خدمات اسباب کشی در تهران و منطقه 22 چیتگر | انواع سرویس‌ها و خدمات

وقتی کل اثاث یک خانه را جابجا می‌کنید، می‌دانید که این فرایند نیازمند زمان، انرژی و تلاش زیادی است. با این حال، اگر نیاز به کمک دارید، شرکت خدمات اسباب کشی برای کمک به شما حضور دارد. تمامی دارایی شما بدون اینکه شما کاری کنید، از خانه قدیمی به مقصد جدید جابجا می‌شوند. بنابراین، اگر می‌خواهید بدانید خدمات کامل اسباب کشی چیست، این مقاله را مطالعه کنید. شرکتی که خدمات کامل اسباب کشی را ارائه می‌دهد، کلیه مراحل جابجایی را از ابتدا تا انتها انجام خواهد داد.  این یعنی کارگران حرفه‌ای حمل و نقل تمامی اموال شما را بست بندی کرده، در داخل کامیون قرار می‌دهند، به سمت منزل جدید می‌روند، تمامی اقلام را تخلیه کرده، وسایل برقی را نصب کرده و حتی تمامی وسایل را در جای خود قرار می‌دهند. در نهایت، شما می‌توانید قسمتی از این خدمات یا تمامی آنها را انتخاب کنید. می‌توانید خدمت مورد نظر خود را از ما درخواست کنید.

خدمات اسباب کشی در تهران و منطقه 22 چیتگر با نگین سرویس

خدمات اسباب کشی در تهران و منطقه 22 چیتگر با نگین سرویس

اصولا، خدمات کامل اسباب کشی شامل تمامی خدمات در ارتباط با جابجایی می‌گردد. به محض انتخاب کارگر حمل و نقل مورد اعتماد، تمام کاری که باید انجام دهید، مشخص کردن تاریخ و بیان نیازهای خاص خود شما است. دیگر جنبه‌های نقل مکان شما توسط شرکت خدمات اسباب کشی و بسته بندی انجام می‌شود.

خدمات اسباب کشی نگین سرویس عبارتند از :

 • بسته بندی حرفه ای لوازم
 • کارگر برای جابجایی جعبه و اثاثیه، بار زدن و تخلیه کامیون
 • جابجایی لوازم سنگین مانند یخچال و گاو صندوق
 • انتقال لوازم به منزل جدید با وانت، نیسان، کامیون مسقف و خاور
 • اسباب کشی درون شهری و برون شهری
 • نظافت منزل قدیمی
 • نظافت منزل جدید به علاوه نظافت پارکینگ، راه پله، حیاط، مشاعات و …
 • چیدن وسایل در منزل جدید

کارگران حمل و نقل در زمان و تاریخ مشخص شده حضور می‌یابند، وسایل خانه را بسته‌بندی کرده و در صورت نیاز مبل‌ها را جدا می‌کنند.

تمامی همیاران نگین سرویس دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و قابل اعتماد، دقیق، ماهر و منظم هستند و آموزش دیده‌اند تا لوازم شما را به دقت بسته بندی نموده و جابجا نمایند. بنابراین درصورت تمایل به ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق واتساپ و شماره تلفن‌های ما با همکاران ما درارتباط بوده و سوالات خود را با آنها درمیان بگذارید.

بسته‌بندی حرفه‌ای لوازم

بسته‌بندی حرفه‌ای لوازم

ما تمامی مواردی که شما از ما خواسته‌اید بسته‌بندی کنیم را برمی‌داریم و از جعبه‌ها و مواد مناسبی برای اطمینان از محافظت کامل آنها استفاده می‌کنیم. کارگر حرفه ای بسته بندی می‌داند چگونه اجسام شکستنی را بسته بندی کند تا در طی حمل صدمه نبینند. آنها می‌دانند لباس‌ها را چگونه بسته بندی کنند، بنابراین لباس‌ها همانطور تمیز و مرتب که از کمد بیرون آمده بودند، به داخل کمد در مقصد بر می‌گردند و کارگران بسته بندی می‌دانند چگونه از فضای داخل جعبه‌ها با سایزهای مختلف استفاده کنند تا محافظت و مراقبت مورد نیاز از وسایل شما ایجاد گردد و همه چی در فضای درستی قرار گیرد.

ارائه انواع لوازم بسته بندی: کارت، چسب، ضربه گیر و سلفون

ارائه انواع لوازم بسته بندی

با مواد مناسب بسته بندی و روش‌های درست، حتی شکننده‌ترین اقلام شما در طی فرایند حمل و نقل سالم می‌ماند. مثلا پوشش پلاستیکی برای حمل و نقل می‌تواند وسایل را از شکستن یا پرت شدن به اطراف بازدارد.

دیگر وسایل، مانند ماژیک برای برچسب زدن یا وسایلی برای جدا کردن قطعات و بسته بندی آسان‌تر، فرایند حمل و نقل را کارآمدتر می‌کنند. تجهیزات درست می‌تواند به منظم بودن، محافظت از وسایل و تسهیل فرایند جابجایی کمک کنند. جابجایی بدون وسایل مناسب باعث ایجاد استرس و فاجعه می‌شود.

نگین سرویس تمامی ابزارها و وسایل لازم را برای بسته بندی در اختیار داشته و حتی می‌توایند آنها را خریداری نموده و به تنهایی بسته بندی را انجام دهید. لوازم بسته بندی در موسسه ما به صورت عمده خریداری شده قیمتی مقرون به صرفه‌ای دارد، بنابراین لازم نیست برای تهیه لوازم بسته بندی از بازار به دردسر افتاده و هزینه‌های گزاف پرداخت کنید.

 • کارتن‌های سه لایه و پنج لایه: این نوع کارتن‌ها بسیار مقاوم هستند و مانع از آسیب رسیدن به لوازم شما خواهند شد.
 • کارتن‌های رگال دار: این نوع کارتن‌ها برای لباس‌های آویزی طراحی شد‌ه‌اند و بدون هیچگونه چروک شدن وسایل شما را جابجا می‌کنند.
 • نایلون حبابدار ضربه گیر و سلفون: از نایلون‌های حبابدار میتوان برای جلوگیری از شکستن و خراش برداشتن وسایل استفاده کرد
 • چسب
 • نایلون‌های ضخیم

کارگر برای جابجایی جعبه و اثاثیه، بار زدن و تخلیه کامیون

کارگر برای جابجایی جعبه و اثاثیه، بار زدن و تخلیه کامیون

اسباب کشی شما توسط متخصصین باتجربه که دانش درست و تجهیزات ضروری دارند، انجام می‌شود و این کار به بهترین روش ممکن صورت می‌گیرد. کارگران حمل و نقل کارهای مختلفی انجام می‌دهند، مثلا بلند کردن اجسام سنگین که می‌تواند منجر به ایجاد صدمات و آسیب به لوازم خانگی شود.

اکثر شرکت‌های حمل و نقل، چه خدمات کامل ارائه دهند یا خیر، وسایل را بارگیری و تخلیه می‌کنند. شرکتی که خدمات اسباب کشی را ارائه می‌دهد برتری نسبی دارد، زیرا همه چیز را بسته بندی می‌کنند، بنابراین دقیقا می‌دانند که چگونه وسایل را به بهترین شیوه ممکن بارگیری و تخلیه کنند. زمانی که به منزل جدید می‌رسید، کارگرها وسایل را به خانه جدید برده‌ و آنها را تخلیه می‌کنند.

جابجایی لوازم سنگین مانند یخچال و گاو صندوق

صدمه در هنگام بلند کردن اجسام سنگین مرسوم است. برای کسی که تجربه ندارد و آموزش مدیریت اجسام سنگین را ندیده، احتمال آسیب وجود دارد. شرکت‌های حمل و نقل در جابجایی اجسام سنگین، مانند یخچال و گاو صندوق متخصص هستند و می‌توانند بدون آسیب به اموال یا سلامتی شما این کار را انجام دهند.

جابجایی مبلمان سنگین سخت است. اگر ندانید چگونه این کار را انجام دهید، می‌تواند خطرناک نیز باشد. کارگران حمل و نقل تجهیزات مناسبی برای سازماندهی وسایل سنگین دارند.

انتقال لوازم به منزل جدید با وانت، نیسان، کامیون مسقف و خاور

انتقال لوازم به منزل جدید با وانت، نیسان، کامیون مسقف و خاور

چه یک خیابان فاصله باشد یا کل کشور را برای جابجایی بپیمایید، کارگران ارائه دهنده خدمات کامل، وسایل شما را به آنجا می‌برند. با توجه به تعداد جعبه و حجم اسباب خود می‌توانید ازماشین‌های مختلف نگین سرویس استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از کامیون‌های مسقف اسباب کشی است که به راحتی اسباب شما را به منزلتان می‌رسانند و حتی در شرایط نا مساعد جوی هم میتوان از آنها استفاده نمود.

اسباب کشی درون شهری و بین شهری

اسباب کشی درون شهری و بین شهری

ما علاوه‌بر خدمات اسباب کشی درون شهری در تهران و کرج، خدمات حمل اثاثیه را به شهرستان از مبدا تهران یا کرج و از مبدا شهرستان به مقصد این دو شهر نیز ارائه خواهیم کرد. در صورت تمایل حتما از چند روز قبل با همکاران ما تماس حاصل فرموده تا ضمن بررسی و تعیین زمان مناسب، وضعیت راه‌ها و شرایط جوی نیز مورد ارزیابی قرار گیرد.

نظافت منزل قدیمی

نظافت منزل قدیمی

تقریبا هر زمان که جایی را اجاره می‌کنید، باید آپارتمان فعلی خود را به شکل مناسبی تحویل دهید. زمانی که وقت خروج نزدیک می‌شود، سر شما شلوغ‌تر می‌گردد و ممکن است زمان کافی برای نظافت مناسب مکان خود قبل از خروج نداشته باشید.

نگین سرویس تمام خدمات نظافتی را توسط کارگر آقا و خانم ارائه می‌دهد و می‌توانید پیش از خروج از منزل، محل را کاملا تمیز به صاحبخانه خود تحویل دهید.

نظافت منزل جدید به علاوه نظافت پارکینگ، راه پله، حیاط، مشاعات و …

نظافت منزل جدید به علاوه نظافت پارکینگ، راه پله، حیاط، مشاعات و ...

ورود به خانه جدید پر از هیجان است و برنامه‌ریزی پرتنشی می‌باشد. باید مراقب حمل وسایل خود باشید، قراردادهای خدمات شرکتی را امضا کنید و اغلب با شرکت‌های محل خود این کار را انجام دهید. این کار می‌تواند واقعا خسته کننده و طاقت فرسا باشد. علاوه‌براین، بعد از باز کردن جعبه‌های وسایل، ممکن است به نظر برسد که آپارتمان شما کمی کثیف شده است. در این زمان افراد کمی انرژی کافی برای تمیز کردن خانه دارند. خوشبختانه، مجبور نیستید همه کارها را خودتان انجام دهید. از مجموعه ما نظافت‌چی مجربی رزرو کنید و بعد از جابجایی استراحتی را که لایق آن هستید داشته باشید. با توجه به نیاز شما، اگر که به خانه‌ای ویلایی و حیاط دار نقل مکان نموده‌اید، می‌توانید از خدمات نظافت پارکینگ، حیاط، راه پله و مشاعات نگین سرویس نیز استفاده نمایید.

چیدن وسایل در منزل جدید

چیدن وسایل در منزل جدید

کارگران خدمات اسباب کشی کامل فقط وسایل را بسته بندی نمی‌کنند، آنها می‌توانند وسایل را نیز از بسته بندی خارج کنند. در حالی که شما روی دیگر مسائل مربوط با جابجایی تمرکز می‌کنید، کارگران مطمئن می‌شوند که همه چیز همان جایی که باید قرار می‌گیرد. شما راهنمایی می‌کنید و آنها کارها را انجام می‌دهند.

اگر هر گونه مبلمانی داشتید که برای جابجایی جدا شده باشد، شرکتی که خدمات کامل اسباب کشی را ارائه می‌دهد، مبلمان را سرهم می‌کند.

در نهایت کارگر چیدمان همراه شماست تا تمام لباس‌ها و لوازم شما را درکمدهایتان جای دهد، لباس‌ها آویزان کند، ظروف را در کابینت‌ها جای داده و یا آنها را بشویید.

مزایای استفاده از خدمات اسباب کشی در تهران

مزایای استفاده از خدمات اسباب کشی در تهران

اگرچه برخی این کار را با رویکرد خود پیش می‌برند، اما ما اینجا هستیم تا تمامی دلایل را برای به کارگیری کارگران حمل و نقل به شما بگوییم. اگر مشکل شما هزینه است، نگران نباشید زیرا قبل از اینکه قراردادی را امضا کنید، اکثر شرکت‌های اسباب کشی تخمین هزینه دارند. بنابراین مطمئن شوید خدمتی را انتخاب می‌کنید که برای شما و بودجه شما مناسب است.

زمانی که کارگران حرفه‌ای را به کار می‌گیرید، پول خود را ذخیره می‌کنید.

زمانی که به تنهایی این کار را انجام می‌دهید، نیاز به تامین تجهیزات، ابزار و حمل و نقل به مکان جدید دارید. این یعنی مواد بسته بندی مانند جعبه‌ها، پلاستیک حبابی، نوار چسب و همچنین هزینه بالای کامیون اسباب کشی نیز در صورت حساب شما قرار می‌گیرد. علاوه‌براین، ممکن است برخی چیزها آسیب ببینند و حتی هزینه‌ای بیشتر از تمام فرایند حمل و نقل داشته باشید.

انرژی خود را هدر ندهید.

همه ما می‌دانیم که اسباب کشی به اندازه کافی استرس‌زا است. به کارگیری کارگران اسباب کشی به شما این اطمینان را می‌دهد که کسی کارها را انجام می‌دهد. شما نیاز نیست به خاطر بارگیری جعبه‌های سنگین دردی را متحمل شوید.

کارگران حمل و نقل قابل اعتماد هستند.

شما نمی‌خواهید وقت و دارایی با ارزش خود را با دریافت کمک از فردی که ممکن است مورد اعتماد باشد یا نباشد در خطر قرار دهید.

تمامی کارگران و همیاران نگین سرویس دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و تجربه‌ خوبی در انواع خدمات اسباب کشی دارند.

طبق برنامه پیش رفتن

به احتمال زیاد شما بدون برنامه و زمان‌بندی مناسب اثاث کشی نمی‌کنید. ممکن است شغلی داشته باشید که در روز خاصی شروع شود یا چیزی که با این زمان تداخل داشته باشد. به همین دلیل باید به این موقعیت‌ها توجه کرده و کمک حرفه‌ای بخواهید. کارگران حمل و نقل به شما اطمینان می‌دهند که وسایل شما سر وقت می‌رسند، بنابراین می‌توانید آسوده باشید و به کارهای خود برسید.

هزینه استفاده از خدمات اسباب کشی در تهران

همانطور که اطلاع دارید بکارگیری یک شرکت برای انجام تمامی کارهای ذکر شده بیشتر از بکارگیری برای یک یا دو مورد از آنها هزینه دارد. هزینه نهایی به موارد زیر بستگی دارد:

 • چه تعداد کارگر نیاز دارید.
 • چقدر لوازم دارید.
 • تا رسیدن به مقصد چقدر راه است.
 • نیاز به مورد بسته بندی (خدمات جابجایی کامل شامل مواد بسته بندی و بقیه موارد است که هزینه‌ها را افزایش می‌دهند)
 • کارگران جابجایی چه کارهایی برای شما انجام می‌دهند.
 • زمانی از سال که جابجا می‌شوید (هزینه‌ها برای روز‌ها، زمان، فصول پرمشغله و تعطیلات نیز اغلب بالاتر است)
 • آیا خدمات اضافی نظافت را می‌خواهید یا خیر.
 • تعداد طبقاتی که کارگران بایستی طی کنند.
 • مسیر پیاده روی کوچه
 • شرایط راه، ترافیک و آب وهوا

می‌توانید با انجام برخی از کارهای بالا، هزینه‌ها را کاهش دهید. مثلا بگذارید کارگرها بسته‌بندی، بارگیری و تخلیه را انجام دهند اما باز کردن بسته‌ها و بیرون ریختن مواد اضافه را خودتان انجام دهید.

در نتیجه، تخمین یک عدد دقیق کار بسیار دشواری است زیرا تمام این موارد بسته به موقعیت خاص هر فرد و خانواده متفاوت است. بدین منظور می‌توانید با کارشناسان ما مشورت نموده تا عددی تخمینی برای سرویس مورد نظر شما بدست آید.

خدمات اسباب کشی در تهران و منطقه 22 چیتگر

بعد از گسترش شهرک سازی‌ها در منطقه 22 و پیشرفت چشمگیر منطقه چیتگر از نظر تجاری، مسکونی و حتی اقتصادی، با افزایش اسباب کشی به این منطقه روبه رو هستیم. بدیهی است که نیاز به نیروهای مستقر در محل که خدمات نظافتی و جابجایی را با هزینه کمتر و سرعت بیشتر ارائه دهند، بیشتر از قبل احساس می‌شود.

لازم به ذکر است که برای همراهان عزیز ما در منطقه 22 چیتگر، تمامی خدمات ما با سرعت بیشتر و هزینه ای کمتر ارائه خواهد شد زیرا نیروهای مستقر در محل میتوانند به راحتی و سرعت در منزل یا محل کار شما حضور یابند.

سخن پایانی

خدمات جابجایی کامل برای افراد پر مشغله یا آنهایی که تجربه جابجایی ندارند، گزینه بسیار مفیدی است. بکارگیری یک کمک مناسب در زمانی که می‌خواهید جابجا شوید، می‌تواند باعث ایجاد تجربه خوبی شود. از وسایل شما و خود شما محافظت کرده و طبق برنامه کار می‌کند. می‌توانید درخواست خدمات کامل اسباب کشی را داشته باشید یا هر سرویس خاصی را بر اساس نیاز‌های خود انتخاب کنید.

سوالات پرتکرار

آیا امکان ثبت سفارش آنلاین در نگین سرویس وجود دارد؟

بله می‌توانید در صفحه‌ اصلی سایت ما سفارش خود را ثبت نموده و منتظر بمانید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

آیا نگین سرویس بار و لوازم من را بیمه می‌کند؟

بله تمام لوازم و اثاثیه ی شما به طور رایگان توسط نگین سرویس بیمه خواهند شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی، این مورد را با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

می‌خواهم قبل از اسباب کشی به منزل جدید، فرش و پرده ها را بشویم ، آیا نگین سرویس خدمات قالیشویی و پرده شویی نیز ارائه می‌دهد؟

بله تمامی خدمات شستشوی نگین سرویس با جدیدترین دستگاه های تمام اتوماتیک و کاملا بهداشتی انجام میگیرد. لذا شما میتوانید پیش از عزیمت به منزل جدید و حتی حین فرآیند اسباب کشی فرش ها و پرده های خود را به ما سپرده تا شستشو گردند.

چیزهایی که نمی‌توان در کامیون حمل و نقل بارگیری کرد چه هستند؟

نمی‌توان مایعات اشتعال‌زا مانند بنزین یا پروپان، مواد شیمیایی خانگی مانند تینر یا لوله بازکن‌ها یا مواد اشتعال زا و دیگر مواد منفجر شونده مانند آتش بازی را با کامیون اثاث کشی جابجا کرد.

آیا خدمات اسباب کشی در تهران و منطقه 22 برای دفاتر و ادارات نیز ارائه می‌شود؟

بله. خدمات اسباب کشی ما در تمامی نقاط تهران برای دفتر و محل کار نیز ارائه میگردد. لازم به ذکر است که درمنطقه 22 چیتگر این خدمات سریع تر و با قیمتی مقرون به صرفه تر قابل ارائه است.

ارزانترین روز هفته برای جابجایی چه زمانی است؟

کوتاه‌ترین جواب به این سوال این است که روزهای کاری برای جابجایی ارزانتر هستند. به بیان ساده‌تر، اکثر شرکت‌های حمل و نقل نرخ بهتری را در طی روز‌های کاری هفته ارائه می‌دهند، زیرا در این زمان پر مشغله نیستند.

چقدر قبل از جابجایی باید برای دریافت خدمت رزرو کنم؟

 در بهترین حالت، باید حداقل یک هفته قبل از جابجایی رزرو کنید تا همه چیز سر وقت انجام گردد. در ایام شلوغ‌تر سال، می‌توانید خدمات را در عرض دو یا سه روز رزرو کنید.

پرداخت هزینه نهایی به کارگران صورت میگیرد یا به نگین سرویس؟

 برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی حتما نحوه پرداخت را با کارشناسان ما چک کنید.

چه قدر طول می‌کشد تا کارگران وسایل خانه را بسته بندی کنند؟

به طور متوسط کارگران حمل و نقل بین 8 تا 12 ساعت زمان نیاز دارند تا اثاث یک خانه 4 خوابه را بسته بندی کنند. اگرچه این عدد یک تخمین کلی است و زمان بسته بندی هر اتاق یا خانه بسته به تعداد کارگرها و میزان اثاثیه متغیر است.

مقالات مرتبط

تماس با ما