خدمات دوخت و نصب انواع پرده پانج، پلیسه، حریر، ریلی، زبرا، سلطنتی و…

پرده‌ها از وسایلی هستند که می‌تواند به دکوراسیون اتاق، نشیمن، اداره و … اتاق کمک کند و محیط را شاداب‌تر کند. استفاده از پرده‌ها در دکوراسیون منزل، ادارات، هتل‌ها و غیره، علاوه بر تزیین و زیبایی، باعث تنظیم و کنترل میزان نورروشنی اتاق‌ها، جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین حفظ حریم شخصی خواهد شد. از این رو اگر قصد این را دارید تا از زیبایی‌های انواع پرده بهره ببرید، توصیه می‌کنیم تا برای دوخت یک پرده مناسب و زیبا اقدام نمایید. برای دوخت پرده ابتدا بایستی پارچه موردنظرتان را انتخاب نموده و سپس از نیروهای ما بخواهید تا مدل مورد نظر را برایتان دوخته و جهت نصب آن نیز در محل حضور یابند. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی دقیق خدمات دوخت و نصب پرده بپردازیم.

خدمات دوخت و نصب انواع پرده با نگین سرویس

موسسه خدماتی نگین سرویس از این پس دوخت و نصب انواع پرده را به همراهان خود ارائه می‌دهد. لیست خدمات به شرح زیر می‌باشد:

 • دوخت و نصب پرده ساده
 • دوخت و نصب پرده پانچ
 • دوخت و نصب پرده پیله‌دار
 • دوخت و نصب پرده تزئینی
 • دوخت و نصب پرده توری
 • دوخت و نصب پرده حریر
 • دوخت و نصب پرده مخمل
 • دوخت و نصب پرده سطلنتی
 • دوخت و نصب پرده والان (والون) دار
 • ساخت و نصب پرده کرکره‌ای، زبرا، شید، لورد راپه و…
 • نصب ریل، کتیبه و میله پرده

این موارد تنها بخشی از خدمات نگین سرویس می‌باشد لذا برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی با متخصصان ما می‌توانید با شماره تلفن‌های ما در تماس باشید. نگین سرویس خدمات نصب انواع پرده برای منزل، دفاترکار، آمفی تئاتر، مراکز تفریحی و تجاری، مدارس و… را ارائه می‌نماید.

چگونه دوخت و نصب پرده را انجام می‌دهیم؟

پس از انتخاب پارچه پرده موردنظرتان، اگر نیازی به اندازه‌گیری دقیق داشته باشید نیروهای ما در محل حاضر خواهند شد تا اندازه‌گیری را انجام دهند اما اگر خودتان اندازه‌گیری به خاطر داشته باشید که کمی خارج از قاب پنجره اندازه‌گیری کنید.

دوخت پرده

در مرحله بعدی با توجه به مدل انتخاب شده دوخت آغاز می‌گردد. در نظر داشته باشید که پرده‌های ساده، پانچ و مدل‌های متداول سریع‌تر دوخته می‌شوند و آماده خواهند شد. در صورتی که پرده‌های والان‌‌دار یا سلطنتی سفارش داده باشید، دوخت این مدل‌ها بیشتر زمان خواهد برد. همچنین پارچه‌های حریر، تور و مخمل نیز به دلیل حساسیت و ظرافت خاصی که دارند بایستی با دقت بیشتری دوخته شوند پس ممکن است دوخت آن‌ها زمان‌بر باشد. پرده‌دوزهای ما زمان تحویل را با شما هماهنگ خواهند کرد لذا از این بابت آسوده خاطر باشید.

اتوکشی پرده

پس از اتمام دوخت، پرده اتوکشی خواهد شد تا بعد از نصب حالت مناسب و زیبایی داشته باشد و اتوکشی هر پرده باتوجه به جنس پارچه آن متفاوت است، البته نیروهای نگین سرویس، تکنیک و مهارت لازم در اتوکشی هر نوع پرده و البسه را در اختیار دارند.

نصب پرده

درنهایت برای نصب پرده هماهنگی‌های لازم را با شما انجام خواهیم داد. پرده‌ها با توجه به مدل‌شان میله، ریل یا کتیبه دارند که بایستی به قسمت بالایی سقف پیچ شوند. بدین منظور نیروهای نگین سرویس، ابتدا با اندازه‌گیری صحیح، محل نصب میله و کتیبه را مشخص نموده و پیچ و پلاک خواهند نمود. نصب میل پرده یک مهارت تخصصی است زیرا با کوچک‌ترین اشتباهی پرده شکل نامنظم به خود خواهد گرفت لذا حتما در این فرایند از نیروهای متخصص کمک بخواهید. برخی پرده‌های بزرگ که در سالن‌های نمایش و اجتماعات نصب می‌شوند برای باز و بسته شدن موتور برقی دارند، در صورتی که نیاز به نصب موتور برقی داشته باشید، نیروهای نصب و تست این نوع پرده را نیز انجام خواهند داد.

بعد از نصب میله و یراق آلات پرده نوبت به سوار کردن پرده می‌رسد. پرده‌های ساده و تک لایه به راحتی و سرعت نصب می‌شوند اما پرده‌های چندلایه و والان‌دار زمان بیشتری برای نصب نیاز دارند تا چین و پلیسه‌های آن  برهم نخورد. برای پرده‌های چندلایه ابتدا لایه‌های زیرین را نصب نموده و سپس لایه‌ی بعدی را نسبت به آن تنظیم می‌نماییم. برای پرده‌های زبرا و کرکره‌ای نیز لازم است تا دقت عمل بیشتر به خرج دهیم تا بخش‌های مختلف آن به هم گره نخورد. در انتها پرده آماده استفاده خواهد بود.

قیمت دوخت و نصب پرده

قیمت دوخت و نصب انواع پرده به شرح زیر است:

قیمت توماننام خدمت
8.500 توماندوخت پرده ساده متری
11.500 توماندوخت پرده پیله‌دار متری
55.000 توماننصب پرده اتوماتیک روی میل پرده ساده
41.000 توماننصب پرده شید و زبرا
35.000 توماننصب چوب پرده تا ۳ متر
37.000 توماننصب چوب پرده بیشتر از ۳ متر
37.000 توماننصب پرده پشت دری
50.500 توماننصب چوب پرده اتومات
توافقیپانچ تخته‌ای پرده
43.000 توماننصب ریل پرده ساده سقفی – تا 3 متر طول
55.000 توماننصب ریل پرده ساده سقفی – 3 تا 5 متر طول
43.000 توماننصب پرده ساده تا طول 4 متر
30.000 توماننصب کتیبه – متر طول
توافقینصب ریل پرده ساده سقفی – بیشتر از 5 متر طول

همان‌طور که در جدول بالا مشاهده می‌نمایی، قیمت دوخت و نصب پرده به عوامل متعددی بستگی دارد و برای هر مورد متفاوت است:

 • اندازه پرده: اندازه پرده تاثیر مهمی بر قیمت دارد. پرده‌های بزرگتر نیاز به بیشترین میزان پارچه و زمان دوخت دارند، بنابراین قیمت آن‌ها بیشتر است.
 • نوع پرده: نوع پرده نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد. پرده‌های ساده‌تر و با جنس پارچه معمولاً ارزان‌تر هستند، در حالی که با کیفیت تر و طرح‌های خاص معمولاً گرانتر هستند.
 • جنس پارچه: نوع و کیفیت پارچه نیز بر قیمت تأثیر دارد. پارچه‌های با کیفیت بالا معمولاً گرانتر هستند. همچنین، پارچه‌های خاص مانند پارچه‌های حریر، مخمل، ساتن و … نیز معمولاً هزینه‌ی بیشتری دارند.
 • سیستم نصب: نوع سیستم نصب پرده نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. سیستم‌های نصب پرده از جمله قاب پرده، چوب پرده، سیم پرده و ریل پرده ممکن است در قیمت متفاوتی ارائه شوند. همچنین اگر پرده موتور برقی داشته باشد هزینه جداگانه در بر دارد.
 • ایاب و ذهاب: نصاب پرده با توجه به مسافت و فاصله شما از کارگاه ممکن است هزینه‌ی متفاوتی برای ایاب و ذهاب از شما دریافت نماید.

برای دریافت قیمت دقیق دوخت و نصب پرده سفارشی خود، با شماره تلفن‌های ما در تماس باشید.

هزینه خدمات دوخت و نصب پرده در منطقه 22 و چیتگر

از این پس به عزیزان همراهان در منطقه 22  و مناطق نزدیک دریاچه چیتگر این مژده را می‌دهیم که می‌توانید خدمات دوخت و نصب پرده را با قیمتی مناسب و بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و با پیک رایگان دریافت نمایید. همچنین نیروهای حاضر در محل می‌توانند در اسرع وقت در محل حاضر شده و خدمات ارائه نمایند. چنانچه برای منزل، محل‌کار، مغازه، کافه و رستوران، مرکز خرید، سالن نمایش و…. نیاز به دوخت و نصب و یا حتی تعمیر پرده دارید با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا نگین سرویس خدمات تعمیرات و ترمیم پرده را انجام می‌دهد؟

بله انواع خدمات ترمیم و تعمیر پرده توسط نیروهای ما انجام می‌شود.

آیا نیروهای نگین سرویس برای اندازه‌گیری قاب پنجره‌ها برای دوخت پرده در محل حاضر خواهند شد؟

این مورد به نوع مدل شما بستگی دارد. برای مدل‌های ساده نیاز به اندازه‌گیری نیست زیرا با توجه بعد مسافت این مورد به صرفه نخواهد بود اما برای مدل‌های پیچیده‌تر نیروهای ما به منزل یا محل مورد نظر شما آمده تا اندازه‌گیری به صورت دقیق انجام شود.

آیا هزینه یراق و لوازم نصب پرده بر عهده مشتری است؟

بله هزینه یراق و لوازم نصب پرده بر عهده مشتری می‌باشد.

آیا نیروهای نگین سرویس نردبان مناسب و ابزار نصب پرده را به همراه دارند؟

بله نیروهای ما نردبان مناسب و ابزار دریل و نصب پرده و میل پرده را به همراه دارند. در صورتی که سقف منزل شما از حد استاندارد بلندتر است حتما این مورد را پیش از ثبت سفارش با ما در میان بگذارید.

آیا نیروهای نگین سرویس خدمات تعمیرات پرده‌های پارچه‌ای و کرکره‌ای را  نیز انجام می‌دهد؟

بله اگر تنها بخشی از پرده دچار آسیب و پارگی شده باشد و نمی‌خواهید تمام آن را عوض کنید، می‌توانید از خدمات تعمیرات پرده استفاده نمایید.

آیا نیروهای شما خدمات تعویض و جا یه جایی پرده را نیز انجام می‌دهند؟

بله در صورتی که هنگام اسباب کشی یا گردگیری سالانه نیاز به جا به جایی یا تعویض پرده خود داشته باشید نیروهای ما آن را دوباره برایتان نصب خواهند نمود.

آیا نگین سرویس خدمات پرده‌شویی نیز ارائه می‌دهد؟

بله موسسه ما خدمات شستشوی انواع پرده را نیز به همراهان خود ارائه می‌دهد.

آیا قیمت شستشو و اتوشویی انواع پرده با یکدیگر متفاوت است؟

بله برای اطلاع از قیمت دقیق این موارد به مقاله پرده‌شویی و خشکشویی پرده ما مراجعه نمایید.

آیا نیروهای نگین سرویس خدمات تعمیر موتور پرده را نیز انجام می‌دهند؟

بله در صورتی که موتور پرده دچار مشکل شده باشد، نیروهای ما آن را تعمیر خواهند کرد.

مقالات مرتبط

تماس با ما