کارگر چیدن وسایل پس از اسباب کشی

چیدن مبلمان اتاق نشیمن و تلویزیون می‌تواند کار خسته کننده‌ای باشد. زمانی که با اتاقی خالی روبرو می‌شوید، پر کردن آن به روشی که هم کاربردی باشد و هم زیبا به نظر کار سختی می‌‌آید. به کمک افراد حرفه‌ای برای چیدن مبلمان نیاز دارید، زیرا می‌خواهید خانه را سریعتر منظم کنید. به علاوه شما نمی‌خواهید که ظرف و وسایل آشپزخانه‌تان بشکند، یا مبل‌ها و میزهایتان خراش بردارند، یا هرکدام از وسایلتان دچار مشکل شوند. اگر وقت کم و کودکان بازیگوشی دارید و نیاز به شخصی حرفه‌ای، مورد اعتماد، سریع و مفید دارید، ما می‌توانیم در چیدن وسایل پس از اسباب کشی به شما کمک کنیم.

خدماتی که پس از اسباب کشی ارائه می‌دهیم

خدمات اسباب کشی نگین سرویس

در شرکت خدماتی نگین ما افراد متخصص و مورد اعتمادی داریم که می‌توانند به شما در چیدن وسایل و مبلمان کمک کنند.

در اینجا خدماتی که ارائه می‌دهیم گفته می‌شوند:

چیدمان و تنظیم وسایلی مانند تخت‌ها و کشوها

چیدمان تخت‌ها و کشوها

خرید یک تخت دو طبقه انتخاب مناسبی است، اما زمانی که نوبت جابجایی منزل می‌رسد، نمی‌دانید چگونه آن را از اتاق خارج کنید.

باید قسمت‌های مختلف تخت یا کشو را جدا کنید تا راحت‌تر جابجا شوند. اما آیا می‌دانید چگونه دوباره آنها را سر هم کنید؟ خب، همه افراد سرهم کردن وسایل را بلد نیستند. می‌توانید شخص حرفه‌ای را به منظور سرهم کردن تخت، کشو یا کمد استخدام کنید. این افراد معمولاً ابزارهایی دارند که این فرایند را تسهیل کرده و به وسایل شما ضرر یا خراشی وارد نمی‌کنند.

قرار دادن لباس در کشو و آویزان کردن آنها در کمد

قرار دادن لباس در کشو

بعد از سال‌ها بودن در خانه‌ای قدیمی، احتمالاً مقدار زیادی لباس داشته باشید و ندانید با آنها چکار باید بکنید. در مجموع، تمامی لباس‌های زمستانه و تابستانه در هنگام جابجایی با هم قاطی می‌شوند. بنابراین باید وقت بگذارید و آنها را جدا کنید.

دیگر نگران نباشید، افراد حرفه‌ای ما برای تا کردن، مرتب کردن، آویزان کردن لباس‌های شما در کمدها و قرار دادن آنها در کشو‌ها حاضر هستند. به‌علاوه، آنها به شما در چیدن تشک‌ها و بالش‌ها در کمد کمک می‌کنند.

چیدن ظروف در کابینت‌‎ها

چیدن ظروف در کابینت

قرار دادن ظروف در کابینت‌ها کار حساسی است، مخصوصاً اگر اطراف شما نامنظم باشد. بنابراین، در هنگام چیدن ظروف و بشقاب‌ها در آشپزخانه، قطعاً نیاز به کمک دارید.

به‌علاوه این موارد، ظروف شما در طی فرایند جابجایی کثیف می‌شوند و قبل از چیدن در جای خود، نیاز به شستن یا تمیز کردن دارند. کارگران ما ظروف شما را شسته و تمیز می‌کنند و در مورد رعایت کردن بهداشت شما و وسایل آشپزخانه مطمئن می‌شوند.

چیدن دیگر تکه‌های مبلمان در خانه بر اساس نظر و طراحی شما

چیدن مبلمان

زمانی که برای اولین بار وارد خانه‌ای می‌شوید، ایده‌هایی برای طراحی آن دارید. بعد از مرتب کردن آشپزخانه و اتاق‌ خواب‌ها، مقداری زمان دارید تا در مورد طراحی اتاق نشیمن خود فکر کنید. کارگر ما تا زمانی که شما به طراحی مد نظر خود فکر می‌کنید، در جابجایی مبلمان کمک می‌کند.

کارگر چیدن وسایل چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

کارگر چیدن وسایل چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

قطعاً به خاطر تعداد کارگران و کارهایی که باید انجام شود، گیج شده‌اید و نیاز به شخص قابل اعتمادی دارید. دیگر نگران نباشید، ما کارگران قابل اعتمادی در شرکت خود داریم که می‌توانند برای چیدن وسایل پس از اسباب کشی به شما کمک کنند.

کارگر چیدمان باید:

  • مورد اعتماد باشد، زیرا تمامی وسایل شما (چه گران یا ارزان) در حال جابجایی هستند.
  • وقت شناس باشد، زیرا شما می‌خواهید این کار در اولین فرصت انجام شود.
  • قوی باشد، زیرا اکثر بسته‌ها سنگین هستند و چندین ساعت کار سخت باید انجام شود.
  • صمیمی باشد، زیرا می‌خواهید چندین ساعت و چند روز همراه او باشید.

سابقه تمامی نیروهای شرکت نگین سرویس پیش از استخدام بررسی شده است. بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت چیدن وسایل پس از اسباب کشی را به نیروهای ما بسپارید.

استخدام کارگر برای چیدن وسایل پس از اسباب کشی

شرکت خدماتی نگین سرویس با نیروهای خدماتی قابل اعتماد و مجرب آقا و خانم آماده‌ی خدمات رسانی برای چیدن وسایل پس از اسباب کشی می‌باشد.

شرکت نگین سرویس خدمات نظافتی دیگر از جمله نظافت منزل، پارکینگ، لابی و نمای ساختمان نیز ارائه می‌دهد. برای درخواست نیرو می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا از طریق واتس اپ با آن‌ها در ارتباط باشید.

مزایای کمک گرفتن برای چیدمان وسایل چیست؟

چیدمان وسایل

استخدام کارگر ماهر به منظور کمک به جابجایی می‌تواند احتمال جابجایی راحت‌تر و بی استرس‌تر را ایجاد کند. در اینجا برخی از مزایای داشتن کمک حرفه‌ای بیان می‌شود.

آسودگی خاطر

برنامه جابجایی و اسباب کشی می‌تواند ترسناک و استرس زا باشد. کارگران حرفه‌ای به شما در تسریع انجام کارها به منظور اتمام فرایند خسته کننده جابجایی کمک می‌کنند. به‌علاوه، آنها قول می‌دهند وسایل شما را ایمن نگه داشته و از آنها محافظت کنند. دانستن اینکه دارایی شما در امنیت است، به آسودگی خاطر شما کمک می‌کند.

نیاز به بلند کردن وسایل سنگین ندارید

بدون آموزش مناسب، بلند کردن اجسام سنگین می‌تواند منجر به کمردرد و دیگر مشکلات مربوط به سلامتی گردد. با استخدام کارگر حرفه‌ای به منظور کمک به شما در این فرایند، در طی چیدمان، شما می‌توانید از بلند کردن وسایل سنگین اجتناب کنید.

بدون دردسر

اگر در نظر دارید از دوستان یا خانواده کمک بگیرید، باید خطرات و دردسرهای همراه با آن را نیز بپذیرید. چیدن تمام خانه با کمک گرفتن از دوستان سخت‌تر از زمانی است که کارگران حرفه‌ای را برای این کار استخدام می‌کنید.

استفاده از کارگر حرفه‌ای از گم شدن وسایل جلوگیری می‌کند

در طی فرایند جابجایی، هرج و مرج زیادی به وجود می‌آید و گم کردن وسایل کوچک آسان است. با این حال، بخشی از خدمات حمل و نقل حرفه‌ای، یادداشت تعداد جعبه‌ها و متعلقات است تا مطمئن شوید همه وسایل به مکان جدید منتقل می‌شوند. بنابراین، زمانی که شما در مکان جدید هستید، تمام وسایل شما باز شده و به خوبی چیده شده‌اند.

در زمان و انرژی صرفه جویی می‌کنید

امروزه، همه اعضای خانواده معمولاً سر کار هستند و مرخصی گرفتن برای جابجایی و چیدن وسایل ممکن است اصلاً ممکن نباشد. بهترین راه برای صرفه جویی در زمان و عدم استفاده از تمام مرخصی خود، استفاده از کمک حرفه‌ای برای تسریع کارهای شماست. در نهایت، خانه شما سریعتر منظم و مرتب می‌گردد.

به کارهایی فکر کنید که وقتی کارگران حرفه‌ای در حال سخت کار کردن برای چیدن ظروف و لباس‌ها هستند، می‌توانید انجام دهید. شما می‌توانید با بازدید محله جدید، خداحافظی از همسایه‌های فعلی و اتمام نظافت لحظه آخری، همراه با خانواده از فرایند جابجایی لذت ببرید.

مراقبت از کودکان

مدیریت دو کار به صورت همزمان، سخت و آزاردهنده است. نمی‌توانید هم زمان از کودکان مراقبت کنید و مبلمان را بچینید. به‌علاوه، تکه‌های متعدد مبلمان برای کودکان کوچک خطرناک هستند و ممکن است در هنگام بازی در میان آنها به خود صدمه بزنند.

در حقیقت، کودکان برای وسایل نیز تهدید حساب می‌شوند. ممکن است در هنگام بازی با هم، بشقاب‌ها یا تلویزیون را بشکنند. اگر در کنار خود کمک داشته باشید، در هنگامی که کارگر کارها را انجام می‌دهد، می‌توانید از کودکان خود مراقبت کنید.

مناسب برای کسانی که قادر به انجام کارهای فیزیکی نیستند

اگر بیمار هستید یا مشکل جسمانی مزمن دارید، باید از کسی برای جابجایی کمک بخواهید. چیدن مبلمان، ظروف و لباس‌ها، کارهایی سخت هستند و نیاز به چندین ساعت فعالیت جسمانی دارد. اگر مشکل جسمانی دارید، بهتر است استراحت کنید و فشار اضافی به خود وارد نکنید. به‌علاوه، اگر پدر یا مادر بزرگ یا همسایه دارید، بهتر است از کسی برای کمک به آنها درخواست کنید.

هزینه این خدمات چقدر است؟

هزینه کلی خدمات شما به تعداد کارگرانی که نیاز دارید، ساعاتی که کمک می‌خواهید، وسایل و تجهیزاتی که نیاز دارید و محل زندگی شما بستگی دارد. اگر نیاز به خدمات اضافی و مقداری راهنمایی در مورد سرویس مورد نظر خود دارید، با ما تماس بگیرید.

کلام آخر

اگر قصد دارید که کارگر چیدن وسایل پس از اسباب کشی درخواست کنید، ما به شما کمک می‌کنیم. ما شبکه گسترده‌ای از کارگران مورد اعتماد و خوش نام داریم که می‌توانند وسایل سنگین را جابجا و بسته بندی کنند و هر وسیله را در جای مناسب خود قرار دهند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سؤالات پرتکرار

آیا می‌توانم برای یک زمان مشخص درخواست کارگر چیدن وسایل کنم؟

بله، می‌توانید. وقتی در مورد جزئیات نقل مکان خود با ما صحبت می‌کنید، در مورد زمان مطلوب خود نیز ما را مطلع کنید. ما همیشه بهترین خود را ارائه می‌دهیم و هر زمان که نیاز به چیدمان وسایل خود دارید، ما آماده‌ایم.

آیا می‌توانم کارگر چیدن وسایل پس از اسباب کشی را درخواست کنم؟

بله، کارگران می‌توانند در جابجایی‌های کوچک و بزرگ کمک کنند. می‌توانید یک یا چند نفر را درخواست کنید و بر اساس نیاز خود جنسیت آنها را نیز تعیین کنید.

آیا می‌توانم از خدمات شما برای چیدمان دفتر کار و وسایل الکتریکی استفاده کنم؟

بله، قطعاً. ما کارگران ماهری داریم که می‌توانند در چیدن رایانه‌ها و دفتر کار شما بدون شکستن چیزی کمک کنند.

آیا کارگرهای چیدن وسایل، لباس‌ها را نیز مرتب می‌کنند؟

درکل، حداقل برای اکثر شرکت‌های اسباب کشی با خدمات کامل، جواب بله است. به عنوان خدمت اضافی، کارگران می‌توانند به خانه شما بیایند و به شما در فرایند جمع کردن که شامل لباس می‌باشد، نیز کمک کنند.

آیا باید به کارگران کمک کنید؟

از اینکه به فکر همکاران ما هستید و به آنها کمک می‌کنید صمیمانه متشکریم. همراهی و کمک به موقع شما باعث تسریع و تسهیل جا به جایی وسایل شما خواهد بود، اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که همکاران ما افراد باتجربه و حرفه‌ای هستند که سرعت و دقت بالای آن‌ها، فرآیند چیدمان وسایل را آسان‌تر می‌کند. بنابراین ما خواهشمندیم که در صورت تمایل با هماهنگی با همکاران ما در چیدمان همراه آنها باشید در غیر این صورت ممکن است همراهی شما باعث کند شدن فرآیند چیدمان شود.

چقدر طول می‌کشد تا چیدمان یک خانه سه خوابه مرتب شود؟

چیدن کامل وسایل در صورتی که کمک کافی داشته باشید، 1 تا 2 روز زمان می‌برد.

چه چیزی را باید در ابتدا چید؟

از نظر ترتیب چیدن وسایل، باید ابتدا با اتاق خواب شروع کرد. سپس، باید آشپزخانه را مدیریت کنید و بعد از آن نوبت فضای پذیرایی است.

مقالات مرتبط

تماس با ما