کارگر حمل یخچال فریزر دو درب و ساید

مهم نیست تحت چه شرایطی قصد اسباب کشی داشته باشید، چون تمامی لوازم خانگی‌ منزل شما، باید در نهایت دقت جابجا شوند. امروزه یخچال به عنوان قلب تپنده آشپز‌خانه شناخته شده و زندگی بدون وجود آن غیرممکن به نظر می‌رسد. پس، در جریان اسباب کشی، جابجایی یخچال باید در اولویت اول قرار بگیرد. اغلب یخچال‌ها دارای وزن و ارتفاع زیادی هستند و این مسئله، حمل‌کردن یک نفره آن را به امری غیرممکن تبدیل کرده است و باید قبل از جابجایی، نسبت به تخلیه کامل یخچال و همچنین بارگیری مناسب آن اقدام کرد. اینجا زمانی است که حضور افراد متخصص باربری به کمک شما خواهد آمد. روش‌های متفاوتی برای جابجایی یخچال‌های بزرگ وجود دارند؛ جابجایی یخچال به شیوه سنتی با دست یا با چرخ حمل‌بار ممکن خواهد بود. همچنین با تکنیک جداسازی درب آنها، می‌توان سرعت کار در راهروهای باریک و ساختمان‌های بدون آسانسور را بیشتر کرد.

خدمات حمل یخچال ساید بای ساید و یخچال فریزرهای دو درب با نگین سرویس

خدمات حمل یخچال ساید بای ساید و یخچال فریزرهای دو درب با نگین سرویس

جابجایی یخچال‌ فریزر کار ساده‌ای نیست و اگر جابجایی آن به درستی و با برنامه‌ریزی انجام نشود، ممکن است یخچال شما متحمل آسیب جدی شود.

بدین منظور نگین سرویس خدمات متفاوتی برای حمل یخچال‌های شما ارائه می‌دهد:

 • حمل ساده یخچال بدون وسیله و چرخ
 • حمل یخچال با چرخ
 • حمل یخچال و جدا کردن درب آن

خدمات حمل یخچال ساید بای ساید نگین این اطمینان را به شما خواهد داد که یخچال شما بدون هیچگونه آسیب، با مهارت و دقت به منزل جدید شما منتقل خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و هرگونه هماهنگی می‌توانید از طریق واتس اپ یا شماره تلفن‌ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در مورد حمل یخچال شما و دیگر خدمات باربری و جابجایی لوازم و اسباب کشی، راهنماییتان خواهند نمود.

ویژگی کارگر حمل یخچال ساید، دو درب و یخچال فریزر دوقلو

ویژگی کارگر حمل یخچال ساید، دو درب و یخچال فریزر دوقلو

یک کارگر حمل یخچال بایستی ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • قوی و نیرومند باشد.
 • آموزش دیده و ماهر باشد.
 • با دقت باشد.
 • با صبر و حوصله لوازم را جابجا کند.
 • ابزارهای مخصوص جابجایی لوازم سنگین را داشته باشد و در کار با آنها ماهر باشد.
 • قابل اعتماد باشد.
 • بیمه شده باشد (زیرا حمل لوازم سنگین مانند یخچال ساید می‌تواند آسیب‌های شدیدی به فرد وارد کند، لذا در صورت بیمه نبودن فرد و رخ دادن یک اتفاق ناگوار، هزینه‌های درمان با شما خواهد بود؛ به همین دلیل شرکت‌های معتبر نیروهای خود را بیمه می‌کنند).

قبل از حرکت دادن یخچال چه باید کرد؟

قبل از حرکت دادن یخچال چه باید کرد؟

با وجود اینکه برای جابجایی و بسته‌بندی یخچال دستورالعمل کلی وجود ندارد، اما نکاتی هستند که باید آنها را در حین حمل و نقل یخچال خود مدنظر قرار دهید:

 • سایز یخچال و اندازه در و راه‌پله را اندازه بگیرید: قبل از جابجایی یخچال از خانه به کامیون حتما یخچال، در و راه پله را اندازه بگیرید تا از جابجایی راحت یخچال با استفاده از چرخ حمل بار در این فضاها مطمئن شوید.
 • قبل از شروع جابجایی، محتویات یخچال را کاملا خالی کرده و وسایلی که کهنه شده‌اند را دور بریزید.
 • یخ‌های یخچال را از 24 ساعت قبل از جابجایی تمیز کنید: یخچال را از برق بکشید و با قرار دادن حوله در زیر آن، مطمئن شوید که یخ‌های آب شده یخچال، زمین آشپزخانه شما را خیس نکنند.
 • قبل از آغاز جابجایی، نکات ایمنی را رعایت کنید. مثلا یخچال را از برق کشیده و سیم‌ها را در پشت‌ آن محکم کنید که در حین انتقال جلوی دست و پای شما را نگیرد. همچنین اگر نمی‌خواهید از خدمات تخصصی اسباب کشی استفاده کنید، از پتو‌ و یا روکش حباب‌دار برای بسته‌بندی یخچال استفاده کرده و درهای یخچال را با نوار یا تسمه محکم ببندید.
 • مراقب زمین باشید: وسایل سنگینی مانند یخچال می‌توانند باعث خراش برداشتن سرامیک‌های منزلتان شوند. برای جلوگیری از هرگونه خراش می‌توانید هنگام جابجایی از تکه‌ای پارچه یا فرش یا پتوی کهنه با ضخامت مناسب برای جابجا کردن یخچال استفاده کنید.

انواع روش‎‌های حمل یخچال

برای حمل یخچال فریزر سه روش اصلی وجود دارند که هرکدام وابسته به شرایط خاص امکان پذیر هستند.

حمل یخچال به صورت دستی (سنتی)

حمل یخچال به صورت دستی (سنتی)

این روش ابتدایی‌ترین روش حمل یخچال است که بیشتر برای یخچال‌های کوچک‌تر مناسب است. برای این روش به همراهی و کمک دو کارگر ماهر نیاز است تا از بروز اتفاق ناگوار جلوگیری شود. این روش فشار زیادی را بر کارگران وارد می‌کند و برای حمل یخچال‌های ساید بای ساید مناسب نیست. گاهی در مکان‌هایی که راه پله‌ها باریک بوده و امکان استفاده از چرخ وجود ندارد، از این روش بهره می‌برند.

جابجایی و حمل یخچال با چرخ

جابجایی و حمل یخچال با چرخ

این روش نسبت به روش‌های دیگر ایمنی بیشتری دارد و امکان آسیب رسیدن به کارگران و یخچال بسیار پایین است. یخچال بر روی یک چرخ دستی سوار شده و سپس با کمک یک و یا دو کارگر به بالا هدایت خواهد شد. برای جابجایی یخچال روی پله‌ها نیز به همراهی دو کارگر نیاز است تا چرخ دستی از سمت مقابل نیز مهار شود.

حمل یخچال با جدا کردن درب آن

حمل یخچال با جدا کردن درب آن

از آنجایی که یخچال‌های ساید بای ساید و دوقلو عموما بسیار عریض هستند، جابجایی آنها کاری بسیار دشوار است. بنابراین کارگران درهای یخچال را جدا کرده تا بتوانند آن را در راه پله‌ها حرکت دهند. پس از انتقال یخچال به مقصد، درب‌های یخچال دوباره به آن متصل خواهند شد. این روش برای راه پله‌های باریک، با پاگردهای کوچک مناسب است.

بعد از جابجایی یخچال چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

بعد از جابجایی یخچال چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

بعد از جابجایی یخچال به محل جدیدش و پیش از اتصال مجدد آن به برق، 24 ساعت آن را در حالت ایستاده قرار داده تا گازهای خنک‌کننده یخچال ته‌نشین شوند. در این هنگام می‌توانید نسبت به جاگذاری قفسه و کشوهای جدا شده از یخچال اقدام کنید.

بعد از گذشت این زمان، می‌توانید یخچال را به برق متصل کرده و منتظر بمانید که دمای آن به حد مطلوب برسد. این زمان ممکن است دو ساعت تا یک روز هم طول بکشد؛ اما نکته مهم در اینجا رسیدن دمای یخچال به حد خنکی مطلوب شماست. چون اگر قبل از زمان درست، وسایل را درون یخچال قرار دهید امکان رشد باکتری در آن وجود خواهد داشت.

هزینه حمل یخچال فریزر ساید و دوقلو چقدر است؟

برای جابجایی یخچال، استخدام دو نفر نیروی جابجایی ضروری بوده و زمان انجام کار نیز بسته به طول مسیر جابجایی متفاوت خواهد بود. تعداد نیروها، تعداد طبقات جابجا شدن یخچال و همچنین وزن یخچال بر هزینه جابجایی یخچال موثر خواهند بود.

جابجایی یخچال در منطقه 22 و چیتگر

پس از احداث دریاچه زیبای چیتگر، گسترش شهرک سازی‌ها در منطقه 22 تهران و بنا شدن بازار بزرگ ایرانیان (ایران مال)، این منطقه تبدیل به یکی از محبوب‌ترین مناطق تهران شده است. با افزایش جمعیت در منطقه 22، نیاز به نیروهای خدماتی برای ارائه خدمات نظافت منزل، شرکت و همچنین کارگر جابه‌جایی وسایل بیش از پیش احساس می‌شود. به همین جهت نیروهای خدماتی شرکت نگین سرویس آماده هستند تا پس از ثبت سفارش در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر شده و کار خود را شروع کنند. لازم به ذکر است، عزیزانی که در منطقه 22 و چیتگر سکونت دارند با سرعت بیشتر و هزینه‌ای مقرون به صرفه‌تر از خدمات ما بهره‌مند خواهند شد.

سخن پایانی

اگر قصد اسباب کشی در فواصل کوتاه را داشته باشید و مدیریت این فرایند به دست خودتان باشد، باز هم ممکن است برای جابجایی وسایل بزرگ خانه از یک شرکت اسباب کشی کمک بگیرید. جابجایی یخچال و فریزر اصلا کار راحتی نیست. خوشبختانه ما با ارائه خدمات متنوع و تخصصی و همچنین بهره‌گیری از نیروهای مجرب، می‌توانیم در جابجایی لوازم خانگی خود به ویژه یخچال و فریزر به شما کمک کنیم.  نیروهای متخصص ما، در تمامی مسیر اسباب کشی مانند جابجایی، بسته‌بندی، بارگیری، تخلیه و نظافت با شما همراه خواهند شد؛ فقط کافی است که برای مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

آیا می‌توان یخچال را در حالت افقی منتقل کرد؟

می‌توانید یخچال را به حالت افقی منتقل کنید، اما بهتر است حتی‌الامکان از انجام این کار خودداری کنید. چون در حالت افقی، روغن دستگاه وارد مدار خنک‌کننده شده و بدنه یخچال نیز در وضعیت آسیب‌پذیری قرار می‌گیرد. تنها اگر هیچ راه دیگری ندارید، یخچال را روی کف ماشین محکم کرده و هیچ وقت آن را به پشت روی زمین قرار ندهید.

بهترین حالت انتقال یخچال چیست؟

جابجایی یخچال و انتقال آن در چند طبقه، کاری طاقت‌فرساست. پیشنهاد ما استفاده از حداقل دو نیرو حمل و نقل اثاثیه متخصص است.

آیا می‌توان یخچال را در حین انتقال کج کرد؟

در طی فرایند جابجایی یخچال، بهتر است آن را بیشتر از زاویه 45 درجه خم نکنید تا قطعات داخلی آن دچار آسیب نشده و مانع از نشت مایع خنک‌کننده نیز شوید.

حداقل به چند نفر برای جابه‌جا کردن یخچال نیاز است؟

دو نفر

جابجایی یخچال چقدر طول می‌کشد؟

پاسخ به این سوال معمولا بستگی به اندازه یخچال و همچنین نوع خدمات درخواستی دارد. اگر در حین اسباب کشی هستید و فقط می‌خواهید یخچال را از آشپزخانه خارج کنید، بلندکردن و انتقال آن به ماشین بارگیری ممکن است فقط 30 دقیقه طول بکشد.

مقالات مرتبط

تماس با ما