اثاث کشی بین شهری + هزینه خدمات جابجایی اثاثیه بین شهرها

جابجایی منزل برای همه ممکن است استرس‌زا باشد، اما اثاث کشی بین شهری و به شهرستان دیگر استرس بیشتری را ایجاد می‌کند. باید زودتر آماده شوید و بدانید چه زمانی خانه قدیمی خود را ترک کنید و وارد خانه جدید شوید. برای اثاث کشی‌های بین شهری لازم است از شرکت‌های خدماتی معتبر و قابل اعتماد استفاده کنید. این شرکت‌ها وسایل شما را با ایمنی کامل به مقصد می‌رسانند و شما می‌توانید با خیالی آسوده به منزل یا محل کار جدید خود نقل مکان کنید.

خدمات اسباب کشی بین شهری موسسه نگین سرویس

اسباب کشی بین شهری خصوصا اثاث کشی بین استان تهران و البرز، امروزه بیش از پیش افزایش یافته است. بدین وسیله گروه نگین برای رفع نیاز همراهان گرامی خود، خدمات اسباب کشی بین شهری را به لیست خدمات خود اضافه کرده است.

خدمات اثاث کشی بین شهری ما عبارتند از:

  • اسباب کشی بین شهری از مبدا تهران و استان البرز
  • اسباب کشی بین شهری از شهرستان به مقصد تهران و استان البرز
  • حمل بار با وانت، نیسان، کامیونت و خاور

تمامی نیروهای شرکت نگین سرویس آموزش دیده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه هستند. لذا مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده جابجایی‌های بین شهری خود را به نیروهای ماهر موسسه نگین سرویس بسپارند.

موسسه نگین در تلاش است تا تمام خدمات مورد نیاز را برای یک اثاث کشی بی دغدغه و آسان برای شما فراهم آورد. در صورت نیاز به انواع خدمات بسته بندی و کارگر برای جابجایی لوازم نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید و هماهنگی‌های لازم را از طریق شماره تلفن‌ها یا واتس اپ مجموعه با کارشناسان انجام دهید.

اسباب کشی بین شهری از مبدا تهران و استان البرز

اسباب کشی بین شهری از مبدا تهران و استان البرز

مشتریان عزیز نگین سرویس می‌توانند تا درخواست‌های اسباب کشی خود را از مبدا استان تهران و البرز (کرج) با هماهنگی با همکاران ما ثبت نموده تا در زمان مشخص کامیون و کارگران در مبدا حاضر شده و پس از بارگیری وسایل، با رعایت تمام نکات ایمنی، اسباب شما را به شهر مقصد حمل می‌کنند. خدمات باربری نگین سرویس از مبدا تهران و کرج به تمامی نقاط کشور امکان پذیر است

اسباب کشی بین شهری به مقصد تهران و استان البرز

اسباب کشی بین شهری به مقصد تهران و استان البرز

همراهان عزیز نگین سرویس اگر قصد اسباب کشی از شهرستان به مقصد استان تهران و البرز (کرج) را دارید، کامیون‌های ما می‌توانند در زمان مقرر شده در مبدا شما حاضر شده و شما را تا مقصدتان همراهی کنند.

لازم به ذکر است که حضور به موقع کامیون‌های ما در شهرستان مورد نظر شما، نیاز به هماهنگی دقیق دارد. لذا حتما چند روز پیش از آغاز فرآیند اسباب کشی، سفارش خود را ثبت نموده تا همکاران ما به موقع در محل حاضر شوند.

حمل بار با وانت، نیسان، کامیونت و خاور

حمل بار با وانت، نیسان، کامیونت و خاور

نگین سرویس بر آن است تا هرگونه خدمات باربری بین شهری را مطابق نیاز همراهان خود عرضه نماید. در اینجا ما انواع وانت، نیسان، کامیونت و خاور را در دو نوع معمولی و سرپوشیده (مسقف) در اختیار داریم تا لوازم شما را هر چقدر که باشد، در هر زمان و شرایط آب و هوایی به سلامت به مقصد برسانیم. با مشورت همکاران ما و برآورد حدودی تعداد جعبه‌ها می‌توانید ماشین مورد نیاز خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش نمایید.

دیگر خدمات نگین سرویس برای بسته بندی و جابجایی وسایل

دیگر خدمات نگین سرویس برای بسته بندی و جابجایی وسایل

شرکت نگین سرویس خدمات بسته بندی را نیز ارائه می‌دهد. نیروهای آموزش دیده مسئول بسته بندی اقلام خانه هستند. به این ترتیب، آنها می‌توانند بسیار موثرتر و کاربردی‌تر اثاث منزل را بسته بندی کنند.

شما همچنین می‌توانید برای جابه‌جایی وسایل نیز کارگر استخدام کنید. کارگران جابجایی با سرعت و مهارت کافی لوازم را درون ماشین چیده و یا از آن خارج می‌کنند تا جای هیچگونه دغدغه و نگرانی برای شما باقی نماند.

سرویس اسباب کشی موسسه نگین تنها شامل کرایه ماشین خواهد بود و برای اعزام کارگران جابجایی لوازم یا بسته بندی بایستی هماهنگی‌های لازم را انجام داده و هزینه جداگانه‌ای پرداخت نمایید.

هماهنگی‌های لازم از سوی مشتری

هماهنگی‌های لازم از سوی مشتری

ما به تمامی مشتریان خود این اطمینان را خواهیم داد که تمامی سرویس‌های ما با نهایت دقت، سرعت و مهارت انجام خواهد گرفت؛ اما برای بازدهی بیشتر و سرعت گرفتن امور لازم است تا مشتریان گرامی نیز هماهنگی‌هایی را انجام دهند.

هماهنگی‌های لازم از سوی مشتریان عبارت است از:

  • هماهنگی لازم درمورد نوع بار، میزان آن، محتویات و ارزش آن در صورت حمل محموله‌های ارزشمند حتما این مسئله اطلاع داده شود.
  • اطلاع دادن آدرس مبدا و مقصد و زمان دقیق حرکت و حضور ماشین
  • هماهنگی زمان حرکت و شرایط جاده و آب و هوا
  • هرگونه اسباب بزرگ مثل یخچال ساید بای ساید، گاو صندوق، سرویس خواب و کمد بزرگ یا پیانو بایستی هنگام ثبت سفارش قید شود.
  • هماهنگی برای سرویس‌های اضافه نظافتی، بسته بندی و جابجایی

در صورت هماهنگی درست و به موقع مشتریان عزیز هیچ گونه مشکل یا اختلالی در سرویس‌های ما نیز رخ نخواهد داد.

هزینه‌ اسباب کشی بین شهری

به طور کلی هزینه نهایی اسباب کشی بر اساس حجم بار شما، تعداد و نوع ماشین‌های مورد نیاز، مسافت طی شده، شرایط آب و هوایی و تعداد کارگران درخواستی شما متغیر است. برای بررسی هزینه حدودی و دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

هزینه ارائه سرویس در منطقه 22 چیتگر

پس از شهرک سازی‌های پی در پی در حوالی دریاچه چیتگر و احداث مجمتع‌های تجاری و تفریحی همچون بازار بزرگ ایران مال، تقاضا برای سکونت در منطقه 22 رشد چشمگیری داشته و همچنین هموطنان عزیزمان از دیگر نقاط کشور نیز مشتاق به نقل مکان به این منطقه زیبا شده‌اند. لازم به ذکر است که به دلیل حضور همیشگی نیروهای ما در این منطقه، خدمات نگین سرویس در محدوده چیتگر با سرعت بیشتر و هزینه‌ای مقرون به صرفه ارائه خواهند شد. لذا اگر قصد اسباب کشی از شهر‌های دیگر به منطقه‌ 22 یا از این محدوده به شهرهای دیگر دارید، می‌توانید از نیروهای ما برای ارائه ی انواع خدمات یاری بگیرید.

سخن پایانی

زمانی که جابجایی بین شهری دارید، حتی اگر یک شهر با شما فاصله داشته باشد، باید مراقب جزئیات زیادی باشید. این امر اهمیت تحقیق در مورد بهترین شرکت ارائه دهنده جابجایی بین شهری را برای رفع نیاز شما بیشتر می‌کند. نگین سرویس راننده‌های قابل اعتماد و ماهری دارد که می‌توانند حتی در شرایط مختلف آب و هوایی شما را یاری کنند.

حتی اگر جابجایی بین شهری شما بزرگ یا کوچک باشد، نگین سرویس چندین خدمات بسته بندی و جابجایی را ارائه می‌دهد که می‌توانید آنها را برای اثاث کشی خود انتخاب کنید. مهم نیست مسافت جابجایی بین شهری شما چقدر است. ما خدمات متنوعی را ارائه می‌دهیم که در هنگام خروج از شهر قدیمی خود و ورود به شهر جدید می‌تواند با بودجه شما سازگار باشد.

سوالات پرتکرار

آیا می‌توان در اسباب کشی بین شهری مواد غذایی را نیز جابجا کرد؟

مواد غذایی خشک از جمله غلات و حبوبات که در حین راه امکان فاسد شدن ندارند، قابل جابجایی هستند اما برای مواد غذایی فاسد شدنی بایستی درخواست تجهیزات مناسب (مثل کلمن یخ) را با همکاران ما مطرح کنید تا مورد تایید قرار بگیرد.

آیا شرایط جوی نامساعد بر هزینه‌ باربری بین شهری موثر است؟

بله، شرایط نامساعد جوی، باعث افزایش زمان باربری و سختی شرایط برای راننده است، لذا هزینه‌ نهایی باربری افزایش می‌یابد.

آیا شرایط نامساعد جاده بر هزینه نهایی اثاث کشی بین شهری موثر است؟

بله، با توجه به افزایش زمان طی شدن مسیر و نیاز به مهارت بیشتر برای رانندگی، هزینه‌ نهایی برای باربری جاده‌های خاکی، کوهپایه‌ها و مناطق صعب العبور افزایش می‌یابد.

نگین سرویس چگونه به من در جابجایی بین شهری کمک می‌کند؟

ما خدمات مختلفی را ارائه می‌دهیم که می‌توانند به شما در رفع نیازهایتان کمک کنند. اگر نیاز به بسته بندی، بارگیری، تخلیه بار یا نظافت دارید، ارائه دهنده خدمات می‌تواند به شما کمک کند.

چقدر قبل از جابجایی باید برای آن آماده شوم؟

هر چه زودتر برای جابجایی بین شهری آماده شوید، بهتر است. بهتر است حداقل یک ماه قبل از روز اثاث کشی شروع به آماده شدن کنید. یک ماه زمان کافی برای پیدا کردن کمک برای بسته بندی و جابجایی بین شهری را می‌دهد. بنابراین، شما زمان بیشتری برای انجام موارد ضروری دیگر دارید.

آیا باربری اسباب خارج از مبدا و مقصد تهران و البرز برای نگین سرویس امکان پذیر است؟

با توجه به اینکه نیروهای نگین سرویس در استان دیگر مستقر نیستند، باربری برای استان های خارج از مبدا و مقصد تهران و البرز (به طور مثال از مشهد به مازندران) نیاز به هماهنگی دارد. درصورت تمایل می‌توانید ده روز پیش از عزیمت با ما در ارتباط بوده تا همکاران مجموعه‌ی ما بر اساس شرایط شما بهترین سرویس را به شما ارائه دهند.

آیا نگین سرویس لوازم و اسباب را بیمه خواهد کرد؟

بله تمامی وسایل نقلیه‌ ما پس از تنظیم بارنامه‌ معتبر وبیمه‌ بار شروع به حرکت خواهند کرد لذا هیچگونه دغدغه و نگرانی نسبت به این موضوع نداشته باشید.

مقالات مرتبط

تماس با ما