نظافت انباری | هزینه تمیز کردن و چیدن انباری

با وجود اینکه انباری خانه برای کارهای زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما یکی از بخش‌هایی است که به آن توجهی نمی‌شود. چه از آن به عنوان محل انبار کردن، کار کردن و یا موتورخانه استفاده کنید فرقی ندارد و به مرور زمان گرد و خاک زیادی در آنجا جمع خواهد شد. تمیز نکردن انباری و توجه نکردن به آن به مدت زیاد باعث می‌شود که به مکانی نامرتب تبدیل شود که تمیز کردن و چیدن آن به تنهایی و بدون کمک ممکن نخواهد بود.

انباری شما ممکن است همزمان محل ذخیره برخی مواد‌غذایی باشد و یا موتورخانه سیستم گرمایشی منزلتان باشد بنابراین مهم است تا آن را عاری از هرگونه آلودگی و یا حمله حشرات و حیوانات موذی نگه دارید. در اینجا باید از شرکت خدمات نظافتی کمک بگیرید. اگر احساس می‌کنید که انباری شما کثیف و نامرتب است، باید از متخصصینی کمک بگیرید که تخصصشان تمیز کردن کامل انباری منزل است.

با کمک نظافتچیان نگین سرویس ما شما را همراهی خواهیم کرد تا انباری دوباره به مکانی تمیز، مرتب و قابل استفاده تبدیل شود، زیرا برخی افراد ممکن است سالها انباری خود را نظافت نکرده باشند و انباشت وسایل متعدد در آن باعث کثیف شدن و نامرتب شدن انباری شده باشد. بنابراین نیاز به نیروهای متخصص و توانمند دارند تا وسایل انباری خود را نظافت و جابجا نمایند.

خدمات نظافت انباری نگین سرویس

خدمات نظافت انباری نگین سرویس

وقتی قرار است خانه یا انباری را تمیز کنید، باید فقط از متخصصین آموزش‌دیده و قابل اعتماد کمک بگیرید. ما خدمات نظافتی متنوعی ارائه می‌دهیم.

  • چیدمان انباری

در صورتی که انباری منزل، محل کار، پاساژ، مدرسه و یا سالن شما نیازمند نظافت است می‌توانید با شماره تلفن ها و یا واتساپ ما تماس حاصل فرمایید.

تخلیه وسایل از انباری

تخلیه وسایل از انباری

انباری همیشه پر از وسایلی است که لازم نداریم و از آن‌ها استفاده نمی‌کنیم. نظافتچیان ما کار خود را با رها کردن شما از شر تمام وسایل بلااستفاده شروع خواهند کرد.

عموماً انباری شامل وسایلی چون ماشین لباسشویی، کمد‌های بزرگ بلااستفاده ، مشعل شوفاژ، آبگرمکن و یا لوازم سنگین و بزرگی از این قبیل است. شما بدون کمک گرفتن از نیروهای ما نمی‌توانید این لوازم را از انباری خارج نمایید. لازم به ذکر است که آبگرمکن ممکن است دچار مشکل و نشتی نیز شده باشد.

اگر در انباری آب جمع شده باشد، نظافتچیان ما با استفاده از ابزار و وسایل مناسب این آب را خارج خواهند کرد. همچنین نظافتچیان وسایل بلااستفاده را با احتیاط دور می‌اندازند.

در صورتی که هر یک از لوازم موجود در انباری/موتورخانه منزل دچار اشکال شده است از شما خواهشمندیم تا تعمیرکار ماهر خبر کرده و تمامی خرابی‌ها و نقوص را برطرف نمایید.

بعد از تخلیه وسایل نوبت به بررسی آن‌ها می‌رسد. تمامی وسایل از نظر قابل استفاده بودن یا نبودن مورد بررسی قرار می‌گیرند. به شما توصیه می‌کنیم تا وسایل به درد نخور را بفروشید یا دور بیاندازید. بعد از این می‌بینید که چقدر حجم لوازمتان کمتر شده است.

نظافت انباری

نظافت انباری

مرحله‌ی بعد جارو زدن یا جاروبرقی کشیدن برای پاک کردن گرد‌ها و اشیاء ریز از زمین و بقیه‌ی سطوح است.

از آنجایی که انباری زیاد مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و به صورت منظم نظافت نمی‌شود؛ خاک زیادی بر روی سطوح آن می‌نشیند بنابراین بایستی به خوبی خاکروبی شود. تمامی تار عنکبوت‌ها و حشرات مرده باید تمیز و از انباری خارج شوند. اگر انباری شما نیاز به سم پاشی داشته باشد، نگین سرویس این مورد را نیز بر عهده خواهد گرفت. بسته به میزان کثیف بود انباری، ممکن است نیاز به چند بار جارو زدن و نظافت باشد.

بعد از انجام این مرحله، نظافتچیان انباری محلولی با مواد شوینده و آب تهیه خواهند کرد و از آن برای تمیز کردن کف انباری استفاده می‌کنند. بعد از ساییدن و آب کشیدن کف، کارکنان ما آب‌های اضافی کف را نیز خشک خواهند کرد.

ممکن است که دیوار های انباری خیلی پوسیده و خراب باشند، نم گرفته باشند و نیاز به نقاشی و گچ‌کاری داشته باشند در این صورت با تمیز کردن ممکن است وضعیت دیوارها و سقف بدتر شود، پس می‌توانید انباری را مجددا گچ کاری و نقاشی نمایید.

 بعد از نظافت و ضدعفونی کردن تمامی سطوح، لامپ، در ورودی، قفسه ها و کمدهای موجود در انباری می‌توانیم چیدمان را انجام دهیم.

چیدمان انباری

چیدمان انباری

شاید چیدمان انباری مهم‌ترین بخش نظافت آن باشد زیرا با یک چیدمان درست، شما کثیف شدن و نامرتب شدن دوباره آن را به تعویق می‌اندازید.

یکی از بهترین راه‌های چیدمان و مرتب کردن انباری تقسیم‌بندی محیط و نصب قفسه است؛ زیرا باعث می‌شود تا شما از فضاهای مرده استفاده بهتری نمایید. ابتدا شما بایستی لوازم خود را اولویت بندی کنید و سپس نیروهای ما لوازم ضروری که به آن احتیاج پیدا خواهید کرد را در دسترس قرار داده و در بخش‌های جلوتر قفسه می‌گذارند و وسایل دیگر را در قسمت‌های عقبی قرار خواهند داد.

بهتر است از جعبه‌های شفاف استفاده کنید تا بتوانید محتویات جعبه را بهتر ببینید، بدین صورت بدون بهم ریختن وسایل موجود در انباری، می‌توانید به هر آنچه که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید.

در این مرحله ما لوازم را برایتان دسته بندی کرده و به ترتیب نیاز شما برایتان چیدمان و اولویت بندی می‌کنیم. اکنون انباری شما نظافت شده و آماده استفاده است.

هزینه نظافت انباری

هزینه نهایی نظافت انباری به میزان آلودگی، تعداد انباری(ها) و متراژ آن بستگی دارد. همچنین تعداد کارگرهای درخواستی شما و جابه‌جایی وسایل دور ریختنی بر هزینه نهایی مؤثر است.

هزینه نظافت انباری در منطقه 22 و چیتگر

انباری جز جدا نشدنی هر خانه، مغازه، مرکز خرید، مجتمع تجاری و خلاصه هر ساختمان است و نظافت آن نیز اهمیت بسیاری دارد. با افزایش تراکم جمعیت در منطقه 22 و اطراف دریاچه چیتگر و رشد ساخت و ساز نیاز به نظافت انباری نیز بیشتر شده است، مخصوصاً برای مجتمع‌های خریدی همچون ایران مال ، طوبی و بام لند داشتن یک انباری تمیز و مرتب برای صاحبان مغازه‌ها ضروری است. زیرا به فروشندگان کمک می‌کند تا جنس‌های مد نظر خود را به راحتی پیدا کنند. بنابراین اگر برای انبارگردانی‌ها و نظافت انباری‌های خود نیاز به نظافتچی داشتید، نگین سرویس خدمات خود را در اسرع وقت و با هزینه‌ای مقرون به صرفه به همراهان ساکن در منطقه 22 ارائه می‌کند.

حرف آخر

انباری‌ها مکان‌های به درد بخوری هستند که ممکن است به مرور زمان مقدار زیادی گرد و خاک در آن‌ها جمع شود.

بعد از نظافت و چیدمان درست انباری می‌توانید از شر حشرات موذی خلاص شوید و وسایل خود را راحت‌تر پیدا کنید. در صورتی که انباری بزرگی دارید حتی می‌توانید آن را تبدیل به یک اتاق بازی کوچک کنید و از فضای بیشتر ایجاد شده بهره ببرید.

اجازه ندهید که انباریتان به محلی کثیف و بلااستفاده تبدیل شود. برای نظافت با ما تماس بگیرید تا تیم ما انباری شما را مرتب و تمیز کنند. بسته به نیاز خود می‌توانید از خدمات نظافت انباری ما به صورت هفتگی، ماهیانه یا سالیانه استفاده کنید. از گردگیری، مرتب کردن و چیدن گرفته تا تمیز کردن همه‌ی قسمت‌ها و سطوح انجام خواهد شد و انباری شما را به محلی کاملاً تمیز و مرتب بدل خواهیم کرد.

سؤالات متداول

برای نظافت و چیدمان انباری کارگر آقا بهتر است یا خانم؟

در صورتی که لوازم سنگین برای جابجایی دارید کارگر آقا گزینه مناسب‌تری است اما اگر لوازم سنگین ندارید و نیاز به یک چیدمان دقیق  دارید کارگر خانم مناسب‌تر است.

لازم به ذکر است همه‌ی نیروهای شرکت نگین سرویس برای نظافت و چیدمان صحیح انباری آموزش دیده‌اند.

چگونه جلوی خاک گرفتن وسایل در انباری را بگیریم؟

برای جلوگیری ازخاک گرفتن لوازمتان و همچنین سالم ماندن آن‌ها می‌توانید همه وسایل را در جعبه‌های مخصوص بگذارید، درز پنجره را ببندید و روی وسایل بزرگتر نایلون بکشید.

برای جلوگیری از نم کشیدن انباری چه کار باید کرد؟

برای جلوگیری از نم کشیدن انباری می‌توانید از پودرهای جذب کننده رطوبت یا عایق‌های ضد رطوبت استفاده کنید.

آیا نگین سرویس خدمات جمع‌آوری نخاله، تکه‌های چوب و زباله‌های ساختمانی را انجام می‌دهد؟

برای این مورد می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از گفتن نوع زباله و حجم تقریبی آن از امکان ارائه این خدمات مطلع شوید.

اگر کف انباری سیمانی باشد چگونه آن را تمیز می‌کنید؟

باید از تی و یک سطل آب و تمیز کننده‌ی ملایم استفاده شود. از آمونیا، سفیدکننده و مواد اسیدی قوی برای سطوح و کف‌های پولیش شده یا لعابدار استفاده نکنید.

مقالات مرتبط

تماس با ما