باربری مبل: هزینه حمل انواع مبلمان در تهران

جابجایی مبل کار آسانی نیست. نیاز به آماده سازی، تمرین و توانایی بلند کردن اجسام سنگین می‌باشد. احتمالاً نیاز به مقداری کمک دارید، بنابراین همیشه بهترین راه درخواست از کارگران حرفه‌ای برای جابجایی اجسام است، مخصوصاً اگر آنها مانند مبل سنگین و حجیم باشند.

در این مقاله ما خدمات موسسه نگین سرویس، نکات ایمنی و هزینه‌ی سرویس های حمل مبلمان را برای شما بررسی خواهیم کرد.

خدمات باربری مبلمان نگین سرویس

موسسه خدماتی و نظافتی نگین سرویس خدمات مختلف باربری مبلمان را ارائه میکند:

  • خدمات باربری مبل از بازارهای مبل یافت آباد، دلاوران و چهاردانگه به محل مورد نظر شما
  • حمل مبل از بازارهای اصلی تهران به شهرستان‌ها
  • حمل مبل با وانت‌، کامیونت و خاور
  • بسته بندی مبلمان
  • حمل مبلمان استیل
  • باربری مبلمان چرم
  • حمل مبلمان ال و مبلمان بزرگ و سنگین
  • حمل و نقل مبلمان شرکت‌ها
  • حمل و نقل میز و صندلی ناهارخوری

این موارد، گوشه‌ای از خدمات ماست که به همراهان عزیزمان ارائه می‌شوند. برای هرگونه هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نگین سرویس می‌توانید با شماره تلفن‌ها و واتساپ ما در تماس باشید. همچنین می‌توانید برای سهولت کار، هنگام ثبت سفارش برای جابه جایی مبل‌ها درخواست کارگر جابجایی کنید.

خدمات باربری مبل از بازارهای مبل یافت آباد، دلاوران و چهاردانگه

خدمات باربری مبل

بازارهای مرکزی مبلمان یافت آباد، چهاردانگه و دلاوران از جمله بازارهای اصلی خرید مبلمان هستند که تنوع بسیار بالا و قیمت مناسبی دارند. کیفیت خوب و قیمت مناسب مشتریان زیادی را جذب این بازارها کرده است. پس از خرید لوازم خود از بازارهای اصلی مبل تهران ما درکنارتان هستیم تا مبلمان شما را به منزلتان برسانیم.

همچنین اگر شما تولید کننده یا فروشنده مبلمان منزل هستید و به شرکتی معتبر برای ارسال مبل‌ها نیاز دارید شرکت نگین سرویس آماده‌ی همکاری با شما عزیزان می‌باشد.

حمل مبل از بازارهای اصلی تهران به شهرستان‌ها

حمل مبل از بازارهای اصلی تهران به شهرستان ها

تنوع، قیمت مناسب و کیفیت خوب بازارهای مبلمان تهران، مشتریان شهرستان را بیش از گذشته به خود جذب کرده است. با افزایش تقاضا از سوی مشتریان شهرستان، موسسه نگین سرویس خدمات جدیدی را به سرویس‌های خود اضافه نموده است که امکان حمل و نقل مبلمان را به شهرستان نیز برای عزیزان ما مقدور ساخته است.

لازم به ذکر است که مغازه داران و مبل فروشان نیز می‌توانند از سرویس‌های حمل و نقل مبلمان ما بهره‌مند شوند. مغازه داران عزیز می‌توانند با هماهنگی با کارشناسان مجموعه و بررسی شرایط باربری از تخفیف‌های ویژه موسسه نگین نیز بهره‌مند شوند.

به این موضوع توجه داشته باشید که برای سفارشات شهرستان حتماً از چند روز قبل هماهنگی های لازم را با همکاران ما انجام دهید تا از هرگونه اتلاف وقت جلوگیری شود.

حمل مبلمان با وانت، کامیونت و خاور

حمل مبلمان با وانت، کامیونت و خاور

به منظور سهولت حمل سفارشات و همچنین مدیریت مالی هزینه‌های حمل و نقل، موسسه نگین حمل و نقل با وانت، کامیونت و خاور را در لیست خدمات خود دارد و مشتریان عزیز می‌توانند با در نظر گرفتن، تعداد مبل‌ها، شرایط، مسافت و هزینه‌ها یکی از این سرویس‌ها را انتخاب نمایند. به طور مثال استفاده از کامیونت‌های مسقف در روز‌های بارانی، می‌توانند مبلمان شما را از هرگونه آسیب محفوط نگه دارد.

بسته بندی مبلمان

بسته بندی مبلمان

خدمات بسته بندی نگین سرویس بسیار حرفه‌ای و مطابق با نیاز شما ارائه می‌شود.

مبلمان با ارزش شما بیشترین محافظت را با پیچیدن در پتو در زمان انتقال دریافت می‌کنند. در این خدمت به سادگی با پیچیدن مبلمان در پرتوهای انتقال دهنده سنگین و مقاوم، آنها را در مورد آسیب و از بین رفتن محافظت می‌کند. روش‌های تخصصی حمل و نقل مانند خدمات جابجایی با پیچیدن در پتو و پد، محافظت بیشتری را ایجاد می‌کنند تا به شما اطمینان دهند وسایل ظریف شما سالم و در شرایط خوبی به مقصد می‌رسند.

ما از روکش‌های پلاستیکی استفاده می‌کنیم تا از مبلمان و پارچه آن‌ها محافظت کنیم تا کثیفی یا لک روی آنها ایجاد نشود و کشوها، درها و طناب‌های مزاحم را محکم کنیم. بهتر از تمامی این‌ها، پوشش کشسان شفافی است که هیچ اثر یا آسیبی به مبلمان شما وارد نمی‌کند.

به علاوه بسته بندی می‌تواند مبلمان شما را در شرایط نامساعد آب و هوایی از آلودگی و کثیفی محفوظ نگه دارد.

اگر در جستجوی ایمنی بیشتری هستید، ما به شما استفاده از پدهای کاغذی یا پتوها را برای اولین لایه توصیه می‌کنیم. بعد از آن نیز از پوشش پلاستیکی کشسان استفاده کنید تا همه چیز را در هنگام جابجایی نگه دارد.

لازم به ذکر است که برای دریافت خدمات بسته بندی مبلمان بایستی هزینه ای جداگانه پرداخت نمایید.

حمل مبلمان استیل یا سلطنتی

حمل مبلمان استیل یا سلطنتی

مبلمان استیل با سلطنتی به دلیل داشتن برش‌های خاص که گاهاً دست ساز نیز هستند از ظرافت خاصی برخوردارند که لازم است با احتیاط بیشتری حمل شوند پس برای این کار نیروهای ماهر و حرفه‌ای لازم است که مهارت لازم را در جابجایی این نوع از مبلمان دارند.

حمل و باربری مبلمان چرم

حمل و باربری مبلمان چرم

به یاد داشته باشید که حمل و نقل مبل چرم فرایندی بسیار پیچیده است. جابجایی این چنین مبلمانی نیازمند دقت، هشیاری و حرفه‌ای بودن، داشتن دانش قوانین بسته بندی، باز کردن، بارگیری، تخلیه بار و حمل و نقل است. تنها کارگران مجرب می‌توانند این خدمات را انجام دهند.

باید مبلمان را از قبل با با پتو حمل و نقل بسته بندی کنید و علاوه بر این با ورقه‌های مقوایی ضخیم آن را از عناصر بدنه و دیگر موارد جدا کنید.

در زمستان دقت بیشتری نیاز است. در طی حمل و نقل در هوای سرد، چرم کشسانی خود را از دست می‌دهد و ممکن است در طی بارگیری و تخلیه ترک بخورد. بنابراین، قبل از بلند کردن مبل، به افرادی نیاز دارید که این موارد را بدانند. در ابتدای جابجایی باید به مبل فرصت دهید که کمی گرم شود.

حمل و نقل مبلمان ال یا انواع مبلمان بزرگ و سنگین

حمل و نقل مبلمان ال یا انواع مبلمان بزرگ و سنگین

زمانی که مبل خیلی سنگین یا بزرگ باشد، ممکن است نیاز به جدا کردن قسمت‌های مختلف آن داشته باشید تا حمل و نقل آن آسانتر و سریعتر گردد.

اگر مبل شما بالشتک پشتی و نشیمن‌گاه متحرک داشته باشد، ابتدا آنها را جدا کرده و کنار می‌گذاریم.

مورد بعدی که ما جدا می‌کنیم پایه‌های مبل هستند. آنها را برعکس کرده و بررسی می‌کنیم که چگونه متصل شده‌اند. برخی از آنها فقط نیاز به باز کردن پیچ‌هایشان دارند. در طی فرایند جابجایی پایه‌ها می‌توانند بشکنند.

اگر مبل تخت شو دارید، قبل از جدا کردن پشتی از نشیمنگاه، سیستم تخت‌شو آن باید برداشته شود. به‌علاوه، مبل تخت شو نیاز به باز شدن دقیق دارد تا از ایجاد حادثه جلوگیری گردد.

برای حمل و نقل مبل‌های ال شکل نیز قسمت‌های مختلف مبل از هم جداشده و جداگانه بسته بندی می‌شود.

حمل و نقل مبلمان شرکت‌ها

حمل و نقل مبلمان شرکت ها

به طور کلی شرکت‌ها تعداد زیادی مبل، صندلی کامپیوتر و صندلی‌های چرمی دارند بایستی به دقت جابجا شوند. بدین منظور کارگران ما، با دقت کامل تمامی اجزای مبلمان شرکت را به طور مرتب در کامیون قرار می‌دهند تا هیچگونه لغزش و جابجایی رخ ندهد.

حمل و نقل میز و صندلی ناهارخوری

حمل و نقل میز و صندلی ناهارخوری

دراکثر مواقع میز و صندلی ناهارخوری نیز بخش جدایی ناپذیر مبلمان منزل هستند بنابراین بایستی همانند مبلمان منزل با نهایت دقت جابجا شوند. میز ناهارخوری و پایه‌های صندلی‌ها ممکن است که به راحتی آسیب ببینند پس همکاران ما با دقت آن‌ها را در پلاستیک‌های حبابدار ضربه گیر و پتو می‌پیچند تا از هرگونه آسیب جلوگیری کنند.

برخی میزهای ناهارخوری نیز صفحه‌های شیشه‌ای دارند که بایستی با دقت و احتیاط بیشتر آن را جابجا نمود. بدین منظور کارگران ما شیشه را بدون آسیب و شکستگی جابجا خواهند کرد.

هزینه حمل و نقل و باربری مبلمان در تهران

حمل و نقل مبلمان با توجه به تعداد، جنس و مسافت باربری متغییر می‌باشد، پس برای اطلاع از هزینه‌های دقیق می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

هزینه باربری مبلمان در منطقه 22 چیتگر

پس از احداث دریاچه چیتگر و ایران مال، محبوبیت منطقه‌ی 22 در میان ساکنین استان تهران  رشد چشمگیری داشته است، به همین ترتیب اسباب کشی و تغییر دکوراسیون در این منطقه رواج پیدا کرده است. لذا بیش از قبل مردم اقدام به خرید مبلمان می‌کنند. لازم به ذکر است که هزینه‌های حمل و نقل و باربری برای مبلمان در منطقه‌ی 22 و چیتگر به دلیل حضور نیروهای حاضر در مرکز با سرعت بیشتر و هزینه‌ای مناسب تر ارائه خواهد شد.

سخن آخر

هنگامی که منتقل کننده مبل و شما در محل تحویل ملاقات می‌کنید، مطمئن شوید فضای کافی برای مبل دارید و مسیر ورودی به مکان جدید نیز به هم ریخته  نیست. بسته به خدمات تحویل مبلی که تنظیم کردید، در اینجا شما یا راننده برخی کارهای سنگین را انجام می‌دهید. می‌توانید از خدمات حمل و نقل ما استفاده کرده و تمامی این موارد را به ما بسپارید. نه تنها تیم حرفه‌ای حمل و نقل ما حمل اجسام سنگین را انجام می‌دهند، بلکه می‌توانیم در مورد برداشتن دیگر متعلقات شما نیز کمک و توصیه کنیم. امروز با ما تماس بگیرید و بررسی کنید چگونه ما می‌توانیم به جابجایی موفق و راحت شما به خانه جدید کمک کنیم.

سؤالات پرتکرار در مورد باربری مبل

آیا باربری مبل برای عید نوروز هم مقدور است؟

بایستی در نظر داشته باشید که با توجه به شلوغی زمان عید و محدودیت‌های پلیس، ممکن است تردد ماشین‌های سنگین در سطح شهر تهران و یا حتی جاده‌های بین شهری با محدودیت‌هایی مواجه شود. لذا از شما خواهشمندیم که باربری‌های خود را به روز‌های پایانی و شلوغ سال موکول نکنید.

آیا بیمه بخشی از هزینه انتقال مبل است؟

بله، هر انتقالی بیمه پایه‌ای دارد که در هزینه نهایی حساب می‌گردد.

چرا باید نگین سرویس را برای انتقال مبل‌های خود انتخاب کنید؟

زمانی که حتی می‌خواهید یک مبل را جابجا کنید، نیاز به کمک دارید. مبل، جسمی نسبتاً بزرگ یا بسیار سنگین، حساس، آسیب پذیر است و شما نمی‌توانید آن را به راحتی جابجا کنید. کارگران قابل اعتماد ما در بخش بسته بندی و جابجایی از قبل تایید شده‌ و مورد توجه هستند و مبلمان شما را به دقت جابجا می‌کنند.

برای هماهنگی با نگین سرویس از چه مدت قبل بایستی اقدام کنم؟

بدیهی است که هرچه شما زودتر با ماهماهنگ کنید، سرویس دهی ما با دقت و سرعت بیشتری خواهد بود. لذا بهتر است که حداقل از 48 ساعت قبل هماهنگی های لازم را با ما انجام دهید.

آیا برای ثبت سفارش باربری مبل بایستی بیعانه پرداخت کنم؟

بله، به منظور حفظ اعتماد فی ما بین طرفین قرارداد، ابتدا مبلغی به عنوان ضمانت و بیعانه از شما دریافت خواهد شد و مابقی هزینه‌ی کار بعد از پایان حمل دریافت خواهد شد.

خدمات حمل مبلمان فروشگاه‌ها با خدمات نگین سرویس چه تفاوت‌هایی دارد؟

نگین سرویس بدون وابستگی با هیچ فروشگاه و صنف خاصی‌، هزینه‌ای مقرون به صرفه و مطابق با نرخ مصوب از شما دریافت خواهد کرد که به سود شما نیز خواهد بود.

مقالات مرتبط

تماس با ما