تمیزکردن مایکروفر و سولاردوم

مایکروفر، یکی از لوازم اصلی آشپزخانه‌های مدرن است. علاوه بر اینکه می‌توان با مایکروفر، به سرعت غذاهای خوشمزه پخت، بلکه می‌توان به راحتی غذاها را با‌ آن گرم کرد. اما تمیز کردن مایکروفر کثیف، کار دشواری است.

اگر ظاهر چرب و کثیف داخل مایکروفر، به شما انگیزه کافی برای تمیز کردن آن را نمی‌دهد، به خطرات ناشی از کثیف شدن بیش از حد آن فکر کنید. مایکروفر کثیف و چرب، محل رشد بسیاری از باکتری‌ها و میکروب‌ها است. با ریختن مواد غذایی به داخل مایکروفر و بسته شدن درب آن، محیط مناسبی برای رشد میکروب‌ها فراهم می‌شود. علاوه بر آلودگی، کثیف بودن مایکروفر، بوی نامطبوعی ایجاد می‌نماید و حتی امکان دارد که مایکروفر آتش بگیرد!

اگر وقت آن را ندارید که مایکروفر خود را تمیز کنید و یا اینکه نمی‌دانید بهترین راه برای نظافت آن چیست، می‌توانید از نیروهای مجرب و آموزش دیده نگین سرویس کمک بگیرید.

 

خدمات نظافت مایکروفر و سولاردوم با نگین سرویس

خدمات نظافت مایکروفر و سولاردوم با نگین سرویس

تمیز کردن مایکروفر از اهمیت بالایی برخوردار است و برای نظافت بهتر آن می‌توانید از نیروهای خدماتی نگین سرویس کمک بگیرید. امروزه اکثر دفاتر، رستوران‌ها، کافه و خانه‌ها از مایکروفر برای گرم کردن و گاها پختن غذاهایشان استفاده می‌کنند بنابراین تمیز نگه داشتن آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

در صورتی که نیاز به خدمات نظافت مایکروفر و یا خدمات نظافت آشپزخانه و منزل دارید می‌توانید با شماره تلفن‌ها و واتساپ ما در تماس باشید. همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند داد.

 

بهترین روش تمیز کردن مایکروفر و سولاردوم

بهترین روش تمیز کردن مایکروفر و سولاردوم

برای تمیز کردن مایکروفر، پاک کننده‌های طبیعی، بهترین انتخاب هستند؛ ترکیب لیمو ترش، جوش شیرین، سرکه همراه با آب، برای تمیز کردن داخل مایکروفر فوق العاده است.

همچنین، پاک کننده‌های مایکروفر در فروشگاه‌ها وجود دارند که بسیار کارآمد هستند. پاک‌کننده‌های چند منظوره مایکروفر که دارای مواد طبیعی، برای از بین بردن چربی‌ها هستند برای پاک کردن داخل و خارج مایکروفر بسیارعالی می‌باشند.

برای تمیز شدن مایکروفر، مخلوط هر یک از مواردی که نام بردیم با آب را می‌توان به مدت ۵ دقیقه درون مایکروفر قرار داد تا بخار تولید شود و لکه های چربی از بین بروند. نکته مهم این است که بایستی از ظرف نشکن و مناسب مایکروفر و سولاردام برای این مخلوط‌ها استفاده نمود. نظافتچیان ما با توجه به درخواست شما می‌توانند از هریک از این روش‌ها استفاده کنند و یا مستقیما از اسپری‌های چربی زدا استفاده نمایند.

بعد از اینکه ظرف آب و سرکه، آب و لیمو در مایکروفر قرار داده شد، نظافتچی خانم کمی صبر می‌کند تا گازهای متصاعد شده اثر نمایند، سپس با دستمال مایکروفایبر درون مایکروفر را تمیز و خشک خواهد کرد. یکی از مزایای استفاده از سرکه و لیمو این است که آنها بوی بد مایکروفر را نیز از بین خواهند برد.

برای پاک کردن لکه های سرسخت و چربی هایی که به راحتی پاک نمی‌شوند نیز از مخلوط جوش شیرین، سرکه و آب استفاده می‌کنیم تا آثار آن از بین رود. در نهایت برای نظافت شیشه مایکروفر، نظافتچی ما از اسپری‌های چند منظوره و اسپری‌های گاز پاک کن استفاده می‌نماید.

برای بخش بیرونی نیز می‌توان از مخلوط آب و سرکه سفید و یا اسپری چند منظوره استفاده کرد، که نظافتچی ما بسته به انتخاب شما از یکی از این دو روش استفاده می‌نماید.

چگونه از کثیف شدن مایکروفر جلوگیری کنیم؟

چگونه از کثیف شدن مایکروفر جلوگیری کنیم؟

با اینکه تمامی روش‌های ذکر شده، برای پاک کردن مایکروفر بسیار خوب هستند، اما بهتر است که مایکروفر را درست بعد از استفاده تمیز نمائید. بعد از استفاده از مایکروفر، قبل از اینکه ذرات پاشیده شده غذا، خشک شود، آن‌ها را با یک تکه اسفنج، پارچه و یا دستمال کاغذی پاک کنید. همچنین به فکر تهیه یک روکش برای مایکروفر خود باشید تا از آلودگی‌های اطراف نیز محافظت شود.

بهتر است برای جلوگیری از پاشیدن مواد غذایی به داخل مایکروفر، به زمان حرارت دادن مواد غذایی توجه نمائید. غذاهایی مانند نخود، سوسیس، هویج یا ذرت را در درجه حرارت پایین گرم کنید. هم زدن غذا در هنگام گرم شدن، باعث می‌شود غذا زودتر گرم شده و به اطراف نپاشد.

هزینه نظافت مایکروفر و سولاردوم

هزینه نظافت مایکروفر به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله میزان کثیف بودن آن، تعداد مایکروفر‌ها (در دفاتر و غذاخوری‌ها ممکن است بیشتر از یک مایکروفر وجود داشته باشد). همچنین موقعیت مکانی محل مورد نظر شما نیز بر هزینه ایاب و ذهاب نظافتچیان موثر است .

هزینه نظافت مایکروفر و سولاردوم در چیتگر و منطقه ۲۲

با توجه به جمعیت زیاد ساکنین منطقه ۲۲، سالن دارها و صاحبان کافه و رستوران در این منطقه نیاز به نیروهایی دارند که در اسرع وقت برای نظافت در محل حاضر باشند و با هزینه‌ای مقرون به صرفه خدمات ارائه دهند. نیروهای مستقر نگین سرویس با سرعت به محل شما اعزام شده و هرگونه خدمات نظافت مایکروفر، آشپزخانه و منزل را ارائه می‌نمایند.

سخن نهایی

ما خدمات فراوانی را به شما ارائه خواهیم داد و تمیز کردن مایکروفر تنها تخصص ما نمی‌باشد. هنگامیکه حرف از تمیز کردن به میان می‌آید، نیروهای قابل اعتماد ما می‌توانند کاری کنند که همه جای منزل شما، درست مانند مایکروفرتان، برق بزند. ما می‌توانیم برای منزل شما، یک برنامه نظافت، که طبق زمانبندی شما، نیازهایتان را برآورده می‌کند، اجرا نمائیم. برای تعیین زمان و برنامه نظافت منزل خود، امروز با ما تماس بگیرید.

سؤالات متداول

آیا می‌توانم مایکروفر را با سرکه پاک کنم؟

محصولات زیادی برای پاک کردن مایکروفر وجود دارد، اما سرکه سفید، بی خطر و ارزان است و استفاده از آن آسان می‌باشد.

هر چند وقت یکبار باید داخل مایکروفر خود را تمیز کنید؟

بهتر است هر بار که پاشیده شدن مواد غذایی را در مایکروفر دیدید، آن را تمیز کنید و هفته‌ای یک بار هم داخل و خارج آن را پاک کنید.

آیا تمیز کردن مایکروفر به آن آسیب می‌رساند؟

اگر در هنگام تمیز کردن، مایکروفر شما روشن باشد، مواد پاک کننده شیمیایی می‌توانند به آن صدمه بزنند و باعث ایجاد آتش سوزی، دود و بوی بد گردد و دستگاه را خراب کند. با این وجود، تمیز کردن مایکروفر با سرکه یا لیموترش بی ضرر است.

مایکروفر را با لیمو تمیز کنیم یا سرکه؟

بهتر است که از آب لیمو برای تمیز کردن مایکروفر استفاده کنید. زیرا آب لیمو به اندازه سرکه بوی تندی ندارد و قدرت پاک کنندگی بالایی داشته و بوی خوشایندی از خود به جا می‌گذارد.

آیا می‌توانم از بخارشوی برای تمیز کردن مایکروفر استفاده کنم؟

بله. اما اول مایکروفر را از برق بکشید و بعد، از بخار شو، برای تمیز کردن داخل آن استفاده کنید.

مقالات مرتبط

تماس با ما