کارگر قوی و جوان برای نظافت و حمل وسایل در تهران

گاهی اوقات نیاز است نیروهای خدماتی علاوه‌بر نظافت محل مورد نظر، برخی از وسایل را نیز جابه جا کنند. به این منظور، نیروهای خدماتی‌ای که به محل اعزام می‎شود باید از سلامت جسمی کامل، قدرت بدنی بالا و همچنین مهارت کافی برخوردار باشند تا علاوه بر نظافت محل، در جابه جایی وسایل نیز به مشتری کنند. شرکت‌های خدماتی از کارگر قوی و جوان برای نظافت و حمل وسایل استفاده می‌کنند که به خوبی آموزش دیده و آماده‌ی خدمت رسانی به مشتریان می‌باشند.

خدمات نیروهای نظافتی جوان شرکت نگین سرویس

خدمات نیروهای نظافتی

اکثر خانم‌های خانه‌دار برای جابجایی وسایل به هنگام چیدمان منزل بعد از خانه تکانی و یا تغییر دکوراسیون منزل به یک کارگر قوی و جوان نیاز دارند. همچنین بعد از اسباب‌کشی، معمولاً برای انجام امور نظافتی و جابجایی وسایل سنگین یک نظافتچی جوان و کاربلد مورد نیاز است. در این خصوص نیرو‌های خدماتی جوان شرکت نگین سرویس خدمات زیر را ارائه می‌دهند.

جابجایی وسایل به هنگام تغییر چیدمان

نظافتچی آموزش‌دیده علاوه‌بر آشنایی با فوت و فن تمیزکاری و دقت در انجام کارها، توانایی فیزیکی لازم را برای جابجایی وسایل هم دارد و مشتریان می‌توانند برای جابجا کردن مبلمان، تخت، دراور و تلویزیون از نیروهای خدماتی کمک بگیرند. نیروهای خدماتی جوان با دقت و حوصله وسایل را جابه جا کرده و مراقب هستند تا وسایل و دیوار‌های منزل مشتریان آسیب نبینند.

نظافت و تمیز کردن کف و سرامیک

نظافتچی ماهر و آموزش‌دیده مهارت لازم برای تمیز کردن با دقت کف، با استفاده از جارو و تی را دارد. او همچنین می‌داند از کدام مواد شوینده برای انواع کفپوش‌ها استفاده کند. به طور مثال نحوه نظافت کفپوش چوبی با نظافت سنگ و یا سرامیک متفاوت می‌باشد.

علاوه‌بر این، گاهی نیاز است برای نظافت بهتر کف، وسایل مقداری جابه جا شوند. به همین منظور بهتر است یک نظافتچی قوی و جوان استخدام کنید تا توانایی فیزیکی این امور را داشته باشد.

شستشوی دیوار و سقف

یکی دیگر از خدمات نظافتچی در حوزه نظافت منزل و شرکت‌ها، دیوارشویی و نظافت سقف می‌باشد. نظافتچی آقا برای این مورد گزینه مناسبی است. نظافتچیان نگین سرویس از قبل آموزش‌های لازم را در خصوص اصول دیوارشویی و استفاده از مواد مناسب برای انجام این کار دریافت کرده‌اند. برای شستشوی دیوار، بسته به جنس آن نظافتچی شوینده مناسب را انتخاب کرده، با استفاده از دستمال مناسب دیوارها را می‌شوید و سپس خشک می‌کند.

نظافت حمام و سرویس بهداشتی

نظافت حمام و سرویس بهداشتی نیز یکی از مواردی است که اهمیت بسیاری دارد. به منظور نظافت سرویس بهداشتی، کارگر معمولاً از وایتکس، انواع جرم‌گیر، مواد ضدعفونی کننده مناسب و … استفاده می‌کند. نظافتچی ماهر می‌داند که برای نظافت حمام و سرویس بهداشتی نباید از شوینده‌های اسیدی و خورنده استفاده کند.

نظافتچی برای نظافت شیرآلات و سطوح از محلول آب، سرکه و جوش شیرین استفاده می‌کند. این محلول به خوبی شیرآلات را تمیز کرده و برق می‌اندازد.

تمیز کردن شیشه‌ها

نظافتچی بعد از تمیز کردن دیوارها، برای تمیز کردن شیشه‌ها اقدام می‌کند. به همین منظور ابتدا گرد و خاک شیشه را پاک می‌کند تا آلودگی به قسمت‌های مختلف منتقل نشود. سپس برای پاک کردن لکه‌های چربی، لکه رنگ و رسوبات آب از موادی همچون الکل، سرکه سفید و جوش شیرین استفاده می‌کند. در آخر هم با استفاده از شیشه‌شو یا محلول آب و مایع ظرفشویی برای پاک کردن شیشه‌ و آینه‌ها اقدام می‌کند.

نظافت بالکن و بهارخواب

نظافت بالکن و بهارخواب هم توسط نظافتچی آقا انجام می‌شود. نظافت بالکن از جمله مواردی است که نیاز به توانایی فیزیکی و قدرت بدنی مناسب دارد. نظافتچی جوان و قوی باید کف بالکن را تخلیه کند، با استفاده از سطل آب و پودر صابون، شلنگ آب و تی، کف تراس را بشوید و سپس خشک کند.

سایر خدمات شرکت نگین سرویس

نگین سرویس علاوه‌بر نظافت منزل، خدمات دیگری هم به شهروندان تهرانی ارائه می‌کند. برخی از این خدمات عبارتند از:

برای ثبت سفارش می‌توانید با تلفن مجموعه تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتس‌اپ با کارشناسان شرکت خدماتی نگین در ارتباط باشید.

مشتریان نگین سرویس، به طور معمول دو نظافتچی استخدام می‌کنند؛ یک نظافتچی خانم و یک نظافتچی آقا. نظافتچی خانم برای انجام اموری که نیاز به دقت بالایی دارند و نظافتچی آقا برای تمیز کردن دیوارها و کف و جابجایی وسایل.

به طور مثال برای نظافت کابینت‌ها و جابجایی ظروف در آشپزخانه، نظافتچی خانم می‌داند به چه ترتیبی عمل کند تا کیفیت خدمات ارائه‌شده در حد عالی باشد. این درحالیست که برای انجام اموری که نیاز به قدرت بدنی بالایی دارند، نظافتچی آقا بهتر است. به طور مثال، نظافتچی آقا با توجه به توان بدنی خوبی که دارد بهتر می‌تواند شیشه‌ها را تمیز کند و یا کف را تی بکشد. نظافتچی آقای جوان و قوی برای جابجایی و بلند کردن وسایل هم توان فیزیکی لازم را دارا می‌باشد.

چرا نظافتچیان نگین سرویس را انتخاب کنیم؟

نظافتچیان نگین سرویس

خدمات نظافت و جابجایی وسایل سنگین باید توسط کارگر ماهر و باتجربه انجام شود، تا بدین‌ترتیب به وسایل و خانه آسیبی وارد نشود و در عین حال نظافت به بهترین شکل انجام شود. نگین سرویس به شما این اطمینان را می‌دهد که نظافت و تمیزکاری، چیدمان منزل و سایر امور مربوطه در کوتاه‌ترین زمان، با بهترین کیفیت و بدون وارد آمدن هرگونه خسارت انجام گردد. برخی از ویژگی‌های نگین سرویس که آن را در مقایسه با سایر رقبا متمایز کرده است، عبارتند از:

 • نیروهای خدماتی نگین از میان افراد شایسته و قابل اعتماد انتخاب شده‌اند. مدیریت نگین سرویس کلیه نیروهای خدماتی مجموعه را از هر نظر ضمانت می‌کند.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس از میان افراد جوان، قوی و نیرومند انتخاب می‌شوند تا امور مربوطه به جابجایی وسایل و … را به بهترین شکل انجام دهند و هنگام جابجایی وسایل، مراقب باشند وسایل آسیب نبینند و دیوارها زخمی نشوند.
 • نیروهای خدماتی جوان شرکت نگین سرویس از سلامت کامل برخوردار بوده و توانایی فیزیکی لازم برای جابه‌جایی وسایل را دارند.
 • نگین سرویس برای نظافت فضاهای مختلف، استانداردهای مخصوص تهیه کرده و در قالب دستورالعمل در اختیار نیروهای خدماتی قرار داده است. نیروهای خدماتی نگین سرویس از قبل آموزش‌های لازم را در خصوص نظافت و تمیزکاری فضاهای مختلف دریافت کرده‌اند و مطابق با دستورالعمل‌های مربوطه محل مورد نظر را نظافت می‌کنند.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس خواسته‌های مشتری را به عنوان اولویت در نظر گرفته و طبق نظرات ایشان عمل می‌کنند.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس منظم و وقت‌شناس هستند. رأس ساعت مقرر در محل حاضر شده و پس از انجام کارها رأس ساعت مشخص، محل را ترک می‌کنند.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس مهارت و تجربه کافی در امور نظافتی را دارا می‌باشند و با نهایت دقت و وسواس قسمت‌های مختلف خانه و … را نظافت می‌کنند.
 • برای جلوگیری از پخش شدن هر نوع ویروسی، نیروهای خدماتی نگین سرویس بعد از نظافت کل محیط را ضدعفونی می‌کنند.
 • کلیه نیروهای خدماتی نگین سرویس تحت پوشش بیمه حوادث قرار دارند.
 • نیروهای خدماتی نگین سرویس از استعمال دخانیات در محیط کار خودداری می‌کنند.
 • نظافتچی‌های شرکت خدماتی نگین مسئولیت‌پذیر، وقت‌شناس و دلسوز هستند. رأس ساعت در محل حاضر می‎شوند، در طول کار مسئولیت کارشان را برعهده می‌گیرند، با تمام توان کار می‌کنند و رأس ساعت مقرر محل را ترک می‌کنند.

قیمت کارگر قوی و جوان برای نظافت و حمل وسایل

قیمت کارگر قوی و جوان برای نظافت و حمل وسایل

هزینه کارگر قوی و جوان بسته به خدمات مورد نیاز و ساعات کاری متفاوت می‌باشد. برخی از عوامل تأثیرگذار در قیمت کارگر قوی برای نظافت و جابجایی وسایل عبارتند از:

 • خدمات مورد نیاز: جابجایی وسایل، نظافت دیوارها، شستشوی بالکن و … .
 • متراژ فضا: هر چه فضا بزرگ‌تر باشد، زمان نظافت هم بیشتر می‌باشد.
 • زمان مورد نیاز: هرچه صاحبخانه خدمات بیشتری بخواهد، زمان بیشتری برای نظافت لازم است.

ثبت درخواست کارگر قوی و جوان برای نظافت و حمل وسایل

به منظور ثبت سفارش برای استخدام کارگر جوان و قوی در تهران می‌توانید با موسسه تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با کارشناسان نگین سرویس در ارتباط باشید. کارشناسان نگین پس از دریافت اطلاعات شما، نظافتچی را به شما معرفی کرده و در صورت تأیید شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن نظافتچی به محل اعزام خواهد گردید. اطلاعات مورد نیاز به هنگام ثبت سفارش عبارتند از:

 • نام و نام خانوادگی
 • تلفن تماس
 • متراژ محل
 • خدمات مورد نیاز

پرسش‌های متداول

قیمت کارگر ساعتی برای نظافت و جابجایی وسایل منزل در تهران چقدر است؟

دستمزد و هزینه کارگر جوان برای انجام امور نظافتی و حمل وسایل سنگین، بسته به خدمات مورد نیاز، متراژ فضا و زمان مورد نیاز متفاوت می‌باشد.

آیا کارگر نظافت منزل امور مربوط به جابجایی وسایل را هم برعهده می‌گیرد؟

بله. بسته به خواسته مشتری نظافتچی به هنگام نظافت باید وسایل سنگین را جابجا کند و فضا را نظافت کند. همچنین برای تغییر دکوراسیون هم می‌توان از طریق شرکت‌های خدماتی برای استخدام کارگران جوان و قوی اقدام کرد.

برای نظافت منزل و تغییر چیدمان، نظافتچی آقا بهتر است یا نظافتچی خانم؟

نظافتچی آقا. با توجه به اینکه نظافتچی به هنگام نظافت باید وسایل سنگین را هم جابجا کند، دیوارها را بشوید و کف را تی بکشد، بهتر است از نظافتچی آقا کمک بگیرید تا توانایی لازم فیزیکی را داشته باشد.

برای نظافت منزل و تغییر چیدمان در شرق تهران میتوانم از خدمات نگین سرویس استفاده کنم؟

بله. نیروهای خدماتی نگین سرویس در کل مناطق 22 گانه تهران آماده خدمت‌رسانی هستند و هزینه‌ها هم ثابت است. البته برای مسیرهای دور همچون دارآباد که به مترو و خطوط بی‌آرتی دسترسی ندارند، هزینه رفت و آمد از مشتری دریافت می‌گردد.

فاکتورهای مؤثر در انتخاب بهترین کارگر برای نظافت منزل و جابجایی وسایل سنگین کدامند؟

توانایی فیزیکی کافی، مهارت و دقت در انجام کار و قابل اعتماد بودن.

برای جابه‌جایی وسایل باید از چند نیروی خدماتی کمک بگیرم؟

تعداد نیروهای خدماتی مورد نیاز به تعداد و حجم وسایلی که باید جابه جا شوند، وسعت محل و زمان مد نظر برای اتمام کار بستگی دارد.

مقالات مرتبط

تماس با ما