چه خدماتی توسط یک شرکت اسباب کشی و حمل بار باید ارائه گردد؟

استفاده از خدمات شرکت‌های تخصصی حمل و نقل مزایای متعددی دارد که می‌توانید با استفاده از آنها دیگر نگران جابجایی وسایل منزل نباشید. فرقی ندارد که در آپارتمانی کوچک و یا ویلایی در یک روستا زندگی کنید، ما اینجاییم تا با نهایت دقت، جابجایی وسایل منزل شما را مدیریت کنیم. تیم حرفه‌ای ما شامل بسته‌بندان و متخصصین جابجایی وسایل، با تجربه زیادی که در این زمینه دارند می‌توانند خدمات مختلفی را از ابتدای بسته‌بندی وسایل تا جابجایی به شما ارائه دهند. همچنین، جابجایی وسایل مربوط به کسب و کار شما، از دیگر حوزه‌های تخصصی فعالیت ما است که دقیقا مطابق با نیازهای کاری شما طراحی خواهد شد. خدمات مختلف بسته‌بندی و جابجایی وسایل توسط ما، در زمان‌های مختلف و متناسب با ساعت کاری شما و با هدف به حداقل رساندن آسیب به فعالیت کاری شما ارائه خواهد شد. نگین سرویس یکی از مجرب‌ترین شرکت‌های خدماتی تهران است که همواره در تلاش بوده تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و رضایت آنها را به ارمغان آورد. در این مقاله به سرویس‌ها و خدمات شرکت خدماتی نگین سرویس در هنگام اسباب کشی و حمل بار می‌پردازیم.

نگین سرویس چه خدماتی برای اسباب کشی ارائه می‌دهد؟

خدمات اصلی اسباب کشی شرکت نگین سرویس عموما به 5 دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

سرویس کامل بسته‌بندی و حمل بار

سرویس کامل بسته‌بندی و حمل بار

خدمات استاندارد بیشتر شرکت‌های بسته‌بندی لوازم و اثاث کشی، به صورتی است که یک تیم حرفه‌ای، یک یا دو روز قبل از زمان حمل اثاثیه، به منزل شما مراجعه و تمامی وسایل منزل را آماده جابجایی می‌کنند. این افراد می‌توانند انواع مختلف لوازم شامل بشقاب‌ها، سرویس‌های کارد و چنگال، کتاب و آثار هنری را به صورت اتاق به اتاق به شکلی ایمن جمع‌آوری کنند. اگر وقت و انرژی زیادی را نمی‌توانید برای بسته‌بندی لوازم شکستنی اختصاص دهید، یا به صورت فوری نیاز به اثاث‌ کشی داشته باشید، استفاده از این قبیل خدمات برای شما ایده آل خواهد بود.

سرویس بسته‌بندی اشیای سنگین

سرویس بسته‌بندی اشیای سنگین

یکی دیگر از ویژ‌گی‌های خدمات اسباب‌کشی، خدمات بسته‌بندی اشیای سنگین است. اگر وقت و انرژی کافی برای بسته‌بندی وسایل کوچکتر را دارید اما برای جابجایی لوازم بزرگ و سنگین با مشکل مواجه شده‌اید، سرویس بسته‌بندی اشیای سنگین کمک بزرگی به شما خواهد کرد. پیش از آغاز کار، می‌توانید شرکت خدمات باربری را در جریان وزن و حجم وسایل خود قرار دهید، تا بتوانید برآورد درستی از میزان دستمزد انجام کار داشته باشید.

اقلام بزرگ و سنگین چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟

نگرانی اصلی در هنگام جابجایی و حمل و نقل لوازمی مانند کاناپه، مبل و صندلی راحتی، محافظت از پارچه روکش در مقابل پارگی، لکه، آب خوردگی و یا گرد و خاک است. برای راحتی خیالتان ما هنگام باربری این قبیل وسایل، علاوه‌بر استفاده از بسته‌بندی‌های ویژه، با بکارگیری محافظ‌هایی همچون پتو، آسودگی شما را تأمین می‌کنیم.

بسته‌‌بندی میزهای قهوه و عسلی کار راحت‌تری است. ما برای این قبیل وسایل، ابتدا تکه‌های جداشونده را باز کرده، رویه میز را در پتو پیچیده و روی آن را با چسب محکم می‌کنیم. اگر جنس میزتان شیشه‌ای باشد، صفحه‌ شیشه‌ای را می‌توان جدا کرده، ابتدا با کاغذ بسته‌بندی و سپس با نوارچسب محکم و در میان پوشش حباب دار قرار می‌گیرد. پایه‌های میز هم در کاغذ‌های مخصوص بسته‌بندی پیچیده شده و در قسمت پایین آن محکم می‌شود.

برای جابجایی کشوها، از قبل محتویات آنها را خالی کرده و درهای کشوها را با نوار چسب محکم کنید. وقتی این کار انجام شده باشد، کشوها در پتو پیچیده شده و برای بارگیری آماده می‌شود.

سرویس بسته‌بندی لوازم شکستنی

سرویس بسته‌بندی لوازم شکستنی

اگر موقع اثاث کشی نگران لوازم شکستنی خود هستید، توصیه می‌کنیم که از خدمات بسته‌بندی لوازم شکستنی ما استفاده کنید. با استفاده از خدمات بسته‌بندی و حمل وسایل شکستنی، ظروف شیشه‌ای و چینی باارزشتان وسط روش‌های خاص، بسته‌بندی شده و با رویه‌های حباب دار محافظت می‌شوند تا در طی باربری دچار آسیب احتمالی نشوند.

سرویس جابجایی اجسام خاص

سرویس جابجایی اجسام خاص

اکثر شرکت‌های خدمات باربری اثاث کشی، خدمات جابجایی اضافی مانند حمل اقلام منحصربفردی همچون پیانو را هم ارائه می‌کنند. آیا نسبت به سلامت مبلمان‌های قدیمی و وسایل با ارزش حساسیت بالایی دارید؟ نیروهای ما با داشتن تجربه و مهارت و همچنین استفاده از تکنیک‌ها و تجهیزات خاص، در هنگام بسته بندی لوازم و انتقال به خودرو باربری به شما کمک خواهند کرد.

بسته‌بندی لوازم شرکت‌ها و ادارات

بسته بندی لوازم شرکت‌ها و ادارات

تجهیزات الکترونیکی، جزو لوازم ضروری هر دفتر کاری به شمار می‌رود. قبل از تصمیم به جابجایی تجهیزات الکترونیکی، دفترچه راهنمای آنها را به منظور بررسی دستورالعمل‌های جابجایی این وسایل، به دقت بررسی کنید. ما برای بسته‌بندی تجهیزات الکترونیکی از کارتن‌های مخصوص و روش‌های محافظتی مانند پوشاندن صفحه نمایش تلویزیون‌ها و مانیتورها با استفاده از فوم‌های محافظ استفاده می‌کنیم. همچنین پس از بسته‌بندی، کارتون‌ها با بست‌های پیچشی به دقت محکم شده تا از ورود گرد و غبار و خاک به داخل جعبه‌ها جلوگیری شود.

برای محفاظت بیشتر از این تجهیزات گران قیمت، در زیر جعبه‌ها پوشش‌های ضد الکتریسیته یا پتو قرار گرفته و فضای خالی بالای جعبه‌ها هم با کاغذهای مچاله شده پر می‌شوند. اگر قصد جابجایی پرینتر را داشته باشید، باید دقت کنید که کارتریج تونر آن را جدا کرده و در کیسه‌های جداگانه قرار دهید. این کارتریج ها به ویژه در برابر تغییرات دمای محیط حساس هستند.

ارائه لوازم بسته‌بندی

ارائه لوازم بسته‌بندی

اگر تصمیم گرفتید که به تنهایی نسبت به بسته‌بندی و جابجایی وسایل خود اقدام کنید، اکثر شرکت‌های باربری و اثاث کشی، پکیج‌های بسته‌بندی ویژه‌ای را برای فروش آماده کرده‌اند. با استفاده از این تجهیزات و وسایل، با خیال راحت می‌توانید وسایل ارزشمند خود را بسته‌بندی و آماده حمل کنید. این تجهیزات شامل موارد زیر هستند:

 • کارتون‌های سه لایه و پنج لایه در تمام سایزها
 • جعبه‌های چوبی مقاوم برای حمل انواع وسایل
 • جعبه‌های مخصوص رگال دار
 • لایه محافظت حبابی
 • چسب

برای دریافت هرگونه خدمات جابجایی و بسته‌بندی می‌توانید با واتساپ و یا شماره تلفن‌ ۰۲۱۴۶۰۶۶۰۰۶ در تماس باشید. همچنین می‌توانید در صفحه اصلی سایت نگین سرویس نام، شماره تلفن و نوع خدمات درخواستی خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مزایا و سرویس‌های ویژه شرکت خدماتی نگین سرویس

 1. داشتن سرعت همراه با امنیت در اسباب کشی: سریع انجام دادن کار اسباب کشی تا اندازه‌ای قابل قبول است که این سرعت سبب ایجاد خسارات نشود. گاهی سریع انجام دادن اسباب کشی و حمل بار سبب خساراتی می‌گردد که بیمه بودن وسیله هم کمک چندانی نخواهد کرد.
 2. نیروی کاری آموزش دیده و حساس به کالای مشتریان: اسباب کشی و حمل بار نگین با بهره گیری از نیروی کاری جوان و آموزش دیده سعی بر این دارد که خدمات بسته‌بندی و جابجایی وسایل را با بالاترین میزان کیفیت همچنین با سرعت و امنیت کافی انجام دهد که این خود از ویژگی‌های لازم برای یک شرکت خوب است.
 3. بیمه نمودن بار: بهترین اسباب کشی و حمل بار توسط شرکت‌هایی انجام می‌شود که تمامی احتمالات را پیش‌بینی می‌کنند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی در کمترین زمان، رضایت مشتری را کسب نموده و مشکل را حل کنند. مثلاً در صورت به وجود آمدن خسارت غیرقابل انتظار، مطابق قانون باید هزینه این آسیب ‌دیدگی از سوی شرکت به مشتری داده شود.
 4. استفاده از بهترین سرویس‌های حمل و نقل و داشتن اپراتور: شرکت اسباب کشی و حمل بار به صورت تمام وقت حتی زمانی که بار در مسیر انتقال است به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد. اپراتور مسیر بار و میزان زمان لازم برای رسیدن بار به مقصد را به مشتری اعلام می‌کند. ویژگی دیگر یک شرکت خوب استفاده از وسایل حمل و نقل مناسب است برای نمونه در صورتی که مقصد مشتری شهر دیگری باشد شرکت باید از وسایلی برای حمل و نقل استفاده کند که امن‌تر و بزرگتر باشد.
 5. داشتن سامانه پیامکی ۲۴ ساعته: اگر شرکت اسباب کشی و حمل بار دارای سامانه پیامکی ۲۴ ساعت باشد، مشتری می‌تواند در هر زمان و مکانی بدون دارا بودن هیچ ‌گونه محدودیتی موقعیت بارش را بداند یا اینکه برای درخواست انواع خدمات جابجایی و نظافتی اقدام کند.

مزایای استفاده از شرکت خدماتی برای بسته بندی و حمل بارها

مزایای استفاده از شرکت خدماتی برای بسته بندی و حمل بارها

اسباب کشی شما سریع و راحت خواهد بود.

معمولا اسباب کشی و حمل وسایل کار پر استرسی است. تیم‌های حرفه‌ای باربری به شما کمک می‌کنند تا جابجایی وسایل منزل به راحتی امکان پذیر باشد. به جای اینکه از دوستان و اعضای خانواده کمک بگیرید و زمان بیشتری صرف کنید، مراجعه به شرکت های خدمات اسباب کشی به شما این امکان را می دهد که با خیال راحت بر روی کارهای مهمتری تمرکز کنید.

شرکت‌های خدماتی برای جابجایی سریع وسایلتان آموزش دیده‌اند و در آن ماهر هستند.

در مقایسه با اسباب کشی با ماشین‌های شخصی، متخصصان خدمات برابری، به زمان بسیار کمتری برای جابجایی وسایل شما نیاز دارند. هرچه سریع تر به منزل جدید برسید، زمان بیشتری برای بازکردن وسایل و لذت بردن از این لحظه مهم زندگیتان خواهید داشت.

کارگران ماهر امنیت لوازم شما را تامین می‌کنند.

احتمالا مهمترین سوالی که در مورد خدمات باربری و اثاث کشی در ذهن شما پیش می‌آید، این است که آیا وسایل خانه شما با خیال راحت به مقصد می‌رسند؟ به علت اینکه ذاتا اثاث کشی کار خطرناکی بوده، بسیاری از شرکت‌ها تحت پوشش طرح‌های گسترده بیمه‌ای قرار می‌گیرند. علاوه‌براین، چون از کارگران ماهر و دوره دیده در این کار استفاده می‌شود، احتمال آسیب به وسایل در حین جابجایی به شدت کاهش می‌یابد. با وجود این موارد، شرکت های خدمات حمل بار و اسباب کشی در جابجایی وسایل، آرامش خاطر را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

کارهایی که باید در روز اسباب کشی انجام شود.

کارهایی که باید در روز اسباب کشی انجام شود.

پس از آن که یک شرکت اسباب کشی و حمل بار معتبر که با تجربه و عضو اتحادیه نیز باشند را انتخاب نمودید، با انجام مراحل زیر در روز اسباب کشی جابجایی آسان‌تر و امن‌تری خواهید داشت.

 • تمیز نمودن مکان جدید قبل از اسباب کشی: نظافت و آماده نمودن مکان جدید قبل از انتقال وسایل به آنجا در روز اسباب ‌کشی کمک بسیار بزرگی به شما خواهد کرد. البته ناگفته نماند که پس از پایان کار و چیدمان وسایل مکان جدید، دوباره به نظافت نیاز دارد. نگین سرویس در کنار شماست که هم در نظافت منزل و هم در چیدمان وسایل پس از اسباب کشی شما را همراهی کند.
 • دسته بندی وسایل: قبل از رسیدن کارگران به محل کار یا منزل شما جهت بسته‌بندی وسایل، بهتر است شما وسایل مرتبط به یکدیگر را به طور جداگانه در فضاهای مختلف از خانه کنار یکدیگر دسته‌بندی کنید تا مراحل بسته‌بندی در روز اسباب کشی توسط کارگران با سرعت و امنیت بیشتری انجام شود.
 • نظارت نمودن مراحل بسته بندی: در صورتی که یک شرکت معتبر مانند شرکت اسباب کشی و حمل بار نگین کار بسته‌بندی وسایل شما را انجام دهند، جایی برای نگرانی نخواهد ماند؛ اما باز هم سعی کنید که در زمان بسته‌بندی وسایل مراحل انجام آن را نظارت کنید البته بدون ایجاد مزاحمت برای کارگران.
 • جدا نمودن وسایلی که خود باید آنها را جابه‌جا کنیم: وسایلی از قبیل طلا و جواهرات یا اسناد و مدارک که فضای چندانی را اشغال نخواهند کرد و حمل آنها دردسری ندارد و توسط شما جابجا می‌شود را باید از دیگر وسایل جدا کنید.
 • تهیه نمودن کارتون به میزان کافی: خرید کارتون اسباب کشی به میزان کافی از کارهایی است که باید قبل از آغاز بسته‌بندی انجام شود. در این مورد می‌تواند با نگین سرویس هماهنگ کنید تا لوازم لازم را به همراه داشته و یا دراختیار شما قرار دهد.
 • بررسی نهایی محلی که آن را ترک می‌کنید: پس از آن که اسباب کشی و حمل بار به پایان رسید و وسایل خود را به طور کامل جابجا کردید سعی کنید یک بار با دقت تمام فضای ترک شده را بررسی نمایید.

نکاتی که هنگام بسته‌بندی وسایل باید رعایت کنید.

در صورتی که بسته‌بندی وسایل خود را به یک شرکت خدماتی و باربری نسپارید و خودتان این کار را انجام دهید رعایت یکسری نکات به شما کمک می کند که وسیله های خود را با کمترین میزان آسیب دیدگی جا به جا کنید. نکاتی از قبیل:

 • استفاده از کارتون‌های قوی که سه لایه هستند.
 • تا جایی که برایتان امکان دارد تلویزیون LED را بدون داشتن کارتون خود جابجا ننمایید.
 • کارتون‌ها را شماره گذاری کنید.
 • در داخل کارتون‌هایی که وسایل شکستنی قرار دارد، بر روی آن واژه شکستنی را بنویسید تا با احتیاط جابجا شود.
 • گلدان‌هایی که از جنس سفال است را به وسیله چادر یا روزنامه آن بسته‌بندی نکنید زیرا امکان دارد در هنگام جا‌به‌جایی شکسته شوند.

هزینه خدمات اسباب کشی و حمل بار چقدر است؟

 هزینه خدمات بسته‌بندی و باربری، به حجم و تعداد وسایلتان بستگی دارد. این هزینه همچنین شامل هزینه بازدید قبل از شروع کار، بسته‌بندی وسایل، هزینه کرایه اتومبیل و تخلیه بار در مقصد خواهد بود. برای اطلاع دقیق از قیمت انواع خدمات نگین سرویس می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۴۶۰۶۶۰۰۶ و ۰۹۹۲۴۰۲۰۱۲۰ در تماس باشید.

سخن پایانی

مراجعه به شرکت‌های باربری و بسته‌بندی حرفه‌ای برای کسانی که در یک خانه و یا آپارتمان کوچک زندگی نمی‌کنند، همیشه مفید است. اگرچه فرایند بسته‌بندی و جابجایی وسایل ممکن است چندان سخت به نظر نیاید، اما در این کار ظرافت‌هایی وجود دارند که اگر به درستی رعایت نشود، حتما لوازم خانه شما در هنگام جابجایی دچار آسیب خواهد شد.

همچنین کارگران مجرب ما، از وزن دقیق وسایل اطلاع داشته و جابجایی لوازم را با روش‌های ایمن انجام می‌دهند. بنابراین با استفاده از خدمات تخصصی ما، از آسیب رساندن به سلامتی خود هم جلوگیری می‌کنید. پس این بار که قصد اسباب کشی و جابجایی لوازم خود را داشتید، تنها یک تماس با نگین سرویس می‌تواند شما را از تمام نگرانی‌ها و دغدغه‌ها برهاند. خدمات شرکت ما در تمامی نقاط شهر تهران به مشتریان عزیز ارائه می‌گردد اما اگر ساکن غرب تهران (خصوصا منطقه 22  و محیط زیبای دریاچه چیتگر) هستید، نگین سرویس می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به شما برساند تا تمامی خدمات لازم را هنگام اثاث کشی به شما ارائه دهد.

سوالات متداول

چه وسایلی را نمی‌توان جابجا کرد؟

اقلام خاصی وجود دارند که به علت قرارگیری در دسته خطرناک، شرکت‌های جابجایی از بسته‌بندی و جابجایی آنها خودداری می‌کنند. برخی از این وسایل شامل موارد زیر هستند:

 • محلول لاک پاک کن (زیرا قابل اشتعال است)
 • رنگ و تینر
 • بنزین فندک
 • بنزین
 • وسایل آتش بازی
 • کپسول های اکسیژن
 • گاز پیکنیکی
 • روغن موتور

آیا خدمات رفو و تعمیرات مبلمان در نگین سرویس ارائه می‌شود؟

خدمات تعمیرات مبلمان و رفو روکش مبل نیز توسط ما ارائه می‌شود، اما حتما پیش از سفارش، اطلاعات دقیقی را نسبت به نوع مبلمان ارائه کنید تا بتوان قیمت دقیقی برای دستمزد انجام کار به شما ارائه شود.

اسباب کشی منزل من چقدر زمان خواهد برد؟

این مسئله ارتباط مستقیمی با میزان اثاثیه و تعداد کارگران دارد. خواهشمندیم که پیش از ثبت درخواست خود تمامی این موارد را با ما در میان گذاشته تا زمانبندی دقیق را خدمتتان ارائه کنیم. اگر تمایل داشته باشید تا تمامی فرآیند را در یک روز به پایان برسانید، می‌توانیم تعداد کارگران بیشتری را برای سرویس شما در نظر بگیریم.

چند روز قبل از اثاث کشی با شما هماهنگ کنم؟

بسته به نوع سرویس درخواستی خود بهتر است در اسرع وقت قبل از اثاث کشی خود هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

آیا امکان جابجایی مواد فریز شده و یخ شده با یخچال در اسباب کشی هست؟

از آنجایی که ممکن است زمان اسباب کشی شما طولانی باشد، بهتر است مواد غذایی فریز شده را در یک کلمن جداگانه به همراه داشته باشید. به علاوه برای یخچال‌های بزرگتر و سایدبای‌ساید ممکن است نیاز به جداسازی در یخچال از بدنه باشد که امکان حمل مواد فریزری را ناممکن خواهد ساخت.

مقالات مرتبط

تماس با ما