قیمت اسباب کشی: هزینه‌ لوازم اسباب کشی، کارگران و کامیون

هزینه استخدام نیروهای متخصص اسباب کشی، معمولا به تعداد و اندازه بسته‌های منتقل شده بستگی خواهد داشت. متغیرهای مختلفی مثل تعداد کارتن‌ها، مسافت طی‌شده، تعداد وسایل نقلیه، تعداد کارگر و استفاده از خدمات بسته‌بندی لوازم خانگی باعث می‌شوند تا پیش‌بینی هزینه جابجایی هم اغلب کار دشواری باشد، چرا که تغییر هر کدام از این موارد، می‌تواند بر قیمت نهایی خدمات دریافتی تأثیرگذار باشد.

عوامل موثر بر قیمت اسباب کشی

عوامل موثر بر قیمت اسباب کشی

بایستی در نظر داشت که اسباب کشی عموما از سه بخش اصلی تشکیل شده است که عبارتند از بسته‌بندی و جمع‌آوری لوازم، جابه‌جایی و انتقال وسایل با کامیون و در نهایت نظافت، باز کردن جعبه‌ها و چیدمان. در هر بخش عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند بر هزینه نهایی موثر باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد هزینه نهایی لطفا با شماره تلفن‌ها و واتساپ ما در تماس باشید.

بخش اول: هزینه بسته بندی و جمع آوری لوازم در اسباب کشی

بخش اول: هزینه بسته بندی و جمع آوری لوازم در اسباب کشی

در گام اول اسباب کشی شما بایستی شروع به جمع آوری لوازم خود در منزلتان کنید و این موضوع با توجه به اینکه از نیروهای کمکی استفاده می‌کنید یا خیر و همچنین میزان کارتن و چسب مصرفی متغیر خواهد بود.

استفاده از کارتن، جعبه، ضربه‌گیر، چسب و لوازم بسته‌بندی

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر هزینه نهایی اثاث کشی، استفاده از کارتن و چسب و دیگر لوازم بسته بندی است. کارتن‌ها و جعبه‌های بسته بندی ممکن است دسته اول یا دسته دوم باشند. کارتن‌های دسته دوم (مثل کارتن‌های موز) یا سبدهای پلاستیکی میوه قیمت کمتری نسبت به کارتن‌های نو و تمیز دارند.

کارتن‌های دسته اول چند نوع دارند:

  • سه لایه
  • پنج لایه: محکم‌تر و مناسب برای اسباب کشی وسایل سنگین‌تر ( کتاب، ظرف و بشقاب چینی و …)
  • رگال دار: مناسب برای حمل لباس‌های آویزی

این سه مدل از پرکاربردترین نوع کارتن‌ها هستند که قیمت متغیری دارند. اگر از سلفون و یا نایلون ضربه‌گیر حبابدار برای لوازم شیشه‌ای و چینی استفاده می‌کنید بایستی هزینه‌ای اضافه برایشان در نظر بگیرید. سلفون‌ها عموما رولی و نایلون ضربه‌گیر براساس رول و متراژ قیمت گذاری میشوند.

لوازم دیگری نیز همچون چسب‌های کارتن کاغذی و نواری پهن نیز برای بسته بندی جعبه‌ها لازم هستند که خود هزینه‌ای را به مبلغ بسته بندی اضافه می‌کنند.

اگر از سرویس بسته‌بندی نگین سرویس استفاده کنید، هزینه‌ این اقلام برای شما کمتر خواهد بود. زیرا موسسه خدماتی نگین، تمامی لوازم را به صورت عمده خریداری کرده و در نتیجه قیمت تمام شده پایین‌تری خواهند داشت.

استفاده از کارگران بسته بندی و جابجایی

ممکن است که شما زمان کافی را برای بسته بندی لوازم خود نداشته باشید. کارگران بسته بندی با مهارت و دقت لازم، تمامی لوازم شما را جمع‌آوری نموده و جعبه‌ها را شماره گذاری و بسته بندی می‌کنند. از این‌رو زمان و انرژی زیادی در فرآیند بسته بندی شما صرفه‌جویی خواهدشد. این نکته را فراموش نکنید که هزینه کارگران بسته بندی به تعداد نفرات، میزان وسایل شما و زمان حضور آنها وابسته و متغیر است.

بخش دوم: جابجایی و انتقال با کامیون، وانت و خاور

بخش دوم: جابجایی و انتقال با کامیون، وانت و خاور

در گام دوم، انتقال اثاثیه و کارتن‌ها به منزل جدید است.

جابجایی جعبه‌ها از منزل قدیمی به کامیون

در بخش جابجایی جعبه‌ها، تعداد کارگران، جعبه‌ها و تعداد طبقات می‌تواند بر دستمزد نهایی آنها موثر باشد. همچنین سنگینی اقلامی مثل یخچال، گاوصندوق، گاز، پیانو و … بر هزینه نهایی موثر است.

انتقال با وانت، نیسان، کامیون و خاور

هنگامی که تمامی لوازم شما با دقت و مهارت در کمترین سرعت چیده شد، حالا مسافت و شرایط جاده، ترافیک و شرایط جوی بر هزینه نهایی تاثیر گذار خواهدبود.

در اسباب کشی‌های بین شهری و از شهرستان به تهران طبیعتا هزینه نهایی بالاتر خواهد رفت. (لازم است که در اسباب کشی‌های بین شهری حتما از چندین روز قبل با همکاران ما هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.)

براساس حجم وسایل و لوازم شما، نوع ماشین مورد نیاز و حتی تعداد آنها متفاوت خواهد بود. لذا تمام این موارد بر هزینه نهایی موثر است. بنابراین قبل از ثبت سفارش یک برآورد حدودی در مورد میزان لوازم خود داشته باشید تا هزینه اضافه‌تری پرداخت نکنید.

تخلیه کامیون و جابجایی جعبه ها به منزل جدید

همانند مرحله قبلی، تعداد جعبه‌ها، تعداد کارگران، تعداد اقلام سنگین، طبقات جابجایی و عدم وجود آسانسور همه بر هزینه جابجایی شما موثر خواهند بود.

بخش سوم: جابجایی جعبه‌ها به منزل جدید، نظافت و چیدمان وسایل

بخش سوم: جابجایی جعبه‌ها به منزل جدید، نظافت و چیدمان وسایل

در گام آخر شما به منزل جدید خود رسیده‌اید و دیگر هزینه چندانی ندارید مگر اینکه بخواهید از سرویس‌های نظافت و چیدمان نیز استفاده کنید.

هزینه نظافت منزل جدید

اگرچه ساکنین قبلی یا صاحبخانه قاعدتا خانه را قبل از ورود افراد جدید تمیز می‌کنند، اما نظافت عمیق قبل از باز کردن اثاث منزل در حکم گام اول یک زندگی جدید و تمیز است. اگر قرار است که به یک خانه نوساز یا بازسازی شده بروید، لازم است که خانه را کاملا تمیز کنید. ساخت و ساز یا بازسازی‌های عمده، معمولا به معنای کپه‌های خاک و خرده زباله روی کف زمین است. نظافت کامل این موارد و از بین بردن همه گرد و خاک و ذرات باقی مانده در خانه می‌تواند بسیار زمانبر باشد و نیاز هست برای نظافت خانه‌ نوساز یا بازسازی شده از نیروهای متخصص کمک بگیرید. برای هرگونه خدمات نظافتی، اعم از نظافت راه پله، شیشه، پارکینگ، حیاط و مشاعات می‌توانید از خدمات نگین سرویس استفاده کنید.

هزینه چیدمان وسایل

اگر زمان زیادی ندارید و به دنبال همراهی در چیدمان وسایل خود هستید، نگین سرویس خدمات چیدمان وسایل نیز به شما ارائه می‌کند. کارگران چیدمان تمامی کارتن‌های شما را بازکرده، وسایل و لوازم را در کابینت و کمدها چیده و لباس‌های شما را آویزان می‌کنند. حتی اگر ظروف شما نیاز به شستشو داشته باشند، می‌توانید از کارگر چیدمان کمک بگیرید.

هزینه اسباب کشی در منطقه 22 و چیتگر

هزینه اسباب کشی در منطقه 22 و چیتگر

با گسترش شهرک سازی‌ها و افزایش محبوبیت منطقه چیتگر میان مردم، میزان نقل مکان به این منطقه افزایش چشمگیری یافته است. از این‌رو نیاز به انواع خدمات و سرویس‌های اسباب کشی بیش از پیش احساس می‌شود. موسسه نگین سرویس در کنار شماست تا انواع خدمات نظافتی، جابجایی و باربری را با قیمت مناسب و بدون فوت وقت به شما ارائه دهد. نیروهای مستقر در مرکز ما می‌توانند سریعا در محل مورد نظر شما حاضر شده و خدمات مورد نیاز را ارائه دهند.

سخن پایانی

پیشنهاد ما به شما برای داشتن خیالی آسوده و انجام برنامه زندگی خود در حین اسباب کشی، استفاده از خدمات تخصصی اسباب کشی ما است. می‌توانید قبل از انجام باربری از هزینه‌ها مطلع شده و همچنین می‌توانید از خدمات دیگر ما همچون بسته‌بندی لوازم، باز و بسته کردن وسایل و جابجایی مبلمان نیز با بهترین کیفیت بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

عوامل موثر بر هزینه اسباب کشی کدام است؟

اغلب، هزینه تمام‌شده جابجایی اثاثیه منزل شما به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارتند از:

  • اندازه آپارتمان شما
  • حجم کل اثاثیه
  • وسیله نقلیه مناسب
  • نیروهای کمکی
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • استفاده از خدمات تکمیلی

آیا وجود آسانسور یا آسانسور باربری باعث کاهش در هزینه‌های جابجایی و اثاث کشی خواهد شد؟

بله لازم است که این نکته را هنگام ثبت سفارش با کارمندان ما درمیان بگذارید.

ارزان‌ترین وقت برای اسباب کشی چه ماهی است؟

اگر طوری برنامه‌ریزی کنید که جابجایی وسایل شما در بین ماه‌های شهریور تا دی‌ماه انجام شود، احتمالا هزینه کمتری را پرداخت خواهید نمود.

آیا اسباب کشی در روزهای جمعه ارزانتر است؟

اسباب کشی در روزهای آخر هفته معمولا به علت تقاضای بیشتر و شلوغی برنامه‌ها هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت.

آیا اسباب کشی در فصل زمستان ارزانتر است؟

معمولا هزینه اسباب کشی در فصل زمستان نسبت به فصل تابستان کمتر خواهد بود.

مقالات مرتبط

تماس با ما