌ای تمامی ابزار و وسایلی که نیاز دارند، از نردبان‌ها و برس‌ها تا غلتک‌ها و برزنت‌ها را به همراه خود خواهند داشت.

در صورتی که در منزل لوازم نقاشی ساختمان دارید، می‌توایند این مورد را از پیش با همکاران ما مطرح نمایید.

آیا نقاشان نگین سرویس رنگ‌های موردنظر را نیز خریداری خواهند کرد؟

رنگ ساختمان همواره موردی سلیقه‌ای است که ما بر عهده شما می‌گذاریم البته بهتر است که از پیش در مورد نوع رنگ مورد نظر با نقاش صحبت نمایید. در صورتی که رنگ به خصوصی در نظر ندارید یا یک رنگ را به صورت ژورنالی انتخاب نموده‌اید، همکاران ما آن را تهیه و هزینه آن را در فاکتور منظور خواهند کرد.

برای رنگ کردن و نقاشی ساختمان غلتک بهتر است یا اسپری؟

پاسخ به این سوال بستگی به نیاز و فضای شما دارد. پمپ اسپری‌ها دستگاه‌های قدرتمندی هستند که رنگ را به سطح پمپاژ می‌نمایند. این روش نسبت به رنگ با غلتک سریع‌تر است اما سطوح را به لکه‌های رنگ آغشته خواهد کرد. لذا برای نماهای بیرونی مناسب‌تر است. غلتک نیز برای فضاهای داخلی مناسب‌تر است.

چقدر طول می‌کشد تا خانه رنگ شود؟

با یک تیم دو یا سه نفره به طور متوسط سه تا چهار روز طول می‌کشد تا خانه‌ای با سایز متوسط نقاشی شود. در این مورد، خانه متوسط از نظر ما یک خانه یک یا دو طبقه با حداکثر چهار اتاق خواب است.

بهترین زمان برای رنگ کردن خانه چه زمانی است؟

اوایل تابستان و پاییز معمولا بهترین شرایط آب و هوایی برای نقاشی ساختمان است که کمترین میزان بارش و نوسانات دما در روز و شب را خواهیم داشت. در این صورت مطمئن هستیم که نقاشی به خوبی انجام می‌شود و احتمال خشک شدن رنگ به خوبی مهیا است.

آیا می‌توانم از چندین متخصص رنگ کار درخواست کنم که برای رنگ کردن خانه بیایند؟

بله، زمانی که جزئیات کار خود را ارسال می‌کنید، می‌توانید مشخص کنید که چه تعداد نیروی تخصصی نیاز دارید و برای چه مدتی می‌خواهید برا شما کار کنند.

بعد از رنگ کردن خانه، آیا می‌توان در آنجا خوابید؟

هرچند ممکن است در عرض 2 تا 8 ساعت پس از نقاشی ساختمان حس کنید که رنگ خشک شده است، اما مواد سمی می‌توانند تا دو هفته بعد از نقاشی همچنان در فضا آزاد شوند. مطمئن شوید که گردش هوا به خوبی در اتاق انجام می‌شود (پنجره‌ها باز هستند، پنکه روشن است) و در صورت امکان تا دو هفته در اتاق نقاشی شده نخوابید.

آیا نقاشی ساختمان در هر آب و هوایی انجام می‌شود؟

نقاشی ساختمان معمولاً در آب و هوای خشک و ملايم ترجيح داده می‌شود. باران، رطوبت بالا، و دمای بسیار بالا یا پایین ممکن است به نقاشی آسیب برساند و کیفیت نقاشی را کاهش دهد. از این رو، بهتر است نقاشی در زمان‌هایی انجام شود که شرایط آب و هوایی مناسب باشد

آیا لازم است که من به رنگ‌ها و جزئیات فنی مربوط به نقاشی آشنا باشم؟

خیر، نیازی به آشنایی کامل با رنگ‌ها و جزئیات فنی نقاشی ندارید. نقاشان حرفه‌ای ما اطلاعات لازم را در اختیار دارند و می‌توانند شما را در انتخاب رنگ‌ها و مواد مناسب راهنمایی کنند.

آیا پس از نقاشی نیاز به مراقبت خاصی از سطوح دارم؟

بله، پس از نقاشی، توصیه می‌شود سطوح را در مقابل آسیب‌های معمول مانند خراشیدگی و لکه‌ها محافظت کنید. بهتر است برای تمیزکردن دیوار از پاک کننده‌های مناسب و ضدخش استفاده نمایید تا به دیوار آسیب نرساند.

مقالات مرتبط

تماس با ما