کامیون اسباب کشی: همه چیز درمورد کامیون اثاث کشی و هزینه‌های آن

کامیون‌های مخصوص اسباب کشی‌، با داشتن کابین‌های مخصوص‌، اثاثیه‌ی شما را از هرگونه آسیب، آلودگی و شرایط نامساعد جوی محفوظ خواهند داشت. به علاوه این نوع کامیون‌ها گزینه‌های سریع تری برای جا به جایی اثاثیه شما هستند. رانندگان مجرب و قابل اعتماد نگین سرویس نیز این اطمینان را به شما می‌دهند که با رعایت تمامی اصول لازم لوازم شما را منتقل کنند. نگین سرویس ماشین‌های مختلفی با ابعاد متفاوت برای تمامی منظورها در اختیار دارد که می‌تواند برای باربری اسباب منزل یا محل کار شما در محل اعزام شود.

خدمات نگین سرویس با کامیون اسباب کشی

خدمات نگین سرویس با کامیون اسباب کشی

نگین سرویس انواع خدمات اسباب کشی و جابجایی را با کامیون‌های معمولی و مسقف (سرپوشیده) به مشتریان عزیز خود عرضه می‌کند تا بدون هیچگونه نگرانی و دغدغه از آسیب رسیدن به وسایل همه چیز صحیح و سالم به مقصد خود برسد.

علاوه بر کامیون‌های اسباب کشی،  مجموعه‌ی ما ماشین‌های دیگری از جمله وانت و نیسان نیز در اختیار دارد تا بتوانید متناسب با حجم لوازمتان، ماشین درخواست کنید. برای دریافت اطلاعات در مورد هزینه‌ی سرویس‌های اسباب کشی و یا کسب هرگونه اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ها و واتساپ ما در تماس باشید.

کامیون‌های اسباب کشی نگین سرویس

کامیون‌های اسباب کشی نگین سرویس

به منظور اسباب کشی کامیونت‌ها و کامیون‌هایی مسقف وجود دارند که با داشتن کابین مخصوص هرگونه وسیله در آنها سالم خواهد ماند. علاوه بر این کارگران ماهر نگین سرویس با رعایت دقت و ایمنی، اسباب شما را با نهایت دقت در آن چیده تا مانع از هرگونه خرابی و آسیب شوند. کامیون‌های مسقف اسباب کشی می‌توانند اثاثیه‌ی حدوداً 3 اتاق را در خود جای دهند.

وانت و نیسان اسباب کشی نگین سرویس

وانت و نیسان اسباب کشی نگین سرویس

اگر قصد جابجایی میزان کمی از اثاثیه را دارید، اگر از خانه‌ی دانشجویی خود اسباب کشی می‌کنید، اگر می‌خواهید دفتر کار خود را جابجا کنید و یا اگر تنها به اندازه یک اتاق معمولی لوازم دارید، می‌توانید از سرویس وانت و نیسان استفاده کنید تا هزینه‌ی کمتری بابت جابجایی لوازم خود پرداخته و با سرعت بیشتری جابجا شوید.

اجاره کامیون بر اساس میزان وسایل شما (به صورت شریکی)

اجاره کامیون برای اسباب کشی

گاهی ممکن است میزان وسایل شما از حد خاصی کمتر باشد و نیازی به استفاده از یک کامیون کامل برای حمل وسایل نباشد، اما از طرفی حمل وسایل با نیسان و وانت هم امکان پذیر نباشد. در این روش می‌توانید کامیون را با مشتریان دیگر به صورت مشترک استفاده کرده و تنها اجاره بخشی از کامیون را که حاوی لوازم شماست پرداخت کنید.

خدمات جابجایی و بسته بندی نگین سرویس

در کنار انتخاب کامیون مورد نظر یکی از بخش های مهم اسباب کشی بسته بندی و جابجایی جعبه‌ها و قرار دادن لوازم داخل کامیون است. اگر در طی فرآیند اثاث کشی خود به کسی نیاز دارید تا لوازم شما را برایتان به دقت بسته بندی کرده و در کامیون قرار دهد، می‌توانید از خدمات بسته بندی و کارگران جابجایی ما استفاده کنید. اینکه جعبه‌ها و لوازم با چه اولویت و ترتیبی در کامیون چیده شده باشند به کاهش احتمال خطرات و آسیب به وسایل کمک زیادی خواهد کرد.

چه سایز کامیونی برای کار شما مناسب تر است؟

سایز کامیون مناسب برای اسباب کشی

انتخاب کامیون اسباب کشی دارای اندازه‌ی مناسب یکی از موارد مهم برای تجربه‌ی یک اسباب کشی ایمن و راحت است. اگر کامیونی کرایه کنید که خیلی کوچک باشد، اسباب کشی شما به یک کابوس تبدیل خواهد شد. یا مجبورید کامیون را خالی کنید تا یک سایز بزرگتر کرایه کنید و یا برای جابجایی اثاثیه‌ای که جا نشده‌اند از گزینه‌های دیگر برای اسباب کشی استفاده کنید.

شرکت اجاره‌ی کامیون ظرفیت کامیون‌های خود را با توجه به تعداد اتاق خواب‌های شما مشخص می‌کند. پذیرفتن تخمین کلی شرکت باعث صرفه‌جویی در وقت خواهد شد، اما توجه داشته باشید که تخمین آن‌ها بر اساس اثاثیه‌ی معمول موجود در هر اتاق می‌باشد؛ برای مثال ممکن است وسایل موجود در یک اتاق خواب شامل تخت خواب، دراور و 2 عدد میز پاتختی باشد. اگر اتاق شما اثاث زیادی دارد، باید توجه داشته باشید که جای بیشتری لازم خواهد داشت.

در اینجا راهنمایی در اختیارتان قرار داده‌ایم:

  • کامیون اسباب کشی 3 متری (10 فوت): استودیو آپارتمان یا سوئیت
  • کامیون اسباب کشی 4.5 متری (15 فوت): دوخوابه یا کمتر
  • کامیون اسباب کشی 6 متری (20 فوت): دوخوابه یا سه خوابه
  • کامیون اسباب کشی 7.8 متری (26 فوت): بیش از 4 اتاق خواب

مزایای استفاده از کامیون اثاث کشی

مزایای استفاده از کامیون اثاث کشی

وقتی که زمان اسباب کشی فرا برسد، کامیون اسباب کشی مراقب تمام وسایل شما خواهد بود. علاوه بر این می‌توانید مزایای کمک گرفتن از کارگران اسباب کشی ماهر را نیز که قادر به بلند کردن تمام وسایل سنگین هستند تجربه کنید.

از تمام وسایل شما محافظت می‌شود

یکی از مواردی که در زمان جابجایی اثاثیه‌ی خود به خانه‌ی جدید باعث نگرانی شما خواهد شد این است که بسته بندی وسایل باز شود و یا از کامیون بیرون بیفتند. کامیون‌های اسباب کشی کامل بسته هستند تا هیچ وسیله‌ای حین جابجایی بیرون نیفتد. علاوه بر این اثاثیه‌ی شما از باران و برف نیز در امان خواهند ماند.

جای کافی برای لوازم بزرگ وجود دارد

وسایل بزرگ مانند فرش، مبلمان، یخچال و فریزر به قدری بزرگ هستند ک ممکن است در یک کامیون معمولی جا نشوند. کامیون‌های اسباب کشی برای بزرگترین لوازم هم جا دارند و علاوه بر آن‌ها می‌توانند جعبه‌ها و لوازم دیگری را نیز در خود جای دهند.

نسبت به ماشین‌های کوچکتر تعداد دفعات جابجایی کمتری دارند

کامیون‌های اسباب کشی تعداد دفعات رفت و آمد بین خانه‌ی فعلی و خانه‌ی جدیدتان را کم خواهند کرد. اگر می‌خواهید به تنهایی اسباب کشی کنید، ممکن است از کامیون‌های معمولی یا تریلی کوچک استفاده کنید؛ این کار زمان زیادی لازم دارد و چندین دقیقه یا چندین ساعت هم باید رانندگی کنید.

هزینه‌ی استفاده از کامیون، نیسان و وانت با توجه به نوع وسیله نقلیه، حجم بار شما و مسافت طی شده متغیر است. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر حتماً با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید و سوالات و دغدغه‌های خود را با آنان در میان بگذارید.

هزینه استفاده از کامیون اسباب کشی

هزینه‌ی استفاده از کامیون، نیسان و وانت با توجه به نوع وسیله نقلیه، حجم بار شما و مسافت طی شده متغیر است. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر حتماً با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید و سوالات و دغدغه‌های خود را با آنان در میان بگذارید.

هزینه اسباب کشی برای عزیزان ساکن چیتگر و منطقه 22

با افزایش ساخت و ساز انواع ملک‌های مسکونی و تجاری در منطقه 22، میزان استفاده از کامیون‌های اسباب کشی در منطقه چیتگر افزایش یافته است، از این رو نیاز به حضور کامیون‌ها و انواع لوازم نقلیه جابجایی در منطقه چیتگر بیش از گذشته احساس می‌شود. لازم به ذکر است که برای عزیزان ساکن منطقه 22 و چیتگر به لطف نیروهای مستقر، خدمات ما با سرعت بیشتر و مقرون به صرفه تر ارائه می‌شوند.

سخن پایانی

تنها چیزی که لازم دارید کامیونی با اندازه‌ی مناسب است. برای پیدا کردن کامیونی با اندازه‌ی مناسب، ابتدا باید تمام وسایلی که باید جابجا شوند را آماده و بسته‌بندی کنید و ببینید که تقریباً چقدر جا لازم دارند (ما برای این کار به شما کمک می‌کنیم). سپس باید به دنبال کامیونی با سایز مناسب بگردید. اگر برای اسباب کشی کمک لازم دارید با ما تماس بگیرید.

سؤالات متداول

چه لوازمی را نمی‌توان با کامیون اسباب کشی جابجا کرد؟

مواد خطرناک مانند: کود، رنگ، اسپری، حشره‌کش، روغن موتور، باتری و اسید. حمل مواد اشتعال‌زا یا دارای قابلیت انفجار برای شرکت‌های اسباب کشی ممنوع است.

اندازه‌ی متوسط یک کامیون اسباب کشی چقدر است؟

کامیون‌های اسباب کشی متوسط با اندازه‌ی 14 الی 17 فوت انتخاب مناسبی برای جابجایی از آپارتمان یا خانه‌های کوچک (یک یا دو خوابه) است.

آیا راننده کامیون کار جابجایی بار را نیز انجام می‌دهد؟

خیر. برای جابجایی وسایل بایستی از کارگران آموزش دیده کمک بگیرید.

آیا امکان درخواست کامیون برای شهرستان وجود دارد؟

بله درخواست کامیون از مبدأ شهرستان به تهران و همچنین از مبدا تهران به مقصد شهرستان امکان پذیر است.

آیا کامیون اسباب کشی بیمه دارد؟

بله. کامیون‌های اسباب کشی و لوازم داخل آن‌ها بیمه می‌شوند تا خیالتان راحت باشد که اتفاقی نخواهد افتاد.

برای اسباب کشی خاور بهتر است یا نیسان؟

پاسخ این سوال بسته به میزان وسایل شما دارد. اما در نهایت خاور و کامیون اسباب کشی امنیت بیشتری دارند.

آیا در روز های بارانی هم می‌شود از سرویس‌های کامیون اسباب کشی استفاده نمود؟

بله موسسه نگین سرویس مجهز به کامیونت‌های سرپوشیده بوده و دیگر کامیون‌ها، وانت و نیسان نیز دارای روکش‌های ضد آب هستند که از خرابی وسایل شما ممانعت به عمل آید.

مقالات مرتبط

تماس با ما