خدمات فنی و تخصصی جوشکاری، آهنگری و ساخت درب و پنجره

امروزه سازه‎‌های فلزی زیادی در ساخت منازل، قاب درب و پنجره‌ها، دزدگیرها و نرده‌های فرفوژه‌ای به چشم می‌خورد. این سازه‌های فلزی طی فرآیندهای آهنگری و جوشکاری ساخته می‌شوند. جوشکاری یک فرایند اتصال قطعات فلزی است که با استفاده از حرارت و فشار گاز آرگون انجام می‌شود. آهنگری نیز شامل فرآیندهایی مانند برش، خم کردن، شکل دادن و جوشکاری قطعات فلزی است. طی این فرآیندها، سازه‌های فولادی، آلومینیومی و برنزی را می‌توان در طراحی ساختمان‌ها به کار برد. خدمات آهنگری و جوشکاری بایستی به دست متخصصان سپرده شوند تا بهترین نتیجه حاصل شود، چنانچه به خدمت ساخت و نصب سازه‌های فلزی نیازمند هستید می‌توانید از کارشناسان باتجربه و متعهد نگین سرویس کمک بخواهید.

انواع خدمات جوشکاری و آهنگری که توسط نگین سرویس ارائه می‌شود

نیروهای نگین سرویس متخصص و باتجربه هستند و دوره‌های آموزشی لازم را نیز پشت سر گذاشته‌اند بنابراین تمامی خدمات آهنگری و ساخت و نصب قطعات را به طور حرفه‌ای ارائه می‌دهند. این لیست شامل تمامی خدماتی است که توسط متخصصان نگین سرویس ارائه می‌شود:

 • ساخت و نصب در و پنجره‌های آهنی
 • ساخت و نصب انواع نرده‌های آهنی و فرفوژه و نرده راه پله
 • ساخت و نصب انواع حفاظ ( دزدگیر) های آهنی پنجره و دیوار( شاخ گوزنی و بوته‌ای…)
 • ساخت قاب فلزی در و پنجره
 • ساخت و طراحی درب‌های ضد سرفت و آکاردئونی
 • نصب و ساخت پوشش سقف، پاسیو و شیروانی
 • ساخت و جوشکاری انواع سازه‌های ساختمانی (میل‌گرد، نبشی،…)
 • ساخت و جوشکاری انواع آلاچیق‌های فلزی
 • ساخت و جوش نگهدارنده کولر پنجره‌ای و اسپلیت
 • تعمیرات و تعویض لولای درب و پنجره
 • تنظیم، تعمیر و رگلاژ قفل‌های در
 • ساخت و جوشکاری سایه‌بان فلزی
 • ساخت نردبان و چهارپایه فلزی
 • ساخت قفسه‌های فلزی
 • نصب و جوش تابلوهای تبلیغاتی
 • ساخت و نصب پل جدول برای ورودی حیاط و پارکینگ‌ها
 • ساخت ونصب پله‌های فلزی و اضطراری
 • انواع جوشکاری، تعمیرات و خورده‌کاری

تمامی خدمات ساخت، تعمیر و نصب انواع قطعات فلزی توسط نیروهای متخصص نگین سرویس انجام شده و بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز عرضه می‌گردد. برای اطلاع از خدمات ما و ثبت سفارش می‌توایند با شماره تلفن‌های ما در تماس باشید.

خدمات آهنگری ما چگونه انجام می‌شود؟

خدمات آهنگری ما چگونه انجام می‌شود؟

آهنگری به مجموعه خدماتی گفته می‌شود که شامل ذوب‌کردن، شکل‌دادن و خم‌کاری فلزات است. آهنگری در سه نوع آهنگری داغ، گرم و سرد انجام می‌شود. با توجه به نوع سفارش شما نیروهای ما می‌توانند در محل حاضر شده، اندازه‌گیری لازم را انجام دهند و سپس برای قالب‌گیری و ساخت سازه مورد نظر شما اقدام نمایند.

آهنگران ما می‌توانند قطعات فلزی مورد نیاز شما را طراحی کرده وبسازند. این شامل ساخت و تولید قطعات فلزی از جمله قطعات فلزی ساختمان، لولا و قاب، قفسه فلزی، حصار و نرده و ساخت و نصب درب و پنجره‌های فلزی و دیگر سازه‌های فلزی است. بعد از ساخت قطعات مورد نظر شما نوبت به سرهم کردن و نصب این سازه می‌رسد.

خدمات جوشکاری ما چگونه انجام می‌شود؟

خدمات جوشکاری ما چگونه انجام می‌شود؟

جوشکاری یک فرایند صنعتی است که برای اتصال دو تکه فلز فشرده به کار می‌رود. این عملیات برای تعمیر و نگهداری تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی، و همچنین بخش‌های مختلف از ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

نیروهای متخصص برای نصب قطعات فلزی سازه موردنظر شما در محل حاضر خواهند شد. برای جوشکاری، سطوح ناخالصی و روغن‌های زائد، خمیر جوشکاری و مواد دیگر باید از روی سطوح قطعه کاری برداشته شود. پس از تمیز و آماده شدن سطح کار، نیروهای متخصص نوع جوش موردنظر را انتخاب می‌نمایند.

انواع روش‌های جوش شامل:

 • جوش الکتریکی
 • جوش گاز آرگون
 • جوش تنگستنی
 • جوش پودری

می‌باشند که با توجه به جنس فلزی سازه انتخاب می‌شوند. نیروهای ما انواع فلزات، فولاد، آلومینیوم، برنج، برنز و استیل را جوشکاری می‌نمایند. در پایان نیز تراشکاری سطح‌کار انجام می‌شود تا نتیجه نهایی تمیز و با کیفیت باشد.

هزینه خدمات آهنگری و جوشکاری

قیمت خدمات جوشکاری و آهنگری ممکن است بسته به مجموعه ای از عوامل متفاوت، از جمله تخصص افراد که خدمات را ارائه می‌دهند و مهارت و تجربه آن‌ها، ماهیت و مدل کار، جنس و نوع فلزات استفاده شده و محل قرارگیری پروژه متفاوت باشد. همچنین، برای آهنگری، هزینه ها بر اساس دقت و تخصصی که برای پروژه مورد نیاز است به همراه جنس، طول و اندازه ساخت و سازه هایی که باید ساخته شوند مختلف است. مثلا، برای جوشکاری فولاد، هزینه ها بر اساس جنس، ضعف مشخص شده، ضخامت، نوع جوش و جنس الکترود استفاده شده ممکن است متفاوت باشد. علاوه بر موارد فوق، هزینه ایاب و ذهاب برای ارائه خدمات نیز بایستی مدنظر قرارگیرد.

هزینه خدمات آهنگری و جوشکاری در منطقه 22 و چیتگر

با گسترش ساخت و ساز در منطقه 22 و محله‌های مجاور دریاچه چیتگر، همچنین ساخت مراکز خرید و تفریحی بزرگ در این منطقه، نیاز به خدمات جوشکاری و تعمیرات سازه‌های فلزی در این ناحیه، افزایش چشمگیری یافته است. نگین سرویس این مژده را به همراهان عزیز نگین سرویس ای است که از این پس می‌توانید خدمات آهنگری، تعمیر و جوشکاری سازه‌های فلزی را بدون اتلاف وقت و پرداخت هزینه ایاب و ذهاب دریافت نمایید. نیروهای مستقر در مرکز در اولین فرصت اعزام شد و خدمات موردنظرشما را ارائه خواهند داد.

سوالات متداول

آیا خدمات جوشکاری نگین سرویس به صورت سیار ارائه می‌شود؟

بله نیروهای ما سیار هستند و در صورت ثبت سفارش در محل حاضر خواهند شد تا خدمات مورد نظرتان را انجام دهند.

آیا نیروهای جوشکار، تعمیرات و جوش قطعات فلزی شکسته را نیز انجام می‌دهند؟

بله حتی اگر قطعه نیازی به ساخت دوباره داشته باشد نیز نیروهای ما دوباره قطعه آهنی مورد نظرتان را خواهند ساخت.

آیا قطعات فلزی را می‌توان رنگی سفارش داد؟

بله به طور کلی قطعات فلزی بعد از ساخت رنگ می‌شونند تا در مجاورت هوا و عوامل محیطی اکسید نشوند. شما می‌توانید رنگ مورد نظر خود را برای سفارش خود انتخاب نمایید تا با نمای ساختمان هماهنگ شود.

نصب قطعات و جوشکاری چقدر زمان ‌می‌برد؟

جوشکاری و نصب قطعات مختلف زمان متفاوتی طلب می‌کند لذا بسته به نوع سفارش شما و پیچیدگی‌های آن زمان متغیر خواهد بود.

آماده سازی و ساخت قطعات فلزی چقدر زمان می‌برد؟

این مورد به نوع سفارش شما بستگی دارد بنابراین نمی‌توان زمان مشخصی برای آن مشخص کرد. شما می‌توانید بعد از ثبت سفارش این مورد را از نیروهای ما جویا شوید.

آیا آهنگران و جوشکارهای نگین سرویس ابزارهای مورداستفاده‌شان را به همراه دارند؟

بله زیرا ابزارهای آهنگری و جوشکاری کاملا تخصصی و فنی هستند و در منازل یا محیط‌های کاری به راحتی پیدا نمی‌شوند.

آیا قطعه فلزی جدا شده از سازه را باید به متخصصین تحویل دهم؟

بله حتما زیرا ممکن است بتوان قطعه فلزی جدا شده را دوباره جوش داد و از آن در تعمیر سازه مورد نظر استفاده نمود.

مقالات مرتبط

تماس با ما