خدمات نصب انواع کاغذ دیواری وینیل، الیاف و نانو بر روی تمامی سطوح

نصب کاغذ دیواری باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود. برداشت و نصب کاغذ دیواری در اغلب اوقات برای مردم کار آسانی محسوب نمی‌شود. می‌توان گفت که این کار هنری است که نیاز به دقت فراوان دارد. طی انجام نصب، کاغذ دیواری باید به درستی تنظیم شود، به همین دلیل کمک گرفتن از متخصصان امری ضروری محسوب شده و توسط افراد حرفه‌ای انجام می‌گیرد. این افراد با استفاده از ابزار و دانش لازم، کاغذ دیواری را با بالاترین کیفیت برای شما نصب می‌کنند. شرکت خدماتی نگین سرویس علاوه بر نصب و تعمیر کاغذ دیواری، می‌تواند خدماتی نظیر حذف کاغذ دیواری قدیمی و در نهایت نصب کاغذ دیواری جدید را ارائه داده و فضایی تازه و زیبا را برای شما به ارمغان بیاورد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب کاغذ دیواری لطفاً در این مقاله با ما همراه شوید.

خدمات اجرا، تعمیر و نصب کاغذ دیواری با نگین سرویس

نگین سرویس در اجرا، تعمیر و نصب کاغذ دیواری منازل و شرکت‌های تجاری دارای تخصص فراوان است. نصابان حرفه‌ای، کاغذ دیواری را با بالاترین کیفیت برای شما نصب کرده تا در نهایت اتاقی زیبا و چشم‌نواز داشته باشید.

لیست خدمات نگین سرویس به شرح زیر است:

  1. مشاوره برای نصب کاغذ دیواری وینیل، پارچه‌ای، الیافی، مخملی، سه بعدی، پتینه، نانو، نانوون، پلی‌استر و …
  2. نصب کاغذ دیواری پذیرایی، راهرو، اتاق خواب و …
  3. اجرای کاغذ دیواری روی انواع سرامیک، کاشی آشپزخانه و سرویس بهداشتی و دیوار گچی
  4. نصب کاغذ دیواری بر روی انواع رنگ پلاستیک، روغن، بلکا و دیوار سیمانی
  5. ارائه خدمات زیرسازی، بتونه‎‌کاری و هموارسازی دیوار
  6. نصب انواع کاغذ دیواری برای محیط‌های مختلف مسکونی، اداری و تجاری

ما چگونه کاغذ دیواری را نصب می‌کنیم؟

نصب کاغذ دیواری

ابتدا با آماده کردن تجهیزات لازم مانند نردبان و لوازم مورد نیاز برای نصب دقیق، نصاب‌ها با رعایت نکات ایمنی، کار را شروع می‌کنند. شرکت نگین سرویس تمام کارهای لازم برای نصب کاغذ دیواری را به صورت مرحله به مرحله انجام می دهد. در ادامه مراحل به طور کامل توضیح داده شده است.

کندن کاغذ دیواری قبلی

این مرحله زمانی انجام می‌‌گیرد که نیاز به کندن کاغذ دیواری قدیمی باشد. در این مرحله کاغذ دیواری قبلی باید به گونه‌ای صحیح حذف شود. به طور کلی قبل از نقاشی کردن دیوار و یا نصب کاغذ دیواری جدید انجام این مرحله ضروری است. در این مرحله نه تنها کاغذ دیواری برداشته می‌شود، بلکه دیوار از تمام چسب‌های باقیمانده پاک خواهد شد. انجام این کار چسبندگی مناسب کاغذ دیواری یا رنگ جدید را تضمین می‌کند.

کارکنان ما دیوار را به طور کامل از کاغذ دیواری و چسب قدیمی پاک می‌کنند تا اطمینان یابند که کار به درستی انجام گیرد. به این ترتیب کاغذ دیواری در خانه شما به درستی نصب خواهد شد. در مرحله پاک‌سازی ابتدا هر بخش چسب زده را خیس کرده و منتظر می‌مانیم تا نرم شود، در نهایت تکه‌های کوچک چسب را برمی‌داریم. در صورتی که این مرحله به درستی انجام نشده و حتی در بخش‌های کوچک نادیده گرفته شود، در زمان نصب کاغذ دیواری احتمال ایجاد حباب زیاد خواهد بود.

زیرسازی و آماده سازی دیوار

پیش از نصب کاغذ دیواری، دیوار باید برای نصب آماده شود. این عمل نتیجه‌ای صحیح و دراز مدت را به همراه خواهد داشت. سطح دیوار باید عاری از هرگونه نقص بوده و سوراخ و حفره هوای احتمالی به طور کامل از بین برود. نصابان ابتدا ترک دیوار‌ها را پر کرده و با صاف کردن سطوح ناهموار، میزان چسبندگی را برای نصب کاغذ دیواری افزایش می‌دهند. در صورتی که قرار باشد کاغذ دیواری بر روی کاشی و سرامیک نصب شود ابتدا باید شکاف‌های بین آن‌ها نیز پر شود.

این نکته را بدانید که متخصصان ما از چسب کاغذ دیواری با کیفیت بالا استفاده می‌کنند. به برخی از کاغذ دیواری‌ها ابتدا باید چسب زده شود، در حالی که برخی دیگر به طور مستقیم به دیوار چسبانده می‌شوند.

برش زدن کاغذ دیواری

متخصصان ما کاغذ دیواری را روی یک سطح تمیز، رو به پایین می‌چینند. پانل‌ها را اندازه می‌گیرند و بالا و پایین آن را تا جایی که کمی اضافه باشد می‌برند. اگر کاغذ دیواری دارای طرح است، الگوها را با دقت تراز و مطابقت داده می‌شوند تا ظاهری یکدست داشته باشند.

چسباندن کاغذ دیواری

در مرحله بعدی، کار از گوشه‌ای از دیوار آغاز شده و پانل اول نصب می‌شود. طی این مرحله نصاب اطمینان می‌یابد که کاغذ دیواری به صورت عمودی و تراز نصب شود. سپس توسط برس کاغذ دیواری یا ابزار صاف کننده، حباب هوا و چین و چروک صاف شده و سپس سایر پانل‌ها نصب و تراز خواهند شد. زمانی که تمام پانل‌ها نصب شدند، کاغذ دیواری اضافی از بالا و پایین کوتاه می‌شود تا لبه‌ای صاف ایجاد شود.

بررسی نهایی

پس از نصب کامل تمامی قسمت‌ها، متخصصان تمامی لبه‌های قرنیز و کنار پریزها و گوشه دیوارها را بررسی می‌نماید. ممکن است نصاب، چسباندن کاغذ دیواری بخش‌هایی که پرتی دارند و صاف و زاویه‌دار نیستند را نیز به مرحله آخر کار موکول کند تا بهینه از رول‌های  کاغذ دیواری استفاده نماید. بعد پایان کار، چسب‌های اضافی را از لبه کار پاک نموده و بخش‌های اضافی را مجدداً رول می‌کند. سپس محل‌ کار را تمیز و مرتب می‌نماید و تکه کاغذهای باقی مانده را جمع می‌کند.

کارکنان شرکت نگین سرویس برای نصب کاغذ دیواری، جایی برای خطا باز نخواهند گذاشت. پیمانکاران ما هر پروژه را با دقت فراوان و جزء به جزء تکمیل می‌کنند. از برش کاغذ دیواری تا نصب آن گرفته، به طور کامل اطمینان می‌یابیم که مشتریان از خدمات دریافتی راضی باشند.

در صورتی که در آینده به خدمات نظافت کاغذ دیواری نیاز داشته باشید نیز می‌توانید از خدمات مؤسسه نگین سرویس برای نظافت اصولی انواع کاغذهای دیواری بهره ببرید.

چرا خودمان نمی‌توانیم کاغذ دیواری را نصب کنیم؟

نصاب حرفه‌ای، دانش کافی در خصوص کاغذ دیواری و همچنین مهارت و تجربه لازم به منظور رسیدگی به مشکلات و چالش‌های نصب کاغذ دیواری را دارد. این افراد با انواع کاغذ دیواری آشنا بوده و در خصوص آماده سازی دیوار، تراز دقیق و صاف چسباندن کاغذ دیواری اطلاعات کافی دارند. مهارت آن‌ها احتمال خطا را کاهش داده و نتیجه‌ای با کیفیت ارائه می‌دهد.

همچنین شما نمی‌توانید به طور بهینه از رول‌های کاغذ دیواری استفاده نمایید و ممکن است بخش زیادی از هزینه‌تان در برش نادرست از بین برود. بنابراین بهترین گزینه این است که از نیروهایی کمک بخواهید که علاوه بر دقت در برش و تعهد به کار، بدون اتلاف وقت و انرژی بهترین نتیجه را به شما تحویل خواهند داد.

قیمت نصب و تعمیر کاغذ دیواری

هزینه نصب کاغذ دیواری به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اندازه و پوشش قبلی دیوار (گچ، رنگ روغن، پلاستیک، کاشی و…)، نوع کاغذ دیواری، مهارت و تجربه نصاب، و شرایط محل نصب کاغذ دیواری (سلامت دیوار، نم‌زدگی و رطوبت). همچنین هر منطقه و شهری ممکن است تعرفه متفاوتی داشته باشد. جدول زیر تعرفه نصب کاغذ دیواری نگین سرویس را نمایش می‌دهد:

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 50 و 60 (هر رول)55,000 الی 65,000 تومان
قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 70 (هر رول)80,000 الی 95,000 تومان
قیمت نصب کاغذ دیواری عرض  106 (هر رول)120,000 الی 150,000 تومان
قیمت نصب کاغذ دیواری سقف (هر رول)90,000 الی 130,000 تومان
قیمت کندن کاغذ دیواری (متر مربع)12,000 الی 18,000 تومان
قیمت باز و بسته کردن رادیاتور70,000 تومان
قیمت نصب پوستر400,000 الی 550,000 تومان
قیمت زیرسازیتوافقی
قیمت خرده کاریتوافقی

هزینه نصب کاغذ دیواری در منطقه 22 و چیتگر

به همراهان عزیز نگین سرویس در منطقه 22 و چیتگر این مژده را می‌دهیم که از این پس خدمات نصب انواع کاغذ دیواری و تعمیرات آن را می‌توانید در اسرع وقت و بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب دریافت نمایید. نیروهای متخصص حاضر در محل، پس از ثبت سفارش در اولین فرصت با تجهیزات لازم به منزل، دفترکار، مغازه یا محل موردنظر شما آمده و کار را شروع خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌ها و شرایط می‌توانید با شماره تلفن‌های ما در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

آیا نیروهای نگین سرویس در انتخاب کاغذ دیواری نیز ما را همراهی می‌کنند؟

انتخاب کاغذ دیواری به سلیقه هر فرد بستگی دارد، اما ما می‌توانیم در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین جنس کاغذ دیواری شما را راهنمایی کنیم.

آیا نیروهای متخصص نگین سرویس، لوازم نصب کاغذ دیواری مانند نردبان را به همراه دارند؟

بله، نیروهای ما تمامی لوازم مورد نیاز را با خود به همراه دارند. در صورتی که نردبان با ارتفاع مناسب در منزل دارید می‌توانید این مورد را با کارشناسان ما هنگام ثبت سفارش در میان بگذارید.

چند عدد رول کاغذ دیواری برای یک اتاق لازم است؟

از آن جایی که عرض کاغذ دیواری‌ها با یکدیگر متفاوت است، نیروهای متخصص بعد از بازدید و اندازه‌گیری، تعداد رول‌های مورد نیاز را اعلام خواهند کرد.

چه تعداد نیروی متخصص برای نصب کاغذ دیواری مناسب است؟

برای نصب کاغذ دیواری حداقل تعداد 2 نفر نیرو مورد نیاز است تا کار با سرعت و دقت بیشتری انجام شود.

آیا کاغذ دیواری بر روی دیوار نم‌دار نیز قابل نصب است؟

خیر، برای نصب کاغذ دیواری بر روی دیواری که نم‌زده باشد، بایستی نم و آسیب‌های گچ دیوار برطرف شود و سپس نصب کاغذ دیواری انجام شود.

برای از بین بردن خطوط ردهایی که زیر کاغذ دیواری ایجاد می‌شود چه باید کرد؟

نیروهای متخصص ما از چسب‌های مخصوص و با کیفیت استفاده می‌کنند و در هنگام نصب نیز از ابزار مناسب بهره می‌برند تا هیچ مشکلی و خط و خطوطی بر روی دیوار به وجود نیاید.

آیا ممکن است که بخش‌هایی از کاغذ دیواری بعد از نصب شل شود؟

خیر، نیروهای ما از بهترین و باکیفیت‌ترین چسب‌ها برای انواع کاغذهای دیواری استفاده می‌نمایند، بنابراین کاغذ دیواری هیچ وقت شل نخواهد شد.

بهترین زمان برای نصب کاغذ دیواری چه زمانی است؟

شاید فصل زمستان و پاییز گزینه بهتری برای نصب کاغذ دیواری باشد، زیرا رطوبت و گرمای هوا در بهار و تابستان ممکن است کار را با کمی مشکل مواجه کند.

چقدر طول می‌کشد تا چسب کاغذ دیواری خشک شود؟

حدوداً 24 تا 48 ساعت زمان لازم است تا چسب کاغذ دیواری به طور کامل خشک شود.

آیا طرح کاغذ دیواری در هزینه نصب آن مؤثر است؟

برخ مدل‌های سه بعدی و طرح‌دار ممکن است نیاز به دقت و زمان بیشتری داشته باشند، بنابراین نصاب دستمزد بیشتری برای آن طلب خواهد کرد.

آیا هزینه و اجرت نصب کاغذ دیواری‌های لاکچری و گران بیشتر است؟

بله، این کاغذ دیواری‌ها به دلیل حساسیت و ظرافت خاصی که دارند نیاز به دقت و وقت بیشتری برای نصب دارند؛ لذا اجرت نصبشان نیز بیشتر است.

آیا نصب کاغذ دیواری روی سیمان امکان‌پذیر است؟

خیر، نصب کاغذ دیواری روی سیمان ظاهر خوب و همواری نخواهد داشت لذا، پیش از نصب بایستی دیوار گچ‌کاری شود.

چرا بعد از نصب کاغذ دیواری بر روی گچ، کاغذ شل شده است؟

ممکن است از پرایمر و چسب مناسب استفاده نشده باشد. در نصب کاغذ دیواری بر روی گچ استفاده از پرایمر و چسب مخصوص ضروری است.

بعد از نصب کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک، بخشی از رنگ به همراه کاغذ دیواری جدا شده است، مشکل چیست؟

به دلیل استفاده نکردن از پرایمر و چسب مخصوص، رنگ پلاستیک از دیوار جدا شده است. می‌توان بخش جدا شده را دوباره ترمیم نمود.

مقالات مرتبط

تماس با ما