نظافت توالت فرنگی

تمیز بودن توالت فرنگی چه در خانه باشد چه در محل کار، رستوران یا توالت عمومی برای سلامتی و رفاه افرادی که از آن استفاده می‌کنند، ضروری است. اگر توالت فرنگی به درستی و به طور منظم تمیز و ضدعفونی نشود، استفاده‌ کنندگان از آن ممکن است دچار عفونت‌های مجاری ادراری شوند یا پوست‌شان در محل تماس با توالت فرنگی عفونت کند.

اگر از نظافتچی‌های حرفه‌ای نگین سرویس برای تمیز کردن توالت فرنگی استفاده کنید، نیروهای کاربلد ما توالت فرنگی را به طور اساسی تمیز خواهند کرد تا توالت ضدعفونی و بهداشتی شود و تمیز نگه داشتن آن در فاصله بین دفعات استفاده برای‌تان راحت‌تر شود. نظافتچی‌های حرفه‌ای نگین سرویس نهایت توجه را به جزئیات می‌کنند و تمام نقاط دور از دسترس را به خوبی تمیز می‌کنند.

بنابراین اگر وقت نظافت توالت فرنگی منزلتان را ندارید و می‌خواهید به بهترین نحو ممکن تمیز شود می‌توانید از سرویسهای نظافتی نگین سرویس استفاده نمایید.

خدمات نظافت توالت فرنگی با نگین سرویس

خدمات نظافت توالت فرنگی با نگین سرویس

قابل درک است که تمیز کردن توالت فرنگی یکی از ناخوشایندترین کارهاست که اکثر مردم از آن متنفراند. اما لازم نیست ناراحت باشید، چون ما آماده‌ایم تا در از بین بردن میکروب‌ها و زدودن جرم و کثیفی از توالت فرنگی به شما کمک کنیم.

نظافت توالت فرنگی تنها به منازل محدود نمی‌شود، بلکه سالن‌ها، ادارات و دفاتر، مراکز تجاری، پاساژها، سینما‌ها و بسیاری از مراکزها امروزه از توالت‌های فرنگی استفاده می‌کنند و نیاز به خدمات نظافت دارند. تمیزکردن به موقع و مرتب سرویس‌های بهداشتی ایرانی یا فرنگی باعث حفظ سلامت مراجعان و اطمینان خاطر آن‌ها خواهد شد.

در صورتی که نیاز به خدمات تخصصی نظافت منزل و سرویس‌های بهداشتی نیاز دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌ها و واتساپ ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

نحوه نظافت توالت فرنگی

نحوه نظافت توالت فرنگی

برای شروع نظافت توالت فرنگی، نظافتچیان مقداری ماده جرمگیر و ضدعفونی کننده را درون توالت فرنگی می‌ریزند و کمی صبر می‌کنند تا مواد اثر کنند. سپس با کمک فرچه‌ها تمامی قسمت‌های توالت فرنگی، حتی درز‌هایی که دسترسی به آنها دشوار است را نظافت خواهند کرد.

بعد از نظافت کاسه توالت فرنگی و از بین بردن لکه‌های آن نوبت به نظافت نشیمن و درب آن می‌رسد که برای آن نیروهای ما از مواد شوینده ملایم تر و وایتکس استفاده می‌نمایند تا لک‌ها و آلودگی‌ها از بین برود. سپس از همین ترکیب برا نظافت فلاش تانک و بدنه توالت فرنگی استفاده خواهند کرد.

در صورت تمایل می‌توانیم از قرص‌های خوشبو کننده برای فلاش تانک توالت فرنگی استفاده نماییم. این قرص‌ها بوی بد را برای مدتی کنترل می نمایند.

در پایان، نظافتچی خانم یا آقا تمامی سطح  توالت فرنگی را با یک دستمال خشک خواهد تا رد و اثر قطرات آب بر روی توالت فرنگی باقی نماند.

مزایای استفاده از خدمات نظافت توالت فرنگی

مزایای استفاده از خدمات نظافت توالت فرنگی

نیروهای خدماتی نگین سرویس به ابزار حرفه‌ای و شوینده‌های خاص و ایمنی مجهزاند که هر کدام کاربرد ویژه‌ای دارند و با استفاده از آن‌ها نظافت کامل و بی‌نقصی را انجام می‌دهند. نظافتچی‌های حرفه‌ای ما با بهره‌گیری از ابزار و مواد شوینده مخصوص، توالت فرنگی را بسیار بهتر از خودتان تمیز می‌کنند.

بنابراین اگر از ما برای نظافت توالت فرنگی کمک بگیرید، دیگر لازم نیست درباره تمیز بودن این مکان حساس نگران باشید. به‌علاوه می‌توانید مطمئن باشید که سرویس بهداشتی‌تان عاری از هر گونه میکروب، ویروس و لکه خواهد شد.

از این‌ گذشته اگر برنامه منظمی برای نظافت توالت فرنگی داشته باشید، تمیز کردن روزمره سرویس بهداشتی به تلاش بسیار کمتری نیاز خواهد داشت، چون نظافتچی‌های ما تمام نقاط پنهان و آشکار را هر بار حین نظافت کامل به خوبی می‌سایند و تمیز می‌کنند. به‌ این‌ ترتیب دیگر روی توالت فرنگی‌تان اثری از لکه‌های سرسخت و مقاوم نخواهد بود.

مزیت آخر این است که برنامه منظم نظافت توالت فرنگی ایمنی و سلامت خانواده، کارکنان و مهمانان خانه و محل کارتان را تضمین می‌کند.

هزینه نظافت توالت فرنگی

قیمت و هزینه نظافت توالت فرنگی به چند عامل بستگی دارد. تعداد توالت فرنگی‌ها، میزان آلودگی آنها و تعداد نیروهای درخواستی شما همگی بر هزینه‌های نهایی تمیز کردن توالت موثر خواهد بود. همچنین اگر نیاز به نظافت بخش‌های مختلف سرویس بهداشتی نیز باشد، هزینه آن را نیز بایستی در نظر بگیرید.

همچنین هزینه ایاب و ذهاب نیروهای ما یکی دیگر از عوامل موثر است بنابراین اگر خانه یا محل مورد نظرتان دسترسی مناسبی به وسایل نقلیه عمومی مثل مترو، بی آرتی و تاکسی داشته باشد، هزینه ایاب و ذهاب کمتر خواهد بود در غیر این صورت مبلغ کرایه ماشین بایستی پرداخت شود.

هزینه نظافت توالت فرنگی در منطقه 22 و چیتگر

نظافت سرویس‌های بهداشتی از جمله نظافت سرویس فرنگی جز یکی از بخش‌های جدانشدنی خدمات نظافتی است لذا نگین سرویس برای راحتی حال همراهان خود در منطقه 22 و ساکنین چیتگر خدمات نظافتی خود را با هزینه‌ای مقرون به صرفه در سریع ترین زمان ممکن ارائه می‌نمایید. نیروهای حاضر در محل بعد از تماس شما به سرعت در محل حاضر شده و شروع به کار خواهند کرد.

سخن آخر

سرویس بهداشتی و توالت فرنگی در خانه یا محل کار پرکاربردترین مکان بهداشتی است. بنابراین تصادفی نیست که سرویس بهداشتی به نظافتی بسیار دقیق، حرفه‌ای و اساسی نیاز دارد. استفاده روزمره محیط مناسبی را برای رشد باکتری‌ها، میکروب‎ها و قارچ‌ها مهیا می‌کند و لایه‎های جرم و رسوبات آهکی روی تمام سطوح جمع می‌شود. تمام این عوامل می‌توانند خطری جدی برای سلامتی‌تان باشند. نگین سرویس خدماتی حرفه‌ای را برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و توالت فرنگی در اختیارتان می‌گذارد. همواره می‌توانید یکی از نیروهای باتجربه و ماهر ما را برای تمیز کردن توالت فرنگی استخدام کنید. هر کجایی که باشید، خانه، شرکت، رستوران، کافی‌شاپ یا آرایشگاه، نیروهای ما به کمک‌تان خواهند آمد و نظافت اساسی سرویس بهداشتی را انجام خواهند داد. نظافتچی‌های ما گرد و غبار و انواع آلودگی را کاملاً پاک می‌کنند، گوشه‌های سرویس بهداشتی و کفش را عاری از کپک و میکروب می‌کنند و تمام نقاط را ضدعفونی می‌کنند. بنابراین تردید نکنید و برای داشتن یک سرویس بهداشتی تمیز همین امروز با ما تماس بگیرید.

پرسش‌های پرتکرار

هر چند وقت یک بار باید برای خدمات نظافت توالت فرنگی درخواست بدهم؟

جواب این سؤال کاملاً به میزان استفاده از سرویس بهداشتی‌تان بستگی دارد. به‌طور کلی دو یا سه بار نظافت در روز برای سرویس بهداشتی شرکت‌ها و مکان‌های عمومی و یک بار در هفته برای توالت فرنگی خانه‌ها کافی است.

سرکه و جوش شیرین توالت فرنگی را تمیز می‌کند؟

لکه‌های توالت فرنگی را می‌توانید با فرچه توالت، جوش شیرین و سرکه سفید پاک کنید.

بهترین راه برای تمیز کردن توالت فرنگی چیست؟

می‌توانید از محصولات طبیعی مانند کولا، سرکه و جوش شیرین استفاده کنید. برای دستیابی به یک نتیجه مطلوب توصیه می‌کنیم نظافتچی‌های حرفه‌ای را برای زدودن تمام میکروب‌ها و باکتری‌ها استخدام کنید.

وایتکس برای تمیز کردن توالت فرنگی خوب است؟

با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه می‌شوید که سایت‌های بسیاری تمیز کردن توالت فرنگی با وایتکس یا محلول سفیدکننده را توصیه می‌کنند. اما پیشنهاد ما این است که از وایتکس استفاده نکنید. وایتکس به راحتی تجزیه نمی‌شود و به همین دلیل به محیط آسیب می‌زند. به‌علاوه وایتکس پاک‌کننده نیست. آلودگی‌ها سفید می‌شوند، اما از بین نمی‌روند.

اگر توالت فرنگی را تمیز نکنم، چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر توالت فرنگی را تمیز نکنید، مواد معدنی موجود در آب به مرور زمان کاسه توالت را لک خواهد کرد. این لک‌ها ذرات و باکتری‌ها را گیر می‌اندازند و توالت‌تان را کثیف و غیربهداشتی می‌کنند. مشکل دیگر رشد قارچ و کپک زدن است. محیط مرطوب سریع‌تر کپک می‌زند و کاسه مرطوب توالت مکانی ایده‌آلی برای رشد قارچ‌ها و ایجاد کپک است.

آیا برای نظافت توالت فرنگی بایستی مواد شوینده لازم را تهیه کنم؟

این مورد بسته به خودتان دارد، نیروهای نگین سرویس  می‌توانند مواد ضدعفونی کننده را تهیه کرده و هزینه آن را در فاکتور شما اضافه کنند یا شما جداگانه مواد را خریداری نمایید.

مقالات مرتبط

تماس با ما