شماره تلفن و قیمت کارگر نظافت ساختمان

هزینه نظافت ساختمان در تهران به خدمات مورد نیاز مشتری بستگی دارد. مشتری به هنگام ثبت سفارش خدمات مورد نیاز را اعلام می‌کند و کارشناس بر اساس این اطلاعات ساعات مورد نیاز برای نظافت را تخمین زده، هزینه را محاسبه کرده و به مشتری اعلام می‌کنند. در نگین سرویس، قیمت کارگر خانم و کارگر آقا یکسان بوده و تفاوتی ندارد. بسته به خدمات مورد نیاز می‌توانید برای استخدام بهترین نظافتچی در نگین سرویس اقدام کنید. همچنین در نظر داشته باشید قیمت نظافتچی در روزهای تعطیل با روزهای عادی تفاوتی نداشته و یکسان می‌باشد. تنها درصورتی‌که بخواهید نظافتچی زمان بیشتری از ساعت مقرر در محل ساختمان حضور داشته و مشغول به کار باشد، باید مبلغی بابت هزینه ساعات اضافی پرداخت کنید. به منظور ثبت سفارش می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید.

قیمت کارگر نظافت ساختمان طبق تعرفه نظافت 1401 تعیین می‌گردد. در موسسه خدمات نظافتی نگین هزینه نظافت به ازای 4 ساعت اول 250 هزار تومان می‌باشد و برای هر ساعت اضافه، مبلغ 30 هزار تومان به این عدد اضافه می‌گردد. لازم به ذکر است برای مشتریانی که به صورت دوره‌ای و منظم برای دریافت خدمات نظافتی اقدام کنند، 5 درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد شد. هزینه نظافت در کلیه مناطق تهران یکسان بوده و تفاوتی ندارد. البته باید در نظر داشته باشید برای مسیرهایی که به مترو و خطوط بی آر تی دسترسی آسان ندارند، همچون درکه و دارآباد، مشتری باید هزینه‌ای حدود 20 تا 50 هزار تومان بابت کرایه تاکسی بپردازد.

شمار تلفن کارگر برای نظافت ساختمان


به منظور دریافت اطلاعات در خصوص هزینه خدمات نظافت ساختمان و همچنین ثبت سفارش می‌توانید با شماره 02146066006 و یا 4020120-0992 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان نگین سرویس در ارتباط باشید.

 

قیمت نظافت ساختمان در تهران چقدر است؟


قیمت نظافت ساختمان در تهران چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین فاکتورها به هنگام استخدام کارگر نظافت ساختمان، هزینه نظافت است. قیمت نظافت ساختمان در تهران به فاکتورهای متعددی همچون نوع خانه، متراژ و خدمات مورد نیاز مشتری بستگی دارد. به هنگام ثبت سفارش، مشتری اطلاعات لازم در خصوص خدمات مورد نیاز را اعلام می‌کند. کارشناس هم طبق تعرفه، کل هزینه را برآورد کرده و به مشتری اعلام می‌کنند.

برخی از فاکتورهای موثر در هزینه نظافت ساختمان عبارتند از:

نوع ساختمان

هزینه نظافت بسته به نوع ساختمان متفاوت می‌باشد. به طور مثال قیمت نظافت آپارتمان با قیمت نظافت ساختمان اداری‌ متفاوت است. بسته به اینکه ساختمان حیاط داشته باشد، پارکینگ داشته باشد، چند بلوک باشد و … قیمت‌ها متفاوت است.

متراژ ساختمان

یکی دیگر از فاکتورهای موثر در هزینه نظافت ساختمان متراژ ساختمان می‌باشد. هرچه مساحت ساختمان بیشتر باشد، هزینه نظافت هم بیشتر خواهد بود.

تعداد طبقات و واحدها

تعداد طبقات و واحدها هم در هزینه نظافت ساختمان تاثیرگذار است. به طور مثال نظافت ساختمان 20 واحدی در مقایسه با آپارتمان 4 واحدی به زمان بیشتری نیاز دارد. در نتیجه هزینه هم بیشتر خواهد بود.

خدمات مورد نیاز

خدمات مورد نیاز مشتری هم در هزینه نظافت تاثیر دارد. به طور مثال اگر بخواهید نظافتچی علاوه‌بر اقدامات معمول، یخچال را تمیز کند، پرده‌ها را بشوید، سقف را بشوید و … هزینه نظافت بالاتر می‌باشد.

ساعت کاری نظافتچی

ساعت کار نظافتچی نیز در قیمت نظافت ساختمان موثر است. هرچه زمان بیشتری برای نظافت نیاز باشد، مشتری باید هزینه بیشتری پرداخت کند.

قیمت کارگر نظافت ساختمان در نگین سرویس


قیمت کارگر نظافت ساختمان در نگین سرویس

هزینه نظافت ساختمان در موسسه خدماتی نگین به ازای 4 ساعت اول 250 هزار تومان می‌باشد. همچنین به ازای هر ساعت اضافه مشتری باید 30 هزار تومان پرداخت کند. در نظر داشته باشید درصورتی‌که به صورت دوره‌ای برای دریافت خدمات نظافت ساختمان اقدام کنید، نگین سرویس 5 درصد تخفیف برای شما در نظر خواهد گرفت. همچنین درصورتی‌که در حین نظافت تصمیم بگیرید کارگر زمان بیشتری در محل حضور داشته باشد، باید با موسسه هماهنگی‌های لازم را انجام دهید و هزینه اضافی را بپردازید.

قیمت کارگر ساختمان ساعتی چقدر است؟

 

نیروهزینه خدمات تا 4 ساعتهر ساعت اضافه (تا 8 ساعت)هر ساعت اضافه خارج از برنامه رزرو (تا 8 ساعت)هر ساعت اضافه بعد از 8 ساعت
معمولی500000100000150000150000
ویژه600000100000150000200000
هزینه شامپو فرش، باز و بست پرده و لوستر به شرح ذیل جداگانه محاسبه می‌شود:

پرده گیره‌ای هر عدد 30، پرده پانچی 15 هزار تومان

لوستر کلاسیک 20، لوستر پذیرایی 40 هزار تومان

شامپو مبل به ازای هر نفر 10 هراز تومان

شامپو فرش به ازای هر متر 5 هزار تومان

نظافت دیوار و شیشه تنها توسط آقایان می‌بایست انجام شود. در صورت اصرار مشتری جهت انجام توسط نیروی خانم به هزینه فوق الذکر 20 درصد اضافه می‌شود.

قیمت نظافتچی آقا بیشتر است یا نظافتچی خانم؟


قیمت نظافتچی آقا بیشتر است یا نظافتچی خانم؟

برای خدمات مختلف می‌توانید برای استخدام نظافتچی خانم و آقا اقدام کنید. معمولا مشتری برای انجام کارهای حساس که نیاز به وسواس بیشتری دارد، ترجیح می‌دهد از نظافتچی خانم کمک بگیرد. این درحالی است که برای نظافت دیوارهای ساختمان و پارکینگ نظافتچی آقا توانایی بیشتری داشته و بهتر است امر نظافت را به ایشان بسپارید. در نگین سرویس هزینه نظافتچی خانم و آقا برابر است و تفاوتی ندارد.

قیمت کارگر نظافت ساختمان در روزهای تعطیل


قیمت کارگر نظافت ساختمان در روزهای تعطیل

هزینه نظافت ساختمان در روزهای عادی و تعطیل یکسان بوده و تفاوتی ندارد. به طور کلی یک هزینه ثابت برای نظافت ساختمان وجود دارد. با این وجود درصورتی‌که نظافتچی برای نظافت به زمان بیشتری نیاز داشته باشد، مشتری باید بابت هر یک ساعت اضافی مبلغ 30 هزار تومان بپردازد. همچنین درصورتی‌که محل ساختمان به مترو و خطوط بی آر تی دسترسی آسان نداشته باشد، مشتری باید چیزی حدود 20 تا 50 هزار تومان بابت کرایه تاکسی پرداخت کند.

قیمت کارگر نظافت ساختمان در مناطق مختلف تهران


قیمت کارگر نظافت ساختمان در غرب، شمال، جنوب و شرق تهران یکسان بوده و تفاوتی ندارد. به طور مثال هزینه نظافت ساختمان در پاسداران تهران با هزینه نظافت ساختمان در یکی از مناطق جنوبی تهران همچون نواب یکسان است. البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر ساختمان مورد نظر در لواسان و یا شهریار باشد، با توجه به اینکه رفت و آمد نظافتچی در این مناطق مشکل می‌باشد، مشتری باید هزینه گرفتن اسنپ یا تاکسی را به نظافتچی بپردازد.

هزینه وسایل لازم و مواد شوینده مورد نیاز برای نظافت ساختمان چقدر است؟


تهیه تمامی وسایل و مواد شوینده مورد نیاز همچون نردبان، دستکش، مواد شوینده و ضدعفونی کننده برعهده مشتری است. با این وجود اگر مشتری نتواند این موارد را تهیه کند، می‌تواند از نظافتچی بخواهد برای تهیه این موارد اقدام کند. لازم به ذکر است هزینه خرید وسایل و مواد شوینده مورد نیاز برعهده مشتری است. نظافتچی با ارائه فاکتور به مشتری هزینه خرید وسایل و مواد را اعلام و مشتری این مبلغ را به ایشان پرداخت می‌کند. در نظر داشته باشید، درصورتی‌که محل خرید وسایل از محل ساختمان دور باشد و نظافتچی نتواند آنها را به محل برساند، می‌تواند اسنپ بگیرد و مشتری هزینه اسنپ را پرداخت ‌کند.

هزینه ایاب و ذهاب نظافتچی


هزینه رفت و آمد نظافتچی برعهده خود نظافتچی است. تنها درصورتی‌که محل ساختمان به مترو و خطوط بی‌آر‌تی دسترسی آسان نداشته باشد، مشتری باید چیزی حدود 20 تا 50 هزار تومان بابت کرایه تاکسی پرداخت کند.

بسته به فاصله و مسیر مشتری نسبت به وسایل حمل و نقل عمومی ( مترو و اتوبوس) از 10 تا 30 هزار تومان حق ایاب و ذهاب به نرخ فوق اضافه می‌شود.از ساعت 8 شب به بعد 30 هزار تومان، ساعت 9 مبلغ 50 هزار تومان هزینه ایاب و ذهاب به همکار تعلق می‌گیرد. این موضوع راجع به کار بانوان متفاوت بوده و از ساعت 8 به بعد مشمول اسنپ می‌باشد. راجع به اعزام نیروی نظافتی جهت مناطق ویلایی از قبیل لواسانات، دماوند، رودهن، کردان کرج، چهارباغ کرج و … اماکن‌های اعزام نیرو به صورت توافقی وجود دارد.

انعام نظافتچی


برای دریافت خدمات نظافت ساختمان نیازی به انعام دادن نیست. با این وجود، اگر مشتری مایل به دادن انعام باشد، می‌تواند بین 10 تا 20 درصد از مبلغ کل نظافت را به نظافتچی انعام بدهد.

پرسش‌های متداول


هزینه نظافت ساختمان در نگین سرویس چقدر است؟

هزینه نظافت ساختمان به ازای 4 ساعت، 250 هزار تومان می‌باشد.

هزینه کارگر نظافت ساختمان به ازای هر ساعت اضافه کاری چقدر است؟

30 هزار تومان

آیا هزینه ایاب و ذهاب نظافتچی به محل برعهده مشتری است؟

خیر. برعهده نظافتچی است.

آیا هزینه خرید مواد شوینده برای نظافت برعهده نظافتچی است؟

خیر. مشتری موظف است کلیه وسایل و مواد شوینده مورد نیاز برای نظافت را تهیه کند.

آیا قیمت نظافتچی خانم با نظافتچی آقا متفاوت است؟

خیر. قیمت کارگر خانم و کارگر آقا برای نظافت ساختمان برابر می‌باشد.

مقالات مرتبط

تماس با ما