حمل و جابجایی گاوصندوق در تهران + هزینه جابجایی انواع گاو صندوق

امروزه ما می‌توانیم مدل‌های مختلفی از گاوصندوق‌ها را در خانه‌ها، بانک‌ها یا دفاتر کار ببینیم. اما زمانی که بخواهیم آنها را جابجا کنیم، ممکن است بسیار سخت باشد. مخصوصاً اگر در مورد جابجایی گاوصندوق هیچ اطلاعاتی نداشته باشید. جابجایی اجسام سنگین مانند گاوصندوق کار راحتی نیست. بدون تجهیزات مناسب ممکن است حتی احتمال آسیب به شما وجود داشته باشد یا شاید به راهرو و اتاق صدمه بزنید. علاوه بر آن قابل اعتماد بودن افرادی که گاوصندوق را حمل می‌کنند بسیار مهم است. این افراد نباید سوء پیشینه داشته باشند و مواردی مثل مدل گاوصندوق و محل آن را نباید به هیچ فرد دیگری انتقال دهند.

اگر در جستجوی جابجایی گاو صندوق از اتاقی به اتاق دیگر، ساختمان دیگر یا شهر دیگر هستید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم، زیرا کارگران حرفه‌ای و قابل اعتمادی داریم که برای این کار آموزش دیده‌اند.

خدمات حمل و جابجایی گاوصندوق درتهران توسط نگین سرویس

هر نوع گاو صندوقی که در خانه یا محل کار خود دارید را می‌توانید بدون نگرانی و با خیالی آسوده به ما بسپارید. کارگران ماهر، آموزش دیده و قابل اعتماد ما در موسسه خدماتی و نظافتی نگین سرویس، برای ارائه هرگونه خدمات حمل و نقل جابه جایی تخصصی آمادگی کامل دارند.

خدمات جابجایی گاو صندوق نگین سرویس به شرح زیر است:

  • جابجایی و حمل گاوصندوق به صورت دستی
  • حمل و جابجایی گاوصندوق با چرخ
  • حمل و جابجایی گاوصندوق با جرثقیل

برای دریافت خدمات حمل و نقل گاو صندوق و هرگونه خدمات جابجایی و باربری می‌توانید با واتساپ و یا شماره تلفن‌های ما در تماس باشید. اگر قصد جابجایی از شرکت و یا محل زندگی خود را دارید، موسسه خدماتی نگین سرویس آماده است تا هرگونه خدمات بسته بندی، نظافت، جابجایی و باربری را به همراهان عزیز خود ارائه کند.

حمل و جابجایی گاوصندوق به صورت دستی

حمل و جابجایی گاوصندوق به صورت دستی

این نوع از جابجایی گاوصندوق عموماً برای موارد با وزن پایین و کمتر از 100 کیلوگرم است. در این روش از بندهای دوشی محکم برای جابجایی استفاده شده و معمولاً از دونفر کمک گرفته می‌شود.

توجه داشته باشید که این روش مختص کارگران ماهر و آموزش دیده است و هرگز نبایستی تلاش کنید که این روش را خودتان به تنهایی انجام دهید؛ زیرا ممکن است به کمر و دست‌های خود آسیب جدی وارد کنید.

حمل و جابجایی گاو صندوق با چرخ

حمل و جابجایی گاو صندوق با چرخ

ما گاو صندوق را به آرامی کج کرده و تخته چرخ دار را به آرامی زیر آن قرار می‌دهیم. قبل از حرکت به سمت مقصد تعیین شده شما، گاو صندوق را با تسمه یا طناب به تخته چرخدار محکم می‌بندیم. اگر می‌خواهید گاوصندوق را درون کامیون اثاث کشی قرار دهید، سطح شیب داری فراهم می‌کنیم تا تخته چرخدار روی آن حرکت کند.

این روش جابجایی برای گاوصندوق‌های سنگین تر تا 200 کیلوگرم مناسب است و نیز لازم است با کمک و همراهی چند کارگر آقا انجام شود.

حمل و جابجایی گاو صندوق با جرثقیل

حمل و جابجایی گاو صندوق با جرثقیل

این روش برای حمل و جابجایی آن‌دسته از گاو صندوق‌های بسیار سنگین موثر است که امکان هیچگونه جابجایی با چرخ را نداشته و یا در ساختمانی قرار دارد که راهروی باریک و غیر قابل دسترسی دارد. از این رو، از جرثقیل برای جابجا کردن گاو صندوق استفاده می‌شود.

مزایای استفاده از سرویس‌های حمل و جابجایی گاو صندوق

سرویس‌های حمل و جابجایی گاو صندوق

کارگران اثاث کشی حرفه‌ای می‌دانند چگونه اجسام حساس را مهار کنند و کار کردن با این افراد مزایای زیاد دیگری نیز دارد. در زیر دلایل اصلی استخدام کارگر جابجایی گاو صندوق بیان شده است.

ایمنی

هنگام جابجایی گاوصندوق، ایمنی اولویت بالایی دارد، زیرا مقداری بی دقتی می‌تواند منجر به بروز مشکلات جدی شود. کارگران حرفه‌ای آموزش دیده می‌دانند چگونه گاوصندوق‌های حساس را مهار کرده و آنها را جابجا کنند. این افراد تجهیزات مناسب به منظور مهار و انتقال گاو صندوق در طی فرایند جابجایی را دارند.

قابل اعتماد

زمانی که شما جابجایی گاوصندوق را برعهده می‌گیرید، مسئول اطمینان از ایمنی آن در طی فرایند جابجایی هستید. این موضوع می‌تواند استرس‌زا باشد، مخصوصاً اگر آشنایی با جابجایی گاوصندوق نداشته باشید. اگر از یک شرکت کمک بخواهید، آن شرکت مسئول مهار، انتقال و تحویل گاو صندوق شما است.

به علاوه شما بایستی از این بابت آسوده خاطر باشید که مدل و نوع گاوصندوق شما نزد ما کاملاً محفوظ خواهد بود. تمامی کارگران ما دارای گواهی عدم سوء پیشینه بوده و کاملاً قابل اعتماد هستند.

صرفه جویی در زمان

جابجایی زمان زیادی می‌گیرد، زیرا نیاز به آمادگی‌ها و کارهای زیادی دارد. اگر با این حال مجبور به رفتن سر کار باشید و مسائل شخصی نیز داشته باشید، این کار می‌تواند اضطراب آورتر باشد. کارگران جابجایی حرفه‌ای گاو صندوق با بارگیری، انتقال و تحویل گاوصندوق شما در محل تعیین شده، در وقت شما صرفه جویی می‌کنند. از آنجایی که اکثر شرکت‌ها روی برنامه کار می‌کنند تا اقلام را سر وقت تحویل دهند، کار کردن با آنها، تحویل گرفتن گاو صندوق را در مکان، زمان و ساعت تعیین شده، تضمین می‌کند.

خبری از بلند کردن اجسام سنگین نیست

شکی نیست که گاو صندوق‌ها سنگین هستند، زیرا از استیل و دیگر فلزات سنگین ساخته شده‌اند. اگر کسی را برای جابجایی آنها استخدام نکنید، مجبور می‌شوید خودتان آنها را بلند کنید. بلند کردن اجسام سنگین بدون آموزش و تجهیزات مناسب می‌تواند منجر به بروز صدماتی در کمر و شانه و دیگر مشکلات سلامتی شود. استخدام کارگر جابجایی گاو صندوق به شما در جابجایی متعلقاتتان بدون نیاز به بلند کردن اجسام سنگین کمک می‌کند.

هزینه جابجایی و حمل گاو صندوق در تهران

هزینه ی جابجایی گاو صندوق به عوامل زیر بستگی دارد:

  • وزن گاو صندوق
  • نفرات و تجهیزات مورد نیاز
  • تعداد طبقات جابجا شده
  • وجود آسانسور باربری در ساختمان

هر کدام از این موارد می‌توانند بر هزینه‌ی نهایی حمل گاوصندوق موثر باشند. برای کسب اطلاع از هزینه‌ی جابجایی گاو صندوق خود میتوانید با شماره تلفن و واتساپ ما در تماس باشید و با همکاران مجموعه مشورت کنید.

هزینه‌ی جابجایی گاو صندوق در منطقه 22 چیتگر

پس از احداث ایران مال و دیگر متجمع‌های تجاری در منطقه دریاچه چیتگر، فرصت‌های شغلی زیادی به وجود آمده و باعث رونق کسب و کار در این ناحیه شده است. از این روی گاو صندوق‌ها نیز به عضوی جدا نشدنی از فروشگاه‌ها و منازل بدل شدند. خدمات مجموعه ما در منطقه ی 22 و چیتگر به دلیل حضور نیروها در این منطقه با سرعت بیشتر و هزینه‌ای مقرون به صرفه انجام خواهد گرفت. زیرا شما هزینه‌ای اضافی برای ایاب و ذهاب پرداخت نخواهید کرد.

سخن آخر

ایمن ترین گزینه برای جابجایی گاوصندوق کمک گرفتن از افراد حرفه‌ای است. در این مقاله تمام مواردی را که نیاز دارید بدانید هنگام جابجایی گاوصندوق پوشش دادیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. استفاده از خدمات نگین سرویس به‌دلیل داشتن کارگرهای باتجربه در حمل و جابجایی، به شما این تضمین را می‌دهد که به بهترین و ایمن ترین شکل ممکن درخواست شما انجام می‌شود. شرکت خدماتی نگین سرویس مسئولیت تمام دارایی‌هایتان را برعهده می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات حمل و جابجایی گاوصندوق در تهران می‌توانید با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید.

سؤالات پرتکرار در مورد حمل و جابجایی گاوصندوق در تهران

با چه وسیله‌ای در منزل می‌توان گاو صندوق را جابجا کرد؟

برای بلند کردن گاو صندوق حتماً از نیروهای متخصص کمک بگیرید. توجه داشته باشید که تحت هیچ شرایطی گاو صندوق را از زمین بلند نکنید، زیرا این کار به کمر و ستون فقرات شما آسیب جدی وارد خواهد کرد.

آیا برای جابجایی گاو صندوق در منزل نیز هزینه‌ی طبقات نیز دریافت خواهد شد؟

خیر، اگرمی‌خواهید گاو صندوق خانه و یا شرکت را از اتاقی به اتاق دیگر جابجا کنید، هزینه‌ای برای طبقات از شما دریافت نخواهد شد و قیمت تنها بر اساس وزن گاو صندوق محاسبه خواهد شد.

آیا شما وزن گاو صندوق را اندازه خواهید گرفت؟

اندازه گرفتن وزن گاو صندوق برای همکاران ما امکان پذیر نمی‌باشد، لذا با مطالعه‌ی دفترچه راهنما و یا تماس با نمایندگی فروش گاو صندوق خود از وزن دقیق آن مطلع شوید، زیرا در صورت ندانستن وزن دقیق، هزینه‌ی نهایی به طور حدودی محاسبه خواهد شد که این امر به ضرر شما خواهد بود.

آیا خودم می‌توانم گاو صندوق را جابجا کنم؟

جابجایی گاو صندوق معمولی و سبک برای شما ممکن است، اما نیاز به تجهیزات مناسب، دانش و کمک کافی دارید. توجه کنید که جابجایی گاوصندوق‌های سنگین، از هر نوعی، خطرناک است. به عبارت دیگر، معمولاً بهترین کار واگذاری این امر به متخصصان آموزش دیده است.

آیا قبل از جابجایی گاو صندوق بایستی محتویات آن را خالی کنم؟

همکاران ما از هر نظر قابل احترام و اعتماد هستند، اما برای اطمینان خودتان توصیه می‌شود که پیش از جابجایی، محتویات گاو صندوق را خالی کنید.

آیا می‌توان گاو صنودق را روی فرش گذاشت؟

گاو صندوق به سطوح فرش شده آسیب وارد نمی‌کند. ولی باید جایی قرار گیرد که تراز باشد تا وزن آن به صورت مساوی توزیع گردد. به هر حال بهتر است جای مناسبی برای گاو صندوق خود انتخاب کنید.

چه تجهیزاتی برای جابجایی گاو صندوق نیاز است؟

برای جابجایی گاو صندوق شما نیاز به چرخ دستی یا لیفتراک، تسمه‌های نگهدارنده و طناب‌های قوی دارید.

مقالات مرتبط

تماس با ما